مافیا با استفاده از ایتالیا مستند به افزایش جهنم و استخدام

رم—پلیس اعزام شده است و به خیابان های, Palermo, سیسیل, سعی کنید به آرامش به طور فزاینده ای نگران جمعیت تحت مستند. فروشگاه های مختلف در منطقه گزارش داده اند گسترده دزدی از مغازه غارت و شبانه نمیتوانیم. سپاه پاسداران در حال حاضر در خارج از فروشگاه های مواد غذایی پس از مردم شروع به امتناع از پرداخت هزینه برای مواد غذایی در نظر گرفتن آنچه آنها نیاز دارند را در مقابل درمانده فروشگاه کارمندان بیش از حد ترس از گسترش coronavirus به سعی کنید به آنها را متوقف کند.

بسته Facebook گروه با هزاران نفر از اعضای خواستار نافرمانی مدنی و شورش در خیابان. و بدتر از Tirrenia CIN کشتی شرکت مسئول برای گرفتن مهم منابع از سرزمین اصلی رفته ورشکسته.

مقامات هشدار می دهند که مافیا—به احتمال زیاد در پشت ناآرامی—به زودی گام در به عنوان یک ظاهری ناجی آوردن منطقه جنوب به منظور ارائه وام و بازار سیاه شغل برای پر کردن خلاء ایجاد شده توسط فقدان دولت توجه به هر کسی که در خارج از coronavirus منطقه قرمز در شمال. در تبادل La Cosa Nostra را استخدام جدید کل ارتش از شهروندان آماده به کمک آن بهره برداری هر چه بالا می رود از این بیماری همه گیر خاکستر.

این همه و ما حتی در نیمه راه از طریق هفته چهارم از مستند در حال حاضر توسعه یافته تا “حداقل عید پاک” با اکثر مقامات هشدار می داد از آن خواهد شد بیشتر شبیه ژوئن یا بعد از آن قبل از زندگی در هر نقطه نزدیک به آنچه در آن یک بار بود.

به عنوان رمان coronavirus جرات مناطق شمالی ایتالیا که در جنوب که در آن موارد به مراتب کمتر در حال حاضر متفاوت با بیماری: سرخوردگی و خشم. مردم در حال از دست رفته خود را برای اولین بار حقوق فقط به عنوان اجاره و پرداخت وام مسکن به علت است. کارخانه ها بسته کسب و کار در حال عدم روزانه و برخی از 3.7 میلیون نفر که در کار مستند نشده اقتصاد سیاه در حال چپ کردن بی حد و حصر برای چه کمی رسمی کمک در ارائه.

“ما نیاز به عمل سریع تر از سریع” پالرمو شهردار Leoluca اورلاندو به خبرنگاران گفت: این هفته است. “پریشانی می تواند به خشونت است.”

کوچک و متوسط رنج می برند از یک ویرانگر اقتصادی تاثیر در اینجا در حال حاضر. مافیا آماده به مداخله.

جوزپه Antoci از Caponnetto بنیاد برای قربانیان حملات مافیا

اورلاندو نگرانی که Sicilian مافیا یا Cosa Nostra است که در پشت یک سری از کسانی که بسته Facebook گروه که تماس برای ناآرامی اگر مستند نیست برداشته در مناطق که در آن coronavirus خطر به نظر می رسد کمتر از یک تهدید.

هر استان در ایتالیا صدها موارد و چندین مورد مرگ و میر در واقعیت اما عدم تهاجمی تست منجر به یک احساس امنیت کاذب بنحوی که COVID-19 نیست خیلی از یک مشکل در جنوب رم است. در ایتالیا به مناطق جنوبی شناخته شده به عنوان mezzogiornoزیرساخت ضعیف است طولانی غارت توسط شایع جرایم سازمان یافته است. اگر یک کلاستر جدید توسعه در هر نقطه در جنوب بالقوه انسانی و هزینه ها تقریبا غیر قابل تصور است. اگر بیمارستان ها نمی تواند مسئولیت رسیدگی به COVID-19 در کوشا ثروتمند شمال امید کمی وجود دارد در تمام نقاط کشور.

این ایده که مافیا است فانینگ شعله های آتش از ناآرامی های پس از آن می تواند به از بین بردن در به نظر می رسد را به منظور اتحاد مبانی تاریخی. مافیا در سیسیل آغاز شد, راه دقیقا همان است که در قرن 19 ارائه یک جایگزین برای دولت است که به نظر می رسد ضعیف و قادر به کمک به مردم است. این دهه در زمان و از دست دادن عظیم زندگی به ضرب و شتم آن را به عقب, اما به همه گیر تقریبا قطعا آن را زندگی جدید می گوید: جوزپه Antoci رئیس Caponnetto بنیاد برای قربانیان مافیا حملات.

“در این لحظه دشوار که در آن بسیاری از خانواده ها و کارآفرینان در مشکل بزرگ در یک لحظه که در آن کوچک و متوسط رنج می برند از یک ویرانگر اقتصادی تاثیر, اینجا, در حال حاضر مافیا آماده به مداخله” Antoci گفت: Daily Beast, در بیانیه ای. “آنها آماده هستند برای وارد کردن نقدینگی خود را آماده برای ارائه آن را از طریق ربا به کسانی که خواهد شد و سپس خفه شده و به بردگی گرفته شده توسط آن و یا به سادگی آن را به کسانی که خواهد شد و سپس استخدام در سازمان های مختلف.”

ناآرامی در سیسیل و جنوب مناطق خواهد شد به احتمال بسیار زیاد به عنوان مسری coronavirus و گسترش شمالی.

پالرمو شهردار اورلاندو می گوید این شهرستان مجهز به نظم اگر شهروندان را به خیابان ها در اعتراض به مستند. “وضعیت بسیار سنگین است. چرا که در پشت این تهدیدات از ناآرامی تکرار از طریق شبکه های اجتماعی است که دن از مافیا شغال آماده برای بهره برداری از ناامیدی از فقرا جدید از coronavirus” اورلاندو گفت. “ما نمی توانیم دست کم گرفتن خطر اتحاد سیمانی با ناامیدی. در شمال خطر است نظری اما در اینجا که در آن وجود دارد بیشتر است و فقر و خطر است که جان افراد ممکن است سقوط به دست جنایتکاران اعضای مافیا.”

ناآرامی در سیسیل و جنوب مناطق خواهد شد به احتمال بسیار زیاد به عنوان مسری coronavirus و گسترش شمالی. نخست وزیر جوزپه کونته اعلام کرد یک بسته محرک اقتصادی که شامل €400 میلیون دلار برای شهرداران تبدیل به کوپن های غذایی برای کسانی که مشاغل از دست رفته در طول مستند. جنوب شهرداران می گویند که پول ارائه شده است که بخشی از یک موجود از قبل همبستگی بسته است که هیچ ربطی به با کروناویروس و جوامع در آستانه فروپاشی مالی.

در پالرمو به مطمئن شوید که پول نیست اخاذی و یا در غیر این صورت به سرقت رفته, مقامات در حال دادن پول به کسانی که شرایط مالی شده است به خطر بیافتد توسط lockdown. “ما به خرید بسته های با پاستا و نان و شیر و شکر” اورلاندو می گوید. “آنها به فقیر و فقرا جدید که تخت خواب و صبحانه صاحبان آژانس مسافرتی همکاران ورزشگاه مدرسان و همه مردم با آتیپیک شغل که می تواند دسترسی کارمند اجتماعی و شبکه های ایمنی.”

و او می گوید که به زودی این افراد خواهد بود در هر استان در کل کشور است. “این در مورد جنوب آن را در مورد کل کشور” اورلاندو می گوید. “از آنجا که ناآرامی های اجتماعی است که فوران در جنوب را نیز منفجر در شمال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر