مرد پشت های جهانی در تلاش برای ایجاد دیجیتال مالیات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

او هیچ تام کروز اما پاسکال Saint-Amans امضا شده است تا برای یک ماموریت غیر ممکن است.

در میان یک پایه بین ایالات متحده آمریکا و فرانسه بر سر نحوه مالیات شرکت هایی مانند گوگل و Facebook فرانسوی — که ریاست مرکز سیاست های مالیاتی در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) در پاریس داده شده است کمتر از یک سال به چکش جهانی مقابله دیجیتال مالیات.

اگر او نتواند یک جنگ تجاری می سازد.

“هیچ طرح B” گفت: Saint-Amans در حالی که بطرف خود کش کرد به یک سالاد سزار اوایل این هفته در بروکسل در طول یک استراحت بین جلسات در کمیسیون اروپا, پارلمان اروپا و محلی فکر می کنم تانک.

خود مقصد بعدی: دو روز نشست G20 وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی شروع و روز شنبه در عربستان سعودی, آخرین تلاش برای جلب حمایت های جهانی معامله است. انتظار می رود آنها را به خود پشتوانه برای کار خود را.

“وجود دارد یک برنامه C — برای هرج و مرج,” او اضافه شده است. “و من باور دارم که.”

آن را به خوبی تمرین خط. اما 50 سال OECD رسمی نیست اشتباه در مورد مخاطرات بالا.

اگر اروپا و آمریکا و بسیاری از نقاط جهان نمی تواند توافق بر سر قوانین جدید در ماه دسامبر یک قایق از کشورها از جمله اتریش و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا را راه اندازی مجدد خود را داخلی دیجیتال برنامه های مالیاتی مجبور عمدتا آمریکایی غول تکنولوژی به سرفه کردن میلیاردها دلار مجموع درآمد اضافی در هر سال.

واشنگتن در مقابل تهدید کرده است که به لوی میلیاردها دلار در لایحه تعرفه ها با هدف قرار دادن امثال فرانسوی cheesemakers و شامپاین تولید کنندگان برای جلوگیری از آنچه که مقامات ایالات متحده مشاهده به عنوان تلاش های بین المللی برای پول جیب بدهکار به مالیات دهندگان آمریکایی. اگر کشورهای دیگر به دنبال فرانسه سرب و واشنگتن retaliates در برابر هر یک از آنها یک اثر دومینو می سازد که ممکن است در غرفه اقتصاد جهانی است.

پس از آخرین لحظات مذاکرات در داووس در اوایل سال جاری با رهبران جهانی در نهایت حمایت را پایین تعویق انداختن هر عمل یا داخلی دیجیتال مالیات و یا تلافی جویانه تعرفه — تا اوایل سال 2021 در اولین. انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر هنوز هم ممکن است پرتاب در آخرین دقیقه آچار به در حال حاضر زمان مذاکرات است.

هنوز هم دولت ها در سراسر اروپا و ایالات متحده و جاهای دیگر را دوخته تمام امید خود را به سازمان همکاری اقتصادی و توسعه, یک گروه عمدتا غنی از کشورها انجام آنچه سال از مذاکرات هنوز برای رسیدن به: رسیدن به یک توافق جهانی برای وصله پینه کردن جهان و قوانین مالیاتی برای عصر دیجیتال است.

“بیایید می گویند ما قویا بین المللی روند ارائه خواهد شد گفت:” بنیامین فرشته یک مدیر در کمیسیون مالیاتی بخش. اما “اگر OECD روند و نتواند آن را ثابت می شود غیر ممکن است برای رسیدن به یک توافق در سطح بین المللی این کمیسیون جدول ابتکار اتحادیه اروپا برای عمل است.”

تمرکز بر OECD

در مرکز این گرداب می ایستد Saint-Amans.

سابق دارایی فرانسه رسمی است که صرف مقدار زیادی از کار خود را در اعماق wonkish سیاست های مالیاتی او نزدیک ترین چیزی که برای یک داور است که کشورها باید در تعیین آینده قوانین باید که شرکت ها باید شامل در رژیم جدید و دولت چگونه می تواند حل و فصل اختلافات زمانی که آنها به ناچار سر و کله زدن.

OECD پیشینه کوبیدن سر هم. آن را با موفقیت بازسازی جهانی قوانین مالیاتی برای جلوگیری از شرکت ها تغییر مقدار از سود خود را اغلب از طریق مات پوسته شرکت ها و مجتمع های شرکت سازه به پایین-پناهگاه های مالیاتی مانند برمودا و باربادوس.

“این یک تغییر در چگونه شرکت های چند ملیتی باید مشمول مالیات گفت:” کلارک Armitage, رئيس جمهور از شرکت حقوقی Caplin & درایسدیل سابق و یک مقام ارشد در خدمات درآمد داخلی ایالات متحده در واشنگتن است. “اما آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام در حال حاضر است که بزرگتر از هر یک از آن. آن را تغییر اساسی قوانین چگونه جهانی رژیم مالیاتی عمل می کند.”

تحت Saint-Amans’, راهنمایی, سازمان همکاری اقتصادی و توسعه پیش جعلی با برنامه های تعمیرات اساسی و قوانین مالیاتی دوباره در پایان سال 2019 پس از تقریبا سه سال از زمان مذاکرات است. جدید فشار شامل پیشنهادات که برخی از سود تولید شده توسط شرکت فنی در سطح جهانی باید مشترک با کشورها در سراسر جهان است که حداقل شرکت های بزرگ جهانی و نرخ مالیات باید ایجاد شود که همه شرکت ها باید پرداخت بدون توجه به جایی که آنها به کار گیرند.

در OECD دفاتر در پاریس و دیگر پایتخت های سراسر جهان یک تعداد انگشت شماری از مقامات ارشد این گروه از کشورهای عضو از جمله تراشه Harter, وزارت خزانه داری ایالات متحده معاون دستیار وزیر و گائل Perraud ارشد مالیاتی سیاست رسمی در فرانسه به وزارت امور را هدایت مذاکرات است.

هدف: مشخص کردن جزئیات به طوری که رهبران جهانی می تواند به یک توافق جدید رژیم ژوئیه و یا در آخرین ماه دسامبر است.

کسانی که کار کرده اند با Saint-Amans می گویند او بلند پروازانه جذاب و سیاسی دقیق.

برخی از مقامات ایالات متحده در ابتدا شک و تردید از خود انگیزه چون از پس زمینه خود را در وزارت مالیه. اما Saint-Amans توانایی دریافت قبلی اصلاحات مالیاتی از طریق OECD اغلب بر خلاف آنچه که برخی از کشورهای اتحادیه اروپا خواست تا به حال برنده او سوء نیت احترام در واشنگتن است.

“من باعث پیشرفت شده است که در ساخته شده در OECD برای رسیدن به یک چند جانبه جهانی مالیاتی توافق در اقتصاد دیجیتال” چاک Grassley که صندلی مجلس سنای آمریکا کمیته امور مالی در بیانیه ای گفت:.

برخی از اتحادیه اروپا و مقامات دولتی هر چند مطمئن نیست که Saint-Amans می تواند در ارائه یک راه حل عملی برای جلوگیری از یک جنگ تجاری. ایالات متحده policymaker آشکارا مورد تردید اگر او تا به حال گاز کردن بیشتر از او می تواند جویدن با جریان مذاکرات است.

“این واقعا پیچیده گفت:” اتحادیه اروپا رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن با توجه به بالا بودن مخاطرات سیاسی اطراف OECD مذاکرات است. “آن را مانند انتخاب میان طاعون و وبا.”

Saint-Amans در حال انجام آنچه او می تواند به نگه داشتن مذاکرات در رفتن.

پس از استیون Mnuchin های وزارت خزانه داری ایالات متحده, منشی, تعجب اکثر شرکت کنندگان در ماه دسامبر زمانی که او گفت: OECD که واشنگتن می خواستم هر جهانی معامله شود صرفا اختیاری, Saint-Amans هفته را صرف رقص بین پایتخت های اروپا و آسیا که اغلب تنها ماندن برای چند ساعت به ساحل تا پشتیبانی از زمانی که مذاکرات شد و در آستانه.

“او کار را به این موفقیت گفت:” پل تنگ هلندی سوسیالیستی پارلمان اروپا در بروکسل. “اما او بسیار آگاه باشید که همه امکانات هنوز باز است. ما می تواند تا پایان در یک جنگ تجاری. این است که خطر این وضعیت است.”

مراقب باشید ماه های آینده

Saint-Amans می داند مشکلات — و مشکلات ناسازگار بودن تا مایل پرواز مکرر به ماندن بگیرید پیش از بازی.

از ژانویه او شده است به سفر در سراسر جهان به نگه داشتن هر کس در جدول — کار روی حیله و تزویر زمانی که تقریبا همه OECD عضویت مخالف ایالات متحده خواستار آن است که جهانی جدید دیجیتال قوانین اختیاری بود.

به اطراف که سد مذاکره کنندگان را ساخته اند یک بازی به وقت اضافی توافق به تصمیم می گیرید که آیا برای هر معامله اختیاری و یا نه تنها پس از تهیه پیش نویس قوانین در حال اتمام است. که به احتمال زیاد منجر به آخرین لحظه اسب-تجارت در میان کشورهای با خطر یک جنگ تجارت جهانی در اوایل سال 2021 نگه داشتن ذهن متمرکز بر وظیفه.

“ما باید تحویل در ماه نوامبر گفت:” Saint-Amans لباس پوشیدن و در یک برش کت و شلوار خاکستری ورزشی, نوپرست, سیاه و سفید-rimmed عینک با کف شوی مو نقره ای. “از آنجا که اگر ما نمی ما از دست دادن اعتبار و کشور عمل خواهد کرد.”

با زمان شمارش پایین برای رسیدن به یک معامله او را به نگه داشتن در حال حرکت است.

خاردار مسائل از جمله آن فعالیت های شرکت باید شامل سیستم جدید و چگونه کشور می تواند به حل و فصل هر گونه اختلافات در همه موضوعات است که هنوز هم نیاز به نمیفهمد.

دولت از پکن به دوبلین نیز شک و تردید در مورد نیاز به ایجاد یک جهانی حداقل شرکت نرخ مالیات. یک تعداد انگشت شماری از شمال و شرق دولت های اروپایی نیز از ترس پتو رای را تضعیف می کند توانایی خود را برای کاهش مالیات بر معاملات با شرکت ها برای جلب آنها را به راه اندازی فروشگاه محلی.

به مسائل پیچیده برلین و پاریس باید گفت چنین حداقل مالیات قانون است که باید مذاکرات ادامه پیدا کند. Saint-Amans آگاه است از کسانی که با نگرانی گفت: سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است و با توجه به گنجاندن برخی حک استراحتی به حداقل مالیات های پیشنهادی را به دولت تمایلی در هیئت مدیره.

با تنها چند ماه قبل از او از زمان اجرا می شود فرانسوی باقی می ماند خوش بین در مورد شانس خود را. اما او تحت هیچ توهم در مورد چه اتفاقی می افتد اگر او نتواند.

“ما احساس فشار او گفت:” قبل از بی باک کردن به خود را در جلسه بعدی در مرکز بروکسل ، “کار ما این است که در مورد تضمین این که … ما لازم نیست که یک جنگ تجاری است.

هارون لورنزو کمک گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>