مگا نجات برگ 4 مگا سوالات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

واشنگتن تحت فشار قرار دادند از طریق عظیم مخارج دولت صورتحساب برای مقابله با آمریکا طی دو عظیم اقتصادی در شرایط اضطراری اما دو طرف گرفته اند رویکرد بسیار متفاوت به بحران پاسخ در اقلیت است.

در سال 2009 خواهان قفل اسلحه در نزدیک به اتفاق آرا مخالفت با دلار 800 میلیارد محرک اقتصادی لایحه تحت ریاست جمهوری باراک اوباما شرط بندی آنها می تواند نیروی اوباما و دموکرات ها را به خود رکود بزرگ با نگه داشتن خود را به اثر انگشت کردن پاسخ. این زمان دموکرات ارائه شده نزدیک به اتفاق آرا از حمایت 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چکش از هر دو حزب سازش به دولت پول به اقتصاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

در سال 2009 ایران با استراتژی از “هیچ” به معنای این است که اوباما کنترل سیاست نتیجه, اما آن کمک جرقه سیاسی باز گشت که در نهایت منجر به جمهوریخواهان کنترل از واشنگتن است.

در سال 2020 دموکرات ها سعی کرده اند برای پیشبرد سیاست های خود را اولویت از طریق مذاکرات به جای راه رفتن به دور از میز و حتی اگر آنها می دانند که تهمت سیاسی و اقبال بستگی اقتصادی امداد.
آنها قطعا کمک گرفتن پول جریان: این لایحه رفت از پیش نویس به قانون در یک هفته و مغلوب ساختن پیشی جستن آن را امضا جمعه. اما آیا دموکرات ها در رسیدن به اهداف خود با توپ بازی ؟

بررسی مراقبت عمل می کنند که تهمت امضا جمعه نشان می دهد دموکرات بود موفق به نفوذ در آن جهت تغییر برخی از آن کمک به افراد نسبت به خانواده های کم درآمد در حالی که اعمال برخی از شرایط آن کمک به کسب و کار—تغییرات که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در نظر گرفتن اعتبار برای. آنها نیز با موفقیت وارد شده برخی از نظارت مقررات که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر قول داد به چشم پوشی است.

اما جمهوری خواهان برنده برخی از امتیازات از دموکرات ها مهمترین 500 میلیارد دلار از صندوق کمک مالی برای کسب و کارهای بزرگ و یک $170 میلیارد فرار مالیاتی برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات مانند رئیس جمهور. و دموکرات ها نمی توانید آنجا که تهمت نمی در واقع می خواهید در ازای کمک به او نقدی پور به قفل شده است-اقتصاد پایین در انتخابات سال است. آنها را تضمین نمی کند رای-توسط-mail در ماه نوامبر انتخابات و یا برنده شدن در هر گونه اطمینان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع خواهد شد مطابق با خانه احضاریه و یا دائمی تثبیت کننده است که می تواند اطمینان از پشتیبانی مالی برای اقتصاد در بحران های آینده حتی اگر یک دموکرات شد رئیس جمهور.

با این وجود مجلس سنا تصویب مراقبت عمل توسط یک 96-0 حاشیه اواخر روز چهارشنبه و دموکراتیک-کنترل خانه به دنبال کت و شلوار در قریب به اتفاق رای صدای جمعه. این گریه به دور از حزبی انسداد 2009 زمانی که تنها سه جمهوریخواهان کمک کرد اوباما عبور خود محرک لایحه خود را در اول ماه در دفتر و یکی از آنها مرحوم سناتور آرلن اسپکتر در مواجهه با چنین واکنش شدید از خود است که او تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به یک دموکرات است. این بار اپوزیسیون دموکراتیک کمک کرده craft پاسخ به اورژانس حتی اگر آن را به مغلوب ساختن پیشی جستن یک پیروزی دو حزبی—و رئیس جمهور هنوز هم حاضر به دعوت هر یک دموکرات به لایحه-مراسم امضای.

به 880-صفحه قانون شامل مقدار زیادی از هزینه های تصادفی موارد پیشنهاد شده توسط آمریکا مانند $25 میلیون دلار برای کندی مرکز هنرهای نمایشی و 45 میلیون دلار برای کشاورزی بازاریابی خدمات. تعداد کمی از کسانی که خط موارد نشان دهنده ليزينگ سرمایه گذاری در دموکراتیک اولویت های مانند از 25 میلیارد دلار برای حمل و نقل سازمان های ویران شده توسط این بیماری همه گیر و 10 میلیارد دلار برای نظر مالی مشکل اداره پست.

اما اکثریت قریب به اتفاق این پول در این لایحه می افتد به چهار دسته: کمک برای سلامت سیستم برای افرادی که برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ کسب و کار.

دموکرات ها به طور کلی می خواستم بیشتر از جمهوری خواهان خواست برای سلامت و خانواده, و آنها به طور کلی راه خود را در حالی که دو طرف به طور کلی مورد توافق در $366 میلیارد دلار کسب و کار کوچک کمک مالی که شامل قوی برای حمایت از کارگران است. آن بزرگ در کسب و کار و نجات که در آن دموکرات ها عمدتا مجوف—و این که قطعه ای از قوانین است که باعث افزایش بیشتر سوالات به دلیل آن را به طور چشمگیری متفاوت از هر گونه کمک مالی ایالات متحده است همیشه قبل از انجام.

سوال وجود دارد که ارزش پرسیدن در مورد تمام چهار دسته عمده.

بهداشت عمومی: که در آن در حال آزمون ؟

مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چارلز شومر گذاشته اولیه نشانگر است که آنها نمی خواهد حمایت از لایحه بدون “یک طرح مارشال برای بازسازی مراقبت های بهداشتی ما زیرساخت در یک قاره مقیاس و اطمینان از منابع وجود دارد برای آزمایش و درمان هر کسی که به آن نیاز دارد.” وجود دارد حدود 180 میلیارد دلار مرتبط با سلامت در هزینه های مراقبت در عمل از جمله 100 میلیارد دلار برای کمک به نامعقول بیمارستان که بیش از دو بار به عنوان بسیاری به عنوان خواهان ارائه شده است.

اما دیگر از $1 میلیارد دلار ارائه می شود که می تواند مورد استفاده در تست های تشخیصی اگر رئیس جمهور تهمت فراخوانی دفاع تولید اقدام به تولید آنها به نظر نمی رسد به انجام این کار بسیار به سرعت بخشیدن به این نوع از COVID-19 تست و پیگیری است که به کمک کره جنوبی کنترل ویروس. امریکا هنوز هم عقب مانده در تست و این لایحه ثابت نیست که.

این فرد است چرا که کنترل این ویروس خود به خود توسط هر حسابداری ضروری ترین اولویت نه تنها برای صرفه جویی در زندگی می کند اما برای صرفه جویی در اقتصاد است. حتی اگر تهمت می گوید این کشور به بازگشت به کار پس از عید پاک رستوران ها و سالن های ورزشی و سالن های سینما نمی تواند رشد تا زمانی که آن را امن برای خوشه در گروه های بزرگ بدون خطر جدی ابتلا به بیماری کشنده. و آن سخت است برای دیدن چگونه است که اتفاق می افتد قبل از آمریکا تصویب برخی از نسخه کره SWAT-تیم بهداشت عمومی, مدل, گسترده, تست تهاجمی پیگیری جداسازی و قرنطینه برای افراد آلوده و به همان اندازه تهاجمی تلاش برای آزمایش جداسازی و قرنطینه هر کسی که آنها ممکن است در نزدیکی.

سابق مریلند کمیسیون بهداشت و درمان جاشوا journal club می گوید کمک به بیمارستان ها رسیدگی آمدن موجی از coronavirus قربانیان خواهد بود لازم اما نه کافی برای مبارزه با این بیماری همه گیر. “این یک بحران بهداشت عمومی و همچنین به عنوان یک بحران پزشکی می گوید:” journal club, که همچنین به عنوان معاون اوباما FDA است و در حال حاضر یک دین برای بهداشت عمومی در دانشگاه جانز هاپکینز. “ما نیاز به ایستادن گسترده بهداشت عمومی پاسخ اگر ما در حال رفتن به دریافت این تحت کنترل است.”

پلوسی و شومر شده اند مباهات در مورد پیروزی های خود را برای هزینه های بهداشتی در مراقبت عمل می کنند—و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به جمع در مورد آنها بیش از حد—اما این لایحه نمی خواهد اطمینان حاصل شود آزمون برای هر کسی که نیاز آنها و یا راه اندازی یک رویکرد سیستمیک برای پیشگیری از ویروسی در حال گسترش است. دموکرات سناتور الیزابت وارن از ماساچوست نوشت: یک رسانه essay یکشنبه تماس در کنگره به تصویب اضافی قانونی که به طور چشمگیری افزایش می دهد امریکا تست تشخیصی ظرفیت اما در حال حاضر سنا احتمالا تا مارس 20. تنها راه برای واشنگتن برای رسیدگی به این مشکل قبل از آن خواهد بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن به آن آدرس خود را—و او ادعا می کند آمریکایی ها در حال حاضر می تواند مورد آزمایش قرار هر زمان که آنها می خواهند.

اگر نیاز به باز کردن اقتصاد است راه بیشتر تست کجا که پول قرار است از آمده است ؟ این لایحه ما را حلق آویز.

کمک به خانواده ها: بود, آن را به ارزش آن ؟

رهبران دموکرات خم خود مذاکره عضلات را تقویت اورژانس خالص ایمنی و اطمینان خانواده ها در نیاز به یک سهم عادلانه از دولت کمک کند. بزرگترین دریافت شد چه شومر به نام “بیکاری در استروئیدها” a $260 میلیارد ارائه به توسعه و گسترش مزایای بیکاری در طول بیماری همه گیر.

آنها همچنین امن 150 میلیارد دلار در کمک به دولت ها برای جلوگیری از اخراج کارکنان دولت و کاهش خدمات دولتی. و آنها موفق به بازنویسی اصلی حزب جمهوری خواه طرح به ارسال چک به مالیات دهندگان به طوری که خانواده های فقیر را در حال حاضر دریافت اطلاعات بیشتر به جای کمتر و ثروتمندترین خانواده ها هیچ چیز را دریافت کنید.

همه این مقررات را مستقیم نقدی به مردم نیازمند و مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در حال لاف زدن در مورد آنها اشاره در جمعه کنفرانس مطبوعاتی که “متوسط کارگر که از دست داده است کار خود را دریافت خواهد کرد 100 درصد از حقوق و دستمزد خود را تا چهار ماه” ارائه دموکرات ها اضافه شده به صورتحساب خود را.

با توجه به اینکه دموکرات ها تا به حال قدرت به اصرار در فقط در مورد هر چیزی که می خواستم به عنوان یک شرط عبور امداد لایحه از طریق خانه, آن را به ارزش پرسیدن که آیا کمک به خانواده صدمه دیده از بحران بود و امتیاز آنها باید متمرکز بر استخراج. یک coronavirus لایحه stiffing میلیون ها نفر از آمریکایی ها که در حال از دست دادن شغل خود را می توانست یک فاجعه سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان آن را می دانستند.

آمریکا را بیشتر خواسته های بلند پروازانه خود را در لایحه جایگزین مانند اطمینان از رای توسط ایمیل و 15 روز اولیه رای گیری در همه انتخابات فدرال همراه با 4 میلیارد دلار برای کمک به حفاظت از 2020 انتخابات. آنها به پایان رسید تا اقامت برای هیچ اطمینان و فقط 400 میلیون دلار است. آنها همچنین پیشنهاد کرد زبان اطمینان که در آینده رکود دولت فدرال به طور خودکار پمپ محرک به اقتصاد است. جمهوریخواهان را رد کرد که به خوبی به طوری که آنها می تواند یک بار دیگر تبدیل به ضد محرک های رزمندگان در طول دموکراتیک دولت.

اما دموکرات ها را محکم نگه دارید در کارگردانی کمک در مغلوب ساختن پیشی جستن امداد لایحه به مردم آسیب پذیر—افرادی که به خوبی ممکن است در نهایت سپاسگزار برای مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را ممکن است مسئول سیاست ندارد اما دقیقا ادراک سیاست است. این قابل توجه است که در حالی که جمهوری خواهان acquiesced به خواستههای دموکراتیک برای کمک های بیشتر برای آمریکایی های فقیر آنها حاضر اجازه می دهد تا چک برای رفتن به مالیات دهندگان که نیست شهروندان—و نه رای دهندگان. آنها می دانند که اکثر آمریکایی ها پیروی نمی کنند که حزب پشتیبانی می کند که مفاد آنها تمایل به تمرکز بر نتایج و به رئیس جمهور اعتباری و یا سرزنش می کنند.

در واقع در طول مذاکرات حتی به عنوان جمهوری خواهان بودند هل دادن قدرت پردازش برای کسب و کار خود و مخالفت دموکراتیک تلاش برای تغییر کمک به خانواده عادی تهمت بود تعزیر دموکرات ها برای امتناع از تمرکز بر خانواده عادی سازند و آنها را از تلاش برای بهره برداری از بحران به تصویب سبز قرارداد جدید به سبک انرژی مقررات است که حتی در خانه بیل.

کسب و کار کوچک: این کار?

مراقبت در قانون کسب و کار کوچک کمک مالی است که واقعا هر دو حزب خلاق پیشنهاد پیش نویس توسط رهبران کنگره کسب و کار کوچک کمیته سناتور مارکو روبیو (R-Fla.) و بن کاردین (D-Md.) همراه با مظنونان حمله به دانشگاه Nydia Velazquez (D-n. y.) و استیو Chabot (R-اوهایو). آن را ارائه فدرال برای تضمین وام های بانکی برای کسب و کار با کمتر از 500 کارمند ببخشد بخش از این وام صرف حقوق و دستمزد و اجاره مسکن و آب و برق. این امر ارائه انگیزه ای برای فروشگاه ها و چشمه های معدنی و تامین کنندگان به حفظ پرداخت کارکنان خود را در سراسر این مستند حتی اگر آنها نمی تواند باز کردن درهای خود را به هر یک از مشتریان.

برخی از دموکرات ها حمله کرده اند یک استثنا به 500 کارمند حد بزرگ هتل و رستوران های زنجیره ای به عنوان یک خفا کمک مالی برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که به صراحت منع از کسب و کار از اتحادیه اروپا ، اما حتی اگر آن اتفاق افتاد و بخش عمده ای از کمک های اولیه خواهد بود احتمالا کارگردان برای کمک به کارکنان از مغلوب ساختن پیشی جستن تفریحی نگه داشتن شغل خود را. دیگر منتقدان شکایت کرده اند که این برنامه را بخشش وام تنها برای دو ماه و $366 میلیارد دلار خواهد بود تقریبا به اندازه کافی برای دریافت میلیون ها نفر از تلاش شرکت های کوچک از طریق بحران است. اما اگر این برنامه با این نسخهها کار کنگره همیشه می توانید آن را گسترش داده و پرتاب بیشتر پول در آن است.

سوال واقعی این است که آیا این برنامه کار خواهد کرد. روشن نیست که آیا مدیریت کسب و کار کوچک متوسط بوروکراسی می توانید آن را به اندازه کافی سریع برای نجات شرکت از آستانه و یا اداره: 13 بار سالانه آن مقابله جریان فقط در دو ماه با هر اثر. آن سابقه مدیریت اضطراری وام در واقع در زمان شده است تکان دهنده ،

“ایده خوب ممکن است یک ظرف غذا” خلاصه یکی سابق فدرال رزرو رسمی.

کسب و کار: چه جهنم است ؟

جمهوریخواهان با کسب دو پیروزی های عظیم الجثه برای کسب و کارهای بزرگ در مراقبت عمل می کنند: یک 500 میلیارد دلار از صندوق نجات و 280 میلیارد دلار ارزش کسب و کار و کاهش مالیات. دموکرات اصرار بر برخی از نظارت مقررات از جمله مستقل جدید ناظر برای نظارت بر پول اما تهمت صدور امضای بیانیه ای در روز جمعه اعلام او نمی خواهد اجازه می دهد که بازرس ویژه به طور کلی به موضوع گزارش بدون “ریاست جمهوری نظارت.”

دموکرات ها نیز تحمیل شرایط یو بی اس در بازار-از شرکت های بزرگ مانند نیاز است که آنها را نگه دارید بسیاری از کارگران خود را محدود اجرایی پرداخت و توقف پرداخت سود سهام—اما روشن نیست که چگونه برخی از آنها کار می کنند و آنهایی که وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin اجازه خواهد داشت به چشم پوشیدن.

صادقانه آن را سخت به بگویید که چگونه بسیاری از صندوق کمک مالی به کار خواهد کرد. نسبتا وجود دارد دستورالعمل های روشن برای خزانه به صرف $29 میلیارد دلار در تضمین وام یا کمک های دیگر برای مسافر حمل و نقل و خطوط هوایی. همان قوانین به نظر می رسد به درخواست به $17 میلیارد دلار برای کسب و کار “بحرانی برای امنیت ملی” که ناظران در ابتدا فرض بر این بود که قانونی تعبیری برای بوئینگ اما از قضاوت تهمت های اخیر شعارهای درخواست می تواند به صنعت نفت به عنوان به خوبی.

اما بزرگترین سوال در حال چرخش در اطراف $454 میلیارد ماده است که به نظر می رسد به اجازه یک مستقیم روب گلدبرگ به سبک شرکت های بزرگ یونان که در آن خزانه را backstop فدرال رزرو برای تزریق نقدینگی به بازارهای مالی است که در نهایت پشتیبانی از متوسط تا بزرگ به اندازه کسب و کار. زبان بسیار گیج کننده است. اما در یک لحظه زمانی که فدرال رزرو در حال حاضر اجرای دوباره مقدار آن راهکار از بحران مالی 2008 و با استفاده از نقش خود به عنوان یک وام دهنده از آخرین چاره برای حفظ اعتبار جریان مراقبت عمل می کنند به نظر می رسد برای تشویق تغذیه به سازمان ملل متحد-تغذیه-مانند خطرات جدید در سازمان ملل متحد-تغذیه-مانند راه.

“این به نظر می رسد کاملا در قلمرو ناشناخته می گوید:” یک مقام رسمی در یک وال استریت بانک.

Mnuchin و رئیس بانک فدرال Jay Powell برخی از اختیار به طراحی برنامه ها اما به نظر می رسد احتمال وجود دارد که برخی از $454 میلیارد دلار خواهد backstop تغذیه تسهیلات اعتباری به خرید سرمایه گذاری درجه اوراق قرضه شرکت های بزرگ و شاید پایین تر-رتبه اوراق قرضه کمتر از شرکت های معتبر. در گذشته بانک مرکزی پمپ حدود 10 دلار به اقتصاد برای هر $1 پشتیبان گیری برنامه های خود را به طوری که $454 میلیارد دلار امکان پذیر می تواند تزریق $4.5 تریلیون دلار ارزش نقدینگی.

اما اگر این اوراق قرضه به احتمال زیاد به طور پیش فرض این پول ممکن است کشش تا آنجا که کنگره امیدوار است. و این قانون همچنین نشان می دهد که فدرال رزرو نیز می تواند شروع به خرید فردی وام های بانکی به شرکت های عمده خروج به عرصه خطر است. در همان زمان این قانون نشان می دهد که متوسط وام گیرندگان نمی خواهد که به پرداخت هر گونه اصلی و یا بهره در وام حداقل به مدت شش ماه به عنوان طولانی به عنوان آنها در حفظ 90 درصد از کارکنان خود را در حقوق و دستمزد.

فدرال رزرو است که معمولا در کسب و کار خرید وام که در آن وام گیرنده مجبور به پرداخت اما آیا باید خود را برای حفظ اشتغال حتی اگر آنها در حال ساخت هر گونه پول. این یک هدف ارزشمند برای کمک به شرکت های که حلال قبل از همه گیر درهم و برهم کردن از طریق تا زمانی که این بیماری همه گیر است و بانک فدرال وام های بزرگ به AIG در طول بحران مالی—که در نهایت پرداخت می شود با بهره نشان داد که بانک مرکزی گاهی اوقات نیاز به ریسک های بزرگ برای خنثی کردن بحران بزرگ. اما پس از خنثی کردن این بحران در نهایت بستگی حاوی ویروس نیست بازگرداندن اعتماد به بازارهای مالی, فدرال رزرو ممکن است قرار دادن آن اعتبار مالی در خط برای یک مشکل می توانید آن را حل نمی کند.

یا شاید نه. یکی می توانید تصور کنید که وزارت خزانه داری و فدرال رزرو با استفاده از $454 میلیارد نسبتا محافظه کار راه backstopping نسبتا امن شهری و اوراق قرضه شرکت های بزرگ. که کاهش اولیه خطر به طور پیش فرض اما ممکن است ارائه کمک های زیادی را به جان گذشته ترین حوزه از شرکت های بزرگ امریکا است که می تواند ایجاد یک موج ورشکستگی و تعمیق بحران است. یکی همچنین می توانید تصور کنید که یک روش تهاجمی است که در آن تغذیه می رفت و در وام-خرید ولگردی و قانونی شکنی بدون نگرانی زیادی برای ریسک وام های که می تواند از طریق سوزاندن حتی $454 میلیارد دلار در عجله بسر می رسانید.
در حال حاضر, هر چند این همه تخیل از آنجا که هیچ کس به نظر می رسد مطمئن شوید که چه اتفاقی می افتد بعدی.

“من واقعا نمی توانید آن را گفت:” انتقاد یک سناتور دموکرات. “من امیدوارم که کسی از آن می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>