مایکل جردن گاو مستند فرار بزرگ

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این یک نسخه وب از زنگ که توسط CBC Sports روزانه در خبرنامه ایمیل. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در حال حاضر:

بزرگ مایکل جردن گاو مستند است

با هیچ واقعی زندگی ورزشی به بحث در مورد این است که داغترین موضوع در میان طرفداران ورزش در حال حاضر. آخرین رقص — بسیار پیش بینی 10-بخش مستند مایکل جردن شیکاگو بولز تیم از سال 1980 و (بیشتر را دارد) ’90s — منتشر شد امروز در کانادا. دو قسمت در حال حاضر در دسترس برای همه در Netflix بکشد و دو بیشتر خواهد شد هر دوشنبه برای ماه بعد.

من پنج تا (بدون خراب بیش از حد) در اینجا یک ایده از آنچه انتظار می رود و برخی از چیزهایی که ایستاده بود:

1. بسیاری از مردم خواستار آن را “مایکل جردن مستند” اما واقعا که.

“اردن گاو مستند” دقیق تر خواهد بود. در واقع این سری داستان ظهور و سقوط یکی از بزرگترین ورزشی سلسله از همه زمان — از اردن ورود به NBA rookie در سال 1984 از طریق تیم فروپاشی در طول پر سر و صدا 1997-98 فصل زمانی که خریداران با این وجود برنده ششمین قهرمانی در هشت سال است.

بدیهی است که اردن است که شخصیت اصلی و پنج قسمت همه تا حد زیادی در مورد شخصی خود را افزایش است. اما این سری نیز طول می کشد بیراهه به کسی یا چیزی دیگری در مدار خود. در دو قسمت آن را آزرده دست راست Scottie Pippen. در سه, آن را بازگشت/, مهمانی, ماشین, Dennis Rodman. در چهار این مربی فیل جکسون. قسمت پنج را پوشش می دهد ’92 المپیک (از جمله افسانه ای تیم رویایی داد و بیداد در مونت کارلو) و اردن “دیگر” حرفه ای به عنوان یک حمایت غول پیکر (از جمله بدنام خود را “جمهوری خواهان خرید کفش بیش از حد” نظر). هر یک از این فصل می تواند خود را مستند به طوری که در برابر آنها احساس کمی با عجله. اما شما هنوز هم خیلی خوب بررسی نیروهایی که سوار گاو سلسله.

2. که نهایی ‘فصل 97-98 مجریان داستان.

هر قسمت پایین بپرد جلو و عقب در زمان بین کسانی که بیراهه و سرنوشت ساز فصل گذشته (با اواخر شیکاگو GM جری Krause بلافاصله بازیگران به عنوان تبه کار). بدیهی است که ما می دانیم که چگونه آن را به پایان خواهد رسید اما یکی از قابل توجه چیز است که هر کس در آن زمان به نظر می رسید که آن را بیش از حد. عنوان این مستند است که در واقع آنچه Jackson به نام فصل قبل از آن آغاز شده است. او حتی چاپ آن را در کمی دستنامه او به بازیکنان در اولین روز از اردوگاه های آموزشی. پس از آن برای همه روشن درگیر است که این سلسله در حال فرو ریختن آجر به آجر در حرکت آهسته. و هیچ کس به نظر می رسد قادر یا مایل به انجام این کار بسیار در مورد آن.

3. در پشت صحنه فیلم خوب است.

این یکی از بزرگ “می شود” برای مدیر Jason Hehir و فیلمسازان — یک گنجینه های منتشر شده از نوار یک, NBA, فیلم خدمه بود که سخاوتمندانه اعطا دسترسی به گاو برای کل تاریخ و زمان آخرین رقص های نجومی. بنابراین ما را به دیدن چیزهای مانند اردن و هم تیمی های خود داشتن گرم مذاکرات بر روی نیمکت و صحبت و شوخی (ادای سوگند) در اتاق پانسمان و یا در اتوبوس.

جالب است دیدن آنها را در زیستگاه طبیعی خود. امروز بازیکنان NBA به ما توهم دسترسی با آرمانی عکس از خود “واقعی” زندگی آنها پست در رسانه های اجتماعی (در واقع این است که چگونه هر کس با استفاده از رسانه های اجتماعی). اما بسیاری از پشت صحنه فیلم در doc احساس می کند واقعا كلیك كنید حتی اگر در زمان بولز به نظر می رسد آگاهی از دوربین.

اردن با Pippen و آمریکا هم تیمی کلاید درکسلر در مدال ایستادن در ’92 المپیک در بارسلونا. (سوزان Ragan/آسوشیتد پرس)

4. بزرگ دیگر دریافت شد اردن خود را.

هیچ کس مطمئن شوید که چگونه این خواهد رفت. مانند بسیاری از ثروتمندان و افراد مشهور او همیشه بسیار دقیق در مورد آنچه که او می گوید ، اما اینکه آیا زمان بندی درست بود یا افراد (خودش بسکتبال) یا سوالات اردن بسیار آشکار و درگیر شدن بیش از پنج قسمت. نشسته در اسکله خانه در فلوریدا در پف middleagedness با ویسکی و سیگار برگ در کنار او وجود دارد که آن را احساس می کند مانند اردن است فقط گفتن داستان به یک دوست قدیمی. او می گوید چیزهای خنده دار. او rehashes پیر نارضایتی. او به ما می گوید که چگونه او احساس می کند در مورد هم تیمی های سابق و رقبا (عاشق Rodman, منفور Isiah Thomas). او قطره f-بمب.

آن را جالب خواهد بود تا ببینید که آیا اردن باقی می ماند این باز زمانی که ما به مسائل دشوار — به خصوص پدر خود را به قتل که منجر به بازنشستگی از بسکتبال برای یک سال و نیم سعی کنید بیس بال. اما تا کنون این کار.

5. آن را فقط به تماشای اردن بسکتبال بازی دوباره.

شخصیت او چنان به شدت و با دقت به بازار عرضه شده در این روز است که این نمایشگاه برای طرفداران بسکتبال به تعجب چه درصدی از عظمت او است که در واقع واقعی است. اما بازی های قدیمی فیلم در توضیحات یک یادآوری است که اردن را مشهور ساخته شده بر روی یک پایه جامد: او یک برق بازیکن بسکتبال است. در دورانی که کم پست بزرگ مردان هنوز در زمین پرسه می زدند اردن شد knifing از طریق آنها افزایش بالاتر از لبه پایین پرتاب بزرگ dunks… خود بازی بود که جلوتر از زمان خود, پس از آن هنوز هم نگه می دارد تا.

نکات برجسته از چند فصل اول به ویژه سرگرم کننده به تماشای — مانند زمان او به رهبری خود برتری دارند بولز به بوستون باغ به صورت یک حذفی رقابت با مشهور ’86 سلتیکز و کاهش 49 و 63 (!) امتیاز در back-to-back ضرر و زیان است. و یا هنگامی که او را به آتش کشیدند کلیولند و میخ “شات” به نفع یکی دیگر از سری معروف در ’89.

6. خط پایین: doc است که ارزش تماشای.

به دلیل آن طول آن یاد موضوع اصلی و اعتیاد به مواد مخدره اطراف آن طبیعی مقایسه برای آخرین رقص است 2016 را O. J.: در امریکا ساخته شده. اما نه در این سطح. عزرا Edelman را O. J. درخشان در پاسخ به اين پرسش “چه کسی O. J. Simpson و چگونه او تبدیل به O. J. Simpson ؟ “تبدیل بیش از هر سنگ در زندگی خود و محیط زیست خود را. در پایان شما با یک پرتره غنی نه تنها خود انسان بلکه بسیاری از چیزهایی است که به شکل او — چیزهای سنگین مانند میراث نژادپرستی و خشونت پلیس در لس آنجلس. هر مفروضات خود را درباره سیمپسون رفتن به doc را به چالش می کشد آنها را. آخرین رقص نمی کند که (حداقل در پنج قسمت). آن را بیشتر می پذیرد اردن اساطیر و ارائه آن در بسته بندی جذاب. آن را خم خیلی به شدت در غربت. اما آن را سرگرم کننده و سرگرم کننده یادآوری ساده تر بهتر زمان در ورزش و در جهان است. شاید که مستند ما باید در حال حاضر.

به سرعت…

کسی که فقط پرداخت $216,000 ما برای یک امضا نیوجرسی Michael Jordan عینک در المپیک 1992. حتی بیشتر staggeringly که یک رکورد برای یک اردن نیوجرسی. بنا به گزارش یکی از ’84 L. A. المپیک — درست بعد از او پیش نویس توسط Bulls — هنگامی که ذهن $274K. مناقصه برای ’92 نیوجرسی شروع در $25K با توجه به حراج خانه که در آن به فروش می رسد. مطمئنا انتشار این مستند نمی صدمه دیده و قیمت فروش.

نواک جوکوویچ ترجیح می دهند برای دریافت واکسن در برابر COVID-19. شماره 1 در جهان, تنیس, بازیکن خواسته شد تا آنچه که او می خواهد در صورتی واکسیناسیون (یک بار در دسترس) بود که اجباری برای سفر و/یا پخش در تور است. او گفت: “من شخصا مخالف هستم به واکسیناسیون و من نمی خواهم به کسی مجبور به گرفتن یک واکسن به منظور قادر به سفر” قبل از اضافه کردن که او ممکن است تغییر ذهن خود را پایین جاده. که ممکن است چندی. همه طرفدار مسابقات تنیس شده است به حالت تعلیق تا حداقل اواسط ژوئیه اما بسیاری از کارشناسان می گویند واکسن به احتمال زیاد نمی خواهد آماده شود حداقل تا 2021. بنابراین اگر تنیس است قادر به بازگشت در این سال آن را (مانند سایر رشته های ورزشی) احتمالا باید به اقدامات دیگر. بیشتر بخوانید درباره جوکوویچ نظرات در اینجا.

Alphonso دیویس کردم تمدید قرارداد. افزایش کانادا ستاره فوتبال اضافه شده دو سال دیگر به مقابله با بالا آلمانی باشگاه بایرن مونیخ که در حال حاضر کنترل او را از طریق ژوئن سال 2025 است. دیویس 19, بازی های برگزار شده است در 31 بازی برای بایرن در این فصل و او را تحت تاثیر قرار بسیاری از مردم با عملکرد قوی در لیگ قهرمانان بازی مقابل چلسی در آوریل. دیویس همچنین یک بخش کلیدی از تیم ملی کانادا را, کمپین برای واجد شرایط برای جام جهانی 2026 که کانادا میزبانی شرکت ایالات متحده و مکزیک است. بیشتر بخوانید درباره دیویس’ قرارداد جدید در اینجا.

که در آن است. شما به سرعت. مشترک شدن در به زنگ در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>