لحظات بلافاصله پس Kawhi Leonard شات آنچه آن را آنقدر بزرگ

آیا شما به یاد داشته باشید که در آن شما هنگامی که زمان مسدود ؟

زمانی که Kawhi Leonard این “مرد سرگرم کننده” رز برای یک بلوز را در مقابل رپتورز نیمکت و توپ برگشتی در لبه چهار بار. و پس از آن دوزخ.

در ساعت و روز است که به دنبال تورنتو معجزه دور دوم سری پیروزی فیلادلفیا 76ers بسیاری از فن واکنش ویدئوها شروع به گردش از طریق رسانه های اجتماعی.

و حتی اگر شما به یاد داشته باشید به آمار ثبت, اگر شما یک رپتورز فن مطمئنا شما به یاد داشته باشید که در آن شما بودند.

سازمان دیده بان | شات:

Kawhi Leonard ریخت و در 41 نقطه از جمله دراماتیک بازی-برنده به تورنتو رپتورز ضرب و شتم Philadelphia 76ers 92-90 برای پیشبرد به نهایی کنفرانس شرق. 1:23

شاید شما را با خانواده خود در خانه. که لوگان Purdy, یک 41 ساله پدر سه مستقر شد هنگامی که لئونارد آمار اولین بازی سری 7-عقد buzzer-beater در تاریخ است.

“من معمولا نمی رکورد بچه ها من زمانی که ما در حال تماشای رویدادهای ورزشی و من فقط من حدس می زنم این فقط یک احساس است که این شد و آن بازی را بر روی خط. همه می دانستند توپ برای رفتن به Kawhi و من اسیر آن است. و من هیچ تاسف” Purdy گفت.

کسانی که Purdy دو فرزندان شان و برندان, در ویدئو بالا. Purdy صدای شما را بشنود در پس زمینه.

گم شده از شات دو چهره های کلیدی: همسر آنی و پدر سابرینا. چرا که آنی متمایل به بیرون از اتاق پس از رپتورز گرفتن از دست داده خود منجر باور او یک ادم که بدشانسی میاورد به این تیم بخت و اقبال. سابرینا به زودی به دنبال مطمئن شوید که مادر او خوب بود.

شان و برندان در ضمن ماند پشت در مرد عنکبوتی لباس خواب گوش دادن به پدر خود یادآوری آنها از اهمیت متعاقب آن 4.2 ثانیه است.

سازمان دیده بان | پانل بحث و گفتگو در تاثیر شات:

CBC Sports’ اندی Jen میزبان میزگردی از جمله داگ Smith, Devin Heroux علامت Blinch, ویلیام, لو, اشلی Docking و Seerat Sohi به بحث در مورد Kawhi Leonard را buzzer beater در برابر 76ers و تاثیر است که تا به حال در کانادا طرفداران بسکتبال است. 22:45

و این که در آن Purdy خانواده بود که زمان مسدود است.

“آن را فقط مانند آن لحظه است که پنج ثانیه از شوک که در واقع اتفاق افتاده است چرا که من فکر می کنم همه فقط حلق آویز در که توپ بر روی لبه و ما خوشبختانه در آن سقوط کرد” Purdy گفت.

Purdy هرگز در نظر گرفته شده برای های ویدئویی خود را به ویروسی اما اذعان می کند او به اشتراک گذاشته آن را به طور گسترده و شاید ناخواسته کمک به گسترده آن برسد.

“رپتورز در جریان یک اجرا به ارمغان می آورد خانواده با هم به ارمغان می آورد این شهرستان با هم به ارمغان می آورد و دوستان با هم درسته ؟ من فکر می کنم آن را به خوبی برای جامعه است.”


شاید شما به تماشای یک نوار در یک جمعیت — به یاد داشته باشید آن ؟

الیور Dimapilis, 43, ندارد معمولا تلویزیون در نوار سرد چای در تورنتو کنزینگتون بازار به دلیل او می گوید آن را مختل ریتم طبیعی از محیط زیست است.

“آن را به نقطه ای بدیهی است که با رپتورز تب و مردم خواهد بود وجود دارد قبل از,” Purdy گفت. “بنابراین ما به ارمغان آورد یک پروژکتور و صفحه نمایش. من نمی دانم هر جا که تا به حال نیمی از مغز که نمی را در نوعی از صفحه نمایش است.”

پروژکتور نیز با آن به ارمغان آورد های جدید آرایش صندلی که در آن کوچک مدفوع قرار داده شد درست در مقابل صفحه نمایش و مردم بود در جداول ،

Dimapilis به خاطر بازی 7 آوردن یک حس شیدایی به مردم در نوار خود را.

“من مطمئن هستم که همه تاکید شد در تورنتو و در سراسر کانادا است. اما مرسی. شما می توانید احساس به شدت در هوا مانند هر کس متمرکز بود. شما می توانید به معنای واقعی کلمه شنیدن یک قطره پین در طول آن سه دقیقه از بازی. و مردم فریاد بدیهی است که لعن” Dimapilis گفت.

مانند Purdy, Dimapilis احساس یک حس لحظه ای و او به پشت نوار در تلاش خود را با دست لرزان به ثبت واکنش.

“من به یاد داشته باشید [Philadelphia 76ers مرکز Joel] Embiid سوئیچ بنابراین Embiid تلاش می کند تا پوشش [لئونارد] اما او کمی بیش از حد سریع به طوری که او می شود آن را خاموش. و گفتم: “اوه حداقل او آن را خاموش است. و من به یاد داشته باشید دوم گزاف گویی در سر من من محاسبه 60 درصد این می تواند در. سوم گزاف گویی شما مثل 85 درصد این می تواند در.

“و پس بدیهی است که چهارم جستن و آن در می رود و هر کس دیوانه می رود.”

آنچه به دنبال Dimapilis گفته بودند 10 دقیقه سکوت خراشیده و سپس خروج دسته جمعی از این میله به پر کردن خیابان ها.

“ما نیاز به پیدا کردن بیشتر مردم است.”

در حال حاضر Dimapilis می گوید که او می بیند ویدئویی خود را تا موسیقی پاپ در سینما و تبلیغات یوتیوب.

“این یک مقدار زیادی از نقاط. آن را دور سریع. اما من اهمیتی نمی دهند. آن birthed از طریق تورنتو شد birthed از طریق رپتورز. که این شهر تا آنجا که من نگران هستم.”


آن را هنوز هم احساس می کند که اگر NBA است یک راه طولانی برای رفتن قبل از آن می تواند بازگشت در هر ظرفیت.

با جهان ورزش تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس لحظات مانند Kawhi شات و خام واکنش های احساسی مانند Purdy و Dimapilis’ فقط امکان پذیر نیست.

تعامل اجتماعی است که ورزش را فراهم می کند که در مکث.

“بودن اجتماعی متصل است مغز ما را مادام العمر شور و شوق. آن بوده است پخته به سیستم عامل برای ده ها میلیون ها سال” متی لیبرمن یک استاد روانشناسی در دانشگاه UCLA گفت: مدرسه دیجیتال خروجی اتاق خبر.

در کتاب خود اجتماعی, لیبرمن توضیح می دهد که انسان استعداد اشتیاق تعامل اجتماعی از آنجا که آن را تبدیل به افزایش نیاز با هر مرحله از تکامل است.

“پستانداران بیشتر اجتماعی متصل از خزندگان و پستانداران بیش از دیگر پستانداران و انسان بیشتر از سایر پستانداران” لیبرمن گفت. “چه این نشان می دهد این است که تبدیل شدن بیشتر اجتماعی متصل است و ضروری برای بقای ما.”

این کتاب می گوید: این فرایند توضیح می دهد که چرا انسان ها علاقه مند به تماشای دیگران تعامل به عنوان ورزش و از طریق رسانه های اجتماعی.

به عبارت دیگر این که چرا کودکان و نوجوانان و یا نوار جمعیت در واکنش به یک معجزه آسا سری برنده شات ویروسی.

این که چرا Dimapilis می گوید: او دوست دارد با درخواست از مردم دیگر که در آن آنها برای ضربه.

“وجود دارد این لحظات نادری که کمتر از یک دوم آنها فقط یک لحظه کوتاه — که می تواند متحد یک شهر و یک کشور و یک جامعه و در یک گردش چشم. این فقط شگفت انگیز است.”

این که چرا این شات است که در حال حاضر در زمان منجمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر