کوه شهرستان که رفت به کروناویروس مستند

لوکس Snowbird کوه الج ممکن است به نظر می رسد خارج از محل دور فقیر شهر Robbinsville در Graham County, در کارولینای شمالی غربی مرز با ایالت تنسی. اما مردم از سراسر جنوب شرقی باد راه خود را در امتداد جاده های کوهستانی و پرداخت بیش از 400 دلار یک شب به ماهی افزایش شام خوردن در مجلل غذاهای جنوبی و جذب بلوگرس و یا آپالاچی موسیقی. تسلیم متعلق به گذشته 26 سال توسط مندی و رابرت رنکین حدود سه چهارم کامل در مارس 22. زمانی که رابرت رو به کار که صبح جلوی میز منشی به او نشان داد اعلام کرد که مقامات شهرستان به حال posted on Facebook.

گراهام شهرستان بسته شد خود را خاموش کنید.

با کروناویروس شروع به گسترش در این نزدیکی هست, همه, اقامت, کسب و کار در شهرستان—هتل ها, متل ها, مهمانسراها و اردو—تا به حال به نزدیک 23 مارس در ظهر; استثنا خواهد بود ساخته شده فقط برای افرادی که می تواند به اثبات نیاز به یک “قانونی مربوط به کار باقی بماند.” چه چیزی بیشتر, با شروع در مارس 27, هر کسی که در سفر در بزرگراه های 129 و NC-28—دو جاده به Graham County—آیا باید برای نشان دادن یک شهرستان یا آدرس برای nonresidents اثبات مالکیت به منظور وارد کنید. هر کسی به دنبال ورود برای اهداف کسب و کار را به درخواست برای مجوز. پست های بازرسی با مخروطهای نارنجی رنگ و موانع به زودی بالا رفت و معاونین کلانتر معترضان را زیر چادر در سراسر ساعت.

آن اوایل و استارک تصمیم به مبارزه با کروناویروس تقریبا به طور کامل تعطیل تماس با جهان خارج است. این Rankins مانند دیگر صاحبان کسب و کار کیترینگ برای همه مهم صنعت گردشگری در Graham County—صرف چند روز آینده تقلا برای روشن کردن خود را تسلیم صدور بازپرداخت تخمگذار کردن کارکنان و بسته شدن کسب و کار فقط برای بار دوم در تسلیم 80 سال است. آخرین بار بود که در طول جنگ جهانی دوم است.

“بدیهی است که وجود دارد بزرگ مالی ضربه” مندی به من گفت. “اما اکثر مردم درک ما همه در این با هم.”

Coronavirus پاسخ باز کرده است تا یک ملی استدلال که اغلب زیر خطوط سیاسی با دولت محافظه کار در مناطق روستایی متحده تربیع برابر متراکم لیبرال شهرستانها شده است که آمار این بیماری همه گیر سخت ترین. اما رویکرد Graham County—یک روستایی استوار قرمز بخشی از کارولینای شمالی نشان می دهد که آمیخته از آمریکا coronavirus پاسخ بوده است به مراتب پیچیده تر از آن است که این ویروس می تواند در حال حاضر مسائل حتی برای مکان های است که آن را در زمان به طور جدی در اوایل.

تا همین اواخر, Graham County نشان داده شد در کنگره توسط علامت گذاری به عنوان مراتع کوچک-دولت جمهوری خواه که شرکت تاسیس خانه آزادی حزبی. شهرستان اکثریت رای برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016. در عین حال به عنوان تهمت و بسیاری از هموطنان محافظه کاران عنوان ویروس در روز های اولیه آن و پس از تحت فشار قرار دادند برای سریعتر بازگشایی این کشور گراهام و شهرستانهای اطراف آن در غرب کارولینای شمالی باید جدولها دوره های مختلف.

گراهام با کمتر از 9,000 ساکنان تصمیم به مهر خود را یک هفته قبل از فرماندار دموکرات Roy کوپر ایالت اقامت در خانه سفارش به اثر رفت. جرات شهرستان در کارولینای شمالی در ساحل اقیانوس اطلس نیز مرزهای خود را بسته است اما تنها پس از چند مورد از Covid-19 تا به حال شناسایی شده وجود دارد; برخی دیگر از استان ها در سراسر کشور رفته اند تا کنون. در ضمن دیگر کارولینای شمالی غربی استان ها به اجرا در آزمایش اولیه ردیابی و امنیت عمومی مبارزات.

همانطور که از نوشتن این مقاله, 19 شهرستان در بخش غربی از دولت دیده می شود 676 Covid-19 نفر به نمایندگی از کاهش نرخ سرانه بیش از سایر نقاط کارولینای شمالی. تنها شهرستان در کشور است که دیده می شود هیچ گزارش Covid-19 مورد—تاریخ-اوری—در این منطقه است. جداسازی قطعا کمک می کند اما مقامات محلی معتقدند تلاش های خود را با بازی در یک نقش بیش از حد. و در حالی که برخی در منطقه به نام Graham County جاده تعطیلی بیش از حد و یا غیر ضروری اکثریت کارولینای شمالی غربی ساکنان سخن می گفت با ابراز حمایت از اقدامات مقامات محلی گرفته اند.

برای این بخش از, دولت آنها گفت: coronavirus نیست یک ماده قرمز یا آبی; این مورد اساسی بقا. گراهام مانند بسیاری از غربی کارولینای شمالی, شهرستان, هیچ بیمارستان—نزدیک ترین یکی است و 40 دقیقه دور. و آن را نگه می دارد فقط دو دستگاه آمبولانس در حال اجرا در یک زمان با توجه به شهرستان مدیر ربکا حلقه گل قرار دادن. پنج بیمارستان و چندین کار و تحویل واحدهای در بخش غربی از دولت بسته شده اند پس از سال 2016. در بالا از آن مردم این منطقه کج و چهره نرخ بالای چاقی و دیابت و دیگر بیماریهای همراه. حدود 20 درصد سقوط به زیر خط فقر فدرال با توجه به داده های سرشماری.

“ما از راه دور و در منابع محدود” گارلند توضیح داده شده به اخبار محلی خروجی کارولینای عمومی را فشار دهید زمانی که محل سکونت و بسته شدن جاده رفت و به اثر. “ما در حال تلاش برای انجام همه چیز را در قدرت ما برای حفاظت از ساکنان و منابع ما.”

برایان Mitchell, یک پزشک در نزدیکی چروکی کانتی می گوید همان درست است در سراسر منطقه است. “وجود ندارد مقدار زیادی از منابع در اینجا” میچل به من گفت. “ما بود که نگرانی در اوایل.”

منابع به صورت محدود وجود دارد, در واقع, که گراهام مسئولان شهرستان در نهایت تصمیم گرفت که آنها نمی تواند استطاعت به پلیس خود را مستند به طوری که آنها حذف پست های بازرسی در آوریل 19, فقط سه هفته پس از آنها بالا رفت. این شهرستان به سادگی نمی باید ده ها هزار دلار آن را هزینه برای نمایندگان به موانع مقامات توضیح داد: در Facebook پست اعلام این تصمیم است. هفت روز بعد Graham County دیدم اولین مورد گزارش شده از ویروس. در عین حال به عنوان معترضان بسیج در رالی برای اقتصاد برای بازگشایی, محدودیت های بسیاری را در غرب کارولینای شمالی در محل باقی می ماند و اعداد در منطقه باقی می ماند کم—حداقل در حال حاضر.

***

شناخته شده به صورت سالانه “صاریغ رها” که هر سال و در آستانه جدید تا سال 2019 و تنها مدرسه منطقه در دولت که در آن بالا و دانش آموزان هنوز هم می توانید دریافت تنبیه بدنی کارولینای شمالی غربی است که اغلب بدخیم برای یک راه نادرست و غلط از زندگی است. منطقه است نه ثروتمند—متوسط درآمد خانوار پایین تر از میانگین ملی است و بیش از 90 درصد سفید با وجود اینکه خانه را به شرقی گروه از سرخپوستان چروکی (EBCI) یک کشور مستقل از تبار یک گروه کوچک از Cherokees که باقی مانده است پس از هند راهنمای عمل می کنند.

با استثنا از Buncombe و Henderson, استان ها, گردشگری, است, اصلی, صنعت, بسیاری مجبور به سفر ساعت به اشویل و یا کشورهای همسایه برای انواع دیگر کار می کنند. شهرستانهای’, جغرافیا, اقتصاد و سبک زندگی آنقدر به هم پیوسته است که مردم تمایل به شناسایی بیشتر به عنوان ساکنان منطقه. این شهرستان از موقعیت همراه تنسی مرز در بزرگ اسموکی و Blue Ridge mountains, همچنین باعث می شود آنها کم جمعیت ترین منطقه در کشور است.

غرب کارولینای شمالی برای اولین بار coronavirus موارد شناسایی شده در خاک رس و چروکی دو نفر از این منطقه دور افتاده ترین شهرستانهای استان است. با توجه به محلی بهداشت کارگران در مارس 10, نیویورکر سفر به Brasstown یک unincorporated منطقه از خاک رس و چروکی شهرستان برای خانواده ریونیون. یک روز پس از حضور منع رقص در کمپبل عامیانه مدرسه با حدود 90 نفر دیگر زن شروع به تجربه علائم و پس از آن آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که هنوز در کارولینای شمالی.

در عرض چند ساعت از تایید اولین Covid-19 مورد Mitchell, چروکی کانتی پزشک و همچنین غیر انتفاعی زغال اخته اعتماد بهداشت در اشویل و رس و چروکی ادارات بهداشت شروع به کار برای کاهش گسترش ویروس Mitchell, بازگو, در مصاحبه. زغال اخته تبدیل عامیانه مدرسه, جشنواره, انبار به یک مرکز آزمایش برای رقص شرکت کنندگان و مخاطبین خود را. کسانی که تست شده موافقت خود منزوی در حالی که در انتظار نتایج خود را. شش نفر تست مثبت و مقامات بهداشتی مورد استفاده قرارداد ردیابی برای شناسایی یک اضافی فرد آلوده.

“ما درک اوایل که اگر وجود دارد یک موج به صورت محلی ما ممکن است تحت الشعاع” میچل می گوید و اشاره کرد که Cherokee County یک جامعه کوچک بیمارستان با شش تخت در ICU و 50 تخت در آن بستری واحد. “اما خوشبختانه که اتفاق افتاده است.” به او می گوید: برخی از این هفت نفر آلوده باقی مانده, مثبت, در حالی که دیگران باید آزمایش منفی; همه بدون علامت باقی می ماند. شده اند وجود دارد هیچ اضافی موارد گزارش شده در Brasstown جامعه از مارس 24.

دیگر شهرستانهای استان در زمان مشابه گسترده اقدامات است. Madison County Health مدیر Tammy کودی به من گفت که او معتقد است که این شهرستان را به شستن دست و اجتماعی فاصله کمپین راه اندازی شده در ژانویه موثر بوده است. شهرستان 21,000 شناسایی آن اولین و تنها Covid-19 مورد به تاریخ مارس 24, با توجه به داده ها از دولت وزارت بهداشت و خدمات انسانی. چروکی کانتی سلامت, مدیر, David دوره گرد می گوید: مسئولان شهرستان وجود دارد شروع جلسه هفتگی در اواسط ماه فوریه به آماده شدن برای ویروس. “همه می دانستند جهانی همه گیر شد میخوام یک موضوع از نگرانی برای ما” گورکن می گوید.

پس از این ویروس شناسایی شده شهر اندروز واقع در Cherokee County, بنا موانع فیزیکی برای جلوگیری از هر کسی فراتر از آن کشورهای همسایه از ورود. همه ساکنان پاره وقت دستور داده شد به قرنطینه برای 14 روز زمانی که آنها وارد شدند. در مارس 25, EBCI تعطیل نقاط ورود به Qualla مرز اعتماد زمین تحت نظارت اداره امور هند که سابقه نوکر و جکسون شهرستان و همچنین بخش هایی از گریم و چروکی. ریچارد Bunio اجرایی, مدیر پزشکی چروکی هندی بیمارستان می گوید: تصمیم رانده شد با عدم اطمینان است. “ویروس این رفتن را نگه دارید در اینجا مانند آن را در شهر نیویورک ؟ ما فقط نمی دانم. اگر ما تا به حال بسته مرز وجود دارد هیچ راهی برای دانستن چقدر بد آن می تواند بدست,” Bunio به من گفت. این EBCI شناسایی هفت مورد و مرزهای خود را بسته باقی می ماند.

پس از آن وجود دارد Graham County, در لبه غربی دور از دولت است. بازدید کنندگان گله وجود دارد برای لذت بردن از کوه و بیابان و whitewater قایق در Cheoah رودخانه و یا سوار دم اژدها یکی از محبوب ترین موتور سیکلت, راه, نام خود را برای صدها نفر از switchbacks بیش از 11-کشش مایل. با فقط دو راه در داخل یا خارج گراهام بر خلاف همسایگان خود بود بهتر به مهر و موم خود را خاموش کنید.

پس از شنیدن در مورد این پرونده در Brasstown است که حدود 45 دقیقه دور, شهرستان, کمیسیون, بهداشت, مدیر و مدیر ترس آنها نمی تواند مسئولیت رسیدگی به حتی یک شیوع کوچک. مقامات شهرستان نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای اظهار نظر برای این مقاله, اما آنها روشن ساخته شده است در به روز رسانی خود را در شهرستان Facebook صفحه و نظرات برای اخبار محلی رسانه که کمبود منابع سوار آنها را محدود ترین اقدامات در دولت است.

“ما لازم نیست که هر چیزی در اینجا در این شهرستان برای درمان مردم” دیل Wiggins شهرستان کمیسیون صندلی گفت: محلی NPR station. “که فقط باعث می شود آن را کمی واقعی تر زمانی که همسایگان خود را در برخورد با آن است.” او افزود که دم اژدها نیز یک عامل است. در تعطیلات آخر هفته مشغول به 20,000 دوچرخه سواران مقابله با مسیر. Wiggins گفت: ایستگاه است که یک موتور سیکلت مرگ و میر همراه با کروناویروس خواهد بود بیش از حد به خرس.

***

ابتدا در اوایل این ماه تظاهرات و گاهی اوقات جمع آوری شده در دولت و کنگره آمریکا در رالی به تقاضای پایان دادن به این ایالت اقامت در خانه سفارش (این مجموعه به پایان می رسد در مارس 8). برخی در Graham County, به اشتراک گذاری این معترضان احساسات. یک صاحب کسب و کار که خواسته نمی شود شناسایی برای ترس از عصبی دیگران در جامعه گفت: من از طریق ایمیل که بسته شد به آرامی خفه کننده کسب و کار و حال او را مجبور به دراز کردن هفت کارکنان. او به نام این شهرستان مستند “یک سطح از کنترل دولتی به نام امنیت عمومی” و معتقد است که این شهرستان اقدامات بودند غیر قانونی و خلاف قانون اساسی. “چه کسی به این شهرستان کمیسر قدرت به ما و بزرگراه و راه اصلی از کارولینای شمالی به, تنسی,” او نوشت.

نورما هوستون دانشگاه کارولینای شمالی کارشناس مسائل حقوقی که بر دولت های محلی می گوید: 2019 دولت قانون روشن ساخته است که “شهرها و استان ها [می] اعلام دولت محلی اضطراری و اعمال محدودیت و ممنوعیت از جمله محدود کردن جنبش از مردم در اماکن عمومی و محدود کردن نفوذ و رو آمدن به یا خروج اضطراری منطقه” هوستون آن قرار می دهد. “نیز وجود دارد که خاص قدرت به بستن جاده ها است.”

شکایات مانند Graham County صاحب کسب و کار وجود برایان ترنر دموکراتیک سوم-مدت دولت نماینده ای که نشان دهنده Buncombe County, صفحه اصلی به اشویل می گوید آن را تعجب آور نیست که یک محافظه کار منطقه را رد پیام که از ملی جمهوری خواهان و حمایت از اقدامات محدود کننده برای مبارزه با ویروس. “در طول تاریخ بوده است وجود دارد کمی از سوء ظن با خارجی ها. آن را عجیب و غریب پویا با کوه عامیانه گاهی اوقات. آنها می تواند فوق العاده سخاوتمندانه و به طور همزمان فوق العاده منزوی و محافظ” ترنر می گوید. “من فکر می کنم وجود دارد همچنین برخی از مشروعیت به [عدم] منابع است. وجود دارد فقط در بسیاری از هواکش و تخت ICU در خارج وجود دارد.”

گراهام شهرستان تاجر با من صحبت کرد که شناسایی به عنوان بسیار محافظه کار است و شک و تردید خود را. “آنها می گویند که آنها نمی توانند باز همه چیز به عقب تا به دلیل احتمالا سربار بيمارستان و در عین حال بیمارستان در حال تخمگذار مردم به دلیل عدم بیماران. من رفتم پایین تا به ما در کلینیک محلی. وجود دارد تنها یک نفر دیگر در اتاق انتظار” او نوشت: بیش از ایمیل. حتی اگر شهرستان رفت و فراتر از دولت و اقدامات او با اینحال سرزنش رالی بالاتر از همه برای آنچه که او خواستار “مضحک سیاسی محدودیت.”

این اولین بار نیست که این محافظه کار منطقه کوه خودداری کرده است تا پا به حزب جمهوریخواه خط. در مارس 2019, Graham County کمیسیون فرستاده شده به اتفاق آرا قطعنامه به دولت قوه مقننه در حمایت از گسترش مدیکید. شش ماه بعد Wiggins, کمیسیون صندلی دادگاه تجدید نظر به طور مستقیم به مجلس سنا رهبر فیل برگر. “ما نمی لوکس از انجام کارهایی که بر اساس برخی از ملی حزب سیاسی موضع در برخی از موضوع” Wiggins نوشت. در ماه ژانویه او سوار به رالی به لابی خود برای گسترش تنها برای پیدا کردن مجمع عمومی تا به حال پیچیده جلسه پس از فقط چند ساعت.

“عدم گسترش مدیکید در برخی از این مناطق روستایی شهرستان است که کشتار مردم” ترنر می گوید. “آنها نمی دسترسی به مراقبت های اولیه پزشکان به طوری که آنها صبر کنید تا وضعیت آنها حاد می شود و سپس آنها را به اتاق اورژانس.” پرسید که آیا اختلافات اخیر با حزب جمهوری خواه را بیشتر غربی اهالی کارولینای شمالی به رای دموکرات ترنر جواب داد: “نه” بدون تردید با اشاره به اهمیت مسائل اجتماعی.

در مارس 17, Graham County کمیسیون ملاقات به منظور تعيين نحوه بسته شدن مشغول به کار بود و به این نتیجه رسیدند آن زمان برای موانع پایین آمده است. اولیه طرح برای سه سرنشین دار ID پست های بازرسی در ورودی مسدود شده بود و بعد گسترش یافت و به پنج پست های بازرسی که هزینه این شهرستان حدود 92,000 هر هفته با توجه به توجه داشته باشید حلقه گل شهرستان, مدیر نوشته شده در رسانه های اجتماعی. با سالانه شهرستان بودجه حدود 15 میلیون دلار بود که پایدار است.

دوباره اعلام شد از طریق Facebook: “بازرسی و موانع ورود به بزرگراه گراهام شهرستان … حذف خواهد شد شب یکشنبه 19 آوریل سال 2020 بعد از 11:59 p. m.” یک هفته پس از بازگشایی وزارت بهداشت اعلام کرد که اولین مورد از Covid-19 در شهرستان; بیمار عضو EBCI است بنا به گزارش منزوی در خانه در حالی که مقامات بهداشت کار برای ردیابی همه شناخته شده است تماس با ما. اضافی مورد گزارش شده در مارس 2.

دیگری کمی تغییر کرده است. ساکنان باقی می ماند و موضوع را به دولت stay-در-خانه سفارش و شهرستان را 10 بعد از ظهر حکومت نظامی. همه nonresidents که وارد Graham County مشاهده باید 14 روز خود شده است. محل سکونت کسب و کار باقی می ماند بسته شده است.

با وجود داشتن به اخراج کارکنان و از دست دادن حدود 500,000 دلار درآمد Rankins هنوز هم تا حد زیادی حمایت این شهرستان اقدامات است. “نگرانی من این است که از یک نقطه نظر اقتصادی” رابرت می گوید. “اگر ما بازگشایی و پس از آن همه چیز لگد به عقب و ما مجبور به تعطیل کردن دوباره؟” (این Rankins نمی خواهد خود را فاش وابستگی سیاسی به من گذشته از ابراز “ناامیدی شدید” با هر دو طرف است.)

“آنچه بیشتر مورد نیاز در اینجا صبر” رابرت همچنان ادامه دارد. “بهتر است برای مقابله با آن در حال حاضر با گسترده تست و ردیابی و این جور چیز ها. این چیزی است که سلامت جامعه در تماس است و این تنها راهی است که ما را حتی از راه دور برگشت به حالت عادی. شما نمی توانید جدا از این کوه برای همیشه لطفا برای. هنگامی که ما باز, بازگشت, هر آنچه که در خارج وجود دارد در حال رفتن به در آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر