مرگ مرموز پاپ دود a 20-Year-Old ویروسی احساس رپ

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Days پس از بروکلین رپ بشار Barakah جکسون بهتر به عنوان شناخته شده پاپ دود شد, کشته در حمله به خانه در لس آنجلس مقامات هنوز در حال بررسی انگیزه های پشت این حمله است. پنج شنبه شب TMZ گزارش شده است که فاجعه به نظر می رسد به یک “هدف ضربه…نه سرقت.” اما در بعد از ظهر جمعه, LAPD سروان. جاناتان Tippet رئیس سرقت-قتل و بخش های مورد مناقشه ارزیابی خود را در یک تماس تلفنی با Daily Beast. “بود که به طور کامل دقیق” سروان. Tippet گفت.

حمله رخ داده است در اوایل صبح روز چهارشنبه در حالی که رپر پشت 2019 آمار “خوش آمدید به حزب” بود اقامت در یک خانه اجاره در هالیوود هیلز. در 4:29 صبح اداره پلیس لس آنجلس دریافت رادیویی تماس بگیرید و در مورد یک “حمله با سلاح مرگبار” شامل آن تعداد نامعلومی از افراد مظنون در یک خانه با هرکول درایو. زمانی که اجرای قانون وارد آنها یافت جکسون به شدت زخمی و حمل و نقل او را به Cedars-Sinai Medical Center در اواسط شهرستان غرب است. او از جراحات درگذشت 45 دقیقه بعد. دوشنبه صبح در لس آنجلس پزشکی قانونی افسر اعلام مرگ یک قتل با زخم گلوله به تنه. رپر فقط 20 سال داشت.

جکسون شده بود اقامت در کرم رنگ خانه متعلق به ادوین Arroyave و زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره Teddi Mellencamp با توجه به املاک ثبت شده در این نوع از مرفه محله که در آن هر خانه مجهز به دوربین های امنیتی و یا dystopian تصویری doorbells. به عنوان بخشی از تحقیقات پلیس لس آنجلس جمع آوری فیلم از دوربین در چند خانه پایین بلوک هر چند سروان. Tippet کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از. از چند فیلم که Tippet شرح داده شده در محدود جزئیات ممکن است به چهار نفر با پوشیدن ماسک و مانتو با نزدیک شدن و خروج از محل اقامت. “ما زیر بسیاری از شواهد و تصویری و قرار دادن همه که با هم” سروان. Tippet گفت. “در سراسر محله های مختلف وجود دارد ویدئوها وجود دارد و تصویری در محل اقامت و همچنین. [ما] نمی دانم چه زمانی به آنها وارد میکند.”

در TMZ گزارش منابع که در حال تماشا فیلم های نظارت توصیف آنچه دیده بود. در نوار چهار مردان با نزدیک شدن به خانه و در اطراف راه می رفت ، چند دقیقه بعد TMZ این منابع گفت: سه بازگشت به خانه است. چهارم به ظاهر وارد شده از طریق backdoor است که تا به حال هیچ دوربین در آن آموزش دیده. در آن زمان چند عکس از کار اخراج شدند, قابل توجه تنها جکسون. دقیقه بعد با توجه به TMZ چهارمین فرد راه می رفت جلوی درب خانه ظاهرا دست خالی. “در اینجا چیزی” TMZ این نتیجه رسیدند: “مردمی که دیده می شود نظارت تصویری به ما بگویید که فرد داخل خانه—احتمالا تیرانداز—حمل نیست هر چیزی. با توجه به این که او کسی در آن تردید او را هم به چیزهای موارد در جیب خود.”

سروان. Tippet رد تفسیر خود را از فیلم. “است که به طور کامل درست نیست,” او گفت:. “برخی از افراد نمی شد برگزاری هر چیزی پس از خروج از محل اقامت. اما این درست نیست بگویم که هیچ چیز در نظر گرفته شد. که نه کاملا دقیق…ما باید برخی از نشانه ای از آنچه که گرفته شد اما من نمی توانم تایید هر گونه اطلاعات در مورد که…هیچ حس وجود دارد که آیا آن یک سرقت تلاش و یا یک هدف تلاش کنند.”

ما باید برخی از نشانه ای از آنچه که گرفته شد اما من نمی توانم تایید هر گونه اطلاعات در مورد که…هیچ حس وجود دارد که آیا آن یک سرقت تلاش و یا یک هدف تلاش کنند.

جکسون رز به شهرت ملی در تابستان گذشته زمانی که خود را تنها “خوش آمدید به حزب” او یک ستاره برک آوت از بروکلین مته صحنه. مته ریگ سخت دام ترکیبی پدید آمده از شیکاگو در 2010s کردم وارداتی به انگلستان و بازگشت به نیویورک است. سه صحنه های مجزا اما مرتبط مصور در جکسون آینده-داستان. متولد به جامائیکا و پاناما پدر و مادر جکسون بزرگ شده در Canarsie جنوبی محله بروکلین. او در بازی بسکتبال (او بورس تحصیلی به فیلادلفیا دبستان مدرسه در سن 15); وسواس بیش از اتومبیل های زیبا (او گفت که نیویورک تایمز او خریداری یک BMW سری 5 در سن 16 سالگی); و tinkered با موسیقی اغلب بازی (درامز) در کلیسا.

در دسامبر 2018 زمانی که جکسون برای اولین بار شروع به ضبط خود را stuff او گم شدم در یوتیوب الگوریتم و تصادفا در یک ضرب و شتم از شرق لندن تهیه کننده به نام 808 Melo (در حال حاضر 808MeloBeats). جکسون خرید آهنگ دوست تهیه کننده و در نهایت پرواز او به ایالات متحده به همکاری. آن را بیش از یک انگلستان به ضرب و شتم که بچه از Canarsie نوشت: “خوش آمدید به حزب” در یکی دیوانه نیم ساعت روی لئامت دادن راه اندازی این آمار که شد غیر قابل اجتناب در تابستان گذشته.

هنگامی که مسیر عرضه در یوتیوب در ماه مه گذشته “خوش آمدید به حزب” متصلب نمایش ها توسط میلیون ها نفر (در حال حاضر تعداد 27 میلیون) باعث ریمیکس از Nicki Minaj, A$AP Ferg, Pusha T و ریکو تند و زننده. ضرب و شتم بود و غم انگیز و سریع گام; جکسون خواننده شد, gravelly و کارتون-تبه کار عمیق—به طوری که آنها تبدیل به یک نوع بی اعتقاد punchline. “صدای او مانند صدای او به سیگار و سرطان” یک کاربر یوتیوب نوشت. Standout تنها در سال 2019 اولین mixtape, دیدار با, خواستگاری, آهنگ تاسیس پاپ دود به عنوان یک ستاره از اغلب منزوی بروکلین مته صحنه و شناخته شده مقدار برای مخاطبان به خوبی در خارج از آن.

اگر جکسون هنوز نام خانواده هنگامی که او درگذشت او سال گذشته سنگ فرش راه خود را وجود دارد. او امضا به ویکتور Victor در سراسر جهان ديدبان جمهوری سوابق در گروه موسیقی جهانی. او با همکاری رپرهای مانند لیل و ترجمه شده از Travis Scott. او در سفری به انگلستان با Skepta; اعلام کرد یک فیلم آینده نقش در ادی هوانگ فیلم Boogie; و با حضور ویرژیل Abloh را خاموش سفید نشان می دهد در طول هفته مد پاریس.

وجود دارد برخی از برجستگی در طول راه. در پاییز گذشته Jackson کشیده شد از خط در نیویورک نورد با صدای بلند در کنار چهار دیگر رپرهای بیش از NYPD نگرانی های که اجرا شده بود “در ارتباط با آخرین اقدامات خشونت سراسر شهر بود” با توجه به نامه ای از NYPD دستیار ارشد مارتین مورالس. و در ماه گذشته جکسون دستگیر شد در راه بازگشت از پاریس هفته مد در فرودگاه JFK در نیویورک به اتهام سرقت یک $375,000 رولز رویس برای یک موزیک ویدئو.

اخبار جکسون مرگ باعث غلیان احساسات غم و اندوه از طرفداران و موسیقی-صنعت همسالان. فقط روز قبل از مرگ بروکلین خواننده رپ منتشر شده بود دوم خود را mixtape, دیدار با خواستگاری 2که عرضه در شماره 7 از آلبوم بیلبورد نمودار. در عزاداری برخی از طرفداران و صندلی کارآگاهان این باورند که مجرمان در نظر گرفته شده بود به غارت رپ. پیش از آن روز, پاپ, دود تا به حال آپلود عکس در Instagram او نشستن در یک ماشین لوکس با اچ برگزاری wads پول نقد. یکی دیگر از دوستان مایک دی بود به اشتراک گذاشته Instagram داستان که در آن جکسون هالیوود هیلز آدرس قابل مشاهده بود در یک برچسب طراح. دی بعد از حذف پست و شدت رد هر گونه اتهامات از یک مجموعه در Instagram. “من فقط از دست من f***ing برادر من قلب my dawgz,” او نوشت: در عنوان ، “شما بچه ها هیچ نوع حس یا همدردی!”

اما اکثر واکنشهای دل شکسته بیش از آنچه جکسون نبود معنای موسیقی است. “کتاب مقدس به ما می گوید که حسادت به عنوان بی رحمانه به عنوان قبر” Nicki Minaj نوشت: در Instagram. “باور نکردنی است. استراحت در صلح پاپ.” طیف وسیعی از استعداد عزادار مرگ او—از Chance the Rapper به ?uestlove به Kehlani به Nas—صحبت رپر جاذبه های گسترده ای که او می خواهم در توصیف معاون s i-D سال گذشته: “من فکر می کنم همه باید گوش دادن به موسیقی پاپ, دود,” او گفت:. “از خود 9-5 فرد عادی به فوق العاده خود را غنی دلال سهام شرکتها از خود فروشنده مواد مخدر به ورزشکار خود را. شاید معلم خود را! هر کسی می تواند گوش دادن به موسیقی پاپ!”

دو روز پس از مرگ او این خیابان که در آن جکسون درگذشت ضبط شد و شلوغ با پلیس, اخبار, کامیون های rubberneckers و طرفداران. اما بعد از ظهر جمعه هرکول درایو تمام شد اما خالی است. پایین جاده دو کارگر ساختمانی نقاشی نزدیکی خانه. یک مرد tinkered بیش از خود را تبدیل. “این غیر ممکن است برای چند روز” گفت: یکی از همسایه ها با پوشیدن روشن-قرمز رژ لب و یک حوله تن پوش از درب جلو. “اما در حال حاضر به نظر می رسد شما طبیعی است.”

$2.5 میلیون خانه که در آن جکسون ماندن شده بود خالی بود به جز یک خانه دار است. او تا به حال شنیده ام زیادی در مورد آنچه اتفاق افتاده بود, او گفت:, کاهش را به نام او. او تا به حال شده است وجود دارد فقط دو روز. به عنوان او صحبت کرد سه دختر جوان سوار و با نزدیک شدن به خانه, گرفتن عکس از حرم که در آن بازدید کنندگان را ترک کرده بود سه شمع روشن یک دسته گل کوچک از گل و مچاله دلار اسکناس. “ما او را دوست دارم” یکی از دختران گفت: به همین ترتیب خودداری نام او. “ما فقط شنیده ام در مورد او هنگامی که او درگذشت از اینترنت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>