در پی آیووا و نیوهمپشایر مقدماتی کمی مبالغ اشتباه دولت از مبارزات انتخاباتی برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بهتر از گزارش ها از دموکرات ها به دنبال یک ناجی در برجسته ترین متولد و شهروند قانون اساسی فاقد شرایط لازم برای دفتر سابق رئیس جمهور باراک اوباما.

سه سال پس از تکمیل حداکثر دو شرایط کامل 22 متمم اجازه می دهد تا اوباما باقی می ماند محبوب ترین رقم در حزب دموکرات است. حتی پس از او کاهش یافته است به استفاده از نفوذ خود به نفع یا علیه هر یک از نامزدهای این حزب شلوغ ریاست جمهوری اولیه.

برای اوباما علنا کشتی با توجه به تعادل تعهد او احساس می کند به دیدگاه های خود را شناخته شده است که امریکا را “ارزش های اصلی ممکن است در خطر” را به عنوان او گفت: “نهایی کاخ سفید در کنفرانس خبری با تمایل به رعایت آنچه او از آن زمان به نام “حکیم سنت آمریکایی از روسای جمهور سابق آرامی خروج از مرحله سیاسی و ساخت اتاق را برای جدید صدای.”

در اوباما گفتن که سنت می رود به جورج واشنگتن است. “بعد از او به رهبری مستعمرات به پیروزی به عنوان ژنرال واشنگتن وجود دارد هیچ محدودیت بر او … هیچ هنجارهای دموکراتیک که هدایت آنچه که او باید یا می تواند انجام دهد” اوباما توضیح داد: در یک سال 2018 گفتار. واشنگتن “ساخته اند می تواند خود را به طور بالقوه رئیس جمهور برای زندگی است. او استعفا داد و به عنوان فرمانده کل قوا و رفت و برگشت به کشور خود و مستغلات. شش سال بعد او به ریاست جمهوری برگزیده شد اما پس از دو نظر او استعفا داد و دوباره سوار کردن به غروب آفتاب.”

این جایی است که اوباما خود را به پایان رسید, تاریخچه, درس, اما این است که چگونه واشنگتن زندگی در واقع به پایان رسید. داستان امریکا اولین رئیس جمهور سوار کردن به غروب آفتاب و تخلیه زندگی عمومی تبدیل شده است و خیلی چیزهای افسانه که حتی جانشینان او درک نمی کنند که این تنها افسانه است.

واقعیت کاملا متفاوت است: زمانی که واشنگتن چپ ریاست جمهوری او واقعا ترک سیاست است. در واقع چند سابق رئیس جمهور در تاریخ آمریکا باید دخالت آنجا که واشنگتن انجام داد.

این درس برای اوباما که به نظر او چقدر درگیر کردن خود را در سال 2020 مسابقه نهفته در این مسیر است که واشنگتن دنبال کرد اما در سرخوردگی که او در بر داشت.

***

اگر واشنگتن می توانست تا به حال راه خود را به عنوان او به سمت چپ ریاست جمهوری در سال 1797 خود را نهایی سال رفته اند آنجا که اوباما قرار است. می گویند که واشنگتن در آن زمان تا به حال هیچ سابقه خواهد بود دقیق. اما آن را تنها چند هزار سال: Cincinnatus روم عمومی که نجات جمهوری و پس از آن بازنشسته به مزرعه خود را.

واشنگتن گفت که او می خواست به انجام همان است که او به خود مانت ورنون و مستغلات. “باقی مانده از زندگی من” او در نامه ای نوشت: در طی روزهای آخر خود را در دفتر “خواهد بود اشغال در مناطق روستایی سرگرمی … در مانت ورنون بیش از 20 مایل از, که پس از من می رسند وجود دارد آن است که به احتمال زیاد من تا کنون خواهد بود.”

در عین حال حتی به عنوان واشنگتن سوار در اطراف مزارع ذهن خود سفر بازگشت به سیاست است. روزنامه ها او pored بیش نمی تواند برآوردن نیاز خود را به می دانم. او badgered اعضای نهایی کابینه همه آنها تا به حال حفظ پست خود را در دولت جدید به ارسال به روز رسانی تحت فشار قرار دادند که مرزهای محرمانه.

موضوعاتی که تحت سلطه این خبر در اواخر 1790s اکو امروز. وجود دارد تعمیق شکاف بین احزاب سیاسی. وجود یک قدرت خارجی (فرانسه) بود که دخالت (ناموفق) در تازه ترین انتخابات ریاست جمهوری از طرف حزب دموکرات-حزب جمهوری خواه که شکل گرفته بود در مخالفت با دولت واشنگتن و جانشین او جان آدامز. وجود اشکال جدید رسانه های حزبی و با آنها گریه می کند از خبر جعلی و خواستار قوانین و مقررات.

هیچ تهدیدی نگران جمهور سابق واشنگتن بیش از سیاست خارجی بحران آورده است که این کشور به سلاح در سال 1798. برای کسانی که پس از اوکراین رسوایی که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح این طرح به اصطلاح XYZ امر آشنا هستند: اجرایی جهان, قدرتمندترین قدرت نظامی (پس از آن فرانسه) به دنبال نفع شخصی در ازای اعطای یک پذیرایی رسمی به نمایندگان یک نوپای جمهوری (پس از آن ایالات متحده). آمریکایی ها به نام فرانسه را پیش شرط رشوه خواری و حاضر به پرداخت.

با privateer های preying در آمریکا کشتی های ایالات متحده آماده برای جنگ. الکساندر همیلتون که در خدمت به عنوان یک دستیار به واشنگتن در طول جنگ انقلابی معتقد بودند که رئیس جمهور John Adams بود را به چالش نظارت بر ایجاد یک ارتش جدید و شروع شناور واشنگتن نام برای فرمان.

به سختی یک سال گذشته بود از واشنگتن ترک کرده بود با “تعیین نمی به intermeddle در هر مکان مهم است.” در نامه او نگران آنچه که مردم می گویند اگر او نقض تعهد است. که آنها را “محکوم” بازگشت خود را به عنوان “بی قانون evincive نارضایتی در بازنشستگی”? اگر آنها را نداشته اند کاملا اشتباه است. با یک سرعت است که تعجب هیچ کس بیش از خود واشنگتن تصمیم گرفت که او نمی تواند “باقی می ماند یک بیکار تماشاگر” هنگامی که آنچه روحانی در خطر بود “همه چیز را مقدس و عزیز به آزادزنان.”

به دور از ترس واشنگتن بازگشت Adams, تشویق آن—حداقل در ابتدا. خیلی مشتاق بود آدامز که او منصوب سلف خود فرمانده کل ارتش ایالات متحده بدون توقف برای اندیشیدن به دلیل این که این قانون به طور خاص اختصاص که به عنوان رئیس جمهور و بدون دانستن آنچه که واشنگتن از نظر پذیرش ممکن است.

به عنوان آن معلوم شد واشنگتن تا به حال برخی از شرایط. او را فعال فرماندهی ارتش جدید به جز در صورت تهاجم و می خواستم برای انتخاب عمومی دیگر افسران— جمله دوم-در-فرماندهی که در خدمت به عنوان رئیس و در غیاب او. برای این موقعیت واشنگتن را در انتخاب یک افسر او تا به حال به طور خاص شنیده Adams نمی خواهم: Hamilton.

آدامز اعتماد همیلتون و خصوصی می ترسید او بیشتر شبیه یک سزار از Cincinnatus. اما عموم, Adams نمی تواند استطاعت سقوط با واشنگتن که از آن ساخته شده شناخته شده او خواهد استعفا دهد اگر او را راه خود را. Adams تا به حال هیچ چاره ای جز به راه است. او نه Adams بعد توضیح داد به یک دوست همیلتون دریافت کرده اند که فرماندهی ارتش به طور مستقیم از واشنگتن که “آیا انتخاب شده رئیس جمهور در انتخابات بعدی.”

شواهد نشان می دهد که Adams درست بود به نگرانی: به عنوان آدامز در آغوش یک فرصت جدید برای مذاکرات است که تضمین یک جنگ تمام عیار با فرانسه هرگز اتفاق افتاده است و افراد با نفوذ در ارتباط با خود و اعضای کابینه رسم راه هایی برای جایگزین کردن او با قانع کردن واشنگتن به ایستادن در آینده انتخابات از 1800. آنجا که واشنگتن در تلاش برای متوقف کردن همه صحبت از ایده های دوستان خود را هنوز هم در بر داشت دلیل به خیال بافی.

در حالی که خروج از دفتر اغلب باعث ایجاد درک عمومی از بلند کردن اجسام مدرن جمهور بالاتر از سیاست خصوصی نامه واشنگتن فرستاده شده نشان می دهد که او تا به حال فرود عمیق تر از همیشه است. او شروع آشکارا توصیف خود را به عنوان عضو یک حزب سیاسی (فدرالیست) درگیر خودش در کنگره انتخاباتی در راه او هرگز به عنوان رئیس جمهور و پشتیبانی بدنام بیگانه و فتنه عمل می کند که دولت مورد استفاده قرار گیرد به زندانی کردن این نوع از روزنامه نگاران که حمله به شخصیت خود را در حالی که در دفتر.

مسائل رسیده که واشنگتن متوقف شده بود تمام ارتباطات با سه تن از برجسته ترین دموکراتیک رهبران جمهوری خواه: توماس جیمز مدیسون و جیمز مونرو که در ادامه برای تبدیل شدن به امریکا را, سوم, چهارم و پنجم رئیس جمهور بود. تنها با شنیدن یک گزارش از یک سخنرانی که مدیسون داده بود به نفع مونرو را در انتخابات به ویرجینیا باشند فرستاده واشنگتن به خشم در شب 13 دسامبر 1799.

آیا یک بازنشسته که به راحتی roused می تواند در حاشیه نشسته به عنوان خواهان زد دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری مخالف پاسخ قطعی به دلیل واشنگتن درگذشت شب بعد.

***

هیچ کدام از این تاریخ باید کاهش جهانی احترام برای واشنگتن است. تسلیم قدرت آسان نیست و در داستان واشنگتن سال گذشته نهفته است یک یادآوری از وسوسه رئیس جمهور سابق صورت: با این حال دور آنها موافقت خود را با سرمایه گذاری بر روی صحنه های عمومی همیشه وجود دارد خواهد بود برای تماس های آنها را برای رفتن بیشتر و رزومه کاری نقش برجسته—به “ضروری است.”

یک نفر که دیگر تلقی خود ضروری در طول ماه های آخر زندگی اش بود که واشنگتن خود را. دوستان التماس او را به دنبال ریاست جمهوری در سال 1800 به اعتقاد او می تواند دو منظوره یک حزبی تقسیم می شوند که هیچ نامزد دیگر می تواند. او مخالفت کرد. “خط بین احزاب” او نوشته شده بود “به وضوح کشیده شده” است که او حتی نمی تواند بالاتر از آن است.

کسانی که نومید کلمات نقطه به نقطه تناقض از پست ریاست جمهوری امروز: قد که می آید از افزایش فوق سیاست فرو می ریزد و به زودی به عنوان یک فرود دوباره به آن است. چه می دهد رئیس جمهور سابق این درک از قدرت نیز چیزی است که برگ های آنها را در اثر ناتوان است.

پس چرا آمریکایی ها چسبیده به فانتزی از روسای سابق نجات جمهوری? شاید پاسخ این است که در دایره طبیعت Cincinnatus داستان طوری مرکزی به این کشور تاسیس: تنها با سوار از بازنشستگی می تواند قهرمان شود جشن برای بازگشت به آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im