جدید کروناویروس بودجه نبرد بر انتخابات نوامبر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اجماع در حال رشد است که دموکرات ها و جمهوری خواهان به زودی هش کردن یک جدید کروناویروس اضطراری بسته در هفته های آینده. اما یک مانع عمده در حال ظهور است: انتخابات ماه نوامبر.

دموکرات ها در حال ساخت یک فشار به گسترش بودجه برای رای-توسط-mail تلاش در یک چهارم نجات اضطراری بسته به نیاز به کمک ایالات آماده شدن برای برگزاری انتخابات در طول coronavirus بیماری همه گیر. این یک مسئله بهداشت عمومی دموکرات ها استدلال می کنند: که انتخابات به صورت معمول انجام شده می تواند از گسترش این ویروس قرار می گیرند.

اما رای جدید-با-ایمیل بودجه مواجه است استرن مقاومت از جمهوری خواهان مجلس سنا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که استدلال می کنند در برابر اعمال دستورالعمل های فدرال در ایالات متحده. این موضوع ممکن است یک نقطه چسبیده به هر بسته امداد به عنوان ایالات متحده چهره توده بیکاری و کاهش اقتصاد است.

“ما در حال گرفتن بیشتر و بیشتر حمایت هر دو حزب از وزرای امور متحده در سراسر کشور” گفت: سناتور. ctq (D-Minn.) در مصاحبه ای که منجر به یک لایحه با سنسور. Ron Wyden (D-سنگ.) و کریس Coons (D-Del.) به گسترش اولیه رای گیری به عنوان به خوبی به عنوان رای توسط ایمیل.

“در بدترین سناریو مورد جوامع ممکن است در مواجهه با انتخاب هر کدام از رای گیری از طریق پست و یا رای گیری نیست و در همه,” اضافه شده Wyden. “ما در حال حاضر رفتن در این جهت و در حال حاضر ما در وسط یک بیماری همه گیر و من فکر می کنم این است که بسیار متفاوت با زمان است.”

کنگره فاز 3 2 تریلیون دلاربه علاوه coronavirus بسته, گذشت, هفته گذشته, اختصاص 400 میلیون دلار برای تامین امنیت انتخابات کمک های مالی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور گسترده از جمله به گسترش رأی-با-ایمیل و گزینه های رای گیری اولیه و همچنین برای تمیز کردن رای گیری امکانات و اجرای کمپین های آموزش عمومی.

اما دموکرات ها ادعا می کنند که پول نیست و تقریبا به اندازه کافی متحده برای تنظیم به خطرات مرتبط با این بیماری همه گیر و فشار به مراتب بیشتر است. با استناد به این حرکت از سوی برخی از جمهوری خواهان به تاخیر مقدماتی میان coronavirus نگرانی Klobuchar گفت که او “به دنبال که در آن بعدی بسته به بودجه شامل” را به عنوان به خوبی به عنوان برخی از اضافی اصلاحات مانند از بین بردن دولت نیاز است که رای دهندگان در حال حاضر بهانه ای برای رای غایب.

که فرود با یک ضربه با جمهوریخواهان که کنترل مجلس سنا.

“که پیش از موعد. در سراسر جهان ما تا به حال مردم در دموکراسی به رای که زندگی آنها در معرض خطر به دلیل حق رای بود خیلی ارزشمند” گفت: سناتور. لامار الکساندر (R-Tenn.). “اکثر آمریکایی ها خواهد بود بسیار بد از تغییرات قابل توجهی در توانایی ما برای رفتن بازیگران در یک رای گیری در فرد قطعا در این نقطه است.”

و در حالی که به کلرادو نقل مکان کرد به رای گیری الکترونیکی سیستم حتی که دولت اوباما سناتور گفت: این مسئله دولت فدرال نباید دخالت با.

“ایالات متحده باید اجرا شود دولت در انتخابات گفت:” از سوی دیگر ، کوری گاردنر (R-Colo.). “واشنگتن دی سی باید اجرا شود دولت در انتخابات ، بنابراین اگر دولت تعیین می کند که راه آن را می خواهد برای رفتن به یک دولت باید تصمیم می گرفتم.”

علاوه بر این جمهوری خواهان مجلس سنا می گویند که آنها در حال حاضر اختصاص داده شده پول در آخرین بسته نجات برای انتخابات. اما بر اساس برآورد از موسسات غیر انتفاعی مانند سمت چپ متمایل Brennan Center for Justice متحده خواهد شد نیاز به حدود 2 میلیارد دلار برای مقابله با بیماری همه گیر و یا 1.6 میلیارد دلار بیشتر از آنچه قبلا اختصاص داده است.

و با هیچ نشانه ای از هر گونه تاخیر از coronavirus برخی از قانونگذاران دیدن نیاز به شروع به آماده شدن برای انتخابات ماه نوامبر در حال حاضر به ویژه به دلیل سوم بسته شامل نمی شود هر زبان نیاز است که باید یک انتخابات مربوط به همه گیر طرح است.

“من بسیار نگران در مورد آن گفت:” Coons در مصاحبه. “ما باید برای شروع به برنامه ریزی برای و [ارائه] بودجه برای رای توسط ایمیل جایگزین اگر انتخابات عمومی است که در خطر از آنجا که این بیماری همه گیر.”

هر دو سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) و ریاست جمهوری اولیه سناتور جو بایدن در حال ساخت در مورد گسترش پست الکترونیکی رای گیری. Pelosi پیشنهاد کرده است که تا آنجا که 4 میلیارد دلار در بودجه می تواند مورد نیاز.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او هستند نه در هیئت مدیره. در یک کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “بسیاری از مردم تقلب با پست الکترونیکی-در رای گیری” و هنگامی که مردم رای “شما به یک غرفه و شما با افتخار در صفحه نمایش خود را.” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیز نصب چند میلیون دلار قانونی مبارزات انتخاباتی برای جلوگیری از دموکرات ها از تغییر قوانین رای گیری.

یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: دولت در حال حاضر را رد کرد و خواستار رای-توسط-mail در فاز 3 بسته است و هیچ چیز متفاوت خواهد بود در یک چهارم بسته امداد. وقتی پرسیده شد که در مورد Klobuchar پیشنهاد رسمی پاسخ داد: “heck. هیچ.”

“ما دموکراتیک دوستان می خواهم دولت فدرال را بیش از انتخابات, اما از لحاظ تاریخی آن به کار گرفته شده در سطح دولت” گفت: سناتور. John Cornyn (R-Texas.).

اگر رای دهندگان “می توانید به فروشگاه مواد غذایی آنها می توانند به پای صندوق های رای,” او اضافه کرد که در تگزاس “بسیار سخاوتمندانه اولیه رای گیری” و “هر کسی که می خواهد به رای یک فرصت برای رای دادن.”

قوانین مجلس سنا و رییس کمیته Roy Blunt (R-Mo.), که با این نسخهها کار از نزدیک با Klobuchar و یک بار به عنوان وزیر امور خارجه در میسوری گفت: انتخابات باید “انعطاف پذیری” و در توصیف این بودجه برای انتخابات در فاز 3 به عنوان “قابل توجه است.”

اما این موضوع می تواند تاری حزبی خطوط. در سی ان ان op-ed, کیم Wyman, واشنگتن, دولت, جمهوری, وزیر امور خارجه, و کتی هابز آریزونا دموکراتیک وزیر امور خارجه نوشت که ایالات متحده خواهد نیاز به “میلیاردها دلار” برای تضمین امن انتخابات است. هر دو وزرای امور خارجه خواستار گسترش رأی-با-ایمیل و که “همه کشورها باید انعطاف پذیری را به پست الکترونیکی رای گیری به هر واجد شرایط رای دادن هستند.”

پنج متحده در حال حاضر تمام الکترونیکی انتخابات — کلرادو, هاوایی, اورگان و واشنگتن یوتا. شانزده متحده نیاز است که اگر رای دهندگان می خواهند برای رای دادن توسط ایمیل آنها نیاز به ارائه دلیل.

در پی گیر چند متحده در حال حاضر با تاخیر خود را مقدماتی یا تشویق رای دهندگان رأی گیری از طریق پست. پل کله, آیووا جمهوری خواه وزیر امور خارجه خواست مردم آیووا نمایندگان شان برای رای دادن از طریق پست برای مبارزه با گسترش coronavirus در حالی که گرجستان وزیر خارجه براد Raffensperger همچنین گفت که او خود را از طریق ایمیل absentee ballot فرم های درخواست به هر رای دهندگان پیش از این دولت, مارس 19 اولیه باعث جمهوریخواه مقاومت مواجه.

با توجه به تحقیقات پیو مرکز 63 درصد از رای دهندگان ثبت نام کرده اند گفت: آنها ناراحت کننده خواهد بود رای گیری در فرد است. اسپانیایی رای دهندگان بودند به احتمال زیاد برای ابراز ناراحتی است.

در میان مزایای بالقوه رای-توسط-mail با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی است که مردم در انتخابات که برخی از جمهوریخواهان از جمله تهمت اعتقاد به نفع حزب دموکرات است. Wyden رد آن و اشاره کرد که ایران با حمایت از تلاش در ایالت اورگان

“این فقط یک آبی دولت موضوع” Klobuchar اضافه شده است.

ژاک Montellaro کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>