جدید JLab رفتن هوا از Earbuds فوق العاده مقرون به صرفه و آسان برای استفاده

Category: دیلی بیست Comments: No comments

هر زمان که من می بینم کسی با AirPods من نگرانی برای سلامت عقل خود را اگر آنها تا به حال از دست. من تا به حال یک دوست و یک قطره پایین مترو رنده در نیویورک و من فقط تکان دادن سر خود و بدون احساس متاسفم. اما این ایده واقعا بی سیم از earbuds همیشه شیفته من. به همین دلیل جدید JLab رفتن درجه واقعی بی سیم از Earbuds احساس مانند آنها ساخته شده به خصوص برای من و نظرات قوی.

وقتی که می آید به هدفون من اصلا سخت گیر می شه. من یک بار خریداری هدفون در حالی که انتظار در خط در Duane Reade به پرتاب به کیف من و به پایان رسید تا با استفاده از آنها را برای کل یک سال قبل از آنها شکست. آنهایی که من استفاده در میز من دست من فراز از دوست پسر من و گوش پوشش لایه برداری کردن. به همین دلیل JLab رفتن درجه piqued علاقه من زمانی که من برای اولین بار با ارسال یک جفت برای تست کردن. کیفیت صدا بسیار عالی (شما حتی می توانید سفارشی معادله تعادل با یک زن و شوهر شیپور خاموشی) و آنها از $30. به طور معمول من نمی بحث در مورد قیمت از همه چیز, اما من احساس می کنم باید در این مورد. آنها هزینه کمتر از سه جفت از داروخانه, هدفون, من در زندگی من و احتمالا آخرین بار 300 بار دیگر.

واقعی از earbuds شگفت آور راحت است. من نسبتا کوچک مجرای گوش چیزی است که من آگاه بودم ناخودآگاه در مورد تا زمانی که من رفتم به یک رویداد برای تست کردن هدفون و کسی باور نمی کند من که کوسن راهنمایی مناسب است که “اکثر مردم” بود بیش از حد بزرگ است و آنها تا به حال به ارسال دو فرد تیم به پیدا کردن یک جفت کوچکتر جایی. آن را سرد من کاملا بیش از آن. کوچکترین اندازه از راهنمایی آنها ارائه شده مناسب من کاملا و آنها احساس نمی مانند آنها می خواهم مزاحم حتی پس از پر رفت و آمد است. شارژ مورد آسان است برای نگه داشتن شارژ کامل با متصل طناب و چراغ نشانگر. شما می توانید مکث بازی جست و خیز کردن, تنظیم, حجم, پاسخ, تماس, و بیشتر فقط با ضربه زدن به سمت راست یا چپ جوانه.

به عنوان کسی که دوست ندارد به پوشیدن بزرگ سر و صدا لغو هدفون در مترو و یا در اطراف نیویورک این گزینه خوبی است. من می توانید آنها را در کیف من وقتی که من به خانه یا محل کار و آنها را به هیچ وجه فضا. من همچنین می توانید به راحتی آنها را می پوشند تحت beanies در زمستان چیزی است که من مبارزه با زمانی که با پوشیدن over ear headphones من به طور معمول نگه دارید من. آنچه در آن پایین می آید به این است که این بسیار مقرون به صرفه از earbuds خود را باید knockaround جفت مانند کسانی که عینک آفتابی شما در حفظ و در ماشین خود را برای ساحل و یا کفش شما فقط پوشیدن لباس برای پیاده روی سگ.

JLab رفتن درجه واقعی بی سیم از Earbuds

از چیزهایی که ارزش صرف کمی بیشتر به محصولات شما هرگز متوجه شما مورد نیاز مورد بررسی را استدلال قانع کننده برای محصولات است که می خواهید ارتقا زندگی خود را.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن بیشتر tech معاملات از بهترین خرید و Newegg. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>