طبیعی جدید: ضعف morgues شلوغ بیمارستان آمریکایی های قدیمی تر گیر در خانه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

روزانه تعداد مرگ نزدیک است 1,000. متحده در حال سفارش بدن کیسه ها و کامیون های یخچال. بیماران هستند اندود شده تا در امتداد دیوار در بیمارستان به سر می برند. و coronavirus است, پخش كردن, شمالی, به دست آوردن footholds در مکان هایی مانند ایلینوی و واشنگتن که امیدوار بود بدترین پشت سر آنها بود.

در همین حال کاخ سفید صرف هفته vacillating بیش از این که آیا این به معنای حمله بالای آن بیماری های عفونی متخصص و تلنگر مدارس به بازگشایی.

شش ماه به بدترین بیماری همه گیر در تاریخ مدرن یک اخلال جدید عادی حل و فصل است در سراسر کشور. جوانتر و سالمتر مردم در حال گردش در فضاهای عمومی. افراد مسن هنوز در قرنطینه. میلیون ها نفر از ضروری یا آبی-کارگران یقه هنوز انجام شغل خود را به دلیل آنها نمی توانند ارتباط از راه دور. اقلیت های حمل نامتناسب سهم بهداشت و درمان بار اقتصادی و درد و morgues در تلاش برای نگه دارید تا.

“چیزهایی هستند که بدترین آنها تا کنون شده است در ایالات متحده و آنها خارج از کنترل فزاینده” گفت: پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی طب گرمسیری در دانشگاه بیلور.

در عین حال وحشت و ضرورت است که رهبری بسیاری از کشور برای قفل کردن در مارس و آوریل بیشتر وجود ندارد و این راه دادن به یک جدید desensitizing واقعیت که در آن صدها نفر از آمریکایی ها هر روز می میرند. بسته شدن و reopenings تنها به تکرار دوباره می تواند تبدیل به هنجار جدید به ایالات و شهرستانها مبارزه به گریبان پایین یک ویروس است که به پیشی کشور توانایی پاسخ دهند.

“وجود دارد یک مفهوم کلی از خستگی و بی حسی به این شماره گفت:” کیرستن Bibbins-Domingo صندلی از گروه اپیدمیولوژی و آمار زیستی دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. “در بالای آن وجود دارد این seesawing ما باز ما بسته ما باز ما بسته و آن را کمک نمی کند با خستگی است.”

میل به شکستن رایگان از اقامت در خانه سفارشات و تغییر بهداشت عمومی راهنمایی کمک می کند تا توضیح دهد که چرا بسیاری از کشورهای در حال دیدن تعداد بی سابقه ای از موارد حتی به عنوان ایالات متحده شکسته از طریق یک گریم نقطه عطف بعد از بعد است.

“من فکر می کنم مردم آمریکا عادت کرده است به یک سیستم پزشکی است که رفتن به آنها را ذخیره کنید … و به قرص و دارو که در واقع رفتن به در آمده و صرفه جویی در روز گفت:” چارلز Branas صندلی از گروه اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا. “ما لازم نیست که در حال حاضر و آن را به چالش کشیدن چیزی که به حفظ غیر دارویی مداخله.”

حتی آمده است که رنج می برد بیشتر در بهار و در زمان مراحل اولیه برای مهار این ویروس در حال دیدن نشانه های تجدید حیات. در لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز دستور داد بارها را ببندید دوباره به عنوان Covid-19 بستری شدن در بیمارستان رسیده سطوح دیده نشده از اوایل ممکن است. واشنگتن, سایت اول کشور شیوع گزارش عفونت بیشتر در ماه جولای بیش از هر نقطه در طول بیماری همه گیر.

“این ممکن است تعجب برای بسیاری از ما که تا به حال این حس که بعد از ما بودند بیش اصلی قوز ما می شود در امن و قلمرو” رژیم صهیونیستی. جی Insleee گفت: پنج شنبه. “متاسفانه که چنین نیست.”

مقامات در نیویورک و نیوجرسی پس از آن که کانون این بیماری همه گیر در مورد تعداد فزاینده ای از عفونت در میان بزرگسالان جوان است. در فلوریدا و آریزونا در حال رشد موارد در میان کسانی که کمتر از 40 نمایندگی اولین نشانه از مشکل یک ماه پیش.

خود آرامش اسطوره است که این ویروس تا حد زیادی در حال گسترش در بین افراد جوان است که کمتر آسیب پذیر شده است خرد در طول چند هفته گذشته به عنوان عفونت در خانه های سالمندان خروش و آمریکا بستری شدن در بیمارستان است که افزایش 60 درصد پس از آغاز رویکرد بالا دیده می شود در ماه آوریل است.

“این همیشه bulls—,” hotez را بازتوییت کرد گفت. “شاید این شروع می شود با افراد جوان اما هنگامی که شما شروع وجود دارد تسریع انتقال در جامعه و آن را تنها یک ماده از زمان قبل از گسترش آن به همه است.”

و پیش بینی می گویند این تنها آغاز است.

“من انتظار می رود شمار تلفات همچنان افزایش خواهد یافت” گفت: جاستین Lessler استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده بهداشت عمومی. “ما هنوز هم شاهد افزایش موارد و مرگ و میر ما شاهد در حال حاضر بر اساس موارد شناسایی سه یا چهار هفته پیش است.”

در آن زمان ایالات متحده بود که به طور متوسط از 50 ، 000 مورد در هر روز است. در حال حاضر ما نزدیک به 70,000.

مرگ نیست و تنها نتیجه بزرگسالان جوانتر باید نگران گفت: ناتالی دین استادیار آمار زیستی در دانشگاه فلوریدا است.

“ما درک نمی کنند و در دراز مدت اثرات,” او گفت:. “مشکلات تنفسی و یا دیگر علائم عصبی. و کسانی که مردم می توانند دیگران را آلوده. مردم هنوز هم نیاز به رفتن به فروشگاه مواد غذایی.”

وجود دارد برخی از علت خوش بینی. پزشکان به مراتب بهتر در درمان این ویروس از آنها در بهار و کشور به عنوان یک کل در حال انجام یک کار بهتر در حفاظت از همسر و دیگر جمعیت های آسیب پذیر. کسب و کار مانند خارج شده و Kroger این هفته موظف ماسک در فروشگاه های خود را — و حتی محافظه کار فرمانداران در آلاباما آرکانزاس و تگزاس هستند الزامی استفاده از ماسک و reimposing محدودیت در کسب و کار در تلاش برای صاف منحنی.

“بهداشت عمومی جامعه آماده نیست به رها کردن و گفتن این طبیعی جدید گفت:” مارکوس Plescia, افسر ارشد پزشکی برای ارتباط دولت و ارضی مقامات بهداشتی.

یک چیزی که آشکار است این است که این بیماری همه گیر را ترک کرده است امریکا بیشتر باز.

در پایان این ماه در این کشور به احتمال زیاد باید ثبت 4 میلیون عفونت و تقریبا 150,000 مرگ و میر. سیاه و اسپانیایی آمریکایی در بیمارستان بستری هستند و در پنج بار و چهار بار رای سفید یکی ترتيب با توجه به CDC. مردم از رنگ نیز بیشتر احتمال دارد به شغل است که اجازه نمی دهد آنها را برای کار از خانه و جایی که اجتماعی فاصله یک چالش است. نزدیک به دو سوم از مردم اسپانیایی زبان در نظر گرفته در معرض خطر ابتلا به کروناویروس زنده با حداقل یک فرد است که قادر به کار از خانه در مقایسه با 47 درصد از سفید آمریکایی, با توجه به یک مطالعه اخیر.

“نابرابر تلفات در مردم رنگ شده است ویرانگر و غم انگیز” گفت: John Byrne, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اعتماد برای آمریکا سلامت. “این مربوط به سر می برند تفکیک مسکن و فرصت های شغلی محدود.”

Bibbins-Domingo گفت: حتی زمانی که عفونت انداختن در اطراف سان فرانسیسکو این ویروس در گردش بود به طور گسترده ای در جمعیت اسپانیایی تبار چرا که آنها هنوز هم در رفتن به محل کار در نامتناسب اعداد.

سیاستمداران از جمله برخی از جمهوری خواهان و کارشناسان بهداشت عمومی را مورد انتقاد کاخ سفید را بی بند و faire پاسخ این استدلال که دولت فدرال منفجر شانس خود را برای گذراندن زمستان آماده ساخت تا ملت بهداشت عمومی زیرساخت ها و آماده آن سلامت نیروی کار برای تجدید حیات تقریبا هر کس می رود.

متحده یک بار دیگر گدایی برای فدرال با کمک تست که کند شده است به خزیدن در بخش هایی از کشور وجود دارد و هنوز هیچ استراتژی ملی برای تماس با ردیابی.

به جای اصرار احتیاط و پیوستن به کاخ سفید را coronavirus نیروی کار خود دستورالعمل برای بازگشایی, اقتصاد, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند برای سریع بازگشایی ستایش فرمانداران که محدودیت برداشته و خواستار آزادی متحده از فرمانداران که نیست.

“پیام اتحاد وحشتناک بوده است” گفت: اروین Redlener موسس مدیر مرکز ملی برای آمادگی در دانشگاه کلمبیا. “مردم شنیده ام که ما در حال بازگشایی آنها تفسیر آن را به عنوان ما در حال بازگشت به حالت عادی که به مجوز به بسیاری از مردم برای رفتن به میله احزاب و سواحل و بسیاری از این مکان شد محل جدید برای تجدید حیات شیوع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>