این واقعیت جدید: آینده از مراکز خرید در معرض خطر به عنوان COVID-19 همه گیر هل خریداران آنلاین

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

از سفر هوایی به رستوران و مادر و پاپ و مغازه ها و کسب و کار با تکیه به شدت در فرد مشتری اتصال را ضربه سخت شده توسط رمان coronavirus بیماری همه گیر. مراکز خرید مستثنی هستند.

خرده فروشی نگر داگ Stephens به پایان می رسد مصاحبه تلاش برای صدا مثبت در مورد صنعت خرده فروشی. اما او اذعان دارد آن را آسان به خوش بین است.

“ما می تواند رو به یک خرده فروشی پناهندگان بحران” گفت: Stephens که تاسیس شده و اجرا می شود شرکت مشاوره خرده فروشی پیامبر است. او توضیح به یاد ماندنی تغییرات پیش رو برای کانادا فروشندگان و کارکنان خود را به خصوص کسانی که در واقع در بزرگ و متوسط و مراکز خرید در سراسر کشور است.

مشکلات پیش رو برای کارگران و شرکت ها که خود را از لحاظ تاریخی-سودآور خرید خواص اشغال شده توسط مارک های خرده فروشی که در حال مبارزه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما در حال رفتن به یک بحران در بازار املاک و مستغلات تجاری” استفن روشن می سازد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وجود دارد هیچ راهی برای دور زدن یا آب نبات-پوشش آن است.”

ادامه مطلب: چه خرید خواهد شد شبیه به فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کانادا

خرده فروشان نمی تواند باز کردن فروشگاه خود را به صورت هفته به عنوان یک نتیجه از جهانی همه گیر. در بسیاری از نقاط کانادا از جمله انتاریو مراکز خرید هنوز هم مجاز به بازگشایی ،

بسیاری از فروشگاه ها و مراکز خرید که دوباره باز شده اند را در بر داشت یک unenthusiastic پایه مصرف کننده تمایلی به بازگشت.

“اگر آنها تا به حال هیچ دلیل بزرگ برای رفتن چهار سال پیش آنها در حال رفتن به بسیار کمتر دلیلی برای رفتن در (آینده) چهار ماه گفت:” مارینا اشتراوس که صرف 40 سال به عنوان یک روزنامه نگار کانادایی بیشتر با جهان و ایمیل.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

استراوس صرف 20 سال گذشته در این روزنامه گزارش در صنعت خرده فروشی تا بازنشستگی اش در سال 2019.

“به مردم در مراکز آنها واقعا نیاز به متقاعد کردن مردم آنها را در حال امن و آنها چیزی برای رفتن” او گفت: اخبار جهانی در یک مصاحبه.

آن را نمی خواهد بود آسان است.

ادامه مطلب: من می توانید سعی کنید در لباس و در حال حاضر که در فروشگاه در حال بازگشایی?

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من نمی پیش بینی مرگ, مرکز خرید, من فکر می کنم این سوال است:” چه خواهد شد آن را تبدیل به?'” گفت: لیزا Hutcheson شریک مدیریت از J. C. Williams گروه تورنتو مبتنی بر صنعت خرده فروشی مشاوره.

Hutcheson می گوید بازار صاحبان و فروشندگان کشتی به شکل از چگونه برای باز کردن و راه اندازی کسب و کار با خیال راحت دانستن آنها باید محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه برای اطمینان فیزیکی فاصله.

این COVID-19 بحران هدایت می شود مصرف کنندگان به فروشگاه متفاوت از ضرورت. خرید آنلاین برای همه چیز از مواد غذایی به لباس به الکترونیک تبدیل به جریان اصلی.

“اینترنت بزرگترین فروشگاه جعبه بزرگ در جهان گفت:” استفن.

“هر چیزی که من می خواهم این است که در فروشگاه 24 ساعت در روز است.”

این COVID-19 همه گیر شتاب تغییر در خرده فروشی که در حال حاضر در میان تحول. برای مثال J. C. Penney یک 118-year-old خرده فروش برای ورشکستگی زمینه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“چه COVID-19 واقعا انجام شده است هل دادن صنعت خرده فروشی از عصر صنعتی از خرده فروشی و به عصر دیجیتال از خرده فروشی. این است برای رفتن به واقعا دردناک است, نه فقط برای مارک های آن را دردناک برای مصرف کنندگان نیز گفت:” استفن.

تقریبا به ناچار تغییر به دیجیتال یک اثر در فروشگاه های سنتی.

ادامه مطلب: B. C. فروشگاه های خرده فروشی در حال بازگشایی اواسط ماه مه. در اینجا چیزی است که آنها نیاز به انجام

“ما در حال رفتن به فروشگاه های نزدیک ما می رویم برای دیدن بیشتر فضای تاریک در مراکز که قصد ندارم به جذب افراد هم گفت:” اشتراوس.

به جای اشغال یک رد پای بزرگ خرده فروشان ممکن است به نفع فروشگاه های کوچک طراحی شده برای مصرف کنندگان یک طعم و مزه از آنچه آنها در مورد.

“این ممکن است یک نمایشگاه که در آن مردم می آیند و محصول حمل به آنها را در یک زمان جداگانه” گفت: Hutcheson.

چگونه COVID-19 همه گیر می تواند تغییر صنعت خرده فروشی

چگونه COVID-19 همه گیر می تواند تغییر صنعت خرده فروشی

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>