جدید عدالت اجتماعی حرکت احساس می کند متفاوت است. این به آن دلیل است.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در ماه های پس از کشتن جورج فلوید در دست یک افسر پلیس این جنبش برای عدالت نژادی در این کشور گرفته تا بسیاری از ملت headspace. اما برای کسانی که با دیدن این حرکت به عنوان یک ادامه و یا شاخه ای از جنبش حقوق مدنی از 60s, آن می تواند گیج کننده.

جدید تکرار از این جنبش برای عدالت نژادی نگاه نمی کند و یا احساس همان. و است که با طراحی. وجود دارد یک یا دو رهبران واقعی این جنبش آنها کمتر مایل به کار در درون سیستم آنها به دنبال در بیش از فقط تغییر سیاست هستند و آنها به دنبال گذشته سیاستمداران به آنها فشار برای تغییر.

برگزارکنندگان این را به عنوان مبارزه با یک سیستم است که ریشه دوانده در هر جنبه ای از این کشور: از آن گذشته تغییر سیاست و یا جلسات با مقامات منتخب. “نیروهایی که نگه داشتن مردم در حال عمیقا مرتبط,” رشاد رابینسون رئیس جمهور از رنگ تغییر گفت. “است که یک نژادپرست سیستم عدالت کیفری نیاز به یک نژادپرست فرهنگ رسانه ای برای زنده نگه داشتن آن. که نابرابری اقتصادی می رود دست در دست با سیاسی نابرابری. اینها همه به نوعی با هم کار کنند.”

در یک مصاحبه تصویری با POLITICO, رابینسون رفت و در عمق آنچه که به معنای یک رویکرد جدید او رهبری که آن را به چگونه سازمان رفع این سیستم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>