‘کابوس سناریو’: چگونه Coronavirus می تواند 2020 رای یک فاجعه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برای یک بخش خاصی از رای دهندگان آمریکایی به شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس birthed یک سال 2020 سناریو کابوس با بحرانزده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تأخیر انداختن انتخابات ماه نوامبر.

اما چشم انداز که وحشتزده و کارشناسان انتخاباتی نیست این ایده که تهمت حرکت انتخابات (چیزی که او فاقد قدرت برای انجام); آن چیزی است که در مجموع قابل قبول تر: با وجود یک جریان همه گیر 2020 انتخابات صورت می گیرد به عنوان برنامه ریزی شده و امریکا کاملا آماده نشده است.

این سناریو کابوس می رود چیزی شبیه به این: تعداد زیادی از رای دهندگان تبدیل محروم چرا که آنها نگران آن را امن نیست به رای دادن و شرکت باعث می شود آن را به احتمال زیاد بیشتر آنها گرفتن coronavirus. رای دهندگان ثبت نام تلاش تقریبا همیشه در راستای فرد علامت یو پی اس را در تعداد بسیار کمی از رای دهندگان جدید. افزایش تقاضا برای رای غیابی را تحت الشعاع انتخابات مدیران که نیست به اندازه کافی چاپ شده اند. در برخی از ایالت ها مانند تگزاس که در آن ترس از coronavirus نیست یک دلیل معتبر برای درخواست یک غایب رای مردم در انتخابات قطره به آمریکایی ها مجبور به انتخاب بین رای گیری در فرد (و خطر تماس با coronavirus) و یا رای گیری نیست در همه.

در همان زمان اعتماد به نفس در بسته های پول در ایالات متحده خدمات پستی که coronavirus بودجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تهدید به بلوک — teeters و دخالت خود را در دست زدن به بسیاری از غایب رای باعث نگرانی است. آنجا که اتفاق افتاده در طول ویسکانسین اولیه سیل از طریق پست-در برگه های رای باعث می شود آن را غیر ممکن است برای دریافت کامل می گرداند در شب انتخابات با شدت آبی دموکراتیک شهرستانها که به طور معمول در میان کمترین به دفعات مشاهده شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام پیروزی بر کسانی که زود بازده و دوباره ادعا می کند که در عین حال-به-می شود-شمارش غایب هستند آلوده با تقلب. روز بعد با کسانی که آرا شمارش جو بایدن اعلام شده است ویکتور. در سراسر طیف سیاسی ایمان در روند دموکراتیک تجزیه به عنوان یک آمریکایی سوال هر دو اعتبار انتخابات و توانایی دولت برای پاسخ به چالش های آن باید به دیده می آیند.

در بررسی این سناریو چه به خصوص ترسناک است که آن را دور از ذهن — حداقل با توجه به دانشگاه کالیفرنیا در ارواین پروفسور ریک Hasen, یک ملت و کارشناسان در قانون انتخابات و نویسنده کتاب “بحران انتخابات.” در حالی که بسیاری از wringing دست برای ماه گذشته بیشتر شده است forward-looking — چگونه coronavirus را تغییر دهید زندگی در برخی از نقطه در آینده — Hasen می گوید coronavirus است که در حال حاضر در حال تغییر دموکراسی آمریکایی و این که مگر ما انطباق سریع ما در حال رهبری برای یک جهان درد در ماه نوامبر.

اواخر هفته گذشته من مصاحبه Hasen و راه می رفت از طریق چه coronavirus همه گیر خواهد شد و در واقع معنی برای سال 2020 انتخابات — نه از نظر تاثیر آن بر تهمت یا بایدن مبارزات اما در دموکراسی آمریکایی خود را. آنچه در زیر متن این گفتگو, ویرایش شده برای طول و خوانایی.

زاک استانتون: بیشتر یا کمتر پس از شروع stay-at-home سفارشات در ماه مارس یکی از چیزهایی که مردم مضطرب در مورد اینکه آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید به تعویق انداختن انتخابات ماه نوامبر. و پاسخ این است که او نمی تواند درست باشد ؟

ریک Hasen: درست است. قانون اساسی به کنگره این قدرت را به تنظیم تاریخ برای انتخابات ریاست جمهوری. و کنگره آن را در یک اساسنامه است که قدمت آن به اعتقاد من 1845. بنابراین آن را یک اقدام کنگره برای تغییر تاریخ انتخابات. اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد چیزهایی که تهمت می تواند انجام دهد که می تواند بر نتیجه انتخابات است. و دو وجود دارد در بالای لیست من که من می توانم به شما بگویم در مورد اگر شما علاقه مند هستید.

استانتون: لطفا انجام دهید.

Hasen: اطمینان حاصل کنید. بنابراین یکی این است که رئیس جمهور تلاش می کند به استفاده از برخی از نوع برق اضطراری یا چیزی را تعطیل شهرستانها در روز انتخابات به نام ترویج سلامت و پیشگیری از گسترش بیماری است. و البته اگر شما را متوقف مردم در دیترویت و فیلادلفیا از, رای گیری, است که تاثیر نتایج انتخابات. دیگر این است که — و این واقعا می شود به ویژگی های علف های هرز, اما آن را قانون اساسی امکان پذیر است — قانون اساسی می دهد هر قانونگذاری ایالتی قدرت به مجموعه ای از قوانین برای انتخاب دولتی که ریاست جمهوری انتخاب کنندگان برای کالج انتخاباتی است. هر دولت گفت: “ما در حال رفتن به اجازه دهید رای دهندگان را انتخاب کنید.” اما در سال 2000 مورد از بوش v. گوردادگاه عالی گفت که قانونگذاران ایالتی همیشه می توانید که قدرت بازگشت به خود را دارند.

بنابراین شما می توانید تصور کنید در یک وضعیت که در آن تهمت تلاش می کند برای به دست آوردن [برای بازگشایی سفارتخانه] مجلس قانونگذاری ویسکانسین به عنوان مثال برای انتخاب کنندگان خود را. در حال حاضر من فکر می کنم اگر که اتفاق افتاده است وجود دارد خواهد بود شورش در خیابان. این می تواند عمیقا ضد دموکراتیک حرکت می کند اما من فکر می کنم قانون اساسی این خواهد بود ؟ چین و چروک وجود دارد این است که آیا دولت قوه مقننه می تواند انجام این کار بدون موافقت فرماندار ویسکانسین فرماندار بودن یک دموکرات که بدیهی است که جلوگیری از آن اگر تصویب شد مورد نیاز است. همین وضعیت در کارولینای شمالی وضعیت مشابه در پنسیلوانیا…

استانتون: و میشیگان.

Hasen: … اما نه فلوریدا.

استانتون: جالب است. بنابراین قانون اساسی مبهم است در این سوال که آیا یا نه یک فرماندار مورد نیاز خواهد بود برای که ؟

Hasen: قانون اساسی می گوید که قانونگذاران ایالتی مجموعه قوانین برای انتخاب کرده بود. اما شده اند وجود دارد تعدادی از موارد که در آن دادگاه است تلاش برای کشف کردن که آیا “قوه مقننه” در زمینه های مختلف به معنی قانونگذاری بدن که ما تماس بگیرید قوه مقننه و یا اینکه آیا آن را به معنی قانونی روندکه عبارتند از: به عنوان مثال فرماندار. وجود دارد برخی از متناقض دیوان عالی کشور مرجع در این سوال از جمله یک 5-4 مورد است که در گرو عدالت آنتونی کندی رای و کندی در حال حاضر از بین رفته اند. این حداقل امکان نظری — و آن نگرانی های من خیلی بیشتر از به تعویق انداختن انتخابات است.

استانتون: چه سابقه می گویند ؟

Hasen: وزن این اقتدار این است که قوانین عادی مورد نیاز خواهد بود — که به معنی یک فرماندار را درگیر می شود. اما روشن نیست که در حال حاضر اکثریت دیوان عالی کشور که بیشتر originalist مشاهده می در واقع با آن موافق است. قاضی جان رابرتز نوشت بسیار قوی مخالفت — یکی از قویترین او تا کنون نوشته شده است — در مورد اخیر که در آن دادگاه در نظر گرفته مشابه سوال. این در آریزونا redistricting مورد آن سوال این بود که آیا رای دهندگان می توانند به دور از قدرت قانونگذاری ایالتی به منظور جلب مناطق و به جای آن به [مستقل] کمیسیون. و اکثریت که ساخته شده بود تا از چهار لیبرالها و عدالت کندی گفت که “قوه مقننه” در این زمینه به معنی قانونی فرایندکه شامل این طرح روند در آریزونا. رابرتز خواندن کلمه “قوه مقننه” خیلی بیشتر دقت: “نه” مجلس قانونگذاری ” و ” به حداقل نقش قوه مقننه است.”

بنابراین این امر می تواند واقعی قانون اساسی ظروف سرباز یا مسافر اگر از آن پایین آمد به این مسئله است. اما این امر می تواند بسیار بیشتر از یک زلزله سیاسی. منظورم این است که تصور کنید که رای دهندگان از دولت گفت: “شما نمی توانید به مجلس; قوه مقننه است که رفتن به آن را انجام دهد.”

استانتون: در این سناریو از رئیس جمهور اعلام وضعیت اضطراری بیش از coronavirus و افسرده مردم در انتخابات این است که هر چیزی یک فرماندار است که توانایی به انجام خود به خود ؟ می گویند حزب جمهوریخواه فرماندار گرجستان را که به کاهش مشارکت مردم در آتلانتا?

Hasen: مطمئن! منظورم این بستگی دارد که چه دولت قانون می گوید فرماندار می توانید انجام دهید. به یاد داشته باشید فرماندار اوهایو کردم مدیر بهداشت اعلام کرد که رای گیری مکان تا به حال به بسته اولیه که منجر وزیر امور خارجه به reschedule اولیه. که یک حرکت جنجالی و من بسیار مشکل و حتی آن را هر چند من فکر کردم درست شد. فرماندار تونی Evers سعی مشابه حرکت در ویسکانسین. من فکر می کنم اگر چیزی شبیه به آن اتفاق افتاده است, شما می خواهم که مردم در حال اجرا به دادگاه با این ادعا که این یک تخطی از حقوق مردم به خصوص اگر آن اتفاق افتاد فقط برای روز انتخابات. این امر می تواند یک نوع قانون اساسی مشکوک بیس بال حرکت می کند و من فکر می کنم حتی بیشتر از خود علاقه مند از سیاستمداران است به تحقق بخشیدن به که سیاسی واکنش به چیزی شبیه به آن می تواند زیاد باشد.

استانتون: به نظر می رسد بخشی از این پیچیدگی در اینجا این است که اگر واقعی تاریخ فدرال انتخابات در سطح ملی — “اولین سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر” — واقعی دولت از انتخابات خود متفاوت است به طور گسترده ای توسط دولت است.

Hasen: این درست است.

استانتون: بنابراین ما باید ملی و همه گیر است که ایالات متحده در پاسخ به کاملا متفاوت است. و ما یک انتخابات فدرال است که ایالات متحده را اداره کاملا متفاوت است. و همه از این برخورد. آنچه که در ذهن شما در کابوس سناریو ؟

Hasen: من نگران تعداد زیادی از رای دهندگان که از حقوق خود محروم و از طریق هیچ گسل از خود را به دلیل آن را امن نیست به رای دادن. که من شماره 1 نگرانی است. و بنابراین من مشغول به کار با یک کمیته موقت از رهبران در قانون tech رسانه و سیاست ما آمده ایم تا با مجموعه ای از توصیه ها برای چگونه برای جلوگیری از یک بحران انتخابات. متحده انجام داده اند به اندازه کافی “plan B” برنامه ریزی شرایط اضطراری.

یکی از پاسخ ها می کردم که شما باید انواع مکانیزم برای رای دادن. بنابراین شما باید گسترش رأی-با-پست الکترونیکی برای مردم از ترس به رای دادن در عمومی. اما اگر سیستم پست الکترونیکی فرو می ریزد ؟ شما می دانید, خدمات پستی بودن بودجه این بیماری همه گیر در سراسر سیستم پستی و الکترونیکی تبدیل شدن به غیر قابل اعتماد وجود دارد همه نوع از چیزهایی که می تواند اتفاق می افتد. بنابراین ما نیاز به در فرد رای گیری که نیاز به امن و یا به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

دیگر چیزی که من نگران — و این یک سناریوی خاص — است که حتی قبل از coronavirus میشیگان و پنسیلوانیا دو کلید نوسان متحده اعلام کرد که آنها در حال حرکت بودند به هیچ بهانه ای غایب انتخابات — که من فکر می کنم چیز خوبی است. مردم باید قادر به انتخاب خود را از نحوه رای به طوری که می توان آن را ایمن. و من در حال حاضر نگران است که مکان هایی مانند دیترویت و فیلادلفیا در حال رفتن به ضعف با غیابی. در حال حاضر آن را به بسیاری از بار بزرگ به عنوان ما در ویسکانسین.

این امکان وجود دارد که وجود دارد می تواند جزئی بازده منتشر شد در شب انتخابات. شما می توانید تصور کنید این شهرستانها هستند که در کمترین تعداد را به عنوان معمول است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام پیروزی و می گوید که تقلب انتخابات بومی است که در رای گیری غایب — به ویژه از شهرستانها مانند فیلادلفیا که او مدعی است که پر از تقلب انتخابات در گذشته است. و سپس پنج روز بعد بایدن برنده اعلام شده است. و انتخابات در این. شما باید دو رقیب نامزد مدعی پیروزی به طور بالقوه دو رقابت قواره از انتخاب کنندگان فرستاده شده به کالج انتخاباتی و فقط یک ظرف غذا بزرگ است. به طوری که یکی از کابوس حالات. یکی از راه هایی که ما نیاز به مقابله با آن این است که رسانه ها نقش بسیار مهمی در آموزش مردم در مورد انتخابات تاخیر نه به این معنی که چیزی نابکار در جریان است اما [در عوض] که یک تعداد در حال انجام است دقت کنید. مثل یک شراب خوب خوب نتایج انتخابات را در زمان; شما باید صبور باشید. و مردم آمریکا در حال رفتن به بیمار در مورد نتایج ریاست جمهوری.

استانتون: ما کمتر از 200 روز از انتخابات عمومی ، در حالت عادی چرخه آنچه در جریان است در این نقطه از نظر آماده سازی برای اجرای یک انتخابات — و چگونه است که متفاوت با کروناویروس?

Hasen: به طور معمول رای گیری در نقاط امن خواهد بود. سفارشات برای چاپ برگه های رای خواهد بود در قرار داده است. ماشین آلات نیاز به تهیه آن خیلی زود به برنامه های آنها. آن را کمی زود شروع به استخدام برای نظرسنجی کارگران است. اما تمام فعالیت های طول می کشد که قبل از انتخابات اتفاق می افتد به جز در کشورهایی که هنوز به اجرای مقدماتی.

آماده سازی نیاز به اتفاق می افتد در حال حاضر. اگر شما انتظار پنج برابر تعداد غایب رای گیری برنامه های کاربردی مانند ویسکانسین دیدم — شما در حال رفتن به نیاز به یک چاپگر برای که و شما در حال رفتن به نیاز به یک روش راه اندازی به ایمیل کسانی که برگه های رای ، و اگر مردم به درخواست به صورت غیابی به صورت جداگانه کسانی که همه باید به پردازش می شود. بسیاری از نیاز به اتفاق می افتد در حال حاضر که معمولا نمی باید اتفاق می افتد بسیار زود است.

همه از مدل های ما در مورد چگونه بسیاری از مردم خواهد شد رای در فرد یا رای توسط ایمیل ما رو از پنجره به بیرون پرتاب در زمینه این بیماری همه گیر. و من فکر می کنم محتاطانه چیز برای انجام در حال حاضر انتظار می رود که وجود دارد رفتن به یک موج رای-با-پست الکترونیکی در هر کشور و به آماده شدن برای آن است.

استانتون: وجود هر گونه آمده است که شما را به عنوان یک نوع مدل برای چگونگی برگزاری انتخابات در طول یک بیماری همه گیر?

Hasen: اوهایو یک مثال که در آن به نظر می رسد آنها به طور فعالانه در حال کار برای اطمینان از رای دهندگان دسترسی آسان به رای-با-ایمیل اگر آنها آن را می خواهم. و اگر چه من نمی خواهم راه است که در آن اوهایو به تعویق افتاد آن [اولیه] انتخابات من فکر کردم آن را درست. و است که به زمان بیشتری برای افرادی که قادر به درخواست برای رای دادن از طریق پست و قادر به ثبت نام برای رای دادن.

چیز دیگری که ما نمی لمس کرد اما آن است که بسیار مهم است در حال حاضر این است که به طور معمول به عنوان کلی انتخابات دوره طول می کشد خاموش وجود دارد خواهد بود سنگین رای دهندگان ثبت نام تلاش های بسیاری از آن را در شخص [که در آن شما] رفتن به پارک و مردم را به پر کردن فرم ثبت نام. من فکر می کنم وجود دارد 10 متحده است که اجازه نمی دهد آنلاین ثبت نام رای دهندگان که شما نیاز به رفتن به جایی در فرد به ثبت نام. و با ادارات دولتی بسته شده و من فکر می کنم وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از افرادی که در حال رفتن به قادر به رای دادن در ماه نوامبر چرا که آنها در حال رفتن به ثبت نام در زمان.

یکی از داغترین موضوعات در حال حاضر در دادخواهی بود که در رادار تا حدود دو ماه پیش است که در یک سوم از کشورهای که نیاز به بهانه ای برای قادر به رای دادن از طریق پست و چه به عنوان یک مدرک معتبر بهانه ای ؟ برخی از ایالت ها باید گفت که اگر شما نگران در مورد گرفتن coronavirus و شما نمی خواهید به در که به اندازه کافی خوب ببخشید. دیگران مانند تگزاس در حال مبارزه با آن است. وکیل خود را به طور کلی تهدید و پیگرد قانونی در برابر افرادی که ادعا می کنند ترس از coronavirus به عنوان یک دلیل می خواهید برای رای دادن از طریق پست. به طوری که در حال کاونتی در حال حاضر. من در واقع فکر می کنم دادخواهی چیز خوبی است در حال حاضر به دلیل آن را بهتر به وضوح در مورد آنچه که در قوانین به خوبی در پیشبرد.

استانتون: رأی-با-ایمیل بسیار آشنا برای بسیاری از افراد, اما همچنین به نظر می رسد به تازگی حزبی در یک راه عجیب و غریب. اما درک من این است که ریشه های رای گیری غایب و یا حداقل آن شد گسترده شد و با حزب جمهوری خواه در ایالت کالیفرنیا ،

Hasen: منظورم این رای گیری غایب بر می گردد به جنگ های داخلی به عنوان یک راه را به سربازان یک شانس قادر به رای دادن. اما شما حق کالیفرنیا که یکی از مکان های که پیشگام رای-با-ایمیل و جمهوری خواهان کالیفرنیا شد بسیار سریع تر در دفاع از آن از دموکرات ها. در حال حاضر قرار دادن [به] ویسکانسین [اولیه] کنار, که من فکر می کنم یک مسابقه غیر معمول به دلیل همه گیر و خواه قوه مقننه در پاسخ به آن وجود ندارد شواهد خوبی است که رای توسط ایمیل به نفع دموکرات ها بیش از جمهوری خواهان. درست است که دموکرات ها در سال های اخیر با جمهوری خواهان اما در بسیاری از ایالت ها مانند فلوریدا و کالیفرنیا خواهان دارای سابقه ای طولانی در استفاده از رای توسط پست الکترونیکی به عنوان یک راه برای گرفتن رای.

استانتون: اما نگرانی وجود دارد در مورد تقلب و “رای گیری برداشت” با غایب رای. در چه مقیاس می کند که اتفاق می افتد ؟ چقدر گسترده است ؟

Hasen: تقلب در انتخابات در ایالات متحده در دوران مدرن است که بسیار نادر است. زمانی که آن اتفاق می افتد آن تمایل به اتفاق می افتد بیشتر با غیابی در مقایسه با اشکال دیگر از رای گیری. تاپیک بسیار خوبی پایگاه داده از تمام انتخابات تعقیب است که محققان می تواند مسیر از سال 2000 تا 2012. و 24 درصد از موارد درگیر غایب رای گیری تقلب در یک فرم و یا دیگری — گاهی اوقات آن را تا به حال هیچ چیزی برای انجام با واقعی رای گیری. اما که 24 درصد از موارد ساخته شده تنها 491 تعقیب در سراسر کشور در طول یک دوره زمانی که میلیاردها برگه های رای ریخته شد; نرخ غایب رای گیری جرم به نظر می رسد بسیار کم به عنوان مطلق ماده است. در واقع پنج کشور که با استفاده از بیشتر پست الکترونیکی-در انتخابات خود را برای انتخابات دیده نمی شود موارد قابل توجهی از جرم و جنایت. البته محاسبه متفاوت است [زیرا از coronavirus]: مزایای رای گیری توسط پست الکترونیکی به شدت افزایش یافته است چرا که در حال حاضر آن را فقط به راحتیآن را به امنیت می آید که از نداشتن تعامل با مردم به عنوان بسیاری که شما در حال رای گیری در فرد است.

استانتون: رئیس جمهور تهمت به تازگی مورد حمله قرار رای گیری توسط ایمیل تماس آن “رسیده برای تقلب.” توانایی باور حرمت انتخابات و دقت و از نتیجه آن بسیار مرکزی به عملکرد دموکراسی است. نگران هستید که گربه از کیسه کمی — که بی اعتمادی است که کاشته در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای وجود دارد و لزوما یک راه آسان برای دوباره از که ؟

Hasen: من همیشه نگران آن [تهمت] را ادعا می کنند که تقلب به این دلیل بود او ممکن است از دست دادن یک انتخابات. و من هنوز هم فکر می کنم که ممکن است رخ دهد باید او را از دست بدهند — که به ارمغان می آورد تا انتخابات مدیران’ نماز: “خداوند اجازه این را نمی توان دید.” اگر شما یک واقعی blowout, آن را سخت به ادعا می کنند که تقلب نتیجه است.

ما چگونه می توانیم اطمینان حاصل شود که انتخابات نه تنها انجام شده نسبتا اما که مردم اعتماد به نفس در آنها هنگامی که اخیر رای گیری افکار عمومی نشان می دهد که تا 40 درصد از مردم متقاعد شده است که انتخابات انجام شده نسبتا ؟ من فکر می کنم وجود دارد یک نقش برای انتخاب رهبران اجتماعی, رسانه های سنتی, شرکت های رسانه ای و وکلا و اعضای کنگره ایالتی و محلی انتخابات — مراحلی وجود دارد که همه می توانید سعی کنید برای به حداقل رساندن احتمال یک بحران. و این واقعا که ما به تمرکز تلاش های ما به خصوص در حال حاضر در این Covid-19 عصر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>