بازی های المپیک هستند 1 سال دور (دوباره) (شاید)

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این گزیده ای از زنگ که توسط CBC Sports روزانه در خبرنامه ایمیل. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در حال حاضر از جهان ورزش:

توکیو المپیک دقیقا 1 سال دور (ما امیدواریم)

مراسم افتتاحیه در اصل برنامه ریزی شده برای روز جمعه, جولای 24 تا زمانی که کمیته بین المللی المپیک و توکیو برگزار شده تصمیم بی سابقه ای به آن فشار پشت یک سال با توجه به همه گیر. بنابراین بازی در حال حاضر میله میله برای شروع در جمعه 23 ژوئیه 2021.

خواهد شد که در واقع اتفاق می افتد ؟ هیچ کس نمی تواند می گویند در حال حاضر. چهار ماه پس از به تعویق افتادن اعلام شد, COVID-19 همچنان به نگه داشتن بسیاری از نقاط جهان در مختلف متحده از نیمه فلج است. ایالات متحده است که در بازی های المپیک’ برترین کشور از نظر هر دو برنده مدال و تلویزیون درآمد تولید شده است مبارزه با شدت و قدرت برای مهار این بیماری (یا بیشتر به نقطه, نمی, مبارزه سخت به اندازه کافی). توکیو نیز دچار افزایش عفونت و رئیس آن کمیته سازماندهی المپیک گفت: در این هفته است که این بازی ها نمی تواند برگزار شد تحت شرایط فعلی است. یکی دیگر از به تعویق افتادن احتمالا یک گزینه نیست. کمیته بین المللی المپیک و مقامات توکیو نشان داده اند که اگر این بازی را نمی توان برگزار شد در تابستان آینده آنها نخواهد بود در تمام برگزار شد.

اگر این سناریو که نقش کانادا می تواند در از دست یکی از موفق ترین بازی های المپیک تا کنون. ورزشی شرکت داده Gracenote پروژه های کانادا تیم برنده خواهد شد 22 مدال در توکیو. که مطابقت با سال های 1996 و 2016 برای کانادا بالاترین مجموع در غیر تحریم بازی های المپیک تابستانی. و مدل کانادا برنده پنج مدال طلا — یکی بیشتر از ’16 و دو بیشتر از ’96. یک نکته این است که وجود دارد بیشتر حوادث در بازی های المپیک در حال حاضر و در نتیجه بیشتر مدال. بنابراین در حالی که 22 بود 10-بیشترین تعداد در سال 2016 ریو بازی, آن را تنها خواهد بود خوب برای 13th در توکیو هر Gracenote سیستم.

به دنبال عمیق تر به آنچه که ما ممکن است از دست رفته در این تابستان (و یا آن را بیشتر خوش بینانه, آنچه که ما ممکن است در تابستان آینده) مدل پیش بینی کانادا مدال طلا را از دامیان وارنر (دو و میدانی), کایلی مرتبه (شنا — زنان 100 m backstroke), سارا Pavan و ملیسا Humana-Paredes (زنان والیبال ساحلی) لورنس Vincent-Lapointe (رانی زنان مجرد) و وینسنت-Lapointe و کتی وینسنت (قایق رانی — زنان دو برابر).

توجه کنید که چهار نفر از کسانی که پنج طلا آمده از زنان است. که اختلاف حمل بیش از به طور کلی مدال مجموع که در آن مردان به حساب تنها سه کانادا 22 سکو پس از اتمام. علاوه بر وارنر دو و میدانی طلا, مدل Andre De Grasse گرفتن برنز در 200 متر و اوان Dunfee به ثمر رساند نقره در 50km مسابقه پیاده روی.

بخش عمده ای از زنان مدال ها در آب است. مدل کانادا شناگران رسیدن به هفت تریبون — از جمله طلا برای کایلی مرتبه در 100 m backstroke, silvers برای مرتبه در 200 بازگشت و مگی MacNeil در 100 پروانه و برنز برای سیدنی Pickrem در 200 individual medley. 2016 المپیک عزیزم پنی Oleksiak خواهد بود بسته خروج از انفرادی و مدال این زمان با توجه به Gracenote. اما او به احتمال زیاد به یک دست در هر سه رله برنز کانادا پیش بینی شده است را به نفع خود. این سیستم همچنین دارای کانادا برنده چهار غواصی مدال با Meaghan Benfeito و جنیفر آبل فرود یک جفت در هر.

دو چیز جالب تر هم در ژیمناستیک: این مدل می گوید: روزی MacLennan سقوط خواهد کرد فقط از سه ذغال سنگ در انفرادی مکان رویداد در نظر گرفتن نقره ای. و Ellie سیاه و سفید تبدیل خواهد شد تنها دوم در کانادا و اولین زن کانادایی — را به نفع خود مدال سنتی, ژیمناستیک, گرفتن برنز در خیمه فرد همه در سراسر رویداد.

خوانده شده در مورد چگونگی کانادا چهار طلا medallists از سال 2016 در حال آماده سازی برای نامشخص توکیو بازی ها در این قطعه توسط CBC Sports’ اسکات راسل. بیشتر بخوانید درباره چگونه دیگر کانادا ورزشکاران و مربیان در برخورد با خود و شرایط عجیب و غریب در این قطعه توسط CBC Sports’ Devin Heroux.

سازمان دیده بان | سوالات فراوان با توکیو بازی 365 روز دور:

CBC Sports’ اندی Jen میزبان یک پنل با مهمانان آرون براون مندی Bujold, Catharine Pendrel شان McColl و بن Titley به بحث در مورد زندگی در قرنطینه جدید منجر به المپیک و حکومت 50. 24:41

NHL سیاتل گسترش تیم نام خود را Kraken

که افسانه ای دریا موجود (“انتشار Kraken!”). در همراهی با تم های آبی تیم اصلی رنگ (همچنین پرده برداری امروز) به رنگ آبی تیره و آبی روشن با برخی از تر و تمیز قرمز مخلوط شده است. آرم اصلی (تا حدودی تعجب آور با توجه به حواس پرتی نام) کاملا ساده است: یک تلطیف “S” که فراخوانی مخلوق افزایش خارج از آب است. ثانویه آرم لنگر از مد افتاده شبیه به سوزن فضایی سیاتل. در اینجا آنچه را که خانه نیوجرسی به نظر می رسد حسن نیت ارائه میدهد از حساب توییتر @yahoo sports nhl:

در میان نام های دیگر در نظر گرفته شد Sockeyes, همیشه سبز و کلان شهر. دومی بود نام سیاتل تیم در ساحل اقیانوس آرام هاکی انجمن. آنها برنده جام استنلی در سال 1917 چند ماه قبل از NHL تاسیس شد.

سیاتل Kraken تبدیل خواهد شد NHL 32 تیم زمانی که آنها شروع به بازی برای 2021-22 فصل است. آنها می تواند قرار داده شده در اقیانوس آرام, بخش, سنگ زنی باشگاه داغ آریزونا شغالها مرکزی به طوری که هر بخش خواهد شد که هشت تیم است. سیاتل صاحبان پرداخت یک رکورد $650 میلیون ما گسترش هزینه به راحتی گرفتی $500 میلیون وگاس شکافته بیش از فقط چند سال پیش. یک $800 میلیون بازسازی از سیاتل, پیر عرصه نیز در جریان است. بیشتر بخوانید درباره تیم جدید نام و لوگو در اینجا.

به سرعت…

واشنگتن NFL تیم rebranded (مرتب کردن بر اساس). ده روز پیش این تیم اعلام کرد که “بازنشستگی” ردسکینز نام و نشان اما نمی گویند که. آن روز امروز وارد زمانی که حق رای دادن گفت: آن را در حال حاضر رسما به عنوان شناخته شده است واشنگتن تیم فوتبال. این طرح به رفتن است که برای سال 2020 فصل به این تیم بیشتر از زمان به آمده تا با یک دائم نام. واشنگتن هنوز هم استفاده از آن سنتی کبود طلا و رنگ آن لباس. در محل قدیمی آرم روی کلاه خواهد بود که بازیکن شماره پیراهن. بیشتر بخوانید درباره تغییرات در واشنگتن در اینجا.

در برابر همه شانس هر سه کانادا تیم های پیشرفته در MLS برگشت مسابقات است. در روز سه شنبه تورنتو برنده آن گروه اما دیگران شانس نیست نگاه گرم می زنیم به مسابقه نهایی از مرحله گروهی. Megyn kelly را طرح ریزی مدل به مونترال 30 درصد احتمال فرود یک کارت نقطه در دور 16 و ونکوور تنها 4 درصد شانس. اما مونترال برنده شد و به کمک آن نیاز به پیشرفت است. ونکوور کمک کردم و امروز آن را به دست آورده چند هدف برنده شدن در آن نیاز به ضرب و شتم شیکاگو 2-0 با گل در 65 و 71 دقیقه است. در دور بعدی مسابقات می شود single-elimination. مونترال چهره اورلاندو در شنبه 8 p. m. ET و تورنتو چهره TBD تیم یکشنبه ساعت 8:30 p. m. ET. ونکوور حریف و روز مسابقه/زمان شناخته خواهد شد بعد از مرحله گروهی پیچد تا امشب. بیشتر بخوانید درباره Whitecaps’ پیروزی بزرگ در اینجا.

ملی فوتبال زنان لیگ نهایی تنظیم شده است. آن را بعید است matchup بین هوستون داش بودند که کشت چهارم برای مرحله حذفی و ششم-کشت Chicago Red Stars. یک قهرمان جدید خواهد شد تاج گذاری به دلیل کارولینای شمالی, شجاعت, که موفق به کسب این عنوان در دو سال گذشته و تا به حال یک رکورد کامل از رفتن به مرحله یک چهارم نهایی شد ناراحت پورتلند. روز گذشته در نیمه هوستون خالی پورتلند 1-0 و شیکاگو, ضرب و شتم, آسمان آبی, FC 3-2. شیکاگو تنهاست کانادا, بازیکن, بیانکا, St. Georges به ثمر رساند یکی از این اهداف است. چالش نهایی جام حذفی آغاز و یکشنبه در ساعت 12:30 p. m. ET خواهد شد و پخش توسط شبکه CBS.

Mookie بتی رو دوم-بزرگترین قرارداد در تاریخ بیس بال. بوستون معامله 2018 AL MVP که هنوز هم بسیار در نخست خود را به داجرز در طول زمستان به این دلیل که آنها بیش از حد ارزان به او یک قرارداد بلند مدت است. L. A. انتخاب کرد نه برای همان اشتباه قفل بتی تا 12 سال $365 میلیون ما گسترش. از نظر مجموع پول تنها مایک ماهی قزل آلا را $426.5 M مقابله با L. A. فرشتگان بزرگتر است. بتی می خواهد در عمل امشب به عنوان کوتاه MLB فصل باز می شود با دو بازی: یانکی ها در مقابل اتباع در 7 p. m. ET و غول مقابل داجرز در 10 p. m. ET. خواندن شش چیز شما باید بدانید که برای این عجیب و غریب فصل در اینجا.

و در نهایت…

مایک تایسون گرفتن در حلقه. آهن مایک 54 سال و 15 سال حذف از گذشته خود را طرفدار مبارزه 6-TKO دور دست کمی شناخته شده کوین مک براید. اما در سپتامبر. 12 او را مربع با دیگری میانسال بوکس افسانه 51 ساله روی جونز جونیور در نمایشگاه کشمکش در pay-per-view. جزئیات بیشتر در مورد آن را در اینجا.

شما به سرعت. دریافت زنگ در صندوق پستی خود را هر هفته با اشتراک در زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>