یکی از دلایل بزرگ چرا Quibi اغوا همه از هالیوود

Category: دیلی بیست Comments: No comments

تی شرتاو به شوخی در مورد Quibi است که هیچ کس به آن نیاز دارد می داند آنچه در آن است و یا فکر می کند آن کار خواهد کرد. “دیدار با Quibi کوتاه-فرم شبکه جریان هیچ کس نیاز دارد در حال حاضر” تیتر زد در سنگ نورد. “ترک تلاش برای ایجاد Quibi اتفاق می افتد گفت:” Engadget. “نوع کلمات را Quibi’ به گوگل” کرکس‘s Josef Adalian نوشت در خود لازم Quibi قطعه “و سوم تکمیل خودکار پیشنهاد کوتاه است و استارک: خواهد Quibi شکست ؟ ” شک و تردید در مورد Quibi بسیار گسترده این شرکت ساخته شده است آن را به تبلیغات خود را. “است Quibi یک اسم یا فعل?” Chrissy Teigen می خواهد در یک تبلیغ. “من صادقانه نمی دانم چه اسم یا فعل است.”

این عدم قطعیت در اطراف Quibi موفقیت تحت فشار قرار دادند شرکت—گروگان سابق دیزنی exec Jeffrey Katzenberg و مگ ویتمن یک زاج سفید HP, eBay, دیزنی, و میت رامنی انتخاباتی—به پیشنهاد هالیوود, انواع, از ریس ویترسپون و ویل اسمیت به دریک و, LeBron James, یک نوع فرار تخم: حقوق مالکیت معنوی.

بر خلاف اکثر جریان, خدمات, فیلم توزیع کنندگان و یا شبکه های Quibi اجازه می دهد تا فیلم و تلویزیون سازندگان به حقوق خود به پروژه خود را. که است که می گویند اگر یک استودیوی تولید آغاز بکار یک سری نرم افزار شکسته را به 10 دقیقه ای آن را ندارد که در راه ماندن برای همیشه لطفا برای. پس از دو سال این استودیو می توانید ویرایش هم تمام طول سریال و یا فیلم و فروش آن را دوباره در جایی دیگر—شاید جایی بیشتر جریان اصلی شاید Netflix بکشد. پس از هفت سال آنها خود سگمنتال نسخه بیش از حد. “قطعا وجود دارد یک درخواست تجدید نظر برای همه ما” گفت: Veena Sud, نویسنده, تهیه کننده و مدیر Quibi را غریبه “که در Quibi حقوق برگرداندن به هنرمند—که در هالیوود بی سابقه است.”

Van Toffler که شرکت رسانه ای باروت و آسمان تولید 2019, indie در, فیلم بوی اوبه عنوان به خوبی به عنوان Quibi نشان می دهد 50 ایالت از ترس و زنده ماندنآن را با صراحت بیشتری. شد حقوق مالکیت به منظور جلب ؟ “پاسخ به این سوال” Toffler گفت: “این است که” جهنم بله.'”

جهان رسما از آنچه Quibi بود که آن را راه اندازی در مه 6: یک تلفن همراه تنها جریان پلت فرم برای تماشای بالا-تولید فیلم را نشان می دهد و خرد را به 10 دقیقه “سریع نیش.” اما در هالیوود, راه اندازی و آن twee neologism شده است وزوز در اطراف برای بیش از یک سال و در بخشی به دلیل آن چیزی است که هر کس در اینجا می خواهد: یک مقدار زیادی از پول. همانطور که از ماه گذشته با توجه به آستانهاین شرکت مطرح کرده بود نزدیک به 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری بودجه. در دو سال گذشته Quibi شده است در یک دیوانگی خرید به پشته عرشه خود را با نشان می دهد به اندازه کافی برای 35 برنامه های برای اغاز این ماه به تنهایی.

“چه Quibi ما پیشنهاد شد و با سرعت گفت:” جو فارل تهیه کننده اجرایی Quibi نشان می دهد حرف و Agua خرو معاون ارشد رئيس جمهور از longform توسعه و برنامه نویسی در خنده دار و یا می میرند. “آنها شنیده می شود این ایده ها و greenlit آنها را بسیار به سرعت. ما تن به تن و به فروش می رسد این پروژه ها همه در یک تقویم سال—است که می تواند نادر در هالیوود است. نیز وجود دارد پشتیبانی مالی. Quibi صرف پول برای ما به چیزهایی که من فکر می کنم احساس و نگاه حق بیمه”.

اما در یک اکوسیستم که خیلی حول محور فروش حقوق داخل و خارج از کشور برخی از پول واقعی ممکن است دروغ در چه اتفاقی می افتد به یک سری پس از Quibi و یا در طول دوم “پنجره” به استفاده از هالیوود اصطلاحات مخصوص یک صنف. “با 50 ایالت از ترسنه تنها می تواند ما chapterize [سری] برای اولین پنجره و آنها را زنده به هفت یا هشت دقیقه ای فیلم” Toffler گفت: “ما همچنین می تواند به ساخت این نیم ساعت قسمت و فروش آنها را در aftermarket در سراسر جهان—و آنها خواهد بود [رسیدن به] دو کاملا متفاوت مخاطبان است. در سمت تلنگر, زنده ماندن در ابتدا نوشته شده است به عنوان یک ویژگی و ما قطع است که یکی به فصل. ما معتقدیم پنجره دوم که خواهد شد به عنوان یک فیلم است.”

ما یک نام تجاری جدید پلت فرم. هیچ کس تا به حال انجام هر چیزی برای ما قبل از. ما فکر ساخت معامله جذاب خواهد کار خوبی برای ما است.

بخشی از منطق در Quibi پایان به گفته مدیر عامل مگ ویتمن نگران آن است که شک و تردید — این واقعیت است که هیچ کس نمی دانست چه Quibi شد. ارائه حقوق مالکیت یک راه برای جذب نام بزرگتر که ممکن است یک قمار در راه اندازی است که “هیچ یک از خواسته” را به عنوان معکوس آن قرار داده است. “ما یک نام تجاری جدید پلت فرم” ویتمن گفت. “هیچ کس تا به حال انجام هر چیزی برای ما قبل از. ما فکر ساخت معامله جذاب خواهد کار خوبی برای ما است.”

ویتمن و Katzenberg نیز اصرار دارند که آنها را نمی بینیم و خود را به عنوان رقبای به Netflix, Hulu یا آمازون و یا به عنوان در اواخر comers به “جریان جنگ” هر چند که متوقف نشده دیگران از دیدن آنها که در راه است. “ما استفاده از مورد است برای کسانی که در بین لحظات که در آن شما باید 10 دقیقه اینجا و 10 دقیقه وجود دارد” ویتمن گفت. “در اصل—و من فکر می کنم ما به این—آن را برای زمانی که شما در یک رفت و آمد انتظار در مطب پزشک در حال انتظار برای یک دوست برای صرف شام در انتظار یک جلسه برای شروع هر کجا که. برای Netflix و Hulu و همه بزرگ جریان, خدمات, حدود 10 درصد از بینندگان خود را می گیرد در یک تلفن همراه که بدان معنی است که تقریبا هیچ کدام از آن صورت می گیرد میان لحظات زمانی که شما در خارج و در مورد.”

آنها شرط بندی, به عبارت دیگر, آن را نمی خواهد تفاوت که مخاطبان می تواند صبر کنید تا ببینید Quibi تولیدات در جای دیگر. اما ترتیب باز درب برای استودیو به طور موثر فروش پروژه دو بار مصرف نیش از Quibi عظیم بذر بودجه سرمایه گذاری در حالی که باقی مانده باز به جریان اصلی توزیع کنندگان بعد. این یک راه به دو برابر پول خود را به نگه داشتن یک قایق نجات در خلیج در مورد Quibi غرق می شود و یا حتی اگر آن را نمی کند. حداقل یک فیلمساز در حال حاضر ویرایش یک طول کامل نسخه ای از فیلم خود را ویتمن گفت و بدست یک پیشنهاد برای انتشار آن در جاهای دیگر. Sud گفت که او تا به حال در میان امکان یک تلویزیون ظهر نسخه به غریبه‘s فرایند تولید. “این قطعا یک فکر در دبستان بودم و با توجه به انتقال از یک قسمت به قسمت چه آن را مانند آنچه در دیگر B-roll من نیاز به اتصال قسمت” Sud گفت. “امیدوارم که خیلی! ما شات بسیاری از B-رول بر روی هدف است که به عنوان یک راه برای رفتن از یک قسمت به قسمت اگر ما نیاز به.”

در قلمرو عمده استودیوهای هالیوود و جریان راه اندازی وجود دارد آشکار شکست. همه آنها تلاش برای ایجاد پول است. اما تنظیم می کند قرار داده و مالکیت در دست مردم چه کسی را نشان می دهد و فیلم به جای شرکت های فن آوری که در جریان آنها. “ایده این است که هنرمند ممکن است به برخی از رشته خود کار می کنند و قادر به آن را در جای دیگر و انجام آنچه آنها با آن انقلاب” گفت: Sud. “این چیزی است که فرانسیس فورد کاپولا تلاش کرد تا با ایالات هنرمندان در روز: اجازه دهید هنرمند زنده با پروژه خود را و خود را از حقوق به آن است. آنچه من فکر می کنم واقعا جالب و هیجان انگیز و تعویض بازی است که آن را ممکن است تغییر راه ما تصمیم می گیرید که صاحب هنر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>