یک جمهوریخواه مجلس در تگزاس که پشتیبانی از سقط جنین حقوق

Category: پلیتیکو Comments: No comments

AUSTIN تگزاس—دولت نماینده سارا دیویس شده است rankling او همکار جمهوری خواهان برای سال. زمانی که دولت عربستان ممنوع ورود به کابین جمهوری خواهان بر سر حقوق همجنسگرایان از آن سالانه کنوانسیون دیویس عموم اندرز ، او صبورانه حمایت برای واکسیناسیون زمانی که برخی در ایران با آن مخالف. و او تنها جمهوریخواه مجلس در کل ایالت تگزاس که پشتیبانی از سقط جنین داشتن به طور مداوم رای دادند در برابر حزب چندساله تلاش برای محدود کردن آنها.

برای این نمایش او به دست آورده تاییدیه از امثال کمپین حقوق بشر و والدین طراحی شده. او را نیز به دست آورده سوئیس از رهبران خود ، در سرب تا سال 2018 انتخابات جمهوری خواه فرماندار گرگ ابوت تایید اولیه او چلنجر که مخالف سقط جنین اجباری و واکسن مورد نیاز است. دیویس اکثریت برنده اصلی به هر حال—و انتخابات—توزیع محبوب فرماندار تگزاس که کمپین صندوق صرف یک چهارم میلیون دلار در تلاش برای بیرون راندن او از نادر شکست.

“من باور دارم که کار من به نمایندگی از همه در منطقه نه فقط جمهوری خواهان در این منطقه است. و من همیشه سعی به عمل است که راه” دیویس می گوید. “من انتخابات و electability به هیچ وجه مربوط به اینکه آیا یا نه گرگ ابوت پشتیبانی از من است.”

اگر چه تگزاس در حال رشد است به طور فزاینده ای بنفش, آن سیاست های دولت در سقط جنین تنها سخت در سال های اخیر به عنوان آنها در حزب جمهوری خواه و سلطه سرمایه در سراسر کشور است. و تگزاس است که در حال حاضر در مرکز ملی داستان: به عنوان دولت شروع به نبرد coronavirus ماه گذشته ابوت شد یکی از اولین از یک تعداد انگشت شماری از قرمز-دولت فرمانداران اعلام بیشترین سقط جنین غیر ضروری پزشکی است که در تگزاس قرار دادن در خود نگه دارد. روز شنبه, سقط جنین ارائه دهندگان خواسته دادگاه عالی ایالات متحده برای سرنگونی بخش هایی از این ممنوعیت که دیویس مخالف.

دیویس که نشان دهنده هوستون Westside است که بخشی از یک, کوچک, کاهش, گروه های طرفدار سقط جنین و حقوق جمهوری خواهان در سراسر کشور بسیاری از آنها را از دست داده اند مشابه intraparty اولیه دعوا و یا flailed در انتخابات عمومی. کنگره به پایین است که فقط نیمی از نمایندگان مجلس که عبور خطوط حزب در سقط جنین یکی از آنها به تازگی از دست داده اولیه است. در عین حال حتی اگر او در منطقه به طور فزاینده ای در حالیکه به سمت دموکرات ها از جمله هیلاری کلینتون و بتو o’rourke, Davis,’ ترکیبات حمایت کرده اند او را برای پنج انتخابات چرخه از او برای اولین بار برنده در سال 2010.

به عنوان حزبی تقسیم هاردن سیاستمداران که دو منظوره آن اختلافات تبدیل جالب تر به مطالعه است. Davis, 43, است که برای انتخاب مجدد در این پاییز مدیون بخشی از بقای خود به منطقه که شامل مرکز پزشکی تگزاس بزرگترین مجتمع های پزشکی در جهان که در آن رای دهندگان تمایل به عبور از خط حزب و به طور مداوم نشان می دهد تا به پای صندوق های رای. او ترکیبات ناب از لحاظ مالی محافظه کار و اجتماعی لیبرال به طوری که آنها خوش آمدید تمایل او به مخالفت با او بر سقط جنین, گی, حقوق و واکسن.

او اذعان دارد که او را در تلاش برای انتخاب کنید در دیگری کمتر وزش بخشی از تگزاس و یا به ایالت ، کارگردانی دولت مراقبت های بهداشتی بودجه نیز منحصر به فرد موقعیت خود را برای برنده شدن بیش از هزاران نفر از پزشکان و کارکنان مراقبت های بهداشتی در منطقه با آنها او تا به شکل یک ارتباط قوی. “جامعه پزشکی شده است قادر به ببینید که چگونه به طور جدی من در کار من” دیویس می گوید. به عنوان Covid-19 مصرف کشور او ماندم, به در خانه فیلدینگ تماس از پزشکی کارکنان در خط مقدم از پاسخ و همچنین ساکنان که کسب و کار و سازمان های دولتی که در حال ارسال کردن قوانین جدید روزانه.

“به همین دلیل او را نگه می دارد برنده است و او است که او می گوید:” اد امت جمهوریخواه سابق سر از شهرستان هریس. “او بسیار بیشتر شبیه به یک گاو در چین گنجه رک و پوست کنده. او فقط می کند که او چه فکر می کند او oughta انجام و قدردانی از مردم است. … او نمی سعی کنید به ناز با مسائل است.”

دیویس است که فقط یک مجلس دولت در دمدمی خانه ملت منطقه اما موفقیت او می تواند برخی از دروس—و با روشنایی ضعیف تابیدن از امید برای دیگر میانه رو در حال پلاریزه سیاسی: غذا به ترکیبات می تواند مهم تر از toeing حزب خط. “او نشان دهنده منطقه خود هست و این درسی است که نیاز به درک” می گوید: ان سنگ که تاسیس جمهوری خواهان برای انتخاب عمل سیاسی کمیته.

این سقوط در انتخابات را تست دیویس’ زیر وفادار. دولت دموکرات ها می خواهند کنترل بیشتری بر دولت خانه به طوری که آنها می توانید می گویند در تگزاس redistricting فرایند طول می کشد که در طول قانونی جلسه شروع در ژانویه سال 2021. دیویس’ به سرعت در حال bluing منطقه را هدف برتر برای به دست آوردن نه کرسی دموکرات ها نیاز به پس گرفتن خانه اکثریت. و دموکراتیک حریف Ann Johnson, ساخت صورت که اگر خواهان ماندن در کنترل آنها را جلب انتخابات نقشه ها به نفع خود و نگه داشتن دولت محافظه کار برای آینده قابل پیش بینی.

“آن را واقعی آسان می گوید:” جانسون. “آیا شما مانند سارا دیویس به اندازه کافی به فرماندار گرگ ابوت ، … از آنجا که من می دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما به فرماندار ابوت قلم بیش از redistricting.”

که بحث تحریم فروش داده دیویس ” تاریخ در حال حاضر برای مقابله با فرماندار. برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس او درخواست ابوت را در مورد یک دوجین تغییرات دولت برنامه مراقبت های بهداشتی است که گسترش پوشش و مردم را بیشتر واجد شرایط برای برنامه هایی مانند پزشکی و سلامت کودکان برنامه بیمه—تغییرات ابوت مقاومت کرده است چندین بار.

در مورد خواسته ابوت جدید سقط جنین منع, دیویس گفت: در یک پیام متنی که او را درک نیاز به حفظ تجهیزات حفاظت شخصی برای مبارزه با کروناویروس اما که او فکر نمی کند این است که “صادقانه هدف” ممنوعیت; او اشاره کرد که سقط جنین با استفاده از داروها نمی نیاز به هر گونه تجهیزات ، ابوت و دولت دادستان کل او نوشت: “فقط با استفاده از این بحران بهداشت عمومی برای پیشبرد دستور کار سیاسی خود را از حمله به یک قانون اساسی حفاظت شده حق دسترسی به سقط جنین. آن را فوق العاده ناامید کننده است اما نه در همه تعجب آور است.”

در این دموکرات رقیب جانسون می گوید: “با استفاده از همه گیر جهانی به عنوان تنها سلاح دیگری را به دخالت در زنان نسبت به حقوق باروری است که شرم آور است.”

در سال 2009 سارا دیویس شد و در اوایل 30s و تا به حال فقط به پایان رسید در درمان سرطان پستان است. او به دنبال چه بازماندگان سرطان تماس خود را “طبیعی” یک راه برای تغییر جهت خود را پس از نزدیک به مرگ را تجربه کنند. او نمی پیدا کردن نوع رفاقت و یا هدف او می خواست در میان سرطان و حمایت از گروههای بنابراین او تصمیم گرفت برای اجرا انتخاب می شوند ، او برای اولین بار فکر کردم درباره دولت قضاوت countywide صندلی اما شوهرش که او نیز وکیل پیشنهاد او اجتماعی لیبرال views ممکن است او را در یک موقعیت بهتر به تلاش دولت برای نماینده به جای.

در حالی که دیویس بزرگ شده در یک جمهوری خواه خانواده او به خاطر ساخت کمپین نشانه برای رونالد ریگان زمانی که او در مدرسه ابتدایی—مادرش پشتیبانی سقط جنین. او با توجه به تولد به دیویس زمانی که او 19 یا 20 و تحت فشار قرار دادند به مطمئن شوید که دختر او را به حال آموزش و پرورش رسمی او فرصت نداده. دیویس به تصویب رسید این نمایش حمایت از سقط جنین در حالی که پذیرش محدودیت در آنها تعیین شده توسط دیوان عالی کشور در Roe v. Wade.

دیویس رای داده بودند برای دموکرات ها اما وقتی که آمد آن زمان به انتخاب یک حزب به اجرا برای دفتر او احساس بیشتر در هماهنگی با حزب جمهوری خواه پیام در محدود کردن اندازه دولت که طنین انداز در منطقه در زمانی که به آن تکیه کمی محافظه کارانه تر است. او صرف بیشتر از سال 2010 ضربه زدن بر روی درب در حالی که موهای بور بود و هنوز هم در حال رشد پس از درمان سرطان در حال اجرا مبارزات انتخاباتی متمرکز سنتی محافظه کار صحبت نقاط مانند کاهش هزینه های دولت و مخالفت با Obamacare. او به دقت به ضرب و شتم دموکرات وقت تا حدودی رو به با یک حزب چای که موج جاروب بیشتر جمهوریخواهان به قوه مقننه است.

او به زودی ایستاده بود. یکی از دیویس’ اولین رای به عنوان نماینده در لایحه نیاز به پزشکان برای انجام یک سونوگرافی قبل از سقط جنین. پس از هفت ساعت بحث آن گذشت ، دیویس تنها جمهوری خواه در بدن به رای دادن در برابر آن است. او قاب رای به عنوان در مورد محدود کردن دولت و حفاظت از رابطه پزشک و بيمار. هنوز حرکت تاسیس خود را به عنوان یک سقط جنین را حامی و جلب سوء ظن از همکار خواهان. آن را نیز تبدیل به نشانه ای از چگونه او را به حرکت در درگیری های آینده در قوه مقننه است. Davis, سابق, کالج, مناظره که نمی تلاش برای حفظ چهره پوکر است ضخیمتر میشود از بسیاری از سیاستمداران و به آسانی درگیر مردم با او مخالف است.

“من البته می دانستم که طرفدار انتخاب شد و نمی خواهید را به هر کس در حزب مبارک. اما این موضع شخصی من و این موقعیت از این تعداد قریب به اتفاق از ترکیبات” دیویس می گوید. “من فکر می کنم که یکی از دلایلی که من خیلی خوب کار کرد.”

در آن زمان تگزاس ایران بود تحکیم قدرت و هل دادن میانه به خصوص کسانی که به حمایت سقط جنین. به تازگی به عنوان سال 2003 زمانی که جمهوری خواهان در زمان نگه دارید از هر دو مجلس قوه مقننه نزدیک به یک دوجین توافق قانونگذاران یا آشکارا به حمایت سقط جنین یا مخالف بیشتر محدودیت های این روش می گوید: Mark Jones, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه رایس است. در سال 2012 حزب چای فعالان رییس جمهوریخواه دولت سناتور جف Wentworth که تا به حال خدمت در قوه مقننه برای بیش از دو دهه و همچنین رای دادند در برابر سونوگرافی لایحه. این زمانی بود که دیویس شد دولت تنها جمهوریخواه مجلس در حمایت از حق سقط جنین.

اما حتی به عنوان redistricting ساخته شده Davis’ منطقه رنگ قرمز که سال جمهوری خواه ظهور به مخالفت با او در اولیه و برنده او دوباره در انتخابات عمومی—در برابر Ann Johnson فعلی دموکراتیک حریف و همچنین سرطان بازمانده. رای دهندگان آمد به می دانم که دیویس به عنوان کسی که صحبت می کرد در ذهن او بود و در پاسخ به نگرانی های خود را اغلب در حالی که نشسته اند در زیر یک پتو در سرد خانه اتاق در اواخر شب مناظره.

در طول سال دیویس تا صریحتر مخالفت بسیاری از دولت ها با مشخصات بالا محدودیت های سقط جنین از جمله جارو 2013 لایحه ای که بعدها تا حدی لغو توسط دیوان عالی ایالات متحده. دیویس استدلال در یک op-ed در آن زمان است که 20 هفته ممنوعیت سقط جنین در این لایحه بود “معقول” به آن شامل موارد استثنا که او chided او همکار جمهوری خواهان برای رد. رای خود را به دست آورده اولیه حریف در سال 2014 و مقایسه به دولت دموکراتیک سناتور وندی دیویس یکی دیگر از ورزش تگزاس نماینده مجلس (بدون ارتباط) که بسیار تماشا 13-ساعت filibuster در برابر قانون (و کمپین فرماندار) بود و در نهایت ناموفق بود. به عنوان خانه منجر بودجه نویسنده برای بهداشت و خدمات انسانی, سارا دیویس نیز اغلب در برابر افزایش بودجه برای یک “جایگزین هایی برای سقط جنین” برنامه ای است که محبوب در میان مخالفان سقط جنین.

دیویس’ سقط جنین را به تلاش—و همچنین حمایت او از حقوق همجنسگرایان و واکسیناسیون—را تحریک نفرت و بیزاری از گروه هایی مانند تگزاس حق زندگی و تگزاسی برای واکسن, انتخاب, است که باید کمک به بیرون راندن دیگر تعدیل می شود. او همچنین تبدیل شدن به هدف از برخی از راست قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که سوال خود را محافظه کار اعتبار مبارزه با او در بسیاری از انتخابات سال اولیه و فراخوانی نام او را به جمع آوری پول برای مبارزات انتخاباتی خود را. اما دیویس’ سقط جنین انداز تغییر نکرده.

“در این پارتیزانی بار که شجاعت اعتقاد” جورج سانتوس, یک روانپزشک و رئیس سابق شهرستان هریس جامعه پزشکی می گوید: در مورد دیویس’ رای در برابر محدودیت های سقط جنین. سانتوس نظر خود را یک دموکرات اما رای برای دیویس.

آن داده نشده است که دیویس’ قوی حمایت هر دو حزب خواهد داشت. او در حاشیه از پیروزی در انتخابات عمومی تنگ است در طول سال از 23 امتیاز در سال 2014 به 7 امتیاز در سال 2018 به عنوان منطقه بدست میشن. دیویس و حریف Johnson, هر امیدوار به افزایش 1 میلیون دلار برای تبلیغات تلویزیونی و مستقیم mailers برای مسابقه هر چند این بیماری همه گیر است که تکاپوی تلاش خود را برای نگه داشتن جمع آوری اعانه و درخواست برای پول است. در علاوه بر این به فشار دادن redistricting استدلال جانسون قصد دارد برای برجسته دیویس’ گردابی باشگاه سیرا امتیاز و قوانین که او همكاري ممنوعیت پناهگاه شهرستانها در دولت او همچنین می گوید: او در نظر دارد به کراوات دیویس به دولت را به آسمان بالا بیمه و نرخ آن افزایش یافته است و در سال های اخیر است.

در سقط جنین, دو زن هستند و نه دور از هم; جانسون همچنین از محدودیت های سقط جنین در خط با کسانی که مشخص شده در Roe v. Wade. اما در حالی که برنامه ریزی والدین حمایت دیویس در قبلی مسابقات, روشن نیست که اتفاق خواهد افتاد این زمان در اطراف. در سال 2012 این گروه تصمیم به حمایت از هر دو نامزد دادن دیویس و جانسون مساوی کامل رتبه بندی در سقط جنین. Dyana Limon-Mercado, مدیر اجرایی برنامه ریزی والدین تگزاس رای یک وکالت بازوی Planned Parenthood درمانگاه عملیات می گوید: تگزاس گروه می خواهد برای تشویق بیشتر جمهوری خواهان برای حمایت از حق سقط جنین است اما در حال حاضر به دنبال نامزدهای ثبت در دیگر مسائل از جمله مهاجرت و حقوق کارگران که ارزیابی آنها برای تایید. این گروه که نشده اعلام کرد تایید و در عین حال در این مسابقه نیز با توجه به چگونه آن را می تواند نکته redistricting روند.

“ما هیچ دلیلی برای زیر سوال سارا پشتیبانی در موضوع” Limon-Mercado می گوید. “ما در هیئت مدیره به طور کلی بازبینی تایید روند.”

در یک وضعیت که در آن ایران با یک شرکت گرفتن بر قدرت بسیاری از دیویس’ لیبرال تر حامیان استدلال می کنند که داشتن قاطعانه وزش جمهوری خواه در دفتر می تواند به نفع. “صدای او شده است بسیار مهم در قانونی انجمن می گوید:” لوکاس Acosta, ملی, دبیر مطبوعاتی در حقوق بشر, کمپین یک جامعه وکالت ، “به طور خاص زمانی که مردم در پشت درهای بسته داشتن او در آن اتاق و در آن مکالمات است که فوق العاده مفید برای ما ایجاد کند.” در زمان مسابقه HRC دارای تایید دیویس بیش جانسون است که آشکارا همجنسگرا. Acosta می گوید: بشر هنوز به تایید یک واحد دیگر جمهوری خواه در سراسر کشور در این چرخه.

آیا دیویس برنده و یا از دست می دهد ناظران سیاسی در تگزاس می گویند در حال حاضر لحظه ای برای شورشیان حزب مانند او. نوامبر انتخابات تگزاس را مستقیم-بلیط رای گیری که در حال حاضر اجازه می دهد تا رای دهندگان به فشار یک دکمه برای رای دادن برای همه نامزدها در یک حزب. دیویس در ضمن به دنبال راه های جدید برای مشتری جلب کردن او متوسط اعتبار. دولت قوه مقننه ملاقات نمی کند حتی در سال, اما او در حال آماده سازی قوانین برای جلسه بعدی به صندوق خشونت اسلحه مطالعات.

اگر چه او تا به حال حمایت از NRA در گذشته و رای دادند صورتحساب به آن را آسان تر برای مردم برای حمل اسلحه های لایحه جدید خواهد بود یک مزیت به تحقیقات پزشکی امکانات در منطقه در حالی که کمک به او سهام مشترک با حزب دموکرات.

Coronavirus همه گیر است همچنین تکاپوی مسابقه مانند دیگران در سراسر کشور است. انتخابات به خوبی می تواند یک همه پرسی در مورد چگونه به خوبی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و محلی و رهبران دولت رسیدگی به بحران جاری. هنگامی که آنها در دیدار بعدی در سال 2021 تگزاس قانونگذاران ایالتی را مجبور به رقابت با عمده سوراخ بودجه از کسب و کار تعطیل و از درآمد نفت و گاز کاهش و همچنین به عنوان یک نیاز بزرگ برای هزینه های خدمات اجتماعی—مسائل که در حال حاضر در دیویس’ ذهن است. او در حال برنامه ریزی را بر ضد واکسن طرفداران در جلسه بعدی ،

“اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای با Covid-19 من امیدوارم که این است که آن را به یک اثر سرما بر ضد vaxx جنبش که همکاران من متوجه این موضوع نیست در مورد “حقوق والدین” اما در مورد صرفه جویی در زندگی” دیویس نوشت: در متن پیام.

به عنوان او می کند تا این برنامه ها و مبارزات از خانه Davis, حمایت از حزب او در این زمان در اطراف. قابل اعتماد red مناطق در تگزاس را تبدیل به میدان جنگ به عنوان ساکنان جدید نقل مکان کرده اند و رای دهندگان جوان از سن آمده است. تگزاس خواهان است که بنا کردن موقعیت در سمت راست و تراز خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال شروع به دیدن یک سقف برای حمایت خود را در تلاش برای تجدید نظر به حومه زنان و جدید رای دهندگان. در سال 2018 دموکرات بدبختانه ده کرسی در تگزاس و خانه و دو در دولت سنا. دولت اوباما رهبران در تلاش برای کشف کردن که چگونه به نگه داشتن نوسان مناطق در جمهوریخواه کنترل به دنبال نامزد آنها یک بار بدخیم به عنوان “جعلی جمهوری خواهان”—مانند دیویس. ابوت حتی تایید او در ماه دسامبر.

جو اشتراوس جمهوریخواه سابق ایالت تگزاس مجلس که در سمت چپ سیاست در سال گذشته ترویج دیویس مختلف رهبری و مبارزه کرد و برای او در طول اولیه دو سال پیش. اشتراوس خود مواجه آتش از راست جمهوریخواهان را دیدم که او را به عنوان بیش از حد متوسط تگزاس. “اگر حزب جمهوری خواه در حال رفتن به یک دراز مدت قابل دوام آینده در این دولت و دیگران” اشتراوس می گوید: “این نیاز به یک بزرگ-چادر فلسفه و دور از سخنرانی مردم,” او می گوید. “ما باید بیشتر سارا Davises در حزب ما نه کمتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>