چند جمهوری خواهان در حال حاضر به گفتن یک کلمه منفی در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

جان جیمز — یک ستاره در حال افزایش در ایران که در سال گذشته شناور به تهمت سفیر در سازمان ملل است و در حال حاضر راه انداختن یک سربالایی مبارزات انتخاباتی برای مجلس سنا در میشیگان — در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت است.

در طی یک ویدیو کنفرانس با رهبران جامعه در هفته گذشته جیمز پرسیده شد که آیا او مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن در هر چیزی به رئیس جمهور داده حمایت از نامزدی خود را.

“مقدار زیادی و مقدار زیادی از مسائل مربوط به” جیمز پاسخ داد. “همه چیز از برش دریاچه های بزرگ بودجه به ‘shithole کشورها به زبان بیمار مرده” ظاهرا اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن disparagement از اواخر سن. جان مک کین. “منظورم این است که آیا شما می خواهید برای شروع کنم؟”

“و به طوری که وجود دارد رفتن به مکان های که من در مخالفت با رئیس جمهور و کسانی که فقط یک زن و شوهر” او اضافه شده است.

جیمز 38 ساله عراق جانباز نیز تحت فشار قرار دادند در برابر آنچه که او به عنوان یک دموکرات صحبت کردن در نقطه ای که او bankrolled توسط رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos که شد از یکی از ایالت ثروتمندترین سیاسی خانواده.

“من و بعد فورا رفت واز هر گونه پول از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من و بعد فورا رفت واز هر گونه پول از بتسی DeVos. من و بعد فورا رفت واز هر گونه پول — که سیاسی صحبت امتیاز. بسیار کمی از آن درست است” جیمز گفت: در ظاهر یک ویدیو از آن به دست آمده توسط سیاسی.

جیمز چهره مانع از در حال اجرا در میشیگان نوسان دولت که در آن رئیس جمهور محبوبیت به زوال یافت. های اخیر نظرسنجی فاکس نیوز نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی جو بایدن با 8 درصد و جیمز عقب دموکرات ایالت گری پیترز 10 درصد است.

نامزد ساخته شده است که او در حال شکل گرفتن یک رویکرد متعادل به سمت رئیس جمهور و نبود ترس به مخالفت با او. او گفت که او با تمرکز مبارزات انتخاباتی خود در مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند او اذعان کرد که بسیاری را در این مسابقه از طریق منشور از رئیس جمهور.

“من می شناسند که این بشر به مخالفت با مردم و مثل من گفت: میلیون ها بار من می تواند با توافق رئیس جمهور و بدون پرستش او. من می توانم مخالف بدون حمله به او” جیمز گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیمز گفت: در یک نقطه “اتحاد انتخاباتی خود را به اجرا.”

در حالی که رئیس جمهور نظرسنجی شماره در حال تضعیف در سراسر کشور در میان coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران توجه میشیگان به عنوان یک مشکل خاص ، از تمام متحده رئیس جمهور برنده در سال 2016 آنها می گویند میشیگان خواهد بود که سخت ترین به انجام دوباره. جمهوری خواهان نیز تلاش برای جذب داوطلبان در یک جفت از میشیگان کرسی کنگره که دموکرات بدبختانه در سال 2018 انتخابات میان دوره ای.

جیمز روشن ساخته است در طول سال 2020 نژاد که او مایل به تشخیص خود از مغلوب ساختن پیشی جستن در مناطق خاص است و تاکید کرد که او در نظر دارد به اجرا در محلی و نه ملی مسائل.

“این مسابقه نیست در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” جیمز بیان شد که در طول Mackinac جمهوریخواه رهبری کنفرانس در ماه سپتامبر. “این مسابقه است در مورد افرادی که در ایالت میشیگان ایم که شکست خورده توسط رهبران خود برای نسل های. این مسابقه در مورد افرادی که در حال صدمه زدن به این دولت و من قصد دارم به این مسابقه در مورد میشیگان.”

گیل Gitcho یک جیمز سخنگوی گفت: “جان جیمز مایل به این سختی گفتگو با رای دهندگان. جان جیمز خود را و او را از زمانی که او موافق با رئیس جمهور و احترام نقطه از زمانی که او مخالف با او است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت ترویج جیمز, به tweeting در ماه گذشته که جیمز “خواهد بود یک سناتور برای میشیگان!”

تهمت نیز تایید جیمز در خود ناموفق 2018 سنا پیشنهاد داد. در یک نقطه او توییتی یک عکس از او با جیمز در دفتر بیضی.

در اواخر مارس کنفرانس James شد فلفلی با آرایه ای از شک و تردید سوال در مورد رئیس جمهور. جیمز که آفریقایی آمریکایی یادآور شد و خاطر نشان کرد که بسیاری در جامعه اعتماد ندارند مغلوب ساختن پیشی جستن. جیمز پرسیده شد که آیا او خواهد علنا صحبت کردن در برابر دولت و حمایت از نیازهای آمریکایی های آفریقایی تبار.

جیمز پاسخ داد که دسترسی به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک سناتور جمهوری خواه خواهد بود یک دارایی به آمریکایی های آفریقایی تبار در دولت است.

“نگاه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز ندارد کمتر سیاه مردمی در اطراف او بیشتر نیاز دارد” گفت: جیمز.

وی افزود: “امیدوارم شما از طریق اعمال من است که من برای شما که من برای مردم است و ما به همان سرنوشت. و امیدوارم به عنوان نتیجه است که شما به من به نفع شک.”

جیمز به چالش کشیده بهداشت ، دبی neil thomas (D-Mich.) در سال 2018 از دست داده و با 6 درصد است. پس از آن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تحت فشار قرار دادند برای جیمز به اجرای دوباره. توافق رهبران توجه میشیگان صندلی به عنوان یکی از بالا وانت فرصت های ملی و سناتوری جمهوری خواه کمیته رزرو نزدیک به 3 میلیون دلار برای تبلیغات در این پاییز.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاوران کمتر مشتاق در مورد دوم خود را پیشنهاد داد. سال گذشته رئیس جمهور و تیم سیاسی نوشت یادداشتی به سنا اوباما در مبارزات انتخاباتی بازوی این مورد که جیمز ایالت نامزدی بیشتر خواهد آمپر تا دموکراتیک انرژی و مشارکت و به طور بالقوه صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز در میدان نبرد دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران به جای تحت فشار قرار دادند برای جیمز به اجرا برای یک خانه صندلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران که به طور مداوم در مواظب برای نشانه هایی از جمهوری خواه مخالفت مشکوک هستند که جیمز در تلاش است تا آن را به هر دو روش.

آنها rankled زمانی که جیمز پس از اعلام خود به سنا پیشنهاد در ماه ژوئن در توئیتر خود نوشت: “ما در حال رفتن در جهت اشتباه به عنوان یک کشور و رهبران ما در واشنگتن در عدم ما را به سمت بهتر و آینده ای روشن تر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر