ثانیهقبل از اینکه چگونه ستاره حیرت زده بر روی فرش قرمز در اسکار—برای خوب و اومم نه چندان خوب.

Janelle Monáe: منظور من خدا را شکر برای Janelle Monáe برای یک میلیون دلایل.

و در اینجا یک میلیون و یک.

زرق و برق دار نقره ای روپوش دار لباس یادآوری گریس جونز و داغ Arthurian شوالیه.

Sandra Oh: خیره کننده الی ساب با حجم تمام تعاریف تماس گرفته شده تا به حداکثر.

بیلی پورتر: فرش قرمز رادیکال همچنان به خوش دوباره اختراع کنوانسیون. Tuxes رفته باشد. جنسيت رفته باشد. جایلز شماس طراحی شده 24 عیار طلایی پر breastplate, مواج نقاشی الهام گرفته از فراک با Jimmy Choo طلایی ، Joaquin Phoenix, شما بهتر است آن را به ارمغان بیاورد.

Kaitlyn Dever: گفتگوی دو تن قرمز دیور. او گفت: آن پایدار است که قابل تحسین است. این لباس احساس عجیب پژمرده به من, اما شما نمی توانید با استدلال صرفه جویی در جهان است.

ناتالی پورتمن: برنده فرش قرمز در یک اسکودوی کیپ با نام تمام مدیران زن که نامزد دریافت جایزه اسکار است. و لباس که eff مراقبت کنید ؟

Regina King: در صورتی ورساچه و گفت: آن را خوب است برای پوشیدن آن را به عنوان گرم در این غیر معمول سرد و بارانی لا شب.

رنه زلوگر: در Armani Privé: زرق و برق دار, سفید, تزیینات کردن شانه لباس است که باید یک برنده لباس بیش از حد. ما باید ببینید.

جولیا کره: 10-ساله ستاره Once Upon a Time in Hollywood در صورتی افسانه Christian Siriano لباس. و او به نظر می رسد بسیار مسن تر و عاقل تر از سن خود نشان می دهد. او همچنین حامل یک ساندویچ ترکیه در کیف پول خود را چرا که او مطمئن است از مواد غذایی در خدمت. این عشق.

Oscar Isaac: روزانه وحش را دوست دارد Oscar Isaac. می داند که چگونه به پوشیدن توکس. ما از خواب بیدار بعد.

Billie Eilish: سر-به-پا Chanel. هنوز هم رد تمام کنوانسیون های اطراف نصب شده-هر چیزی و فرش قرمز prettifying. اما همچنین تحت پوشش در آن به هم پیوسته C-آرم فقط به عنوان همه-چیز-Chanel یک بار شد. پس همچنین نیمه افسرده و غنی شخص کسل کننده است.

مایا رودلف: آمریکایی ها نمی دانند که در مورد کیفیت و خیابان, شکلات, اما, انگلیسی, هر فرد با دیدن این قابل توجه لباس بلافاصله فکر می کنم از قلع و unwrapping کیفیت و خیابان و یا پنج در روز کریسمس.

اسپایک لی: در یک توکس با ’24’ در آن lapels افتخار از کوبه برایانت گفت: او می خواست به “حال و نمایندگی” در این شب ،

Gal Gadot: افسانه دیدار گوتیک.

Taika Waititi: جدید ما فرش قرمز pin-up. کامل و توکس. “من از دست مادرم گفت:” بر روی فرش قرمز و نگاه واقعا دست پاچه به عنوان او اسکن را احاطه کرده ،

Rebel Wilson: تمام آن درخشنده است Rebel Wilson. هالیوود ماشین زمان به ما طول می کشد به سال 1950 در یک راه خوب در اینجا.

مارگوت رابی: کلاسیک کتمان حقیقت. لب در حال انجام تمام کار.

Idina Menzel: صورتی تیره J Mendel رهبانیت خود کاغذ کاغذ بسته بندی کریسمس. که تعظیم بزرگ نیست و بسیار خطرناک است.

لورا درن: نقاشی با مداد رنگی صورتی ملکه prom در دیدار غرب وحشی bordello با سیاه tasseling.

دایان وارن: در سر تا پا نقره ای که اگر انسان فویل. بهترین نگرش بر روی فرش قرمز: او وجود دارد اما خود را در شرایط خود از شما بسیار متشکرم.

America Ferrera: لباس قرمز و شیرازه. الهه متحد.

Mindy Kaling: phew-wee, max-زرد زیبا لباس و طلا و جواهر فرسوده لوکس و بزرگ است.

عرقچین Feldstein: فوق العاده سیاه و سفید سفارشی Miu Miu لباس با طراحی گل. آن چنان با طراوت برای دیدن چیزی بسیار هنرمندانه و هوشمندانه در یک روز بارانی در LA.

Saoirse Ronan: من نمی دانم چه این Gucci لباس شب انجام شده است; یک peplum منفجر و برگ پوشنده لباس به دنبال شناور.

پنه لوپه کروز: Chanel سمت راست انجام می شود و با بسته شدن در دور کمر دوست داشتنی روزت در bodice و آدری هپبورن خندان به طور گسترده ای وجود دارد.

براد پیت: براد پیت: در مخملی که karmic پوزخند داغ به عنوان یک صد خورشید و ظاهرا هنوز هم با بازی در یک بار پس از یک زمان در هالیوود.

Greta Gerwig: زرق و برق دار, روغن زیتون/قهوه ای (مورد بحث در میان خودتان) Dior, Haute Couture, سفارشی ساخته شده, لباس با ruching در bodice و جواهرات.

کیانو ریوز و مادرش پاتریشیا: وجود دارد هیچ چیز جذاب تر از یک مرد با مادر خود (نگاه کنید Taika Waititi). کیانو مادر نیز به نظر نمی رسد می دانم که Ryan Seacrest بود که همچنین باعث اضطراب سخت و ناگهانی از حسادت.

اسکارلت جوهانسون: زیبا بی تسمه لباس نقره ای که اگر یک جایزه اسکار شد و نقره ای—می تواند منجر به برخی از جالب side-by-side تصاویر امشب.

Olivia Colman: می رود ورزش و full mega-شاهوار ملکه در این سرمه استلا مک کارتنی لباس آموزش. کاملا فردی است. من شرط می بندم وجود خواهد داشت برخی از bitching در مورد آن. اما من باقی می ماند این نگاه به موضوع وفادار.

Brie Larson: زرق و برق. درام. کیپ. ستایش.

Geena Davis: من عاشق لباس. من دوست دارم آن را به جیب. من هیچ ایده چه چیزی در جریان است با bodice. اما چه کسی مراقبت کنید ؟ Geena Davis برنده همه چیز.

جولیا لوئیس-دریفوس: خیره کننده سفارشی آبی ورا ونگ, با طلا و جواهر تعالی در اطراف گردن و پشت. آیا کسی می گویند دزدکی? JLD بسیار شنیده ام شما.

کریستن Wiig: یک قطعه از مجسمه سازی در دیدار فراک. من عاشق این رنگ قرمز خوشمزه ساخت و ساز و من به جرات می گویند دیگران را بسیار نیست.

چارلیز ترون: یک لباس و یک پازل است. من مطمئن هستم که آن را قرار است به نگاه مانند آن را سقوط در پوشنده لباس است ، بنابراین من امیدوارم که کسی نزدیک به پین های ایمنی و دوخت کیت فقط در مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de