همه گیر ضرب Infinite مخاطبان و منتقدان در واشنگتن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Coronavirus قرنطينه پرتاب Infinite فراتر از کون, رسم هر کس از 20-چیزی به مادربزرگ بر روی چینی متعلق به ویدئو برنامه. اما آن را به ارمغان آورد و نوع توجه Infinite نمی خواهم — بزرگتر و بیشتر دو حزبی در واشنگتن و یک چهره با رئیس جمهور خود را.

بیشترین ضربت با چیز تیز و در عین حال آمد این هفته با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او با توجه به ممنوعیت این برنامه شناخته شده برای آن نشاط فرم کوتاه ویدئوها از ویروسی الگوهای رفتاری و آسان برای یادگیری رقص رقص. اما مغلوب ساختن پیشی جستن سخن گفتن بود و تنها آخرین در یک سری از افزایش اقدامات علیه Infinite در سراسر کنگره شده است که ساختمان در سراسر این بیماری همه گیر.

در اواخر سال گذشته آن را عمدتا جمهوری خواهان مجلس سنا و چین hawks هل دادن تدریجی تلاش برای سرکوب Infinite هشدار داد که پکن بر اساس شرکت مادر ByteDance قیف می تواند اطلاعات کاربر را به دولت چین تحت قانون امنیت سایبر وجود دارد یا سانسور محتوای چین مخالف با بر روی پلت فرم. کودکان, طرفداران تا به حال یک جداگانه نگرانی: شيوع کودکان و نوجوانان در برنامه است. FTC سیلی Infinite و سپس با سابقه و رکورد خوب در ماه فوریه برای نقض آنلاین کودکان, قانون حفظ حریم خصوصی.

ترس در اطراف جمع آوری اطلاعات و سانسور و ایمنی کودک باید تا این حد رواج طول Covid-19 بحران چیدن تازه پشتیبانی از هر دو طرف هر دو مجلس کنگره و به طور مستقیم از مغلوب ساختن پیشی جستن — دولت واکنش است که هدف قرار دادن Infinite از همه طرف و افزایش احتمال که در آن حضور ایالات متحده خواهد بود reined در.

“زنگ زنگ رفته اند از تعدادی از دیدگاه های مختلف, در آینده راه, و ما می خواهیم برای رسیدن به پایین از مشکلات” خانه انرژی و تجارت حمایت از مصرف کننده فرعی صندلی Jan Schakowsky گفت: در مصاحبه اخیر است.

شمع در آغاز ممکن است. در طی ماه, بالا, E&C جمهوریخواهان نوشت: اولین بار نامه ای کباب چینی غول پیکر دموکرات در قدرتمند انرژی مجلس و تجارت کمیته خواستار FTC بررسی Infinite (سناتورهای هر دو حزب را همان); و هر دو حزب تصویب قانون منع Infinite در دولت و دستگاه — همراه قانون اخیر مجلس سنا در لایحه معرفی شد در خانه.

“سارا کوپر و لب همگام سازی عالی است اما نه بر روی یک کامپیوتر و دولت,” Schakowsky گفت: از یک Infinite ستاره که پست ویدئوها جعل هویت رئیس جمهور.

دیگران که به مبارزه پیوست شامل تشکر. ان Kuster (D-N. H.) که گفت این بیماری همه گیر قرار داده Infinite در رادار. به عنوان Covid خاموش شدن ناگهانی نگه داشته و مردم در داخل و چسب به دستگاه های خود را Kuster گفت: او شروع به شنیدن بیشتر در مورد Infinite در اخبار — و پس از آن آمد نگرانی از تشکیل و حمایت از گروه های که در زمینه شکایت خواستار FTC به بررسی و تحریم Infinite به اتهام ادامه نقض کودکان آنلاین حریم قانون است. دو هفته بعد Kuster و Schakowsky رهبری بیش از یک دوجین خانه دموکرات که انداخت وزن خود را پشت آن خواسته در نامه ای به FTC صندلی جوزف سیمونز.

“آن را سرگرم کننده سایت, آن را بسیار با نشاط و به نظر می رسد کاملا بی ضرر تا زمانی که شما فکر می کنم از طریق انشعابات جمع آوری آنلاین, اطلاعات خصوصی از آنچه در آن است 2 میلیارد و مصرف کنندگان در سراسر جهان؟” Kuster گفت. Infinite در بهار امسال شاهد “بهترین سه ماهه برای هر برنامه همیشه” با توجه به تجزیه و تحلیل داده های شرکت SensorTower. آن را تصویب 2 میلیارد محبوبیت جهانی با آمریکا در اوج محبوبیت در ماه مارس شده است.

قانونگذاران’ گسترش تلاش های را آغاز کرده اند برای به دست آوردن کشش حتی ظاهر می شود در یک نسخه اولیه از خانه 1.5 تریلیون دلار زیرساخت در لایحه اصلاحیه به ممنوعیت Infinite در برخی از دستگاه های دولتی.

که برای عدم Infinite تلاش برای تحت تاثیر قرار. این شرکت ملاقات با نزدیک به 50 کنگره دفاتر از ماه آوریل با توجه به معاون رئیس جمهور و رئیس سیاست عمومی ایالات متحده مایکل Beckerman. او گفت: بحث بوده است “راه مفید به طور مستقیم به شنیدن نگرانی های خود را و آدرس افسانه های رایج در مورد شرکت ما است.”

Beckerman تاکید کرد که Infinite فروشگاه های ایالات متحده به داده های کاربر در ایالات متحده آمریکا “کار ما برای به حداقل رساندن دسترسی به داده ها در سراسر مناطق,” او گفت:. “ما هرگز هر گونه اطلاعات داده شده به دولت چین — و نه ما همیشه فراموش بنابراین اگر خواسته.”

در عین حال وزیر امور خارجه مایک Pompeo نشان داد که این روز را برگ برنده دولت با توجه به ممنوعیت Infinite در ایالات متحده بیش از نگرانی های امنیت ملی. وزارت خزانه داری کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده که مانیتور خارجی خریداری بالقوه برای امنیت ملی پرچم قرمز در حال حاضر در جریان بررسی ByteDance را در سال 2017, خرید از این برنامه شناخته شده به عنوان موسیقی.ly. ملی چین هوش قانون نیاز به شرکت های چینی را به دولت و دسترسی به اطلاعات در صورت نیاز برای جمع آوری اطلاعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت, رسمی, زبان, به صورت ناشناس به بحث در مورد یک موضوع حساس گفت که در حالی که بحث ها فقط در مراحل اولیه ممنوع است مورد توجه جدی توسط “وکلا در سراسر دولت” و است که وزارت امور خارجه “بسیار درگیر است.”

و تهمت خود در مصاحبه با گفت: Gray Television شنبه که یک Infinite ممنوع است “چیزی است که ما به دنبال در” گرچه خود منطق محور و نه در امنیت ملی اما در این واقعیت است که Covid-19 اولین بار در چین ظاهر شد. “آنچه اتفاق افتاده با چین با این برنامه آنچه را که آنها انجام داده ام برای این کشور و کل جهان شرم آور است,” او گفت:. این دیدگاه نیز چند هفته پس از Infinite کاربران بازی یک نقش آشکار در پراکنده مردم در انتخابات در مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر ماه ژوئن تجمع در Tulsa, Okla.

در همین حال نشانه هایی وجود دارد که از پتانسیل رسمی Infinite تحقیقات آمده است. FTC و وزارت دادگستری به تازگی مصاحبه دو نفر از سازمان های حمایتی است که تسلیم این ممکن است شکایت با FTC بیش از Infinite با توجه به گروه کمپین تجاری-رایگان دوران کودکی و مرکز دیجیتال دموکراسی است. آنها متهم Infinite از موازین آنلاین کودکان, قانون حفظ حریم خصوصی و همچنین نظر خود را حل و فصل 2019 با FTC. Infinite پاسخ نمی دهند به طور مستقیم به یک پرس و جو در مورد اتهامات اما تصریح کرد که ایالات متحده کاربران زیر 13 محدودی برنامه تجربه با تدابیر اضافی.

اگر چه 3 ساله چینی راه اندازی یک تازه وارد نسبت به بسیاری از دره سیلیکون سیستم عامل رسانه های اجتماعی Infinite رشد آنها را برای تبدیل شدن به بیشترین دانلود غیر-بازی برنامه بر روی این سیاره برای بسیاری از سال 2020 با توجه به SensorTower — ضرب و شتم Facebook, WhatsApp و یوتیوب. Infinite در طول قرنطینه شده گردن-و-گردن تنها با زوم. سن خوزه کالیفرنیا.-مبتنی بر ویدئو کنفرانس برنامه – که قابل توجه عملیات در چین — اتحاد خود را کشیده گرما از واشنگتن برای اقدام در ماه ژوئن در برابر چینی فعالان مستقر در هنگ کنگ و ایالات متحده آمریکا

Pompeo شنبه تاکید کرد که دولت این است که به دنبال Infinite به عنوان بخشی از یک گسترده تر ارزیابی از نحوه شرکت های چینی در رسیدگی به آمریکایی ها داده و از تهدیدات بالقوه از حزب کمونیست چین.

“این نمی مربوط به هر یک از کسب و کار خاص و یا شرکت بلکه برای امنیت ملی آمریکا,” Pompeo گفت: با توجه به نگرانی های مشابه در مورد چینی شرکت های مخابراتی Huawei و ZTE.

Infinite تورم اندازه و گسترش جمعیتی ایالات متحده ساخته شده است تلاش برای تحقیقات و مقررات بیشتر فوری قانونگذاران رقابت کارشناسان و طرفداران حفظ حریم خصوصی می گویند. هشتگهای مانند #momsoftiktok, #dadsoftiktok, #familiesoftiktok, #over30 و #over70club آن را پاک کردن برنامه تاسیس یک جای پا در ایالات متحده فراتر از آمریکایی.

“بزرگتر از آن بیشتر است که این مسائل در اطراف مصرف کننده حریم خصوصی تاثیر آمریکایی ها از طیف وسیع تری از سنین بنابراین من فکر می کنم همه بیشتر فوریت” Kuster گفت.

سناتور. جاش هاولی (R-Mo.) — دیرین چین هاوک که در ماه نوامبر به نام Infinite به شهادت در مجلس سنا قضائیه فرعی شنیدن در مورد روابط خود را با چین که Infinite کاهش یافته است به انجام — گفت: Infinite رکورد رشد در طول قرنطینه ساخته شده است آن را با فشار دادن بیشتر به قوانین و مقررات در محل.

“ما باید فرض کنیم که آنها را حفظ خواهد کرد بسیاری از مشتریان و آنها را به دست آورد در طول این سه ماهه” هالی گفت. “و اطمینان مردم خواهد شد که زمان کمتری برای رسانه های اجتماعی هنگامی که این کشور به طور کامل بازگشایی شد اما من فکر می کنم که هیچ دلیلی برای بگویند خوب این است که یک لحظه فلش در تابه.’ فکر می کنم از تمام اطلاعاتی که Infinite شده است قادر به جمع آوری از آمریکایی ها بر روی تلفن خود را در طول چند ماه گذشته.”

دیگران استناد به نگرانی در مورد انتقال داده اما ارتباطی محدودیت از طریق یک شرکت مادر است که منتقدان می گویند نشان داده است تمایل به تعظیم به سانسور و فشار از پکن است. Infinite متهم شده است از جمله توسط Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ سانسور محتوا در اطراف تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ و دیگر سیاسی تفرقه مسائل. Infinite را رد کرده است اما به طور جداگانه روز دوشنبه اعلام کرد این امر توقف عملیات از برنامه در هنگ کنگ است.

“آیا می خواهید به اجازه می دهد یک پلت فرم رسانه های اجتماعی واقعا به رشد و گسترش در ایالات متحده است که روابط خود را با دولت چین [و] شده است که بسیار چشمگیر مورد حق خود را به سانسور سخنرانی و شکل ارتباطات در ایالات متحده آن است که اگر در برابر منافع ملی خود را پرسید:” سارا میلر مدیر اجرایی اقتصادی آمریکا, آزادی, پروژه گروهی است که قهرمانان قوی تر ضد تراست اجرای.

Infinite اصرار دارد که آن را مدیون به ByteDance و رد وابستگی با پکن است. چنین اتهاماتی هستند “آشکارا نادرست” Beckerman گفت. “The Infinite برنامه در دسترس است در چین و نه در مالکیت و یا کنترل شده توسط هر دولت است. این شرکت به رهبری آمریکا مدیر عامل با صدها نفر از کارکنان و رهبران کلیدی در سراسر ایمنی و امنیت محصول و سیاست های عمومی بر اساس در اینجا در ایالات متحده است.”

انفجار واشنگتن موشکافی در Infinite همزمان با عمده تغییر گارد در راس این شرکت و گسترش تهاجمی از خود سی سیاست و تلاش های لابی گری — حرکت با هدف کسب اعتماد و reframing شرکت روایت در آمریکا

سابق دیزنی اجرایی کوین مایر به نام مدیر عامل شرکت Infinite در ماه مه. Beckerman سابق انجمن اینترنت ارشد چپ فناوری تجارت گروه در اوایل سال جاری به اجرا Infinite را سی سیاست فروشگاه که بعد از این سال را تبدیل به یک سایت از دو Infinite “شفافیت مراکز” که در آن قانونگذاران می توانید از نزدیک ببینید که چگونه شرکت دستگیره محتوای اعتدال تصمیم گیری. ByteDance به تازگی اضافه شده واشنگتن لابی شرکت های آمریکایی و قاره ای و Mehlman Castagnetti روزن & Thomas; و این شرکت در حال گسترش شاخکهای خود به اتحادیه اروپا سیاست گذاری ،

هالی هشدار داد که رشد d. C. حضور یک سیگنال که Infinite است که در یک کلید عطف نقطه.

“Infinite می توانید انتخاب کنید به دنبال الگوی گفتن Google و Facebook و صرف صدها میلیون دلار به استخدام تیم از لابی به تلاش برای نفوذ در کنگره و اعمال نفوذ در اینجا و گوگل و Facebook را انجام داده اند که به اثر بزرگ” هالی گفت.

Schakowsky پیشنهاد کرد که Infinite رشد کاربران و نفوذ را انجام دهد کمی برای بازداشتن کنگره از ترک خوردگی در مسائل با نرم افزار اشاره کرد که “ما واقعا نمی شده است خجالتی” در نظر گرفتن Facebook. او کاهش یافته است به بحث در مورد ارتباطات با FTC در مورد اینکه آیا تحقیقات در جریان است بیان کرد تنها: “شاید در برخی از نقطه ما را ببینید چیزی بیشتر است.”

نهال طوسی و لی Nylen کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>