‘سیاسی ماه عسل ممکن است پایان دادن به’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جوهر است به سختی خشک در کنگره آخرین $484 میلیارد چک برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس اما حماسه مبارزه با بیش از بعدی عظیم امداد بیل در حال حاضر در پر شیب.

دموکرات ها موفق به امن میلیاردها دلار برای وضعیتی وخیم دولت و دولت های محلی در گذشته دور و سوگند خوردن آنها پول خواهد بود محور این فصل بعد از مذاکرات. اما آنها در حال اجرا به یک buzzsaw به نام میچ مک کانل.

“به عنوان یک گزاره کلی تجربه من با دموکرات ها در طول سال است که وجود دارد هیچ چیز آنها را دوست دارم بهتر از فرصت به صرف پول” مک کانل (R-Ky.) در مصاحبه ای گفت: در این هفته.

این رهبر اکثریت سنا این است که شمار این ایده از ارسال کمک به محاصره متحده و حتی پیشنهاد او ترجیح می دهم متحده اعلام ورشکستگی به جای دریافت نجات توسط دولت فدرال — نقشه کشی gasps از رهبران دموکرات.

“آیا او در واقع با گفتن این کلمات پرسید:” یک خراشیده واشنگتن ایالت پتی موری, شماره 3 دموکرات در سنا است. “جهان وارونه است. آن است که زمان برای گفتن به خانواده و کسب و کار یک سازمان دولتی در هر نقطه به ورشکسته اند.”

علاوه بر این مک کانل گفت: در کنتاکی رادیو در روز پنج شنبه که کنگره باید “دکمه مکث” در هر گونه کمک های جدید و کامل که سنا باید در شهر به تصویب بعدی coronavirus لایحه. که درگیری با حزب دموکرات’ جدول زمانی با بلندگو نانسی پلوسی, استدلال مرحله بعدی مورد نیاز است “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اوایل خطوط نبرد بیش از آنچه که شامل و زمانی که به انجام آن نشان می دهد آینده برخورد خواهد شد و حتی وحشیانه تر از قسمت های قبلی بوده که در حال حاضر منجر به تاخیر در کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان و بیکار و coronavirus تست. در همین حال اقتصاد رو به دهانه و مرگ و میر افزایش می یابد.

با وجود موقت حملات ترافیکی در بهار امسال کنگره تحویل حدود 3 تریلیون دلار در برابر این بیماری همه گیر در یک بی سابقه دو حزبی تلاش ها برای نجات. اما پیش بینی برای همکاری های آینده ابری است در بهترین حالت.

“من نگران که سیاسی ماه عسل ممکن است در پایان گفت:” از سوی دیگر ، کریس مورفی (D-Conn.).

دموکرات ها به نظر می رسد قصد حرکت با سرعت بیشتر کمک صورتحساب مشتاق به مبارزه با گسترش این بیماری در حالی که کمک به رکورد تعداد بیکاران و تخمگذار زمینه را برای گسترده تر بهبود اقتصادی.

آمریکا در حال قاطعانه به آنها نمی توانید صبر کنید هفته اجازه دهید به تنهایی ماه برای ارائه کمک بیشتری برای کمبود پول نقد دولت های ایالتی و محلی. پلوسی گفت: نیاز است “فوری” و برخی از اعضای تیم رهبری حدس و گمان این رای می تواند به زودی اتفاق می افتد پس از کنگره بازگشت برنامه ریزی شده در مارس 4.

“این حتی ‘بلافاصله.’ ما در حال کار بر روی آن در حال حاضر” گفت: تشکر. Cheri بوستس ایلینوی اجرا می شود که این حزب در مبارزات انتخاباتی بازو.

او گفت: دموکرات ها مشاهده قوانین تصویب شده توسط مجلس در روز پنج شنبه به عنوان “موقت بسته است.”

“این خرید ما زمان کمی است اما بیشتر وجود دارد ما باید انجام دهیم یعنی دولت و دولت های محلی” بوستس گفت:, و اضافه کرد که او و کارکنان فیلدینگ تماس های تقریبا روزانه از جان گذشته شهرداران و مقامات محلی است.

پلوسی گفت: اعضای خود را در یک جلسه این هفته که فاز بعدی — که دموکرات ها خواستار مراقبت 2 — تقریبا به پایان رسید. رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer (D-Md.) پنجشنبه به خبرنگاران گفت که هدف این است که برای تکمیل این بسته توسط مه 4 و رای به زودی پس از هر چند او نمی گویند که دقیقا آن می تواند به طبقه.

کلید کمیته رهبران هفته را صرف مونتاژ اولویت های خود را با شروع از $150 میلیارد دلار کمک به دولت های ایالتی و محلی. اما بسیاری از خانه دموکرات ها به خصوص در سمت چپ هستند eyeing بسیار طولانی to-do list — نقدی ماهانه کمک برای حمایت از مستاجرها پول برای افزایش پست الکترونیکی-در رای گیری و رایگان پوشش مراقبت های بهداشتی برای coronavirus بیماران.

به عنوان خانه ملاقات روز شنبه را آخرین بسته دموکرات ها به انتظارنشسته بودند تا به راه آهن در برابر مک کانل برای مسدود کردن پول اضافی برای شهرها و ایالات متحده. خارجه و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در زمان سخت در برابر خط از جمله این که پول در تازه ترین tranche از کمک.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D-n. y.) — که تحت فشار قرار دادند تا دولت خود را از هیئت به فشار رهبران کنگره برای تسکین — در روز پنج شنبه به نام مک کانل موضع “یکی از واقعا خنگ ایده ها در تمام دوران است.” متحده ندارد و توانایی برای اعلام ورشکستگی در قانون فعلی.

تشکر. آدریانو Espaillat (D-n. y.) که نشان دهنده یک تکه از منهتن و در مقایسه با وضعیت به نیویورک دیلی نیوز ” “فورد به شهرستان: رها کردن مرده” تیتر.

“مک کانل رهبر گفت: ما به شهرها و ایالات متحده به ما پلیس و آتش نشانی و معلمان او گفت: آنها را به رها کردن مرده” roared تشکر. حداکثر افزایش یافت (D-n. y.) که نشان دهنده استاتن آیلند که در آن بیش از 500 نفر کشته شده اند.

سناتور. ایسنا-ارک.) مقابله که دموکرات ها در حال رفتن به شدت نا امید اگر آنها در حال قرار دادن شرط خود را در تزریق پول نقد برای ایالات و شهرستانها بدون محدودیت در هفته های آینده: “آنها نمی توانید آن را در این زمان و من فکر نمی کنم آنها می توانید آن را در آینده است.”

“هستند بسیاری از سناتورهای دموکرات که هیچ رشته های متصل نجات برای کشورهای خود را به دلیل بی تدبیر مالی تصمیم گیری در گذشته است. و بدیهی است که ما در حال رفتن به توافق برسند به این که” پنبه گفت.

هنوز هم برخی از سنا و مجلس خواهان را تایید و ارائه پول بیشتر برای متحده است. بهداشت ، بیل کسیدی لوئیزیانا است دفاع بیشتر هزینه برای دولت و دولت های محلی به حفاری خود را از گسترش درآمد و چند تن دیگر از سناتورها مانند میت رامنی از یوتا و راب پورتمن از اوهایو را به صدا درآورده حمایت یادداشت نیز هست. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او را باز به امداد رسانی به شهرها و ایالات متحده در آینده بسته است.

اما این یک موقعیت مشترک اکثریت در ایران و مک کانل موضع نشان دهنده تردید در میان محافظه کاران به کمک آبی متحده, New York. به علاوه کنتاکی جمهوری خواه متنفر تقسیم خود کنفرانس و این موضوع می تواند تضعیف مذاکره ،

بخش خصوصی و برخی از جمهوری خواهان گفت که این حزب می تواند به طور بالقوه فرو فرستادن پول با کنترل دقیق بر روی آن به کشورهای coronavirus امداد به آدرس بیمار صندوق های بازنشستگی. و پنبه پیشنهاد کرد که انعطاف پذیری به استفاده از قبلی پول اختصاص داده شده به استانها بود و خوش طعم تر گزینه است.

اما جمهوریخواهان می گویند آنها بیشتر علاقه مند به گرفتن اقتصاد دوباره با بلند کردن مستندات توصیه می شود توسط مقامات بهداشت عمومی از غوطه وری را به دور دیگری از هزینه. چند در ایران با اصرار کنگره و با عجله به یکی دیگر از لایحه.

“وجود دارد رفتن به برخی از سخت به بحث در مورد آن گفت:” سناتور. مایک براون (R-Ind.). او گفت که او نمی خواست برای دیدن جدید تسکین قانون “مگر اینکه این امر می تواند کاملا ضروری است و تنها برای چند بخش شده اند که به طور نامتناسبی صدمه دیده است.”

ماریان LeVine کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>