دلیل این که چرا ایالات متحده نیست در مسیر برای باز کردن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات مباهات است که ایالات متحده در حال حاضر تست نزدیک به 700000 نفر در هر هفته برای coronavirus.

اما که به اندازه کافی برای گرفتن هر مورد از بیماری و یا به ارائه این نوع از اطلاعات مورد نیاز برای آسانسور های اجتماعی فاصله اقدامات و اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کار. و از آنجا که تست ظرفیت ناکافی باقی مانده است که مشخص نیست زمانی که ما وجود دارد.

آزمایشگاه در سراسر کشور در حال غرق نمونه های بیمار جاری شدن سیل در عنوان آنها همچنان به صورت یک کمبود مهم منابع. تست سریع توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن در اواسط ماه مارس به عنوان “تغییر بازی” که به زودی در دسترس خواهد بود در دفتر پزشکان هنوز هم سخت است برای بسیاری از آمریکایی ها.

و مقامات در برخی از دولتی و خصوصی labs در حال بازجویی دقت جدید آنتی بادی آزمون است که طراحی شده است برای تشخیص اینکه آیا یک فرد تا به حال شده است با آلوده coronavirus — یک ابزار بسیار مهم برای درک دامنه واقعی در ایالات متحده شیوع.

در اینجا آنچه در واقع اتفاق می افتد با تست الان:

1. ما در حال تست دهها هزار نفر از مردم هر روز — اما آن را هنوز هم به اندازه کافی

ایالات متحده آمریکا آمده است یک راه طولانی از botched rollout از CDC تست تشخیصی در ماه فوریه است. حدود 2 میلیون نفر شده اند نمایش برای coronavirus — اما کمبود سواب آزمایشگاه مواد و کیت های آزمایش همچنان به حد تست برای sickest بیماران از جمله کسانی که در بیمارستان بستری شده است.

حتی پس از آن برخی از آزمایشگاه در حال تلاش برای دیدار با تقاضا است. تجاری آزمایشگاه تلاش تشخیص تا به حال ساخته شده است تا تعداد 160,000 نمونه های بیمار در کالیفرنیا در اواخر مارس. آن را محدودتر هم که در پایین به حدود 80,000 این هفته است.

سلامت عمومی گروه می گویند که تا زمانی که تست جلب به تقاضای دو گروه دیگر نیز باید در اولویت قرار داده شده: مراقبت های بهداشتی کارگران و بیماران در معرض خطر مانند افراد مسن و یا ضعف سيستم ايمنی که در حال نمایش علائم عفونت کروناویروس.

FDA همچنان به کمک مالی اضطراری مجوز برای تست توسط توسعه تجاری تولید کنندگان و علمی بیمارستان در نزدیکی صورت روزانه. برخی از تست توسعه دهندگان با استفاده از یک FDA سیاست است که اجازه می دهد تا آنها را به کروناویروس آزمون به بازار قبل از دریافت رسمی اورژانس مجوز.

و ادارات بهداشت در شش ایالت کانکتیکات, مریلند, می سی سی پی, نوادا, نیویورک و واشنگتن — با استفاده از قدرت اعطا شده توسط FDA اجازه labs در درون مرزهای خود را به انجام coronavirus تست.

2. رشد بیشتر بر آزمایشگاه تست آهسته خواهد بود

اعضای آمریکایی آزمایشگاه بالینی انجمن که شامل تجاری labs مانند تلاش برای تشخیص و LabCorp, باید به طور پیوسته اضافه شده ظرفیت آزمون بیماران. آنها در حال حاضر تجزیه و تحلیل بیش از 100,000 آزمون در هر روز.

اما رشد بیشتر در این آزمایشگاه خصوصی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متکی به انجام گسترده غربالگری از آمریکایی ها ممکن است یک چالش است. “ما در حال شنیدن از بسیاری از آزمایشگاه و نه فقط اعضای که کمبود کیت های آزمایش در حال محدود کردن توانایی برای ادامه به ساخت و گسترش این ظرفیت” ACLA جمهور جولی خانی گفت: POLITICO.

بخشی از مشکل این است که FDA مجاز است انواع آزمون است که هر یک با استفاده از مجموعه ای متفاوت از ابزار و لوازم — و اغلب قابل تعویض نیست.

بهداشت عمومی آزمایشگاه نیز مانع کمیاب تست لوازم. تلاش های مداوم توسط HHS تست تزار برت Giroir به تجاری کیت های آزمایش در دسترس از طریق سی دی های توزیع سیستم می تواند کمک به آزمایشگاه ماندن نگردند گفت: Scott بکر مدیر عامل انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه.

“ما نیاز به خارج شدن از یک وضعیت که در آن زمانی که یک مکان در حال اجرا است کم فرماندار خواستار کاخ سفید و کاخ سفید و سپس تماس HHS,” او گفت:.

3. موجود تست آنتی بادی ممکن است به اندازه کافی دقیق

آزمایش خون است که می تواند تعیین کند که آیا یک فرد تا به حال شده است در معرض coronavirus بحرانی می تواند به درک درست اندازه و جغرافیای ایالات متحده شیوع.

شناخته شده به عنوان سرولوژی تستهای آنها به دنبال آنتی بادی به کروناویروس در یک قطره از خون است. حضور کسانی که آنتی بادی سیگنال است که یک فرد آلوده شد در برخی از نقطه و به احتمال زیاد برخی از ایمنی به ویروس.

اما مسئولان دولتی و تجاری labs می گویند که یک سیاست FDA اجازه می دهد برخی از آزمایشات سرولوژی استفاده می شود بدون آژانس بررسی می تواند اجازه می دهد نادرست آزمون ها بر روی بازار ایالات متحده است که می تواند تحریف داده های مهم در مورد چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند.

در دیدار با FDA, کمیسر Stephen هان “ما توصیف نگرانی در مورد این واقعیت است که ما آب گرفتگی توسط بازاریابی توسط این شرکت است که پرتاب این آزمون در ما” بکر گفت. “وجود دارد هیچ کنترل کیفیت هیچ داده ای در دسترس است برای دیدن چگونه آنها در واقع کار گیرند.”

روز دوشنبه Giroir اعلام کرد که FDA خواهد کار با سی دی و موسسه ملی بهداشت به اعتبار برخی از آنتی بادی آزمون در حال حاضر در بازار است. “این بسیار مهم است که آنها انجام آنچه آنها می گویند که آنها” Giroir گفت. “ما دلیلی برای باور کردن همه آنها در حال رفتن را به خوبی انجام دهد.”

4. جدید تست سريع هستند به طور گسترده ای در دسترس

مقدمه در اواخر ماه مارس سریع coronavirus آزمون است که به تولید نتایج در 15 دقیقه ستایش شده است توسط هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و کارشناسان بهداشت عمومی به عنوان یک گام مهم در ایالات متحده شیوع پاسخ.

ساخته شده توسط ابوت, این تست می تواند انجام در مطب یا اتاق اورژانس — اجازه می دهد پزشکان به سرعت شناسایی و جداسازی کسانی که آلوده و یا آزاد کردن فضا برای دیگر بیماران است.

اما HHS تلاش کرده است به انجام وعده خود را برای توزیع این آزمون به خدمات سلامت و مناطق دور افتاده کشور است که عدم تست ظرفیت. بخش توزیع حدود 1200 دستگاه در این هفته که می تواند اجرا ابوت تست و دستور داده است تا مواد به انجام ده ها هزار نفر از آزمایشات است.

حتی به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا از IHS و دولتی بهداشت عمومی آزمایشگاه. “تا کنون سریع تست شده است در دسترس ما نیست و هیچ شانسی از ما گرفتن آن در هر زمان به زودی” مایکل Kilkenny, مدیر اجرایی cabell در است-هانتینگتون در بخش بهداشت و درمان در غرب ویرجینیا گفت: POLITICO.

این شرکت گفت که ارسال منابع برای 190,000 تست سريع به مشتریان در 21 کشور که از جمعه گذشته است. ابوت در نظر دارد برای گسترش تولید از 50,000 آزمون در هر روز به حدود 65 ، 000 در ماه ژوئن. شرکت های دیگر از جمله Cepheid هستند تولید خود را سریع انجام شد.

5. بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله اقدامات نیاز به تماس با ردیابی های گسترده

افزایش تعداد موارد جدید در سراسر ایالات متحده در حال انجام کمبود تست لوازم و ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی آن را بعید است که این کشور قادر خواهد بود به بازگشت به حالت عادی هر زمان به زودی.

کارشناسان بهداشت می گویند که اجرای گسترده, تست محدود کردن رشد عفونت های جدید و حصول اطمینان از مراقبت های بهداشتی کافی ظرفیت همه لازم است قبل از ایالات متحده می تواند فکر می کنم در مورد کاستن اجتماعی فاصله.

“وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از مکان ها اگر نه در همه جا در ایالات متحده که هنوز هم کسانی که با معیارهای پایان این ماه” مارک Lipsitch متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد در بوستون گفت: خبرنگاران در روز سه شنبه.

تهاجمی, تست خاص می تواند کمک به مقامات بهداشت منزوی کردن بیمار و تعیین اینکه آیا آنها آلوده هر کس دیگری — قطع زنجیره انتقال است. ساخت اتفاق می افتد که نیاز به گسترش وسیع ایالات متحده سلامت عمومی نیروی کار با توجه به گزارش منتشر شده در جمعه سابق FDA کمیسیون علامت McClellan و اسکات Gottlieb و دیگر کارشناسان بهداشت و درمان.

هنگامی که چنین قابلیت هایی را به جای فردی متحده و منطقه خواهد بود قادر به در نظر گرفتن لغو اجتماعی فاصله اقدامات آنها می گویند.

Brianna Ehley کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>