اندرو یانگ راه می رفت خاموش مرحله دوم بحث دموکراتیک در جولای 31, مشت پمپاژ و پوزخند گوش به گوش. خارج از صحنه نمایش خود را بالا دو دستیاران ژاک Graumann و نیک رایان به یکدیگر یک آغوش غول: یانگ بود و در نهایت انجام شده راه آنها می خواستند او را به.

اول بحث تا به حال نه به خوبی پیش رفته. یانگ بود با آب و تاب و ناراحت کننده و تکرار عملکرد به احتمال زیاد یک نامهربان پایان دادن به خود را وابسته به دان کیشوت مبارزات انتخاباتی. بنابراین در آماده سازی برای یک بعدی کمپین چیزی بسیار غیر معمول: آنها استخدام بازیگران بازیگران حرفه ای برای مسخره کردن بحث که در آن او تمرین توضیح داد که چرا آن را یک ایده خوب به دست $1000 در ماه برای هر فرد بالغ و همچنین ایده های خود را در مراقبت از سلامت اقتصاد و بیشتر.

زمانی که یانگ در زمان مرحله برای چیزی که واقعی چیزی کلیک. پس از بحث در دیترویت فاکس تئاتر رایان که آغاز شده به عنوان یک کارآموز اما در عرض چند هفته به دست آمده و عنوان رسمی “کمپین رئیس” بود و مبهوت از آنچه او را دیدم: پول شروع به ریختن در. “چیزی در محدوده از $50,000 ساعت که بسته کردن بحث” او گفت:.

این کمپین را اعلام $9.9 میلیون مسافت در سه ماهه پس از آن عملکرد. مسافت ارسال یک شوک از طریق اولیه. با این نوع از پول آن مرد که مبارزات انتخاباتی به نظر می رسید مانند یک حیله چسبیده بود در اطراف. چیزی که قرار بود اتفاق می افتد.

یانگ مبارزات انتخاباتی آغاز شده به عنوان فقط یک فکر در سر چوب لباسی و یا مشاوران. او تا به حال هرگز فکر نمی کردم در مورد در حال اجرا برای رئیس جمهور در حال رشد تا آنجا که او گفت: “من نه دیوانه است.” اما پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در سال 2016 کارآفرین بود و پریشان. و او فکر کرد که او درک بهتر از هر کسی و چگونه از آن اتفاق افتاد: این کشور شد خودکار دور ساخت و تولید شغل و مردم عصبانی بودند در مورد آن. مغلوب ساختن پیشی جستن کانال که خشم یانگ معتقد بودند بدون ارائه یک راه حل واقعی برای آن است.

اما به جای نوشتن کتاب دیگری و یا شروع دیگری غیر انتفاعی — او یکی از اولین سرمایه گذاری برای امریکا با هدف ایجاد راه اندازی از لحاظ اقتصادی در حال مبارزه شهرستانها — یانگ تصمیم بهتر راه برای گرفتن ایده های خود را خارج شد و برای اجرا به کاخ سفید است. وجود دارد به عنوان یانگ قرار داده و آن را در مصاحبه ای با سیاست “یک شکاف در بازار سیاسی.”

به “نسبی implausibility” در حال اجرا برای رئیس جمهور یانگ اضافه شده با خندیدن “در واقع اضافه شده به آن تجدید نظر شود.” همسرش ساناز گفت: او حتی به یاد داشته باشید او را به گفتن او از تصمیم خود در سال 2017 چرا که او “آن را بسیار جدی است.” او به او متهور نه تفکر زیادی از آن.

در اطراف آن زمان Graumann که مشغول به کار بر روی انسان دوستی برای UBS مدیریت ثروت و تاسیس یک سازمان غیر انتفاعی در کنار حضور در یک مهمانی شام یک دوست مشترک خود و یانگ است. این اولین بار بود Graumann شنیده آینده رئیس خود را نهایی بیخ و گفتار.

“و سپس او را مانند و من در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020 است. و وجود دارد جیرجیرک در 15 فرد ، من به یاد داشته باشید گفت: “امریکا از کشور؟'” Graumann گفت. اما Graumann شیفته بود و او شغل خود را ترک و امضا شده است.

اوایل روز بود ، یانگ صفر بود نام ID. او صحبت کردن در مورد اتوماسیون و اساسی جهانی درآمد — موضوعات به دور از حذف روز به روز در سنگر جنگ دموکرات ها بودند راه انداختن علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. یانگ و Graumann استخدام دو نفر دیگر از کارکنان و شروع به کار از یک آپارتمان در نیویورک متعلق به یانگ مادر زندگی می کند که در تایوان است.

یانگ و Graumann می دانست که رسانه های جریان اصلی به توجه به آنها غیر ممکن خواهد بود. به جای آنها درگیر با رسانه های غیر متعارف. یانگ شکست بزرگ آمد زمانی که او فرود آمد یک مصاحبه در ماه فوریه گذشته در سابق کمدین جو روگان پادکست که دارای ده ها میلیون ها نفر از شنوندگان.

بهره بزرگ از وجود دارد, اما آن را چاپلوس ، به حد رسانه ها پرداخت می شود توجه آن بود که اغلب به یانگ سرگرمی ارزش در همان راه مردم پیدا Marianne Williamson, سرگرم کننده است. (برای ثبت یانگ گفت که او هرگز فکر مقایسه با self-help guru. آنها دوستان است.)

اما چیزی که بیشتر در کار بود. یانگ صحبت مثل یک فرد واقعی و رای دهندگان احساس می کردم که او صحبت کرد و به مسائل دیگر نامزدها نیست. به عنوان او بهتر شناخته یانگ شروع به دیدن برخی از بالاترین favorability اعداد در این زمینه است. مردم او را دوست داشت حتی اگر آنها نبودند حمایت از او.

مردم شروع به نشان دادن تا به یانگ ، بسیاری از در آمد برای, جوک, اما به پایان رسید تا تحت تاثیر این ماده و خود را در مسائل.

پس از یانگ در دیترویت, کمپین شروع به حرفه ای به سرعت. یانگ افزود مشاوران از جمله شرکت که قطع تبلیغات برای برنی ساندرز’ کمپین 2016. در متعاقب آن ماه بیش از 200 نفر از کارکنان آمد در هیئت مدیره. به عنوان دیگر تاسیس سیاستمداران کاهش یافته یانگ افزایش یافت و به مکان ششم.

در این عصر تحول سیاسی که در آن یک بمب افکن سابق واقعیت تلویزیون ستاره می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری یانگ شروع به فکر می کنم هر چیزی ممکن بود.

“از آن ساخته شده من احساس می کنم مثل ما راست بود تمام وقت … ما می توانیم آن را انجام می شود این چرخه” یانگ گفت. “بنابراین من هیجان زده بود.”

یانگ در امتداد طریق سقوط raking در میلیون بیشتر است. اما نظرسنجی شماره نبودند نگه داشتن با شور و شوق از رو به رشد خود را آنلاین ، یانگ بود واجد شرایط برای بحث در برخی موارد فقط به سختی و نوار را به آینده آنهایی که تنها در حال افزایش است.

او از دست رفته علامت برای ژانویه بحث است. که زمانی که آن را شروع به تبدیل شدن به روشن است که یانگ بود نه پیشرفت او نیاز به با رای دهندگان.

رایان که در حال اجرا مبارزات انتخاباتی از یانگ دفتر مرکزی آن در نیویورک و Graumann بود که در جاده ها شروع به بحث در مورد سیم پیچ را در مبارزات انتخاباتی. در ژانویه دومی وارد یانگ اتاق هتل در نیوهمپشایر و باز با: “خوب مرد باید به شما بگویم حقیقت سخت ، در اینجا که در آن ما در.”

Graumann خود را نشان داد نامزد اعداد. این مسیر تا به حال اساسا بسته شده است. “منظور شما من هستم رفتن به رئيس جمهور؟” یانگ پاسخ داد: شوخی تلاش خود را جوان مدیر کمپین در سهولت.

یانگ گفت: محاسبه برای تماس آن واریز شده بود و در واقع کاملا ساده است.

“من فکر می کردم من نمی خواهم به کسی که طول می کشد تا مردم کمک های مالی و پشتیبانی اگر من فکر نمی کنم ما در حال رفتن را به نفع خود یا پیشبرد اهداف ما,” او گفت:.

و یا به عنوان Graumann آن “ما نه میخوام احمقها اینجا” و زباله همه حسن نیت آنها می خواهم به دست آورد.

یانگ تصمیم به رفتن را از طریق نیوهمپشایر و امید به یک معجزه است. او 17 روز تور با اتوبوس از آیووا و موفق به جیر جیر به مارس بحث در نیوهمپشایر پاکسازی آستانه رای گیری با هیچ اتاق به فراغت.

اما تنها در آیووا بود شکست مفتضحانه در گزارش نتایج. و در نیوهمپشایر که یانگ در حال صرف پول بیشتر و زمان هر دولت, همه چیز نیست به دنبال بهتر.

در شب اولیه یانگ شنبه در یک کنفرانس اتاق بالا خود را سازمان دیده بان حزب با ساناز و دو مشاوران. او عینک استاندارد لباس — ژاکت آبی تیره و شلوار آبی و پیراهن. آه و بدون کراوات.

طبقه پایین تر از 150 هواداران منتظر رهبر خود را به بیرون می آیند. اما یانگ بود فقط دو ساعت از رفتن روی صحنه برای آخرین بار به عنوان یک 2020 نامزد شده است. او تا به حال ساخته شده هفت حضور سراسر نیوهمپشایر آن روز با وجود دانستن مبارزات انتخاباتی خود خواهد شد و چند ساعت بعد.

اما یانگ هنوز خود خنده و شوخی اما به وضوح نا امید کرد.

“من واقعا احساسات مخلوط. بخشی از من است چشم انداز و به نظر می رسد در همه چیز ما انجام داده ایم. اما شما احساس پشیمانی” یانگ گفت: در این مصاحبه او به عنوان آمادگی ذهنی برای ارائه اخبار است. “تمام افرادی که سرمایه گذاری کرده ایم امید خود را برای آینده در این کمپین من احساس نمی برد به این معنی است که ما نمی آورد آن اهداف است. اما منطقی و عینی من می دانم که ما انجام داده ایم چیزی بی سابقه و قابل توجه است.”

او اشتباه نیست. یانگ عینی ساخته شده است یک حرکت پس از شروع مسابقه به عنوان یک کامل ناشناخته است.

در رویدادها در طول سقوط برخی از یانگ diehards خواهد بحث در مورد چگونه به او کمک کرد تا آنها را با خود افسردگی یا این که این اولین بار بود آنها احساس تعلق به چیزی.

نیز وجود دارد که اهمیت فرهنگی به نامزدی خود را. یانگ شد و اولین آسیایی-آمریکایی به اجرا برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.

یکی از اهداف من در این کمپین تصور آنچه در آن می خواهم می خواهم برای من به عنوان یک جوان آمریکایی-آسیایی بچه روشن کردن تلویزیون و دیدن آسیایی-آمریکایی کاندیدای ریاست جمهوری در مناظره مرحله,” او گفت:. “و این واقعیت است که ما ساخته شده است که اتفاق می افتد هفت بار و کمک به باز کردن چشم مردم به این واقعیت است که آسیایی-آمریکایی می تواند کمک به این کشور در بالاترین سطح را به من می دهد مقدار زیادی از شادی و غرور است.”

یانگ در حال حاضر آشکارا گمانه زنی در مورد آینده بالقوه اجرا برای دفتر.

“بدیهی است که در حال حاضر ما در حال گرفتن برخی از زمان به منعکس کننده, اما من یک مرد جوان” یانگ گفت: در MSNBC را “صبح جو” چهارشنبه. احتمال شهردار نیویورک آمد تا در طول مصاحبه.

“شما می دانید ما فقط گرفتن آغاز شده است,” او اضافه شده است. “مشکلاتی که در انیمیشن این کمپین تنها به رشد و جدی تر است. و ما در حال رفتن به نگه داشتن کار به آنها را حل کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im