این یک پیش نمایش از ما فرهنگ پاپ عضویت در خبرنامه روزانه وحش وسواس نوشته شده توسط senior سرگرمی خبرنگار کوین Fallon. برای دریافت کامل خبرنامه در صندوق پستی خود را هر هفته برای ثبت نام آن را در اینجا.

این ‘آموزش’ صحنه اتوبوس است که هر کس گریه

من شراب خواری-تماشای فصل جدید آموزش مسائل جنسی در Netflix بکشد در شب پس از دوست پسر من به رختخواب رفته—واقعا کنجکاو شده است رفتن را از طریق ذهن خود را هنگامی که ثانیه پس از خاموش درب اتاق خواب او را می شنود با صدای بلند جنس صداهای که از تلویزیون در اتاق نشیمن—که بدان معنی است که من چند هفته پشت سر طرفداران که توپ رو از طریق قسمت جدید از قابل ملاحظه ای هوشمند و صمیمی سری زمانی که آنها بیرون آمد و در ماه گذشته.

این همچنین بدان معنی است چند هفته پشت آشکارا گریه در یک صحنه که در آن شش دختر سوار یک اتوبوس.

اگر شما ناآشنا آموزش جنسی ستاره جیلیان اندرسون و آسا باترفیلد به عنوان یک درمانگر و بی دست و پا پسر که کشف مهم سرمایه اجتماعی با به طور آهسته از رابطه جنسی مشاوره به همکلاسی که او gleans از کار خود را با وجود خود بی تجربگی جنسی.

نشان می دهد طول می کشد محل در یک روستایی انگلیسی حومه شهر که در آن است به نحوی هر دو سال 1994 و در سال 2020 است. قسمت پوشش رضایت و پیشگیری از بارداری و آژانس و queerness و لذت بلکه توله سگ عشق و له و درام و هورمون و نوجوان فشار و ناامنی.

آن است که به نوعی تخیلی و نکته انعکاسی مدرن, نوجوانان با زندگی است. بهترین مثال از این راه فصل دو رفتار ظریف طرح خط مورد تجاوز جنسی تروما زن خشم…و یک اتوبوس. (نور اخلال گران در پیش است.)

Aimee (Aimee لو چوب) است که تا ابد آفتابی و شاید کمی ارام یک منش است که او تخته اتوبوس به مدرسه یک روز لبخند زدن و خوب به دنبال مرد در کنار او و پس از آن در می یابد که او بود به پایان خود. او در ابتدا برس آن را خاموش ناراحت است که او را دوست Maeve (اما Mackey که مارگوت رابی انیمه) گفتن او را که او حمله شده است و نیاز به رفتن به پلیس.

اما با وجود خود او تلاش برای شانه کردن آنچه اتفاق افتاده است, Aimee شروع می شود از دیدن چشم انداز مرد از اتوبوس در همه جا او می رود. او جسمی بدن متوقف می شود و او را از سوار شدن به اتوبوس به معنی او شروع به راه رفتن مایل به مدرسه به دوست پسر او را در خانه…در همه جا.

در طول یک طرح دستگاه که نمایشنامه مثل یک mash-up از ميانگين دختران و صبحانه باشگاه که دارای شش مدرسه دختران مجبور به فهمیدن چیزی که اوراق قرضه آنها را با هم به طوری که آنها را متوقف پاره کردن یکدیگر به Aimee وقفه استدلال با شکستن در اشک در نهایت آماده برای اعتراف به چگونه تحت تاثیر او بوده است توسط اتوبوس حادثه است. یک به یک دیگر به اشتراک گذاشتن تجارب خود را با حمله و آزار و اذیت. هر یک دارای یک داستان. که از همه چیز, چیزی است که اوراق قرضه آنها.

صبح روز بعد با وجود همه دوستان و به خصوص میل آنها رالی هم به اتوبوس با Aimee به طوری که او می تواند به اصلاح خود آژانس و پیروزی بر ترس است. آن است که فوق العاده در حال حرکت و یکی از قدرتمند تر توصیفاتی از یک #MeToo داستان من دیده ام در یک, نوجوانان, درام, که اغلب تمایل به sensationalize یا بهره برداری گرافیک خشونت به منظور ایجاد یک بیانیه. (Ahem, 13 Reasons Why.)

به هر حال من گریه کرد. اگر شما خواندن این خبرنامه شما جمع آوری که من که زیادی است.

J. Lo Poledanced و Lindas نمی تواند آن را اداره کند

در پی من دارای شور و شعف نقد و بررسی از جنیفر لوپز و شکیرا پر شور Super Bowl Halftime Show عملکرد من فرستاده شد بسیاری از (بسیاری از) شکایت از افرادی که احساس می شود که این دو در حال تخریب و ماديت يافته خود را با رقص در leotards و محصول تاپ در طول نشان می دهد.

در سال خداوند ما 2020 ما هنوز هم با داشتن این بحث بیش از زن پاپ ستاره تمایلات جنسی و داشتن آن را یک سال پس از Adam Levine آمد در سوپر باول مرحله به طور کامل برهنه و هیچ یک از این اخلاق پلیس و (عمدتا) زنان چشم چشم. (اکثر آنها بیش از حد شلوغ سرازیر شدن آب دهان و—اوه سلام وجود دارد!—objectifying او.)

به من گفت: این در حال حاضر در رسانه های اجتماعی اما من دوباره آن را می گویند در اینجا: من شخصا فکر می کنم تشویق مردان به خشونت تحمیل زندگی تغییر ترومای مغزی در هر یک از دیگر نامناسب است برای یک خانواده دوستانه ” رویداد اما رفتن بر روی دو جنسی تقویت رشد زنان در شنا, LINDAS جهان است.

این “نمایش” ارز روز من ساخته شده

الک بالدوین در این دیدگاه این هفته و به طور خلاصه صحبت در مورد زمانی که او میزبان مراسم اسکار در سال 2010 در این پرچم توسط نویسنده Evan Ross کاتز در توییتر. “زمانی که من نشان می دهد از 10 سال پیش با استیو…” او آغاز می شود زمانی که Joy Behar وقفه روشن برای مخاطبان است که او با اشاره به استیو مارتین.

بالدوین می رود به aggro از خود راضی حالت تکان دهنده, من می دانم!—و snides “من فکر می کنم من مخاطب می داند وقتی که من می گویند استیو آنها می دانند که منظور من است.” Behar مناسب پاسخ: “من نام شوهر استیو است. شاید آنها فکر می کنم آن را او.”

بازی. مجموعه. مطابقت.

به طوری که این شهر و کشور پوشش خطوط

Marveling در wildly یک-درصد-حملات—یا شاید خیالبافانه فانتزی از شهر و کشور پوشش خطوط یکی از رسانه های توییتر مورد علاقه ماهانه سنت. این ماه نسخه است که واقعا چیزی است.

چه به تماشای این هفته:

گناهکار: Matt Bomer و کریس مسینا مرحله کوین له کنوانسیون.

بالا تعمیر و نگهداری: همیشه خیلی خوب است.

پرندگان شکاری: در این خانه ما از مارگوت رابی!

آنچه به جست و خیز این هفته:

تامی: کسی ارسال تسلیت ما به Edie Falco.

اسب دختر: این فیلم واقعا وحشی است. شما ممکن است آن را دوست دارم بیشتر از من بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de