اسکات Gottlieb چپ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نزدیک به یک سال پیش — اما از توییتر به تلویزیون او را تبدیل به چهره از حقیقت گفتن در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این زن 47 ساله سابق غذا و داروی کمیساریای ارائه بلانت چک واقعیت در بحث نشان می دهد و در کنگره اتاق که در آن او هشدار در مورد شیوع بیماری کشف نشده و تست تاخیر کاملا در تضاد با دولت کنونی مقامات اطمینان داد که خطر از سرعت گسترش ویروس باقی مانده بسیار کم است.

“و همه به من می گویند, ‘آرام می شود.’ ما بزرگترین مردم در جهان” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در تاریخ 6 مارس در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “شما هرگز واقعا می دانید که هنگامی که چیزی شبیه به این است که به اعتصاب و آنچه در آن خواهد بود.”

گوتلیب های مختلف را.

“مردم را رنج می برند و می میرند. آسیب پذیر ترین هستند در معرض بیشترین خطر” گوتلیب توییتی صبح روز بعد. “ما باید همه با هم کار کنند برای حفاظت از آنها. بعد از چند ماه سخت خواهد بود اما ما قادر به حفظ زندگی و در نهایت تسخیر این پاتوژن.”

گوتلیب را حقایق سخت شد و در نهایت در آغوش در صبح روز پنج شنبه توسط رئیس جمهور که ترجمه یک سری از Gottlieb هشدار ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان نخست coronavirus آدرس به طور گسترده ای panned. “ما نیاز به قربانی کردن برخی از مظاهر زندگی عادی برای کاهش دامنه و شدت از آنچه که در پیش رو” گوتلیب نوشت — و مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد — در یک سری از توییت که هم در زمان عکس در “جای خالی سمت چپ توسط سیاست گذاران.”

گوتلیب ظهور ساخته شده است او را نادر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خودی که راههایی را برای نقد خود را به همکاران قدیمی تصمیمات از خارج در حالی که هنوز حفظ احترام در مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی. در برخی از روش های خود را plain-spoken هشدارهای آینه کسانی که از Anthony Fauci از 79 سال NIH بیماری های عفونی متخصص که تبدیل شدن به یک عامل اصلی در کنگره و کاخ سفید نیروی کار جلسات حتی به عنوان او در تضاد رئیس جمهور اطمینان و یا خوش بینانه جدول زمانی.

بی اعتمادی گسترده دولت در coronavirus افزایش نقش یک خارجی مانند Gottlieb. و خود را در همه جا ساخته شده است که خود را تخمین می زند و حتی بیشتر ارزش دارد. برخی با اشاره به کروناویروس تست ردیاب که Gottlieb و بازار آزاد American Enterprise Institute تاسیس این هفته به برآورد که چگونه بسیاری از مردم می تواند آزمایش می شود برای عفونت هر یک روز — یک ابتکار عمل است که تشدید برخی از دولت مقامات بهداشت با وجود تهمت را retweets.

گوتلیب همچنین پیشنهاد کرد که سیستم های بهداشتی می تواند اجرا coronavirus آزمون در حجم بالا پلت فرم توسعه یافته توسط مواد مخدر غول روشه هفته قبل از دولت مجاز استراتژی در روز جمعه.

صبح روز دوشنبه quarterbacking به خصوص در اطراف آزمایش اولیه دچار سردرگمی کرده است به خصوص برخی از پرهای ژولیده در وزارت بهداشت که در آن HHS وزیر الکس آذر است که در حال حاضر در برخورد با انتقاد از مقامات کاخ سفید — و در آن زمان FDA کمیسر Stephen هان بوده و تقریبا نامرئی در تلویزیون در طول بحران.

“من نمی دانم چه چیزی را پایانی است,” گفت: یک مقام انتقاد Gottlieb مشخصات بالا با این استدلال که برخی از آن را در هزینه از جانشین او. “چه او در تلاش برای اثبات, و او چرا در حفظ و پله در هان?”

برخی از مقامات نیز بیدارم پس از Gottlieb گذراند وال استریت ژورنال سرمقاله در مورد آمادگی در ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه این ادعا که هشدار در مورد سکوت coronavirus گسترش بیش از حد جنجال آفرینی — حتی اگر آنها معلوم می شود درست است. آن را راه اندازی رسانه ها ادراک سابق FDA رئیس — که همچنان در مکرر گفتگو با کاخ سفید و برنده به عنوان بسیاری از حمایت هر دو حزب به عنوان هر گونه تهمت منصوب در حالی که در اتاق — برای اجتناب ناپذیر اجرا فهم با زمان مقامات بهداشتی که نمی باید عرض جغرافیایی به همان نوع از سیاست اظهارات.

“او می تواند می گویند چیزهایی که شاید دولت می خواهم بگویم چرا که او دارای یک قدرت گفت:” یک منبع نزدیک به HHS. اما در پایان روز: “آنها در حال تصمیم گیری است که در حال رفتن به تحت تاثیر قرار 350 میلیون آمریکایی. او نه.”

دیگران در داخل coronavirus نبرد می گویند Gottlieb شده است ضروری به کاخ سفید و پنس به ویژه در پاسخ به استراتژی است. آنها می گویند بهت و حیرت است که ریشه در آذر ناامنی در مورد نقش خود و نگرانی های که او می تواند تضعیف توسط گوتلیب که تا به حال شایعه شده است که یک لیست کوتاه انتخاب کنید برای به اصطلاح coronavirus تزار. “من فکر می کنم رهبران خوب می خواهید را به قوی ترین, باهوش ترین ذهن در و فراگیر خود گفت:” دولت رسمی. “اما این چیزی است که آنها انجام می دهند [در HHS].”

یک منبع نزدیک به آذر مناقشه است که خصوصیات و نا امیدی با Gottlieb و ایده آذر شده است که در کنار.

گوتلیب دیده می شد در کاخ سفید پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراری اعلامیه coronavirus همه گیر به گفته یک منبع و او بعد از ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن باغ گل رز رویداد.

گوتلیب کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

او در حال حاضر تقسیم وقت خود را بین یک کمک هزینه تحصیلی در آمریکا, شرکت, موسسه, خدمت, در یک تعداد انگشت شماری از شرکت دارو تخته و یک حرفه ای به عنوان یک صحبت سر که دارای توانایی نادر به توضیح پیچیده علم در راه مردم عادی می توانند درک کنند. برخی از آن شده است به دولت را دشمنان در کاپیتول هیل.

آزادیخواه پزشک فعال در دستور کار FDA به عنوان رئیس در همه چیز از سیگار e-به تغذیه اغلب او را در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ضد نظارتی رویکرد است. اما Gottlieb به فروش می رسد طرح های پیشنهادی خود را به خوبی و چپ دولت نادر خوب جای پای برابری با کاخ سفید و قانونگذاران از هر دو حزب در کنگره است.

“شما کفش بزرگ برای پر کردن” Rep. علامت Pocan (D-Wisc.) گفت هان Gottlieb جانشین در جلسه روز شنبه که در آن دموکرات ها کبابی او ناقص کاخ سفید در واکنش به کوروناویروس. فقط یک روز زودتر Gottlieb به خود را در دولت از شیوع به Pocan و بقیه کنگره مترقی حزبی خود را دعوت.

“ما لازم نیست که یک کل بسیاری از صادقانه تهمت انتصاب, American Enterprise Institute, کارکنان, بیا به مختصر مترقی حزبی. اما او آن را به خاطر ما به او احترام بسیار” Pocan گفت: هان.

در ضمن HHS گفته است که نمی داند که چگونه بسیاری از آزمایشات انجام شده و CDC کاهش یافته است و خود آن تعداد از وب سایت خود را. در عوض دولت شده است به روز رسانی چگونه بسیاری از آزمون ها شده اند به آزمایشگاه نیست که چگونه سریع مشکل تست برنامه می تواند به نوبه خود آنها را در اطراف. آذر گفت: CDC در حال کار به آن را تست ردیاب ،

گوتلیب نیز پا به یک جای خالی در اطراف هان که نگه داشته است مشخصات پایین در طول بحران — ارسال تعداد نسبتا کمی از coronavirus توییتهایی ساخت بدون حضور در زمان نخست برنامه های تلویزیونی و انتظار یک ماه قبل از کاخ سفید و حتی اضافه شدن او به آن coronavirus نیروی کار.

و وقتی پرسیده شد که در مورد تست شماره سلف خود است طرح, هان گفت: آن را پیچیده است. “من می خواهم به شما دقیق ترین اطلاعات ممکن است,” او گفت: قانونگذاران.

هان دکتر سرطان و سلامت مدیر سیستم محدود شده است در راه است که گوتلیب است نه متحدان استدلال می کنند. دو مقامات دولت گفت که آزمایش اولیه تاخیر شد ریشه در آذر تصمیم در اوایل به ترک هان کردن coronavirus نیروی کار که در آن او می تواند با هماهنگی بیشتر به راحتی با CDC مدیر رابرت Redfield به اجازه خصوصی آزمایشگاه رول آزمون خود را.

“او با توجه به فرصت درگیر می شود و این چیزی است که ایجاد این مشکلات گفت:” دولت رسمی. هان بود سرانجام در نیروی کار همراه با جراح عمومی جروم آدامز و مدیر CMS Seema Verma پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس بود که شنود گذاشته شود.

یک HHS سخنگو گفت: هان درگیر شده است در جلسه آذر و دیگران از همان ابتدا و آذر است و او خوشحال است که بخشی از نیروی کار.

“ما شده اند و متمرکز در پرداختن به این اضطراری برای بهداشت عمومی و کسانی که منصوب به نیروی کار یا وقتی که” هان گفت: در یک بیانیه سیاسی.

در عین حال آنچه در نگاه اولیه دچار سردرگمی و آشفتگی در میان مقامات دولت هدایت می شود سرخوردگی در میان نمایندگان مجلس — و در حال حاضر آنها در حال تبدیل شدن به Gottlieb.

“من فقط احساس می کنید که شده است وجود دارد از جمله سردرگمی و miscommunication در سطح ریاست جمهوری است که ما به طور مداوم به بازی گرفتن” گفت: تشکر. جیمی راسکین (D-Md.) که دولت گزارش کرده است حداقل نه موارد coronavirus.

“حتی اگر او را در سمت محافظه کار, شما می دانید که ایده هایی که او را به جلو هل دادن مهم هستند و آنها شده ایم هوشمند” گفت: تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.), که با حضور Gottlieb بسته-درب جلسه با مترقی و اعضای دولت که تبدیل به آمریکا کانون شیوع.

“خود را عمیق علاقه به مسائل بهداشتی است و اصل آن است که او قبل از. آن را فقط به گرفتن توجه بیشتر آن بزرگ شده در حال حاضر گفت:” سابق HHS رسمی. “چه طولانی بازی ؟ او به نوشتن ادامه op-eds.”

آدم Cancryn کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im