نشان می دهد باید برای ادمونتون هنر جامعه در میان COVID-19 همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در حالی که COVID-19 همه گیر باعث شده است تا هزاران نفر شغل زیان های سراسر کشور بسیاری از صنایع مجبور به پیدا کردن راه های مختلف برای انجام کسب و کار فقط به شناور باقی می ماند. در میان آنها ادمونتون هنر جامعه گرفته شده که خلاقیت خود را به یک سطح کاملا جدید.

“ما تا به حال به لغو یا به تعویق انداختن برخی از نشان می دهد که ما در حال برنامه ریزی در بهار” داریل Cloran هنری مدیر با ارگ تئاتر گفت.

“[ما] قرار بود به انجام Garneau بلوک... که تمام راه را به لباس تمرین و ما تا به حال برای متوقف کردن وجود دارد. ما در حال شروع تمرین پیتر پن را اشتباه می رود و ما تا به حال برای متوقف کردن که,” Cloran گفت.

ادامه مطلب: Coronavirus: راه های خلاق ادمونتون کسب و کار در حال تطبیق میان COVID-19

و لیستی از لغو نشان می دهد وجود دارد متوقف نمی شود و در نتیجه در برخی از تصمیم گیری های دشوار.

“این یک بیت از یک قلب شکستن چالش در بسیاری از جهات در نهایت ارگ زنده خواهد ماند این ما طولانی ایستاده, ما زنده به تولید تئاتر دوباره — اما آن را به چالش کشیدن برای خداحافظی به طوری که بسیاری از کارکنان ما” Chantell Ghosh, مدیر اجرایی, با ارگ گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما برای ارگ, the show must go on.

“ما شروع به یک سری آنلاین به نام گیر سری خانه و آن عالی بوده ما انجام داده ایم آن را برای چند هفته در حال حاضر” Cloran گفت.

“هر روز ما با قرار دادن یک فیلم با یک ادمونتون هنرمند تا در Facebook [صفحه] و آن را واقعا یک راه خوب برای نگه داشتن هنر زنده است.”

ادامه مطلب: نگه داشتن کشت از طریق COVID-19: ادمونتون, موسیقی, کمدی, تریک نشان می دهد که تبدیل به جریان زندگی

فقط در چند هفته این سریال تا به حال بیش از 67,000 views. رشد راه برای سرگرم کردن توده های آنلاین در حالی که همچنین حمایت از هنرمندان.

“ما قادر به پرداخت آنها را با یک حق یا مزد اموزگار با تشکر از همکاری ما با ادمونتون جامعه پایه و اساس و پس از آن ما در حال گرفتن کمک های مالی آنلاین نیز برای مردم به اهدا و می رود که مستقیما به هنرمندان” Cloran گفت.

ادامه مطلب: ادمونتون چاپ ماشین آلات راه اندازی ‘اینجا خوب’ T-پیراهن برای حمایت از کسب و کار محلی

حمایت از دوستداران تئاتر را متوقف کرده است وجود دارد وجود دارد.

“ما واقعا خوش شانس است که مشتریان ما در حال حمایت از تئاتر — آنها ممکن است تا به حال بلیط های خاص نشان می دهد ما دیگر قادر به ارائه و آنها یا انجام یک معافیت مالیاتی اهدای [یا] آنها گفت:” مرا اعتباری چون من قصد دارم برای پیدا کردن چیزی است که من دوست دارم برای رسیدن به, و هنگامی که شما به عقب i’ll be back,'” Ghosh گفت.

پاسخ مثبت به صورت یک صنعت نیست که به راحتی سازگار است.

“آن را مانند یک رستوران که در آن شما می گویند” من این ممنوعیت برداشته شده است… ما در حال باز کردن در چند روز و به ما بزن.”
ما نیاز به یک کمی بیشتر سطح شیب دار تا زمان اما ما ساخته شده این برنامه را بنابراین ما می دانیم که لحظه به لحظه ماشه را کشیده ما مانند ” خوب در اینجا ما بروید,'” Ghosh گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>