تنهایی ورزش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

خیابان آرام و پارک ها بسته هستند و گردهمایی لغو شد.

این است واقعیت فعلی ما در میان اقدامات قرنطینه قرار داده و در محل به سرعت گسترش COVID-19. من شنیده ام آن را به عنوان “بزرگ مکث” و در عین حال برای بسیاری این دوره از فاصله فیزیکی با پارامترهای ناشناخته است نگران کننده است.

اگر چه ما برنامه ممکن است ساکت تر از ما تا به حال آنها را دیده طوفان است ragging در اطراف ما به عنوان جمعی از مسابقه به پیشی جستن این بیماری است.

این مجاورت آرام در طوفان مرا به یاد ورزش است. از آن لحظات زمانی که ورزشکاران به نظر می رسد وجود داشته باشد و در مجموع انزوا در میان افت رقابت جمعیت و انتظارات.

تصاویر من جمع آوری شده از نمونه کارها من در محفظهای قرار دادن این احساسات که در آن میان سر و صدا وجود دارد آرام است و در میان آرام وجود دارد سر و صدا.

من امیدوارم که آنها به شما کمک کند پیدا کردن آرامش در دانستن است که انزوا شایع تر است که ما فکر می کنیم. آن است که همیشه با ما در لحظات بین لحظات.

این یک نگاه اجمالی به گذشته به ما اجازه می دهد برای دیدن ورزشکاران در نظر گرفتن یک لحظه مکث در میان سر و صدا از ورزش حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>