جنوبی دموکرات با قدرت به تعطیل تهمت کنوانسیون

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کارولینای شمالی روی کوپر کردم doozy در دست خود را.

او یک دموکرات فرماندار برای انتخاب مجدد در یک جمهوری خواه متمایل به جنوب نوسان خارجه هل دادن یک رویکرد آهسته به بازگشایی اقتصاد به عنوان اعتراض از شدت و کشورهای همسایه حرکت سریعتر.

اما این فقط شروع: چگونه اول-ترم فرماندار دستگیره دولت خود را بازگشایی خواهد شد به احتمال زیاد تعیین می کند که آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه می نونهالان با کامل کنوانسیون در شارلوت در این تابستان.

“بین فرماندار و شهردار شارلوت که یک دموکرات آنها واقعا کنترل کنید که آیا یا نه [خواه کنوانسیون] اتفاق خواهد افتاد گفت:” دیوید McLennan, مدیر مردیت نظرسنجی یک ایالت نظرسنجی از رای دهندگان کارولینای شمالی.

به عنوان یکی از تعداد انگشت شماری از فرمانداران دموکرات در یک مغلوب ساختن پیشی جستن-دوستانه دولت کوپر را از دست داده و coronavirus آزمون خود رهبری سیاسی و زرنگ و دانا. تا کنون خود را صبر کنید و ببینید رویکرد به بازگشایی کارولینای شمالی boded خوبی برای او در اواخر مارس مردیت نظرسنجی نشان داد دو سوم از اهالی کارولینای شمالی از جمله کثرت خواهان — تایید کار خود را عملکرد است.

تعداد کسانی که ساخته شده اند کوپر اندکی مورد علاقه را به نفع خود یک دوم. اما محبوبیت خود را افزایش می تواند در کوتاه مدت اگر بحران بهداشت و درمان, دستکاری در ماه. برخی از جمهوری خواهان را تحت فشار قرار دادند کوپر برای سرعت بخشیدن به ایالت بازگشایی اقدامات به عنوان دیگر ایالت های جنوبی مانند گرجستان تنسی و همسایه کارولینای جنوبی در حال انجام در صورت بالا رفتن سرسام آور بیکاری و اقتصادی استرس است.

اما چه چیزی باعث کوپر وضعیت منحصر به فرد است و اقتدار او می برد بیش از دیگر کنوانسیون ملی. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است قاطعانه در مورد داشتن یک مقیاس کامل در فرد کنوانسیون اما به عنوان کسانی که برنامه های نونهالان کوپر را مجبور به راه رفتن یک خط خوب بین حفاظت و بیگانه او را تشکیل.

فرماندار می تواند ممنوعیت چنین گردهمایی بزرگ آشکار است. و یا او می تواند محدود کردن تعداد افراد مجاز به جمع آوری در هر مکان داده شده. اما در هر حرکت می کند برای جلوگیری از این کنوانسیون می تواند ملتهب مغلوب ساختن پیشی جستن و خود پایه و ثابت سیاسی پر هزینه به کوپر در ماه نوامبر.

“این امر می تواند وحشتناک برای فرماندار به خارج و سعی کنید به سرکوب یک نامزد کنوانسیون” گفت: Daniel بری رئیس سابق اتحادیه شهرستان حزب جمهوری خواه. “آن را به چیزی بسیار چشمگیر برای دولت یا شهر شارلوت به واکنش نشان می دهند در چنین مد و جلو پلاگین.”

کوپر هدایت روشن از پیش بینی ها در مورد سرنوشت این کنوانسیون. مشاوران و دموکرات ها در دولت است که کار از نزدیک با او می گویند که او می بیند این رویداد بود که انتظار برای تزریق 200 میلیون دلار به اقتصاد کشور به عنوان یک مزیت به کارولینای شمالی. اگر او را مجبور به آن تماس بگیرید و یا مقیاس آن را به عقب به آنها گفت: از آن خواهد شد چرا که مقامات بهداشت عمومی که توصیه های او توجه می گویند آن را بیش از حد خطرناک است.

مقامات جمهوری خواه گفت: آنها نه به حال بحث های گسترده ای با کوپر در مورد کنوانسیون; بسیاری از مذاکرات شده اند بین شارلوت شهردار ششم Lyles یک دموکرات و جمهوریخواه برنج. اما آنها گفت: آنها نگران نیست که کوپر را پمپ ترمز خودرو خود را در کنوانسیون برنامه.

در آوریل 28, شارلوت دموکراتیک حاکم بر شورای شهر رای دادند 6-5 قبول 50 میلیون دلار کمک مالی از وزارت دادگستری برای پوشش بیمه و هزینه های امنیتی برای کنوانسیون مارک یک گام مهم رو به جلو است. مخالفان گفت: برگزاری 50,000-فرد کنوانسیون غیر ممکن خواهد بود به جلو و خاموش و خطرناک به سلامت عمومی است.

در طول یک ماه آوریل 3 توییتر تاون هال Lyles تردید به اکو ایران با تمام سرعت پیش رو, پیام, اما گفت که این شهر “اقدام در این جهت” [از میزبانی کنوانسیون] و دارای یک توافق قراردادی با کمیته ملی حزب جمهوری خواه برای انجام این کار.

Lyles خطاب به نگرانی های رو به رشد در طول یک دوم فروم آنلاین در مارس 17 و گفت: “من نمی باید یک جواب برای گفتن” بله ” یا ” خیر ” [در مورد اینکه آیا کنوانسیون رخ خواهد داد]. من یک جواب می گویند ما خواهد بود هدایت این بهترین تصمیم برای ما ساکنان.”

دموکرات ها در دولت که می خواهند کنوانسیون عمدتا نقطه به نقطه اقتصادی آسانسور را ارائه می کنند. جمهوری خواهان آن را به عنوان یک افزایش مورد نیاز برای مغلوب ساختن پیشی جستن پایه و استفاده از آتش کوپر چلنجر سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن جنگل در پاییز فرماندار مسابقه.

با توجه به یک گزارش از فرمانداریکارولینای شمالی است مسطح آن coronavirus منحنی. اما اگر کارولینای شمالی می بیند موج دوم عفونت های نزدیک به اوت کوپر را مجبور به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه تهمت را نشان می دهد بر روی بروید.

کشورهای همسایه مانند کارولینای جنوبی و جورجیا و تنسی آرام stay-at-home سفارشات در اوایل مارس 30, اجازه می دهد تا ساکنان به شروع ناهار خوری در رستوران ها و خرید در فروشگاه های خرده فروشی.

کوپر در مقابل گرفته شده بیشتر روش اندازه گیری شده. او را استخدام سه فاز بازگشایی استراتژی است که اجازه می دهد تا کسب و کارهای غیر ضروری برای بازگشایی به عنوان اوایل به عنوان شنبه ، اقامت در خانه سفارش در محل به مدت دو تا سه هفته بیشتر و فراتر از مقررات از دیگر جنوبی متحده است.

“من می دانم که مردم می خواهند خود را به زندگی و معیشت خود را پشت” کوپر گفت: در یک مارس 23 کنفرانس خبری که در آن او خود پرده برداری بازگشایی برنامه. “و من باید یک برنامه ریزی برای انجام این کار است. اما در ابتدا ما نیاز به آمار برخی معیارهای چون سلامت و ایمنی از اهالی کارولینای شمالی است ما اولویت شماره 1.”

کوپر کاهش یافت یک مصاحبه درخواست. اما یک مقام ارشد مشاور سیاسی مورگان جکسون گفت: “فرماندار “است که هر گونه تصمیم گیری بر اساس Facebook نظرات و عصبانی توییتهایی و یا نشانه هایی که مردم در حال قدم زدن در اطراف حمل. او آنها را بر سلامت کارشناسان, اطلاعات, علوم و همچنین با مشورت با رهبران کسب و کار و اقتصاددانان.”

کوپر 62 بوده و ثابت در کارولینای شمالی برای بیش از سه دهه از جمله چهار دوره به عنوان دولت و دادستان کل. در سال 2007 او به اخبار ملی در بدنام دوک, چوگان سرپهن, مورد, اعلام کرد که سه بازیکن متهم به تجاوز جنسی شد, قربانیان “غم انگیز با عجله به متهم.” در سال 2016 کوپر را شکست داد کالیفرنیا ، پت McCrory پس از داد و بیداد بر سر دولت “حمام” قانون تبدیل شدن به اولین فرد برای شکست دادن یک نشسته فرماندار در دولت مدرن تاریخ است.

کوپر تحسین توصیف خود را سبک رهبری و شخصیت به عنوان پایین کلید و ثابت است. منتقدان خود را به رهبری خود خواه حریف جنگل — می گویند بی حال تر مناسب توضیحات.

“وقت آن است که برای فرماندار کوپر به یک حس فوریت برای بازگشایی اقتصاد ما و اجازه می دهد مردم را به بازگشت به معیشت” جنگل گفت: در آوریل 22, بیانیه با استناد به جنوب فرمانداران که در حال حاضر بازگشایی کشورهای خود را. “کارولینای شمالی باید یک حس فوریت برای بازگشایی شده است. ما می توانید دو چیز در یک بار حفاظت از زندگی و معیشت. شهروندان ما کشور بزرگ سزاوار چیزی کمتر.”

در اواخر ماه مه شارلوت هنوز برنامه ریزی برای میزبانی Coca-Cola 600 نسکار مسابقه یک رویداد است که به طور معمول به تساوی 100,000 افراد, اما, که برگزار خواهد شد در این سال بدون فن. آن را از نزدیک تماشا نشانه هایی از اینکه در این شهرستان می تواند میزبان یک رویداد بزرگ البته یکی تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان یک طبیعی کنوانسیون حزب جمهوری خواه.

دکتر مندی کوهن, کارولینای شمالی, بهداشت و خدمات انسانی, وزیر بوده است که منجر مشاور فرماندار در coronavirus پاسخ. چند تا از کوهن طرح سلامت باید برنده گسترده حمایت هر دو حزب در دولت در خصوص رویکرد او به پزشکی اصلاحات. اما او همچنین یک سابق مقامات دولت اوباما و برای یک زمان او کمک کرد تا اجرای Obamacare خود را. که در پس زمینه می تواند سوخت و حتی بیشتر اختلاف در یک فرار به وسایل ایمنی از یک جمهوریخواه.

دموکرات ها که شروع شناور ایده هایی برای کوچک پشت یا مجازی کنوانسیون در ماه جولای دیدن کوپر انتخاب مجدد به عنوان انتگرال به حزب تلاش را به نفع خود به جنوب.

داگ ویلسون یک کارولینای شمالی بر اساس دموکراتیک سیاسی استراتژیست گفت: کوپر و دموکراتیک از فرمانداران جنوب — اندی Beshear کنتاکی جان ادم ادواردز از لوئیزیانا و رالف نرتهم ویرجینیا — آیا داستان های موفقیت در این تلاش.

همه را نشان داده و “توانایی قادر به تعادل چه حزب خود را می خواهد شما را به انجام و آنچه حاکم است مورد نیاز” ویلسون گفت:. “کوپر شده است قادر به انجام یک کار خوب از … برگزاری به سیاست های مترقی که نمی ترساندن و دور مستقل.”

کوپر روابط صمیمی با برخی از برجسته دولت اوباما نمی صدمه دیده است یا نه. سناتور. تهم Tillis (R-N. C.) نیز رو انتخاب مجدد در ماه نوامبر شده است علنا حمایت از فرماندار بازگشایی استراتژی در تمجید او خود را برای گنجاندن مقامات بهداشت عمومی.

Tillis خطاب کنوانسیون چشم انداز با برخی از سکوت. در اوایل مارس تاون هال با ترکیبات سناتور شناور امکان بعد کنوانسیون تاریخ.

قبل از شروع coronavirus در کارولینای شمالی کوپر لذت می برد تصویب رتبه بندی به طور مداوم در حدود 50 درصد است. دو حزبی حسن نیت او موجب از دست زدن به او از این ویروس تا کنون داده دموکرات اعتماد به نفس او را برنده دور دوم حتی اگر او حرکت می کند برای جلوگیری ایران از’ پپ رالی سه ماه قبل از روز انتخابات.

“من فکر می کنم که او در یک موقعیت خوب در حال حاضر. او می داند که این نمی تواند دائمی وضعیت” ویلسون گفت:. “در نهایت این دولت است که تو باید به بازگشایی شده است.”

الکس Isenstadt و جوآن Kenen کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>