این Steamery سیروس شماره 2 سفر بخار از بخار خود را چروکیده لباس سزاوار

Category: دیلی بیست Comments: No comments

حتی اگر من را سازمان داده اند و دوباره سازمان دهی من زیر شلواری, همه چیز هنوز هم تمایل به دریافت چروکیده. من انسان است. من تمایل به ترک من تمیز کردن لباس های شسته شده در یک “خورده” شمع برای چند روز. و زمانی که من زندگی می کردند در خانه پدر و مادر من شرکت تصمیم گرفتند به من ایستاده بخار هر روز صبح. در حال حاضر من مجبور به توسل به آهن هر روز. آن بزرگ نیست.

“دریافت یک کشتی بخار” به شما می گویند. خوب من بود و من هرگز می خواهم به فکر می کنم در مورد اتو کردن دوباره. بخار پز کردم مثل رولز رویس از بخار. این تناسبات از بخار. این Steamery سیروس شماره 2 بخار است که به دنبال بهترین بخار وجود دارد و سزاوار بود در روال خود را.

مات پوشش از بخار است و نرم به لمس چیزی نیست بسیاری دیگر از بخار می تواند ادعا. این فوقالعاده براق قطعه از تجهیزات است که شما را نه تنها نگه داشتن ذهن خود را در کمد اما شما می خواهم به آن وجود دارد.

این دوربین دارای مخزن آب به اندازه کافی برای دریافت از طریق شش دقیقه راست بدون دوباره پر کردن و پر بخار در حدود 25 ثانیه است. انفصال پارچه برس بزرگ برای من ابریشم و پشم تاپ که تمایل به چین و چروک در کمی بالاتر از ظرفیت گنجه. آن را حتی می آید با خود کیسه محافظ به طوری که اگر شما نمی خواهید به خطر یک هتل آهن, شما می توانید آن را همراه با شما در حالی که شما سفر. حداقل طراحی یک یادآوری است که تمام ماشین آلات نیاز به clunky و غیرجذاب است.

دیگر بخار را در نظر بگیرید:

Hilife بخار پز برای بخار لباس

با یک نه پای بند ناف این بخار می تواند مورد استفاده قرار گیرد عملا در هر نقطه. آن را نگه می دارد تا 240 میلی لیتر آب است و می تواند به طور مداوم منتشر می کنند بخار تا 15 دقیقه.

MagicPro قابل حمل پوشاک بخار برای لباس

این بخار دستی گرم در فقط 25 ثانیه است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد در بسیاری از پارچه. بهترین بخش این است که شما 15 دقیقه مستقیم از بخار قبل از نیاز به پر کردن مخزن به بالا و با آب است.

hOmeLabs بخار دستی برای لباس

ضد نشت و آسان برای پر کردن این بخار پز آماده است تا در همه لباس های خود را. این دو ایمنی حمایت با سیستم خاموش شدن خودکار زمانی که آن را می شود بیش از حد گرم و یا سطح آب خیلی کم است.

iSteam بخار

این تجمل بخار استفاده می شود چین و چروک و همچنین در مطابق با هر پارچه.

بخار و رفتن دستی پوشاک بخار

یک کشتی بخار است که در نوع فقط به نظر می رسد مانند یک پارچ آب است یک راه عالی برای حفظ مشخصات پایین.

شادی Mangano من کمی بخار پز رفتن مینی دست بخار

این بسیار دارای امتیاز بخار می آید در بسیاری از رنگ ها به تناسب هر بخار شخصیت.

Scouted است خرید اینترنتی با پالس. دنبال کنید با ما در توییتر و ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه ها و محتوای منحصر به فرد. لطفا توجه داشته باشید که اگر شما خرید چیزی برجسته در یکی از پست های ما, The Daily Beast ممکن است جمع آوری سهم از فروش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>