وحشتناک داستان تیره و مادر که اعیاد در گوشت انسان

Category: دیلی بیست Comments: No comments

تیاو رنجور می بالد بیشتر چوچول زن, فریاد میکشند و ترک خوردگی از فقط در مورد هر فیلم ترسناک در حافظه اخیر است. به ندرت از پنج دقیقه رفتن بدون یکی از آن مشمئز کننده صداهای ساخت ظاهر در موسیقی متن آن را بهتر به هرالد ورود امضای آن جانور و در این روند به تقویت تعلیق برای یک آینده مرگ و میر. آن را سرد audioscape خوراکی و contorting اندام چسبناک چکیدن و gurgling و باستان زمزمه و screeching و آن را ثابت می کند دلسردکننده کارت ویزیت از این محکم ترسناک جدید تلاش است که در بالا با آن نامقدس صدای ناهنجار و خشن و همچنین امتناع خود را برای درمان شخصیت های اصلی آن به سادگی به عنوان یک بعدی علوفه برای آن نحس شیطان ،

نوشته و کارگردانی شده توسط برادران برت و درو پیرس رنجور (اکران در VOD مارس 1) نشان می دهد جنون آن را در فروشگاه برای مخاطبان از همان آغاز با 30 سال-پیش از آن مقدمه ای که در آن یک دختر جوان می رسد در یک بعد از ظهر کار نگهداری از کودکان در طول یک باد و باران—خانه چمن جلو با آشغال دور انداخته کودکان اسباب—می یابد و در زیرزمین یک عکس خانوادگی با چهره پدر و خش و مادر خوردن یکی از دختران او. اقدام به فرار او را متوقف مرد خانه که قفل خود را به پایین را با بستن درب تزئین شده با یک بت پرست-ish نماد وارونه مثلث تمدید خطوط آن را شبیه یک دیو ،

در حال حاضر روز بن (John-Paul Howard) می رسد در خانه از پدر و لیام (Jamison جونز) که به تازگی طلاق گرفته, بن, مامان و گرفته شده در پسر نوجوان خود را برای تابستان. بن را شکسته و بازوی چپ است در بازیگران و رنجور به تدریج نشان می دهد که علت این آسیب دیدگی—و دلیل بن تبعید به این تابستان پاسگاه—به عنوان قبل از شکستن به یک همسایه خانه در جستجوی Vicodin. هر چند به وضوح آشفته و تلخ در مورد فروپاشی خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان لیام دوستیابی, co-worker, Sara (Azie Tesfai) بن با اینحال قبول کار در پدر مارینا. او در دیدار مالوری (Piper Curda) یک خروجی از همکاران که نشان می دهد فوری علاقه او حتی به عنوان چشم خود را آغاز سرگردان به محلی زیبایی جاسوسی بر روی یک قایق با یک دسته از محلی douchebags.

این پیرس برادران خود را تنظیم زمان تا بن شرایط در حالی که به طور همزمان عطف توجه خود را به بن همسایگان یک تعطیلات قبیله به رهبری Abbie (زهرا مالر). در طول یک جنگل پیاده روی Abbie پسر دیلون (Blane Crockarell) stumbles بر یک درخت غول پیکر با یک شوم تاک-نیرنگ تو خالی در آن پایه که از آن او می شنود و خود را صدای مادر beckoning به او اول با شیرینی و سپس با بدخواه خصومت. پشت در خانه, Abbie شوهر Ty (Kevin Bigley) است تعجب به یاد بگیرند که در درایو صفحه اصلی, Abbie برخورد با یک گوزن غول پیکر و او در نظر دارد به برش و تاس آن را برای شام. بیشتر تعجب آور برای همه, اما موجودی که به معنای واقعی کلمه می خزد از لاشه گوزن و به محل اقامت خود که آن طعمه خود را بر کودک نوزاد و مدت کوتاهی پس از آن در Abbie که کشیده در زیر یک تخت نوزاد و به طرز وحشیانه ای خراب شده.

هر چند Abbie تحول جادوها مشکل پیش رو رنجور بیمار است در مورد گرفتن واقعا وحشتناک کسب و کار. در مرکز صحنه است بن شکننده عاطفی با تشکر از پدر و مادر خود تقسیم و هنگام مواجهه با چشم انداز نیاز به به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی با پدر و سارا او به جای سر به یک حزب با مالوری. ترکیبی از مستی و nastiness— او دومی تحویل توسط فوق ççê ی, که, کشد, لاغر, فرو بردن شوخی به او—ترکیبات بن مشکلات و او را حتی کمتر قابل اعتماد در چشم لیام. هنگامی که دیلون ناگهان می پرسد بن برای محافظت از او را از مادر خود (که اقدام به شدت وحشت زده) و سپس ناپدید بدون ردیابی آن دشوار است برای نوجوان برای متقاعد کردن هر کسی که همسایه دیگر آنچه در آنها ظاهر می شود.

رنجور قطعا چیزی است که به نظر می رسد اما این مانع به اثربخشی آن است. این پیرس برادران درمان بن مالوری و لیام مشکلات با حرارت و تب و احترام بدین وسیله آنها را به ارزش ریشه کن برای. در همان زمان مدیران ایجاد تنش متد با استفاده از مناظر برهنه Abbie ترک خوردگی و خوراکی خودش را به طور کامل راست قامت ایستاده و از غیر انسانی دست پاره شدن راه خود را از گوشتی حفره برای نگه داشتن خلق و خوی شوم و خوفناک. بهتر است هنوز هم آنها هیچ علاقه ای آشکار توضیح ریشه های بد خود را; بلکه تنها چیزهایی را به خورد در مورد این پدیده های غیر قابل توضیح از طریق یک میانبر جستجو در اینترنت توسط بن (در “Witchypedia”) که به اطلاع او در مورد “تاریک مادر” بود که “دنیا از ریشه و سنگ و درخت” و “اعیاد بر فراموش شده است.”

مدیران ایجاد تنش متد با استفاده از مناظر برهنه Abbie ترک خوردگی و خوراکی خودش را به طور کامل راست قامت ایستاده و از غیر انسانی دست پاره شدن راه خود را از گوشتی حفره…

وجود دارد اندک پرش می ترساند کمین در سراسر رنجوراما مقدار زیادی از سادگی تشکیل شده است تصاویری حسن نیت ارائه میدهد از فیلمبردار کونور مورفی, که اعتصاب توازن ایده آل بین عایقی موجود در سایه های تیره (بهتر است برای ترک آن شکل واقعی به یک تخیل حداقل تا آخر) و ارائه فقط کافی یک نگاه اجمالی به نگه داشتن اعصاب یکی بر روی لبه. به عنوان در خور یک مجموعه داستان در یک خواب آلود تعطیلات, جامعه, وجود, وحشت زده سکون به فیلم camerawork است که به سادگی به طور منظم صوتی انفجار پیچ scrunching hellishness. در حالی که یکی گاه بخواهد پیرس برادران خواهد انتخاب کنید تا به سرعت یک ذره—وسط معابر هستند یک ذره نور در معنی عمل به ضرر داستان حرکت—کنترل خود را از مواد است که با اعتماد به نفس و سازگار راست تا به اوج که افزایش روایت تمرکز بر مادران و کودکان با ازلی تولد-رحم تصاویر.

رنجور‘s مورد علاقه در زایش نسب و حافظه بیشتر با تأکید نهایی پیچ و تاب است که نیروهای یکی به تجدید نظر همه چیز را که می آیند و به اعتبار آن است که فرش-کشیدن دستگاه احساس می کند مانند یک گسترش طبیعی این فیلم موضوعی دلمشغولیهای. آن را نیز بیشتر اساسا سرگرم کننده بسته ژست برای یک نوع کار است که می داند که می تواند فوق العاده دشوار برای تولید اگر کسانی در خطر نیست ارزش مراقبت—و که نا محدود هیولا قانع کننده ترین زمانی که صدای آنها به عنوان نفرت انگیز به عنوان آنها نگاه کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>