در فوریه. 21 آنی چیو شد bludgeoned به مرگ در تورنتو پیاده رو توسط یک ادعایی داعش حامی با یک چکش.

در تورنتو, ماساژ سکسی, سه روز بعد, یک مشکوک incel گفته چاقو اشلی Arzaga به مرگ و زخمی شدن یک زن دیگر.

کانادا آخرین حملات تروریستی به نظر نمی آید و هر چیزی شبیه به 9/11.

آنها درگیر تنهاست که حمله نیست رسمی اعضای هر یک از گروه های تروریستی است. بلکه آنها گفته کشیده به خشونت افراطی باعث می شود در اینترنت.

و با وجود داشتن هرگز آموزش دیده در اردوگاه های تروریستی و مسلح با چیزی بیش از یک وسیله نقلیه و یک کارد بزرگ و سنگین آنها موفق به انجام حملات که به کشته شدن.

ادامه مطلب: حمله مرگبار در تورنتو, وابسته به عشق شهوانی آبگرم بود incel تروریسم پلیس ادعا

این ممکن است یک ابتدایی شکل تروریسم است, اما آن را ثابت کرده است frustratingly سخت برای جلوگیری از خروج قربانیان از آلبرتا به انتاریو و کبک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که مبارزه با تروریسم سازمان را مختل بین المللی انبوه تلفات توطئه تورنتو 18 و از طریق راه آهن توطئه گران را ساده لوح loners رفته اند خسته شده اید تا آن را خیلی دیر شده بود.

گروه های تروریستی مانند داعش به خوبی آگاه هستند که تنها مهاجمان با استفاده از سلاح های ساده تر هستند دشوار است برای تشخیص به همین دلیل است که تبلیغات خود را به تشویق هواداران به کشتن با چاقو و وسایل نقلیه و حتی سنگ.

“آن را تقریبا غیر ممکن است برای جلوگیری از این فرصت طلب حملات به خصوص از گرگ تنها که لازم نیست یک رد پای دیجیتال در هر سه یا نیست بخشی از یک سازمان بزرگتر گفت:” کالین کلارک محقق ارشد در Soufan مرکز.

“این بسیار سخت است.”

کارشناسان هشدار در حال تحول تهدید incel جنبش و راست افراطی گری

کارشناسان هشدار در حال تحول تهدید incel جنبش و راست افراطی گری

اما به گفته کارشناسان وجود دارد راه برای اخلال در آن است.

اشاره کرد که به طور فزاینده جمعیتی جوان بود که کشیده شده به آنلاین افراط گرایی کلارک گفت که تا حدودی به والدین برای مقابله با این مشکل است.

او گفت که جهانی همه گیر ممکن است در ساخت همه چیز حتی بدتر از آن به سمت چپ جوانان بیشتر اجتماعی جدا شده و با ساعت های بی پایان برای کشف اینترنت کلارک گفت.

“بسیاری از والدین هستند که کار آنها در حال کار از خانه آنها در حال تلاش برای homeschool خواهر و برادر. بنابراین شما باید این نوع از نوجوانان که پر از سوراخ در اتاق خود را, خود را در زیرزمین. آنها در حال حاضر. پدر و مادر خود را واقعا نمی دانند که آنچه آنها انجام می دهند.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

RCMP را تروریسم و افراط گرایی خشونت آمیز آگاهی راهنمای لیست “شاخص” خانواده ها باید به مانند خود اینترنت و رسانه های اجتماعی استفاده کنید و شامل نمادهای همراه با ده ها تن از گروه های.

“این واقعا نوع بستگی دارد کسی که شناخت که یک مشکل وجود دارد و گفتن کسی که در موضع قدرت گفت:” استفانی کاروین استاد نورمن پاترسون مدرسه امور بین الملل.

ادامه مطلب: اکثر تروریست ها را شناخته آنچه که آنها تا به: نشانه ها چه هستند ؟

محققان دریافته اند کسانی که در حال آماده شدن برای شرکت در ترور تمایل به رفتار در راه است که سیگنال آنچه آنها انجام می دهند. “در بیش از 50 درصد از این موارد وجود دارد برخی از نوع نشت” کاروین گفت.

به عنوان یک نتیجه توقف این دسته از خشونت به معنای داشتن یک مکان است که هماهنگ به امروز تهدیدات تروریستی و مایل به مداخله قبل از آن خیلی دیر است, او گفت:.

پس از سال 2014 حملات تروریستی که به کشته شدن دو کانادایی در افغانستان در Saint-Jean-sur-Richelieu و اتاوا دولت راه اندازی یک پروژه تحقیقاتی است که آمد به همان نتیجه رسیدند.

مطالعات انجام شده توسط Canadian Security Intelligence Service (CSIS) یافت می شود کمی برای حمایت از این ایده که حمله را عمل کرده بود به طور ناگهانی. جای خود را به خشونت بیشتر احتمال دارد به دنبال یک سال و روند تحول و آماده سازی است.

آنها ممکن است تماشای خشونت آمیز در تبلیغات, ویدئوها, استفاده افراطی زبان و نمایش افراطی نمادهای اتخاذ یک نام مستعار و یا تبدیل شدن به قابل ملاحظه ای امنیت آگاهانه و با توجه به CSIS مطالعه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“افراد بسیج به خشونت — یعنی تندرو سفر داخلی و یا خارجی حمله توطئه و یا تسهیل فعالیت — اغلب سهوا نشت اطلاعات به افراد دیگر در مورد خود قصد قابلیت و آماده سازی” آن را گفت.

تورنتو پلیس RCMP می گویند مرگبار چکش حمله تروریسم مرتبط

تورنتو پلیس RCMP می گویند مرگبار چکش حمله تروریسم مرتبط

مشکل این است که تماشاگران را به اطلاع و انجام کاری درباره آن. اما علائم هشدار دهنده نیست همیشه جدی گرفته شود و یا درک توسط کسانی که در اطراف یک مهاجم و یا حتی توسط مقامات.

در ماه ژوئن گذشته یک زن با ضربات چاقو کشته شده در یک سودبوری پارکینگ توسط یک مرد که گفت او یک incel. بعدا روشن شد که توسط پلیس از یک سال قبل پس از شارژ در افسران در حالی که فریاد شعارهای افراطی.

زن و کودک که مهاجم گفت: او می خواست برای کشتن نیز زخمی شد. الکساندر Stavropoulos, 26 التماس کرد گناه به دو فقره اقدام به قتل و نقض آزادی مشروط.

پلیس ادعا نوجوان بازداشت مرگبار Feb. 24 حمله در تورنتو تاج آبگرم آشنا شد و با 2018 تورنتو ون مهاجم و همچنین نویسنده incel “مانیفست.”

در دادگاه روز سه شنبه خود را در درجه اول قتل و اقدام به قتل به اتهام شامل به روز شد “فعالیت های تروریستی.” اعتقاد بر این است که اولین بار یک incel مهاجم تا به حال شده است به اتهام تروریسم است.

ادامه مطلب: تهدید ‘incel” تروریسم همچنان به رشد جذب جوان پیروان — کارشناسان

“سنتی مبارزه با تروریسم معیارهای در حال رفتن به محل کار با یک incel جنبش و یا یک راست” گفت: یعقوب افزار یک دستیار پژوهش در شورای روابط خارجی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک راه حل این است به منظور جلب در تعداد رو به رشد است که در سمت چپ این جنبش و می تواند کمک به تضعیف افراطیون’ پیام گفت: Ware, نویسنده چندین مقاله در incels.

“چگونه می توانیم با استفاده از صدای خود را و چگونه می توانیم با استفاده از تجربه خود بینش خود را برای بازگشت به حرکات و سعی کنید و مردم است؟”

او گفت: شرکت های فن آوری نیز نقش مهمی در جلوگیری از افراد آسیب پذیر از جمله کسانی که با چالش های بهداشت روانی از کشیده به خشونت افراطی جنبش.

“ما نیاز به انجام یک کار بهتر از حفاظت از جوان ذهنی افراد آسیب پذیر از کشیده به رادیکال جنبش زمانی که آنها واقعا فقط به دنبال یک حس هویت و حس تعلق آنلاین,” او گفت:.

“ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از خطرناک اپورتونيست آنلاین از کشیدن در افرادی که درد و رنج و کسی که نیاز به کمک شما می دانید و نه بیشتر از نفرت است.”

به گفته کارشناسان تعقیب, ماساژ کشتن به عنوان تروریسم خواهد ارسال یک پیام مهم است. آن را نیز می تواند کانادایی ها بیشتر از آنچه که امروز تروریسم به نظر می رسد مانند کاروین گفت.

کانادایی ها می دانم در مورد داعش و تقریبا به طور قطع خواهد انجام کاری اگر آنها فکر می کردند کسی به آنها نزدیک شد و درگیر شدن با این گروه است, اما ممکن است هنوز نمی توان در مورد راست افراطی و یا incels, او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“تنها راه مردم در حال رفتن به این تشخیص به عنوان افراط گرایی خشونت آمیز است که اگر ما آن را به عنوان درمان افراط گرایی خشونت آمیز گفت:” دانشگاه کارلتون تروریسم و امنیت ملی متخصص است.

Stewart.Bell@globalnews.ca

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de