این حمله دیده می شود در سراسر کشور — و در دموکرات ” مشاهده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه تنها رفت از سراشیبی وجود دارد.

به عنوان سخنران نانسی پلوسی گسترش دست خود را فقط قبل از شروع مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس رئیس جمهور به سرعت چرخد و پشت خود را ترک اسپیکر دار.

نه به outdone به طور معمول محدود پلوسی در یک نمایش قرار داده و خودش را به عنوان برگ برنده سخنرانی پیچیده. ایستاده در پشت رئیس جمهور او با دقت پاره پاره تا به صفحه بعد از صفحه از این سخنرانی در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جمهوری خواهان تشویق پایان یک آدرس است که عمدتا catered به سخت هسته ای ایران پارتیزان.

“این ادب چیزی برای انجام با توجه به جایگزین” پلوسی به خبرنگاران گفت: او به عنوان اتاق خارج شد. بعد از آن او به عنوان چپ کاپیتول او افزود: “این بیانیه از دروغ.”

یک منبع نزدیک به سخنران گفت: در حال حاضر برنامه ریزی نشده بود. اما دو bookends — از حمله و اشک کاملا در محفظهای قرار دادن در حال رشد لرز است که تعریف مغلوب ساختن پیشی جستن-پلوسی ارتباط است. پلوسی و تهمت تا به حال صحبت در ماه و برخورد خود را سه شنبه شب اولین بار بود که آنها چهره به چهره پس از دموکرات ها راه اندازی خود را استیضاح پرس و جو.

کل قسمت در آدرس سالانه بسیاری از چپ befuddled عضو است که گفت: اختلافات دستگیر منظره رئیس جمهور ایجاد شده در سه شنبه شب.

“گمان می کنم این همه بخشی از واقعیت نشان می دهد دولت از آدرس اتحادیه که ما فقط تجربه” Rep. جیمی راسکین (D-Md.) mused به عنوان او به سمت چپ اتاق.

“است که یک سال 2020 کمپین تجمع بود که دولت از اتحادیه” اضافه شده سن. کریس مورفی (D-Conn.), آن را “رسوایی است. … من پشیمان پله یک پا داخل.”

حتی سناتور. Joe Manchin (D-W. Va.), که chided خود را دموکراتیک همکاران برای بودن بیش از حد حزبی در مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس گفت که این حمله از پلوسی را به دست شد “افتضاح است.”

“ما بهتر از آن است. ما یک کشور بهتر از آن” Manchin گفت:, و اضافه کرد که او مردد چگونه او را از رای به استیضاح مقالات رو مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه. “هنوز رتبهدهی نشده است. ما باید یک روز دیگر.”

برای تمامیت مغلوب ساختن پیشی جستن ساعت و نیم طولانی آدرس دموکرات ها را امتحان کنید نه به پنهان کردن خود را در اهانت به رئیس جمهور و یا سیاست های او بود و شعار. در طول این سخنرانی — که ترکیبی از اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته مغلوب ساختن پیشی جستن خشن و بی ادب مبارز-در-رئیس و یک خط تیره از بازی میزبان نمایش در پرتاب — وجود دارد قابل شنیدن این jeers, صدای خش خش و بوس از دموکراتها طرف اتاق.

حتی پلوسی می تواند کمی به پنهان کردن خود را تحقیر در زمان تکان دادن سر خود را و cringing.

“این شرم آور مخرب و تفرقه سخنرانی” گفت: Rep. جری کانلی (D-Va.). “او هیچ چیز برای کمک به زخم او کمک کرد ایجاد کنید.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) افزود: “این عوام فریب, undignified, بسیار حزبی و در بیش از حد بسیاری از مکان های کذب.”

رئیس جمهور سوم دولت از آدرس اتحادیه قرار گرفت یکی از مهم ترین لحظات در تاریخ آمریکا — در آستانه مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار تبرئه خود را در سنا استیضاح محاکمه. و با وجود دموکراتها بسیاری از اعتراضات در سراسر خود را grousing بعید است که به یاد می شود در میان تمام نمایشگری تهمت نمایش داده شده در اتاق.

مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود اینکه در وسط یک استیضاح طوفان رفت و مصمم و نه پس از ذکر این مجلس رای به استیضاح او در ماه دسامبر و یا در حال انجام سنا محاکمه. به جای او تحویل داده و عملکرد در نظر گرفته شده برای احساس مانند یک حلقه برجسته از ریاست جمهوری خود را کامل با شعارهای “ایالات متحده آمریکا” و افزایش شعارهای ملی — به عنوان به خوبی به عنوان مورد علاقه خود را حمله به “سوسیالیستی” دموکرات.

“شما می دانید آنچه که من در مورد ؟ من به شما بگویم آنچه که من در مورد” گفت: سناتور. راب پورتمن (R-اوهایو) انتظار خبرنگاران برای ارائه که در او نیست آدرس استیضاح. “که من فکر می کنم بسیار باهوش بود برای او را به صحبت در مورد آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ظالمانه ترین خطوط باعث چند نادر واکنش های پلوسی که دو بار mouthed “درست نیست” از قرار گرفتن پشت مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله زمانی که رئیس جمهور به دروغ ادعا کرد که دموکرات ها می خواهند به ارائه مالیات دهندگان بودجه مراقبت های بهداشتی به “میلیون ها نفر از بیگانگان غیر قانونی.”

سناتور. کریستن جیلیبرند (D-n. y.) نشان داد یک خبرنگار یک نوت بوک پس از سخنرانی که او تا به حال پر شده با “تمام چیزهایی که من فکر کردم که او دروغ گفتن در مورد.”

جو در خانه طبقه بود و بسیار شبیه به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات — با صدای بلند و داد و بیداد کن با جمعیت عاشقانه جمهوریخواه طرفداران ساخت تا نیمه اتاق. اما این بار وجود دارد به همان اندازه گروه بزرگی از مشخصه آشفته دموکرات ها بودند که فقط به عنوان مشغول به زور هل دادن به عقب در سراسر.

و جمهوری خواهان چپ اتاق ستایش تهمت سخنرانی و تصرف در پلوسی در حال حاضر ویروسی لحظه پاره کردن سخنرانی رئیس جمهور.

“بود که رقت انگیز است. آن را شرم آور” تد کروز سناتور. (R-تگزاس) گفت: از Pelosi را حرکت می کند. خانه GOP پارلمانی رئیس لیز چنی (R-Wyo.) اضافه شده است که سخنران بود “اوقات تلخی” و به نام تهمت سخنرانی “عالی است.”

در نمونه مغلوب ساختن پیشی جستن مد به طور معمول ملالت امر برجسته چند ساخته شده برای تلویزیون تاب از جمله یک مراسم بین یک نظامی زن و شوهر است که در افغانستان برای چند ماه گذشته در چهارم استقرار.

پیش از آن در سخنرانی مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که بانوی اول Melania Trump خواهد جایزه مدال آزادی ریاست جمهوری که بالاترین افتخار غیر نظامی به دیرین مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh اواسط سخنرانی.

Limbaugh که این هفته اعلام کرد که او درد و رنج از پیشرفته سرطان ریه به نظر می رسید واقعا شگفت زده ژست حتی اگر برنامه ای برای مدال — هر چند نه تنظیمات که در آن می توان ارائه — شده بود اعلام کرد ساعت قبل از.

برای دموکرات ها که نشسته در سمت دیگر اتاق می شد بی دست و پا چند دقیقه. چه شروع با نمایندگان مجلس نشسته و با احترام در سکوت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان extolled Limbaugh — عمیقا پلاریزه شکل طولانی برای انتقاد نژادپرستانه و ضد گی مواضع — در نهایت رشد کمتر محدود به چند دموکرات تشکر با صدای رسا و بانگ زد: “نه.”

اما بر خلاف تهمت های اخیر تجمعات انتخاباتی دموکرات ها وجود دارد به وزن در — و بنابراین با صدای بلند.

“رئيس جمهور هم سه چیز امشب: او ثابت کرد او می تواند جزئیات از یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته او دروغ را از طریق دندان های خود را و او بیشتر تقسیم کشور گفت: Rep. دیوید Cicilline (D-R. I.). “و سپس به این عجیب و غریب ارائه یک مدال آزادی را نشان می دهد بحث میزبان اعطای بورس تحصیلی و پس از آن دوباره وحدت از خدمات عضو با خانواده اش. آن را بسیار عجیب و غریب است.”

در یک نقطه در سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در کنگره به او ارسال یک مراقبت های بهداشتی بسته بندی: “دریافت صورتحساب بر روی میز من و ما آن را امضا و به قانون است.”

دموکرات ها در پاسخ فورا برگزاری سه انگشت — اشاره به H. R. 3, انجمن’ لایحه اجازه می دهد تا مدیکر به مذاکره قیمت دارو. سپس آنها شروع, شعار, “ساعت 3, ساعت 3, ساعت 3” بنابراین با صدای بلند که برگ برنده خود را مجبور به توقف برای چند لحظه به او منتظر مجلسی به آرام کردن.

بعد از آن در سخنرانی تهمت قول به “همیشه خود را محافظت دوم متمم حق نگه داشتن و حمل سلاح” و یک مرد در گالری فریاد زد پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن. این فرد گوتنبرگ, از دست رفته یک دختر در سال 2018 تیراندازی در پارک, Fla. — و شده بود یک مهمان پلوسی ، او به سرعت به همراهی کردن به عنوان پلوسی به نظر می رسد به حرکت عصبانیت.

و برخی از دموکرات ها به سادگی تصمیم به راه رفتن.

مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan Omar (D-Minn.) و رشیدا Tlaib (D-Mich.), سمت چپ اتاق لحظات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ دیوان عدالت برت Kavanaugh که نامزدی بود تحت فشار قرار دادند از طریق رغم اتهامات تجاوز جنسی با زنان متعدد و بیش از حدت مخالفت دموکرات ها. اقلیت سنا, شلاق زدن, دیک دوربین (D-بیمار است.) گفت: او تنها به دلیل حضور او معتقد است به عنوان یک عضو از رهبری او برای نشان دادن احترام به دفتر.

در برخی از مسائل واکنش بیشتر مخلوط با اعداد کوچک از دموکرات پیوستن به در با جمهوری خواهان به تحسین برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی بهداشت و درمان!” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد به غرش تشویق از طرف ایران.

بیش از یک دوجین از دموکرات ها نیز ایستاده بود تا تقریبا در تمام مناطق که در آن تهمت برنده در سال 2016 از جمله مظنونان حمله به دانشگاه حداکثر رز نیویورک, Abigail Spanberger ویرجینیا, الیسا Slotkin میشیگان و انجی کریگ در مینه سوتا.

بسیاری از همان کسانی که دموکرات ها از جمله Spanberger رز و Slotkin — نیز ایستاده بود به تحسین به عنوان برگ برنده اعلام جدیدترین شاخه های نظامی: فضای نیروی. پشت سر آنها چند, چندین دموکرات دست هایش را.

وجود دارد همچنین شواهدی از برخی از غیر منتظره قانونی پیروزی که تهمت و دموکراتیک رهبران موفق شده اند با وجود شدید شخصی و اختلافات بین احزاب: ایستاده ovations برای مرخصی خانواده عدالت کیفری اصلاحات و تلاش برای مبارزه با مواد مخدر بیماری همه گیر.

و حتی پلوسی نشانه تمایل او به کار با مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او می تواند — و به مبارزه با زمانی که لازم است.

“ما همیشه گسترش یک دست دوستی” پلوسی به خبرنگاران گفت: پس از آن. “اگر او را رد آن را تا به او.”

جان Bresnahan ملانی Zanona ماریان لوین و اندرو اینکه desiderio کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im