مغلوب ساختن پیشی جستن-توییتر مبارزه با طناب در بقیه Silicon Valley

Category: پلیتیکو Comments: No comments

توییتر تصمیم به واقعیت-بررسی رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها دارای طاقی دره سیلیکون بزرگترین بازیکنان به یک مبارزه سیاسی با واشنگتن زمانی که آنها دست کم آن را می خواستم.

تعمیق دشمنی بین رئیس جمهور و رفتن به پلت فرم رسانه های اجتماعی است مجبور به شرکت هایی مانند Facebook و گوگل برای اماده کردن برای یک لابی های نبرد برای دفاع از حمایتهای قانونی است که زیر بنای خود را سودآور کسب و کار مدل های دیر و خیلی بیشتر عموم از آنها انتظار میرود. کسانی که آماده سازی شتاب این هفته حتی به عنوان Facebook روشن ساخته است به ناروا که آن را به اشتراک گذاری توییتر مشاهده آنلاین سیستم عامل باید رسیدگی سیاسی بیان.

در حال حاضر صنعت هیچ چاره ای جز به اب راه رفتن را به طور فزاینده ای حزبی بحث بر سر آزادی بیان در یک preelection فصل در حال حاضر پاره های تنش در اطراف همه گیر بیکاری توده و نژادی ناآرامی.

“این یک بحث بود که در داخل کمربندی که در حال حاضر رفته, ملی, و این بدان معنی است که طرفداران آنلاین رایگان سخنرانی نیاز به آماده سازی ملی در پاسخ گفت:” کارل Szabo, معاون رئیس جمهور و مشاور عمومی در NetChoice یکی از بسیاری از تکنولوژی صنعت گروه تجارت در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن-توییتر مرحله نهایی مسابقات این هفته است.

“آنچه مخالف ‘افزایش جزر و مد آسانسور تمام قایق?’ که گفت:” یک شرکت با تکنولوژی سیاست رسمی که صحبت ناشناس به دلیل حساسیت اوضاع ،

به عنوان تهمت و توییتر sparred این هفته NetChoice — که اعضای آن عبارتند از: Facebook, Twitter, Google و نمرات دیگر بزرگ-نام شرکت های آنلاین — با عجله به تلاش برای متقاعد کردن مردم آمریکا که تهمت اشتباه است در مورد مبهم ارائه یک ربع قرن ارتباطات قانون است.

حرکت با تکیه بر Facebook, پست توییتهایی و مبین فیلم یک شیفت از این گروه بیشتر به طور معمول insidery استراتژی لابی تپه کارکنان و یا اعضای کنگره است. و این نشان می دهد بیشتر رویکرد گسترده به نحوه دره سیلیکون برنامه ای برای شرکت در این پیام نبرد بر قوانین حاکم بر رسانه های اجتماعی.

بقیه از دره سیلیکون مقاوم و لابی حضور لگد به دنده بالاتر نیز هست.

انجمن اینترنت, که نشان دهنده, Twitter, Google و Facebook در میان دیگران به سرعت منتشر شد و یک ویدیو با این استدلال که اینترنت بستگی به مسئولیت حمایت در مرکز این مبارزه است. کامپیوتر و ارتباطات انجمن صنعت بررسی تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات خود را با شرکت های عضو. و مصرف کننده با تکنولوژی ارتباط می گوید آن است که انتظار برای فشار به آمریکا و قوه قضائیه و تجارت کمیته و همچنین به عنوان فن آوری و کسب و کار متمرکز بر قفقاز در میان هر دو طرف — از جمله برخی از نمایندگان مجلس با آنها به طور معمول نمی هدف است.

Facebook در ضمن یک مطلب عمومی نشان از تلاش برای ماندن در خارج از این هفته محتوا اعتدال برخورد: مارک زوکربرگ مدیر عامل ظهور تا عصر در اواسط هفته به می گویند که او بسیار متفاوت از توییتر بر روی چه سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید رسیدگی به جنجالی سیاسی بیان. شرکت هایی مانند خود زوکربرگ گفت: باید عمل به عنوان “داور از حقیقت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در تصرف فرصت برای تاکید بر تقسیم. “@Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ است که امروز انتقاد توییتر” رئیس جمهور توییتی جمعه.

اما هر چه عمومی اصطکاک ممکن است وجود داشته باشد بین فیس بوک و توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی مبارزه که در توییتر توسط ماشین پرس یا واقعیت-بررسی برچسبهای بر دو مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی پست الکترونیکی-در رای گیری پیامدهای برای کل صنعت آنلاین.

مغلوب ساختن پیشی جستن Szabo گفت: “با استفاده از دولت برای حمله به آزادی بیان و حقوق شرکت های اینترنتی.” (تهمت ساخته شده است که مخالف بحث و گفت واشنگتن باید حمایت از آزادی بیان از سانسور سیاسی لیبرال را Silicon Valley).

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به توییتر احکام با امضای یک فرمان اجرایی پنجشنبه که اهداف قانون در قلب صنعت اینترنت: بخش 230 قانون ارتباطات نجابت. 1996 اساسنامه ارائه می دهد سیستم عامل های آنلاین گسترده مصونیت از پرونده های حقوقی بیش از این پیام, عکس, فیلم ها و مطالب دیگر کاربران خود را پس از یک حمایت کمک کرده است که شرکت هایی مانند Facebook و Google متراکم کردن برخی از بزرگترین شرکت ها و اقبال. همچنین به سایت های گریز به حذف محتوای آنها خیال اعتراض یک قدرت تهمت متهم به شرکت در سوء استفاده برای حزبی به پایان می رسد.

در جهت تهمت می پرسد سازمان های دولتی به تفسیر مجدد قانون در راه است که اجازه می دهد آنها را به مجازات شرکت های مطالب تصمیمات آنها بدانند سیاسی مغرضانه. او همچنین تهدید به فشار کنگره برای تصویب قانون به اصلاح و یا لغو بخش 230 بالقوه تهدید وجودی برای شرکت های’ مدل های کسب و کار.

قابل توجه این صنعت تلاش هستند با تمرکز به طور عمده در خطر قانون — و نه آنقدر در اجرایی که بسیاری از کارشناسان حقوقی می گویند فاقد اقتدار و درگیری با قانون اساسی است.

“اگر وجود دارد به تغییرات در بخش 230, این امر می تواند بیرون آمدن از کنگره و نه کاخ سفید گفت:” مایکل Petricone معاون ارشد امور دولتی برای مصرف کننده با تکنولوژی ارتباط است. “شما شاهد افزایش توجه وجود دارد.”

شرکت های فن آوری’ واکنش ها نسبت به دولت های قبلی تهدید نیست همیشه صنعت گسترده. بقیه از دره سیلیکون شد بیش از خوشحال به شما اجازه Facebook تحمل فشار از انتقادات بیش از داده ها و حریم خصوصی گوگل تحمل پرطرفدارترین آنتی تراست کانون توجه است. با توییتر مصرف مشت بقیه جهان فن آوری می تواند به بازدید از آن به عنوان فرصتی برای تنفس آسان در حالی که برای. آنها احساس طناب به یک نبرد باعث توییتر.

توییتر در ضمن تشدید آن سرکوب مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز شنبه, برچسب زدن یک مغلوب ساختن پیشی جستن توییت حاوی عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” در پاسخ به اعتراضات در مینیاپولیس به عنوان “ستایش خشونت است.” کاخ سفید پس از آن, توییتی مغلوب ساختن پیشی جستن را کلمه به کلمه باعث توییتر به اضافه همان برچسب هشدار دهنده بر روی رسمی کاخ سفید حساب. Facebook در مقابل اعلام کرد و آن را اقدام علیه یک پست حاوی تهمت یکسان جمله بندی.

در آزمون دیگری برای توییتر سیاست تهمت توییتی شنبه صبح که معترضان که تا به حال فراوان در خارج از کاخ سفید شب گذشته خواهد “شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند” تا به حال آنها نقض زمینه.

در حالی که توییتر خود اولویت های سیاست در واشنگتن بخش 230 و مطالب دیگر مقررات رئیس در میان آنها آن کمتر و گیرایی در پایتخت کشور از آن دره سیلیکون هستند. آن را به تازگی تمایل بیشتری به آنتاگونيزه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از برخی دیگر از شرکت های فن آوری و قبلا گفت که آن به طور کلی دست-رویکرد رهبران جهان به این معنا نیست تهمت توييتها نمی تواند کشیده از پلت فرم. توییتر کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

توییتر مراتب کوچکتر شرکت از Facebook و گوگل ساخت آن کمتر از یک هدف برای فدرال ضد انحصار مقامات. آن را تا حد زیادی یک پلت فرم است که برگ های آن خارج از بحث با اجرای قانون بیش از رمزگذاری. و آن را هرگز بالا-دلار پلت فرم برای تبلیغات سیاسی که Facebook و از سال گذشته آن را دیگر قبول تبلیغات سیاسی در همه.

“توییتر اقدام در حال حاضر به دلیل آنها می گفت:” Nu Wexler سابق سخنگوی گوگل و Facebook و توییتر. “آنها یک آنتی تراست هدف است. آنها در چین, به طوری که آنها لازم نیست که به نگرانی در مورد angering دولت است. و این دو مورد که آنها را انتخاب کرده اید رای گیری اطلاعات غلط و مستقیم خشونت آمیز و تهدید هستند و آنهایی که خوب برای آنها است.”

این هیچ جای تعجب واقعی که مغلوب ساختن پیشی جستن را پس از دره سیلیکون به عنوان او. کاخ سفید برای بسیاری از سال بوده است خانههای گلی خالی یک مدیر اجرایی به منظور تلاش برای مهار رسانه های اجتماعی است که آن را به پایان رسید تا صدور این هفته است. در اواسط ماه مه رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که “چپ رادیکال است که در کل فرماندهی و کنترل Facebook, Instagram, Twitter و Google” اصرار او 80 میلیون پیروان به “باشید.”

اما جایی که برخی در این صنعت تا به حال فکر تهمت بود به احتمال زیاد به رول کردن برخی از جمله نظم در هرج و مرج اجرا تا انتخابات ماه نوامبر به عنوان بخشی از یک پاکسازی-اجتماعی-رسانه ها درخواست تجدید نظر را به پایه خود را با داشتن این tit-for-tat تشدید شکستن در ماه مه به معنی مبارزه می خورد تا خیلی بیشتر اکسیژن و رایت دیگر.

“همه انتظار این مبارزه” Wexler گفت. “آنها فقط فکر می کردم که این اتفاق می افتد در ماه سپتامبر یا اکتبر به عنوان بخشی از یک get-out-the-رای گیری فشار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>