این Trumpists تقویت برنی ساندرز ممکن است آنچه را که آنها آرزو و حسرت آن

مورد علاقه در نیوهمپشایر پس از مبارزه با به طور موثر در قرعه کشی آیووا برنی ساندرز یک شات واقعی در نامزدی حزب دموکرات. و هیچ کس به نظر می رسد شادتر در مورد این از Trumpists که نیست فقط تشویق او و تلاش برای تقویت این ایده دموکرات ها در حال خیانت به او را متوقف کند اما به طور جدی به تداخل با دیگر فرایند برای کمک به او را بیش از بالا. آن را سخت برای دیدن Trumpists outsmarting خود را با این یکی.

این فقط بحث هر چند وجود دارد مقدار زیادی از آن. ایران رهبر کوین مک کارتی ادعا که از زمان سنا اعلام جرم محاکمه شد DNC توطئه به حاشیه Sanders. Donald Trump Jr. استدلال کرد که پس از برنی گره خورده بود با استیضاح در روزهای منتهی به قفقاز که به معنای او را به عنوان “بزرگتر” پیروزی در آیوا از پیت Buttigieg. و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Sr. متهم مایک بلومبرگ از کمک به DNC “دکل انتخابات” در برابر Sanders.

اما نیز وجود دارد عمل است. با ساندرز بسته شدن شکاف در کارولینای جنوبی که به طور اولیه جمهوری خواهان در حال آماده سازی برای رای دادن به سوسیالیستی در چه پست و پیک , گزارش خواهد بود “در مقیاس گسترده ای تلاش این هفته برای تشویق اوباما رای دهندگان در سراسر کارولینای جنوبی به رای وزیر بهداشت ، برنی ساندرز در فوریه. 29 دموکراتیک اولیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر