ونزوئلا پروژه: کانادا مرد متهم را در اتهام از دولت ایران پول شویی طرح

یک ایرانی-کانادایی متهم شده است که از تقلب در بانک در اتهام پول شویی و تحریم فرار از طرح مربوط به ایران را به دولت و متعلق به دولت شرکت نفت در ونزوئلا و یک شبکه پیچیده از حساب های دریایی و صدف شرکت.

بهرام کریمی 53 ساله متهم شده بود در نیویورک با چندین فقره — از جمله بانک تقلب و توطئه برای ارتکاب تقلب در بانک — برای اتهام نقش در funnelling ما 115 میلیون دلار از طریق بانک های ایالات متحده و به حساب دولت ایران با توجه به کیفرخواست unsealed هفته گذشته است.

و در یک سوم تعداد فدرال ایالات متحده دادستان ادعا کرد که در ماه ژانویه کریمی سعی به پنهان کردن خود را در پول شویی طرح با دروغ گفتن به FBI محققان در کانادا در مورد دانش خود را از تحریم ها علیه ایران است.

در حالی که کیفرخواست نشان می دهد کریمی, زندگی در کانادا, آن ارائه می دهد هیچ جزئیات از اینکه او با استفاده از یک پاسپورت کانادایی و یا کسب و کار در ادعایی طرح. اخبار جهانی نمی تواند قرار دادن کریمی و اطلاعات در مورد هر قانونی پاسخ از متهم در دسترس نیست. از اتهامات عنوان شده علیه کریمی نیست و ثابت شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: چگونه یک DEA کاوشگر کشف حزب الله کانادا پول شویی ops

اما علیرضا نادر ایالات متحده فکر می کنم تانک متخصص که مطالعات غیرقانونی تامین مالی عملیات استفاده شده توسط رژیم ایران گفت: کریمی مورد برجسته است که ثروتمند ایرانی رژیم پسند مهاجران کانادا استفاده می شود برای تامین مالی عملیات مخفیانه برای ایران.

“دولت کانادا نیاز به نگاه بسیار نزدیک در ایران عناصر در کانادا مشغول غیرقانونی مالی و فعالیت های سیاسی” نادر گفت.

پرینت این

دولت-شرکت های مرتبط و دو گذرنامه در ونزوئلا پروژه مورد

از اتهامات عنوان شده علیه کریمی دوگانه کانادا-Iranian شهروند آخرین توسعه در اصطلاح “ونزوئلا پروژه” پرونده مربوط به یکی از پیشرفتهترین سیاسی متصل میلیاردرهای محمد صدر هاشمینژاد و پسرش, علی صدر نژاد.

علی صدر نژاد دستگیر شد در سفر به ایالات متحده در سال 2018 و به اتهام تقلب در بانک, فرار از تحریم ها و چند اتهام پول شویی. نژاد اتهامات را رد کرده است. و وکلای او گزارش به دنبال به شمارش در کیفرخواست خود را رد استدلال ایالات متحده دادستان موفق به شناسایی نژاد را توطئه گران و ارقام در ایران بهره مند است که در اتهام طرح. یک دادگاه انتظار می رود که گاهی اوقات این سال است.

اما ونزوئلا پروژه مورد آن مرتبط شده است در رسانه های بین المللی گزارش به قتل یک روزنامه نگار در مالت — پیشرفته برای اولین بار پس از سال 2018 در هفته گذشته با اتهامات جدید علیه کریمی و تعدادی از همدستان متهم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که مقامات ایرانی نبوده است به نام یا متهم در این پرونده هنوز ونزوئلا پروژه کیفرخواست متهم ناشناس دولت ایران ارقام از مشارکت در این طرح است.

ونزوئلا پروژه مورد است که توسط تروریسم و مواد مخدر بین المللی واحد از آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک, خبرگزاری فرانسه گزارش داد.

ادامه مطلب: پلیس مخفی, مطالعه می یابد شبکه های جرایم می تواند متمرکز بیش از $1B از طریق ونکوور خانه در سال 2016

با توجه به کیفرخواست علیه علی صدر نژاد و کریمی, آنها همکاری توطئه گران در یک طرح با استفاده از استراتوس گروه مستقر در تهران بین المللی ساخت و ساز کنگلومرا کارگردان نژاد پدر.

این کیفرخواست محرمانه به نژاد خانواده صرف سال راه اندازی شرکت های پوسته و حساب در دبی, سوئیس جزایر ویرجین بریتانیا و ترکیه و ایران به منظور مخفیانه انتقال وجوه از ونزوئلا دولت به اشخاص در ایران ،

کانادا ضد پول شویی وکیل کریستین Duhaime گفت: کیفرخواست علیه کریمی نشان می دهد او را استخدام کرد تا برای ونزوئلا پروژه زیرا او می تواند با استفاده از خود را شهروندی در کانادا به منظور کمک به پنهان کردن “بانک ارتباط مسائل بین ایران و ونزوئلا به طوری که (ایالات متحده) بانک … نمی تواند تشخیص وجود دارد nexus به ایران است.”

کریمی کیفرخواست می گوید در سال 2009 استراتوس گروه ایجاد ونزوئلا پروژه اجرایی کمیته — که کریمی و علی صدر نژاد بودند — “برای نظارت بر اجرای ونزوئلا پروژه … به منظور پنهان کردن از بانک های ایالات متحده و دیگران بودند که خدمات ارائه شده به ایران در نقض تحریم های ایالات متحده قوانین.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: تورنتو بازداشت مرد با $1M نقدی ممکن است روابط بین المللی پول launderer. در حال حاضر او را به اتهام فرار کرد, کانادا

تولید ایالات متحده بودجه از ونزوئلا زیرساخت های مقابله

ساده هدف از ونزوئلا پروژه با توجه به U. s. دادستان بود برای تولید دلار آمریکا برای دولت ايران با استفاده از 475 میلیون دلار زیرساخت های پروژه مرتب در سال 2006 و بودجه توسط دولت های ایران و ونزوئلا است.

یک منبع با آگاهی از ونزوئلا پروژه تحقیقات می گوید: به نظر می رسد این پروژه درگیر انبوه متورم فاکتورها برای ارزان برای خانه های ساخته شده با مازاد بودجه از پروژه روت بازگشت به ایران.

دولت ایران هنوز پاسخ به پرسش از اخبار جهانی در مورد ونزوئلا پروژه اتهامات.

استراتوس مرتب به ساخت 7000 واحد پروژه مسکن ونزوئلا با پرداخت صادر شده از ونزوئلا دولت شرکت نفت کیفرخواست محرمانه. اما به منظور ارسال دلار به ایران توطئه گران تا به حال به استخدام یک وب سایت مرموز معاملات به بانک های ایالات متحده.

برای این منظور با توجه به کیفرخواست محمد صدر هاشمینژاد و علی صدر هاشمینژاد با استفاده از گذرنامه از سنت کیتس و نویس برای راه اندازی یک شرکت در ترکیه به نام StratTurk با استفاده از یک آدرس در دبی. یکی دیگر از شرکت وضوح تعیین شد در سوئیس با استفاده از خانواده سنت کیتس و نویس گذرنامه.

خانواده و سپس باز دلار حساب در بانکهای سوئیس برای StratTurk و وضوح کیفرخواست می گویند برای دریافت پرداخت ها از ونزوئلا شرکت نفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

و پس از این وجوه از ونزوئلا شرکت نفت شد و تبدیل به دلار و انتقال به یک بانک سوئیس بیشتر از پول منتقل شد و دوباره به یک حساب کاربری در جزایر ویرجین مورد براده می گویند. ایالات متحده کمک های مالی می تواند به آن منتقل ایران.

و کریمی به اتهام کمک به اجرای این معاملات.

“در همه زمان ها مربوط به این کیفرخواست, بهرام کریمی و دیگران را به توطئه و آیا انجام معاملات مالی با استفاده از وضوح و استراتوس ترکیه از طرف و به نفع ایران افراد و اشخاص ،” کریمی کیفرخواست می گوید.

ادامه مطلب: پول شویی در انتاریو — مشکوک معاملات نقدی سنبله پس از B. C. کازینو سرکوب

علاوه بر این ایالات متحده دادستان ها ادعا می کنند این طرح طراحی شده بود “به نفع دولت ایران” و این که مقامات ایرانی به طور مستقیم درگیر است.

“یک مقام عالی رتبه در گروه استراتوس با ارسال نامه ای به دولت ایران رسمی-1 درخواست رسمی دولت ایران-1 اعمال فشار به شرکت تابعه به رعایت شرایط قرارداد و” نژاد کیفرخواست مدعی.

پرینت این

کارشناسان نشان می دهد لینک کلیک کنید برای ‘ایران را جهانی شبکه ترور’

در یک سال 2018 گزارش خانه در ایالات متحده امنیت داخلی کمیته با عنوان دولت حامی تروریسم: یک سؤال از ایران را جهانی شبکه ترور — آمریکا فکر می کنم تانک متخصص Emanuele Ottolenghi اشاره به ونزوئلا پروژه مورد علی صدر نژاد را با استفاده از تابعیت دوگانه در ایران و در سنت کیتس و نویس در این طرح از “فرار از تحریم ایران توسط شویی 115 میلیون دلار از ونزوئلا از طریق بانک های ایالات متحده.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به عبارت ساده: ایران و حزب الله با تکیه بر اتباع خود به متقلبانه دست آوردن ایالات متحده در وضعیت اقامت دائم یا شهروندی و تابعیت از کشورهای دیگر به طوری که دو دارندگان گذرنامه می تواند وارد کنید و غربی حوزه های قضایی به منظور انجام اعمال تروریسم, ترور, سرمایه گذاری و یا فعالیت های جنایی” Ottolenghi گزارش می گوید.

تعدادی از کارشناسان در ایالات متحده مطلع اخبار جهانی اطلاعاتی غربی که معتقد است شهرهای کانادا مانند ونکوور و تورنتو و ویندزور تعدادی از دولت ایران عوامل درگیر در تسهیل معاملات پنهانی برای رژیم ایران است.

Duhaime می گوید او معتقد است بسیاری از ایرانی-کانادایی ها به خصوص در ونکوور هستند و با استفاده از دو شهروندی و زیرزمینی روش بانکداری به کمک سیاسی متصل ایرانی غولهای شناخته شده در قانون منع تطهیر پول به عنوان سیاسی در معرض افراد (PEPs) — و شرکت در تحریم متلاشیکننده.

“اگر من به حدس می زنم من حدس می زنم که کریمی استخدام شد (توسط استراتوس) برای این واقعیت است که او هر دو کانادا و ایران گذرنامه ضروری است که برای ایران کسب و کار به کسب و کار در خارج از ایران” Duhaime نوشت: در یک تجزیه و تحلیل از پروژه ونزوئلا مورد. “و من حدس می زنم که وجود دارد یک میزبان کامل از شرکت ها و مردم در ونکوور که انجام چنین سایه خدمات بانکی به ایران, شرکت های ایرانی و فوق العاده PEPs در ایران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر