آبشار نیاگارا تبدیل پرتقال در شب Jan. 18 با spotlights رنگ مورد علاقه an 11-year-old محلی که درگذشت از آنفلوانزای A—با وجود داشتن شده است در بهداشت بسیار عالی گرفتن یک شات آنفولانزا و دریافت سریع best-of-the-بهترین مراقبت های پزشکی.

لوکا Calanni پدر و مادر و هر کس دیگری درگیر انجام داده بود همه چیز را راست. او هنوز هم از دادن ستارگان بسکتبال عملکرد در یک شنبه به رنج و فاجعه بار ایست قلبی اولیه زیر پنج شنبه صبح.

با این حال حتی بعد از این کشور 33 اطفال آنفلوانزا مرگ این فصل آنفولانزا بود memorialized در عمومی ترین راه tinting غرش می افتد وجود نداشت و وحشت عمومی. هیچ جرم خرید ماسک صورت عنوان شده است وجود دارد در بیشتر روزهای اخیر در ترس انتظار جدید کروناویروس که تا کنون شناخته شده است نه برای کشتن هر آمریکایی در هر سنی است. آنفولانزا کشته شدن بیش از 10 ، 000 در ایالات متحده تا کنون در این فصل و مرگ و میر ممکن است بیش از 60,000 اما مواردی که پرواز کردن قفسه های پس از لوکا مرگ شد lightbulbs مورد علاقه خود را رنگ.

“شما نمی تواند یک پرتقال lightbulb در لاو یا Home Depot” پدر پسر راجر Calanni گفت: روزانه وحش در روز چهارشنبه. “آنها فروخته شده در غرب نیویورک.”

و گسترده oranging از خیابان ها و منازل مسکونی در پنجم کلاس زادگاه فردنیا به عنوان به خوبی به عنوان آن می افتد وادار شد با چگونه Luca فوت کرد اما او چگونه زندگی می کردند.

او شناخته شده برای معرفی خود را با نگه داشتن دست خود را به دنبال شما در سمت راست چشم و گفت: “سلام من لوکا Calanni! من خوشحالم که شما را ملاقات کند.” و او مطمئن شوید که برای انجام این کار اگر او را دیدم یک بچه بود که از سمت چپ یا تمایلی برای پیوستن به در.

به عنوان او در بازی بسکتبال, فوتبال, چوگان سرپهن, و, گلف, او همیشه آماده به تماس تشویق “خوب امتحان کنید!” او یک بار توصیه هم تیمی بود که کمی بیش از حد فراوان در بهره گیری از یک پیروزی “گاهی اوقات آن مهم تر است را به نفع خود با کلاس تر از آن است که به از دست دادن با کلاس.”

در یک اردوگاه جلسه لوکا شروع هر صبح صحبت کردن به یک جوانی که به ویژه نیاز دارد. و در صورتی که جوانی نشسته فعالیت لوکا خواهد به او بپیوندید.

یک روز زمانی که لوکا بود که با برخی از دوستان در یک زمین بازی پدرش را دیدم او را گام به دور از دوستان خود و رفتن به یکی دیگر از پسر. پدر خود را بی سر و صدا را چک کنید تا مطمئن شوید همه چیز خوب بود.

“دوستان خود را بیش از وجود دارد” پدر به خاطر اشاره کرد.

“آنها خوب” لوکا پاسخ داد. “این بچه در حال بازی برای خودش و من نمی خواهم او را به بازی خود را.”

لوکا به نظر می رسید برای همیشه لطفا برای نشان دادن چگونه حق پدر و مادر خود را به حال شده است برای انتخاب یک نام که به معنی “دهنده نور است.” او به طور مستمر انجام kindnesses که پدربزرگ مادری خود به نام “اعمال تصادفی از لوکا.”

و در خود حساسیت به بدبختی دیگران از او قدردانی از همه بیشتر خود را به طور کلی خوب بخت. غیر منتظره کمی اضافه شده موفق باشید در آمد وقتی که او بیدار به خبری که پدرش به دست آورده بود یک بلیط اضافی را به بازی فوتبال بین Buffalo Bills and the Pittsburgh Steelers on Dec. 15.

“او شروع به پریدن کرد از تخت” پدر را به یاد می آورد.

لوکا ابراز قدردانی برای تمام نعمت خود را زمانی که او و پدرش متوقف شد در یک ایستگاه گاز در طول هفته بین کریسمس و سال جدید. لوکا اشاره به ثبت نام در پنجره اعلام آخرین jackpots برای تبادل نظر و مگا میلیون ها نفر.

“بابا اگر ما برنده قرعه کشی می تواند ما شروع به یک بنیاد برای کمک به کودکان و نوجوانان که به عنوان خوش شانس به من و بسیاری از دوستان من؟” لوکا پرسید.

روز شنبه, ژان. 4 لوکا به نظر می رسید دقیقا خود را به عنوان او به عنوان شماره 5 با کمی Cagers تیم بسکتبال. اولین نشانه آن است که هر چیزی amiss آمد که بعد از ظهر یکشنبه هنگامی که او را روی مبل دراز قبل از برنامه تلویزیونی از لوایح بوفالو در مقابل Houston Texans بازی. انرژی بالا, go-go-go جوانی چیزی است که او هرگز.

او در زمان چرت زدن. من گفتم: “آیا شما احساس خوب است؟” او گفت: “من فقط احساس خستگی.”

“او در زمان چرت زدن” پدر یاد شده است. “من گفت:,” آیا شما احساس خوب است؟’ او گفت: “من فقط احساس خسته.'”

که صبح روز دوشنبه او به وضوح بیمار و پدر و مادرش او را همراه با خواهر کوچکتر از سن 9 سال و 3 ماه—به خود دیرین اطفال. تمام سه فرزند آزمایش مثبت برای آنفلوانزای A. دکتر تجویز دارو همراه با Gatorade و مقدار زیادی آب است.

که شنبه, لوکا از خواب بیدار شد با چهره اش کمی متورم است. پدر و مادرش او را به دکتر مشخص شد که او در غیر این صورت به نظر می رسید خوب و پیشنهاد آن ممکن است واکنش های آلرژیک به این دارو. او به خانه بازگشت و هنوز هم وجود دارد به نظر می رسید هیچ دلیلی برای نگرانی به عنوان پدر پرواز کردن در یک سفر کاری.

“هیچ حرارت” پدر را به یاد می آورد “خوردن و نوشیدن عادی ارواح.”

روز شنبه, لوکا به نظر می رسید دوباره بیمار. مادرش, اشلی Calanni در زمان او مستقیم به دکتر. لوکا بستری شد Oishei بیمارستان کودکان قرار داده و در بخش مراقبت های ویژه با آنچه تعيين شد اوایل شوک سپتیک.

پدر بلافاصله به رهبری بازگشت و رفت و مستقیما به بیمارستان. او و مادر نشسته با لوکا برگزاری دست خود را و به او پشت پاک.

به سپسيس عقب و پزشکان گفت: پدر و مادر است که آنها انتظار می رود برای انتقال لوکا از مراقبت های ویژه در صبح است. پزشکان که پسر خواهد بود در چند روز و حتی می تواند به بازی بسکتبال آخر هفته.

پدر را به یاد داشته باشید که لوکا بود و روحیه خوب.

“معمول خود” پدر را به یاد می آورد. “صحبت کردن و خندیدن.”

حدود 10 p. m. مادر آماده به سر خانه و تمایل به خود 3-ماه-پیر دختر. او گفت: Luca او را در صبح است.

“من شما را دوست دارم” مادر گفت.

“من شما را دوست دارم” لوکا گفت.

پدر در آنجا ماند و آماده به خواب در یک نوع از عشق صندلی در اتاق.

“هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح, شما در حال رفتن به حرکت به یک اتاق دیگر” پدر به خاطر گفتن لوکا. “من شما را خوب بلند back rub.”

“باشه بابا” لوکا گفت:

پدر در حل و فصل بر روی صندلی عشق. او می تواند بشنود لوکا تنظیم تخت بیمارستان بالا و پایین.

“شما راحت ؟” پدر پرسید.

“بله” لوکا گفت.

“من شما را دوست دارم” پدر گفت.

“من شما را دوست دارم بیش از حد پدر” لوکا گفت.

پدر زیرفشار تنها به مبهوت بیدار در صبح زود. یک تیم پزشکی محاصره کرده لوکا تخت و فوری صدای خواستار شدند ،

“ما نیاز به یک هیئت مدیره!”

“بدست آوردن تخت پایین!”

پدر به تماشای کسی شروع به ماساژ قفسه سینه در پسرش که رفته بود به ایست قلبی در خواب خود را.

لوکا بود زنده نگه داشته و با ماشین آلات, اما او هرگز از خواب بیدار شد.

اسکن که روشن شده بود قبلا نشان داده شده است به طور ناگهانی قلب و ریه های پر از مایع. پزشکان می شکل است که یک ویروس تا به حال حمله قلبی میشود.

شش روز پس از آن کارهایی چرت و پنج روز بعد از او برای اولین بار بود که بیمار به اندازه کافی گرفته شود به یک پزشک—لوکا بود مرده.

در 1:44 بعد از ظهر روز شنبه, ژان. 11—یک هفته پس از آن بسکتبال بازی زمانی که او به نظر می رسید دقیقا خود شش روز پس از آن کارهایی چرت و پنج روز بعد از او برای اولین بار بود که بیمار به اندازه کافی گرفته شود به یک پزشک—لوکا بود مرده.

به عنوان پدر ترک بیمارستان حافظه ناگهان درخشید روشن خود را از طریق غم و اندوه و شوک است. او به یاد می آورد لحظه ای در ایستگاه های گاز در اواخر ماه دسامبر زمانی که لوکا گفت: او می خواست برای شروع یک پایه برای کودکان و نوجوانان کمتر خوش شانس از خودش.

پدر در حال حاضر با خوشحالی گفت: “ما قصد داریم برای شروع یک پایه و اساس! که آنچه او می خواست. این چیزی است که ما قصد داریم انجام دهیم.”

پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و دوستان خود را بلافاصله به ایجاد لوکا S. Calanni پایه و اساس است.

“شما لازم نیست که به یک میلیاردر برای شروع یک بنیاد” پدر گفت: روزانه وحش. “بدیهی است که ما نیستند.”

یکی از اوایل اهدا کنندگان عذرخواهی کرد برای تنها بودن قادر به قرار دادن در $250. پدر گفت: مرد که بود بیش از اندازه کافی برای کمک به ارسال یک بچه به اردوگاه و یا ارائه سایر بچه ها با cleats یا بلیط یک رویداد ورزشی و یا دیگر اعمال تصادفی از لوکا.

گسترش این کلمه در مورد لوکا و پایه و اساس. همراه با آموزش است که غذای مورد علاقه او بود سوشی و ماهی قزل آلا و آهنگ های مورد علاقه بود “در اینجا می آید خورشید” توسط بیتلز مردم آموخته است که مورد علاقه خود را به رنگ نارنجی بود.

و به این ترتیب در شب تشییع جنازه آبشار نیاگارا تبدیل شده بود نارنجی به افتخار دهنده نور است. نارنجی چراغ میدرخشید در خیابان ها و خانه ها. لوکا S. Calanni بنیاد به رشد خود ادامه داد.

“این ما نور در انتهای یک تونل تاریک” پدر گفت.

هیچ آنفولانزا وحشت جاروب فردنیا منطقه یا مکان های دیگر در امریکا حتی به کودکان مرگ و میر در این سال افزایش یافت و به 68, به طور قابل توجهی بالاتر از زمان مشابه در سال گذشته. مرگ 2 ساله از شیب پارک در بروکلین در ماه دسامبر باعث به سختی یک موج در محله.

اما با پایان ماه ژانویه صحبت از یک تهدید جدید کروناویروس. داروخانه نزدیکترین بد بخت دختر کوچک خانه گزارش شده است که وجود داشته است, هیچ افزایش در صورت فروش پس از مرگ او. اما کل بورس از بین رفت که صحبت از coronavirus ظ اخبار.

“فروخته شده” صندوقدار در Bare Essentials گفت.

توسط آبشار نیاگارا مردم شروع فرسایش در مورد جمعیت زیادی از مهاجران چینی در سراسر مرز در کانادا. دانش آموزان در دانشگاه بوفالو نگران با صدای بلند در مورد آنچه در مدرسه انجام شد برای حفاظت از آنها.

همه که حتی اگر وجود دارد تا به حال شده است یک مورد تایید شده از coronavirus در ایالت نیویورک و هیچ آمریکایی مرگ و میر در حالی که هزاران نفر از آنفولانزا.

از تهدید ناشی از ویروس ها هم همه بیش از حد آشنا و با نام تجاری جدید راجر Calanni گفت: “شما می توانید وحشت نیست.”

او مجاز “تراژدی اتفاق می افتد به مردم خوب همه زمان ها است.”

من استفاده می شود به می گویند: “دوستان شما می دانید که شما در حال رفتن به یک تفاوت روزی.” من فکر کردم این امر می تواند در زندگی, اما آن را به مرگ از طریق راه او زندگی می کردند.

برای آنها آن را به حال اتفاق افتاده است حتی اگر هر نشانه ای آنها تا به حال انجام همه آنها می تواند. پدر خواسته بود یک دکتر چه شانس بودند از لوکا سقوط قربانی چنین شرایطی است.

“او گفت: “میلیون ها'” پدر را به یاد می آورد.

اما آن اتفاق می افتد تا به حال آن را به عنوان با بسیاری از افرادی که آنفولانزا به عنوان آن ممکن است یا نه ممکن است با افرادی که گرفتن coronavirus. طبیعت, در میان چیزهای دیگر بسیار بد محله.

لوکا ما را با یک راه برای پاسخ به بدترین شانس و حتی بیشتر غم انگیز از دست دادن. شما می توانید شروع به یک پایه و اساس خود را و یا شاید فقط یکی انجام اعمال تصادفی از لوکا. راجر Calanni چیزی یاد او خود را بگویید شگفت انگیزی است.

“من استفاده می شود به می گویند, ‘دوستان شما می دانید که شما در حال رفتن به یک تفاوت روزی,'” پدر را به یاد می آورد. “من فکر کردم این امر می تواند در زندگی, اما آن را به مرگ از طریق راه او زندگی می کردند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de