“مرده راه رفتن’ پریمایر, عجیب و غریب جنسیت صحنه ممکن است Foreshadow مرگ

Category: دیلی بیست Comments: No comments

این پست شامل اخلال گران برای The Walking Dead فصل 10 قسمت 9, “فشار.”

مرده راه رفتن ممکن است به طور یکنواخت نوشته شده درام, اما من به خود تولید کنندگان این: آنها واقعا می دانم که چگونه به کار افتاده نفرین تصویر به سمت راست مغز خود را. در بسیاری از موارد ما در حال صحبت کردن در باغ, انواع gore—آب وارد شده به خوبی زامبی تقسیم در نیم اینجا یک کره چشم ظاهر از یک سوکت وجود دارد. اما این بار آنها رفته بیش از حد است. روز یکشنبه midseason اولین کاری نمی کند به خصوص ناخالص—مگر اینکه شما تعداد وادار چند تن از قهرمانان مورد علاقه ما به خزیدن را از طریق یک تونل است که به طور مبهم به یاد یکی از انسان روده بزرگ است. به جای نشان دادن اتحاد شاغل جنگ روانی—تبدیل یکی از بشریت را از اساسی ترین غرایز در برابر ما است.

ضربه ای که من به آن اشاره دارد ؟ هرگز یک فرد با پوشیدن چهره فرد دیگری در چهره خود را—به خصوص اگر شما اتفاق می افتد به دو صورت ایستاده در وسط جنگل در طول آخرالزمان انسان زنده.

اما آنچه واقعا دیوانه همکار من مرده راه رفتن-سر این است که صحنه های جنسی ممکن است همچنین شامل برخی از عمده آنجا. با یک ظاهر کردن دست شوخی آن را ممکن است پیش بینی آلفا مرگ است. (روشن کمیک اخلال گران جلوتر.)

روز یکشنبه قسط بیشتر بود در مورد Daryl و بقیه گروه فرار زامبی گروه ترکان و مغولان دام مرگ کارول رهبری آنها را در طول سال گذشته midseason آخر. (کانی متاسفانه نمی توان آن را در خارج از غار قبل از یک دسته از دینامیت منفجر شد اما با توجه به این که ما دیده نمی شود او جسد او را احتمالا خوب; ما را ببینید!) این همه بیشتر هو—است که تا زمانی که آلفا راهپیمایی Negan به جنگل در knifepoint او را مجبور به برهنه شوم “نگاه گل” سناریو. هنگامی که او را دور می زنند اما او را لخت, بیش از حد—به جز برای او فاسد زامبی ماسک که او را در سمت چپ. “شما زمخت مرد,” او می گوید. “من حساب شما ممکن است درک یک زمخت پاداش.”

در این عجیب و غریب در جهان پس از آخرالزمانی آن تقریبا حس می کند. Negan بود, بعد از همه, نوک آلفا که یک عضو از گروه ممکن است به عنوان وفادار به عنوان او فکر می کند; چرا پاداش او را با کمی جنگل nookie? اما بعد به عنوان دو باد راه خود را به ساخت شیرین پرشور lurve, Negan می پرسد یک سوال جالب.

“صبر” او می گوید. “این نوعی از praying mantis وضعیت آن است—که در آن شما قطع سر من پس از آن؟”

در متن این سوال منصفانه—اما تعبیر جالب است. چرا که به عنوان طرفداران کمیک می دانید, آن را آلفا که در نهایت می میرد توسط سر بریدن—در Negan دست. The Walking Dead نویسندگان عشق به, اذیت کردن, کمیک خوانندگان با سرنخ هایی از این, و آنها همیشه نمی یاد کردن—به طوری که همیشه یک دانه نمک است که به شدت توصیه می شود. اما اگر نشان می دهد به شرح زیر کمیک این هفته petite mort می تواند تبدیل به یک کمی بیشتر دائمی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>