غرب بلوک

قسمت 31 فصل 10

یکشنبه, آوریل 5 سال 2020

میزبان: Mike لو Couteur

مهمان: وزیر مارکو Mendicino, Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت,
معاون نخست وزیر و وزیر امنیت عمومی Geneviève Guilbault,
مرسدس استفنسون دکتر علی Mokdad

محل سکونت: اتاوا

نخست وزیر جاستین ترودو: “دولت به تنهایی نمی تواند پیروزی در این مبارزه است. همه ما باید برای پاسخ به ندای وظیفه.”

وزیر دارایی لایحه Morneau: “و ما اقدامات بی سابقه است.”

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت: “…اقدامات انجام شده برای محدود کردن رفت و آمد در شمال کبک. ما نیز یکی از مکان هایی که تست ترین در جهان است.”

وزیر بهداشت Patty Hajdu: “هیچ راهی وجود دارد به ضرب و شتم جهانی همه گیر اگر ما در واقع نه مایل به کار با هم به عنوان یک جهان است. هیچ کشوری جزیره ای است.”

ناشناس: “9/11 نیست که این تماس های بسیاری.”

ناشناس: “آنها اساسا در حال حاضر در ظرفیت.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: “اوج در مرگ و میر نمی خواهد وارد برای دو هفته دیگر.”

مایک لو Couteur: این یکشنبه, آوریل 5th. من مایک لو Couteur و این بلوک غرب.

بیش از 1 میلیون نفر آلوده شرایط وخیم در زندگی کمک مجتمع نامشخص زنجیره تامین و کمبود تجهیزات حفاظتی: COVID-19 همچنان به انتقام ویران کردن در سطح جهانی و در اینجا در خانه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نخست وزیر جاستین ترودو: “دولت همه سفارشات در سراسر کشور در حال پله تا برای تحقق مسئولیت های خود را به کانادایی ها. کانادا دیده نشده و این نوع مدنی بسیج پس از جنگ جهانی دوم است. این بزرگترین اقتصادی اقدامات در طول عمر ما به شکست یک تهدید برای سلامت ما است. این تاریخی اقدامات را حمایت کانادایی به ماندن در خانه برای شکست COVID-19.”

و پیوستن به ما در حال حاضر از تورنتو است وزیر مهاجرت مهاجرین و تابعیت مارکو Mendicino. با تشکر برای پیوستن به ما. اول در حالی که آمریکا دستور داد 3M به کشتی کسانی که N95 ماسک به یکی از نزدیک ترین متحدان کانادا و دولت شما تا به حال به نوبه خود در اطراف و حمل و نقل از چین یک کشور که در آن ما روابط دیپلماتیک شده است سرد. بنابراین من به شما بخواهید: ما مذاکره با هر کشور دیگر در این نقطه را امتحان کنید و بیشتر از این ماسک?

وزیر مهاجرت مهاجرین و تابعیت مارکو Mendicino: ما باید در جای خود قرار داده بسیار مترقی برنامه ریزی در تامین, اما اجازه دهید من فقط تکرار است که نخست وزیر خطاب به موقعیت ایالات متحده بسیار واضح است: احتکار تجهیزات نیست برای کمک به هر کسی در این مرحله به ویژه هنگامی که اقتصاد ما آنقدر به هم پیوسته و همچنین مردم ما است. به عنوان نخست وزیر گفت: کانادا و ایالات متحده در حال نزدیک ترین دوستان. و هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد کسانی که 3M ماسک مایک آنها به خوبی ممکن است در آینده کردن خط مونتاژ در ایالات متحده اما این مواد است که در آن فیلترهای ساخته شده در کانادا. و پس از آن نه تنها تجهیزات آن مردم است. وجود دارد بیش از 1000 نفر از پرستاران که در حال عبور از مرز از ویندزور به دیترویت در هر روز است. آنها در حال انجام; آنها در حال قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر به نجات جان آمریکایی ها. پس این است که در همراهی با من فکر می کنم سنت و ارزش هایی که ما سهم بسیار نزدیک با دوستان ما در جنوب مرز و در این میان نخست وزیر و همه در درون دولت ما در حال رفتن به باقی می ماند درگیر با ایالات متحده است.

مایک لو Couteur: به شما می گویند که نخست وزیر بود ذکر است که در روز جمعه که نگاه وجود دارد بسیاری از کسانی که پرستاران است که رفتن به آمریکا در عین حال گفت: دیروز شما هیچ اقدامی تلافی جویانه. بنابراین پس از آن فقط یک تراشه چانه زنی است که ما با استفاده از در بحث چرا که او به ارمغان آورد این واقعیت است که پرستاران در حال رفتن به آمریکا ؟

وزیر مهاجرت مهاجرین و تابعیت مارکو Mendicino: آنچه او گفته بود که او تابیده نور بر روی نمونه ای از این همکاری وجود دارد که هر دو وقتی که می آید به خرید و همچنین ما دو ملت که در حال کار با یکدیگر برای مقابله با COVID-19. و اجازه دهید وجود داشته باشد هیچ اشتباهی در این مورد ما در حال مقابله با این با هم. و وقتی که می آید به خرید بود که در بالا از شما سوال وزیر آناند در حال ساخت یک تحول تاریخی در این نمونه کارها. ما در حال دستیابی به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از ماسک و دستکش. ما در حال دستیابی به هواکش مناسب در سراسر هیئت مدیره. ما در واقع با قرار دادن در محل تهیه سیستم است که به سه بخش اگر من می تقطیر آن را برای شما. یکی این است که به طور قابل توجهی نرخ که در آن ما در حال دستیابی به تجهیزات و ما در حال انجام است که با بهره برداری به بازار جهانی است. ما نیز به طور قابل توجهی شتاب تولید داخلی در اینجا. و من مانند بسیاری از همکاران من آب گرفتگی شده است با کسب و کارهای محلی که می خواهید به گام تا که می خواهید به رول تا آستین خود را و انجام این کار سخت است. و در نهایت ما در حال رفتن به محل کار در قدم اهسته با همکاران استانی و همچنین بخش خصوصی به مطمئن شوید که ما در سریع آهنگ توزیع به خط مقدم ما سیستم مراقبت های بهداشتی, چرا که که در آن مورد نیاز. این است که واقعا تاریخی است. من فکر نمی کنم من تا کنون دیده ام هر نوع بسیج بود و قطعا زمانی که شما به عنوان خوانده شده در مورد آن احتمالا پس از جنگ جهانی دوم دیده اند ما کشور ما تجمع در اطراف این لحظه مانند آن را در حال حاضر.

مایک لو Couteur: اما در همان زمان نخست وزیر بوده است صحبت کردن در این مورد برای یک زن و شوهر از هفته در حال حاضر گرفتن صنعت به تجمع در اطراف. چرا این اتفاق می افتد سریعتر? و چرا ما هنوز هم باید بروید و خرید برخی از این چیزهایی که تهیه برخی از این چیزهایی که از خارج از مرزهای ما?

وزیر مهاجرت مهاجرین و تابعیت مارکو Mendicino: خوب دوباره منظورم این است که آنچه ما باید انجام شود بسیار به سرعت شیر را به بازار جهانی است. بنابراین ما در حال کار با کشورها حق در سراسر جهان است. ما در حال رقابت با بسیاری از دیگران, اما ما شاهد آن سفارشات در آمده است. وجود خواهد داشت 8 میلیون ماسک خواهد شد که در آینده در روز. ما دستور 157 میلیون سفارش. کسانی که در آینده بسیار به سرعت. ما مطمئن شوید که ما هواکش و دستکش و سایر تجهیزات و وزیر Hajdu است که در واقع نیز پیشرو ملی جدید استخدام در تلاش برای مطمئن شوید که ما باید به مردم و حرفه ای در خط مقدم از سیستم مراقبت های بهداشتی. بنابراین ما به دنبال در افرادی که بازنشسته شد. ما به دنبال در دانش آموزان و ما به دنبال پردازنده آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است زیرا ما می دانیم که ما ويژه و بیمارستان های ما و همه ما اولین پاسخ دهندگان فقط انجام باور نکردنی ترین کار است. و من فقط می خواهم به یک لحظه با تشکر از همه آنها را برای خود round-the-clock در این کار آنها به معنای واقعی کلمه صرفه جویی در زندگی.

مایک لو Couteur: من فقط می خواستم به تغییر افراد فقط برای یک ثانیه. یک گروه از کارگران موقت خارجی در B. C. در کسب و کار کشاورزی را آزمایش مثبت برای COVID-19. چه كمكهاي شما ارائه به این کارگران ؟ و چه نوع از تست ما برای ارائه این کارگران و یا حتی شما می دانید PPEs که به آنها داده می شود چرا که آنها در خط مقدم ما در صنایع غذایی.

وزیر مهاجرت مهاجرین و تابعیت مارکو Mendicino: خوب, کارگران فصلی در حال آمدن به عقب. این زمان از سال زمانی که آنها شروع به دانه و آن را کاملا حیاتی است که آنها قادر به ادامه این کار برای حفظ امنیت غذایی از همه کانادایی ها. داشتن گفت که آن را نیز الزامی است که آنها پایبند به انزوا دوره 14 روزه انزوا دوره که همه بازگشت به کشور خود را مطابق با و اینجا انتظار ما این است که بخش کشاورزی و کشاورزان در حال نگه داشتن تا پایان خود را از معامله. اما قطعا زمانی که آنها درخواست برای این معافیت به عنوان بخشی از ما به طور کلی محدودیت های مسافرتی رژیم ما قابل درک است که آنها خواهد بود که انجام بخشی از مسئولیت است. ما را به ادامه کار با ما استانی شرکای مطمئن شوید که [00:06:38] وجود دارد و ما باید یک اجرای رژیم است که به محل قرار داده. پس از آن می تواند کاملا کاملا روشن است که هر کس که در حال آمدن است به کانادا از جمله فصول کارگران که برای ایمنی خود و ایمنی از کانادایی ها برای ایمنی و امنیت ما تامین مواد غذایی و زنجیره ای است که همه زیر آن قوانین ما در حال رفتن به مطمئن شوید که اتفاق می افتد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مایک لو Couteur: و من می خواستم بپرسم شما در این سوال نامنظم مهاجران پس از دولت خود را تا حدی بسته مرز با ایالات متحده آمریکا و نخست وزیر گفت که تمام نامنظم مرز crossers خواهد بود برای بازگشت به ایالات متحده چیزی است که مخالفان درخواست شده برای, برای سال, رک و پوست کنده. آیا این به این معنی است که Roxham جاده در حال حاضر خواهد شد بسته به صورت خوب است ؟ یا مردم را مجاز به یک بار دیگر عبور یک بار کل این بحران است ؟

وزیر مهاجرت مهاجرین و تابعیت مارکو Mendicino: خوب نگاه کنید آنچه که ما در محل در حال حاضر این است که توافق موقت با اطمینان به ایالات متحده است که کسانی که کارگردانی را دریافت کردند.” و این است که در راستای ارزشهای ما و اصول ما در اطراف پناهنده شد. ما بزرگترین سیستم پناهندگی در جهان است. اعتبار کانادا در این است که استرلینگ و من می خواهم به آن را حذف به بینندگان خود که به همین دلیل ما باید این توافقنامه در محل برای اطمینان از ایمنی کانادایی و این توافقنامه این است که سازگار با محدودیت حرکت مردم در سراسر مرزهای بین المللی و حتی در داخل کشور در حال حاضر است. که منطق این توافقنامه و ما ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که کسانی که کارگردانی را دریافت دادرسی که آنها حق دارند با توجه به قانون و قانون ایالات متحده.

مایک لو Couteur: بنابراین روشن نیست که آیا یا نه این است که رفتن به در محل خوب ،

وزیر مهاجرت مهاجرین و تابعیت مارکو Mendicino: خوب ما همچنان درگیر با ایالات متحده در این مذاکرات به من بگو. در حال حاضر آنچه که ما در جایی است که یک توافق موقت در زمینه های غیر ضروری محدودیت های مسافرتی است که در جای خود با ایالات متحده برای اهداف Canadians—نگه داشتن کانادایی امن است. که منطق این توافق و بدیهی است که ما همچنان به همکاری با ایالات متحده برای اطمینان حاصل شود که حقوق پناهندگان محترم و همچنین سلامت و ایمنی از همه کانادایی ها است که البته ما نگرانی بزرگتر.

مایک لو Couteur: وزیر, من قدردانی شما در نظر گرفتن زمان. متاسفانه ما در حال رفتن به مجبور به ترک آن وجود دارد برای امروز وزیر مارکو Mendicino از تورنتو است. با تشکر بسیار برای پیوستن به ما امروز من آن را قدردانی میکنیم.

وزیر مهاجرت مهاجرین و تابعیت مارکو Mendicino: با تشکر از شما مراقبت.

مایک لو Couteur: هنوز برای آمدن مرسدس استفنسون بحث خواهد شد به یکی از پیشرو مدلسازی کارشناسان در ایالات متحده آمریکا در اطلاعات پیش بینی. اما در ابتدا کبک است مرکز جدید کروناویروس در اینجا در کانادا و مقامات وجود دارد در تماس با پلیس به عمل می کنند. ما درخواست معاون نخست وزیر ،

[شکستن]

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت: “اول ما آزاد از 6000 تخت برای چند هفته آینده. ما نیز یکی از اولین مکان در آمریکای شمالی به غیر ضروری کسب و کار. ما نیز یکی از مکان هایی که تست ترین در جهان است.”

مایک لو Couteur: خوش آمدید. که کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت در اقدامات خود دولت اجرا کرده است به سرعت تاثیر COVID-19. کبک در حال حاضر این کانون برای کانادا با بالاترین غلظت در مونترال. و در هفته گذشته, Quebec قرار پلیس در پل بین اتاوا و گاتینو برای جلوگیری از غیر ضروری مسافران از عبور به کبک.

پیوستن به من در حال حاضر زندگی می کنند از Sainte-Foy, Quebec است Geneviève Guilbault. او معاون نخست وزیر کبک و وزیر امنیت عمومی. با تشکر بسیار برای پیوستن به ما. سوال اول من می خواهم به شما بپرسید که اواخر هفته گذشته دولت رسیده و خواسته خود را فدرال همتایان برای ارسال نیروهای کانادایی به شمال کبک برای کمک به جوامع کوچکتر با COVID-19. چگونه بسیاری از اعضای نظامی مورد نیاز شما و آنچه را آنها انجام می شود ؟

معاون نخست وزیر و وزیر امنیت عمومی Geneviève Guilbault: بله ما درخواست کمک از تفنگداران که شاخه ای از نیروهای مسلح کانادا است که بر در شمال کبک. بنابراین ما در خواست خود را برای کمک به ما کمک وزیر بهداشت به تست بیشتر و یا برای کمک به همه تلاش های که ساخته می شود در شمال جوامع زیرا همانطور که می دانید آنها بیشتر آسیب پذیر جوامع است. آنها جدا شده و آنها کمتر مجهز تر از جوامع دیگر در این استان به صورت چالش همه گیر. بنابراین ما درخواست کمک کند و من با دریافت این پاسخ امروز توسط دولت فدرال است که آنها را قبول بود برای کمک به. بنابراین ما واقعا سپاسگزار برای آن تصمیم گیری و من فکر می کنم این خواهد بود که یک چیز بزرگ برای شمال ما جوامع است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مایک لو Couteur: در حال حاضر استان خود نیز تحمیل برخی از مهمترین اقدامات محدود کننده در کشور است. وجود نقطه چک در پل به انتاریو محدود کردن حرکت بین مناطق خاص و بسته شدن تمام فروشگاه ها در روزهای یکشنبه از جمله برخی از فروشگاه های مواد غذایی. چرا شما تصمیم به انجام این کار ؟

معاون نخست وزیر و وزیر امنیت عمومی Geneviève Guilbault: بله از همان ابتدا از همه گیر کبک شده اند, من فکر می کنم بسیار به سرعت به قرار دادن برخی از اقدامات برای کمک به جلوگیری از انتشار ویروس. ما اولین استان برای اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت در مارس 14هفتمو پس از آن ما شده اند به انجام همه چیز را در قدرت ما به مطمئن شوید که برای محافظت از جامعه ما. ما بسته اند همه غیر ضروری خدمات و کسب و کار. ما باید ممنوع تمام تجمعات از مردم است. ما خواسته اند مردم را اساسا در خانه بمانند. و ما قرار داده اند بیشتر پست های بازرسی در مناطق مختلف برای محافظت از جمعیت بیش از وجود دارد و اجتناب از تماس با افراد دیگر از سایر مناطق که در آن ما را دیده اند بیشتر آلودگی. بنابراین ما بسيار فعال بوده اند. ما از مردم به ماندن ایران در این نبرد به دلیل آن است که واقعا در دسترس نباشد که ما را از طریق این وضعیت وحشتناک.

مایک لو Couteur: در حال حاضر با وجود تمام کسانی که اقدامات هر چند در یک نقطه در هفته گذشته مونترال مدیر منطقه ای بهداشت عمومی گفت: مونترال کانادا بود به عفونت کانون. چرا شما همچنان به امتناع از نزدیک کردن این شهر از بقیه استان?

معاون نخست وزیر و وزیر امنیت عمومی Geneviève Guilbault: ما هنوز وجود دارد چرا که ما فکر می کنیم که مونترال به اندازه کافی ابزار برای صورت وضعیت به عنوان ما صحبت می کنند اما همانطور که می دانید وضعیت تکامل می یابد بنابراین ما آنچه که ما انجام خواهد شد در آینده به روز و هفته. اما در حال حاضر ما هنوز وجود دارد. ما خواسته اند مونترال به اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت بنابراین آنها بیشتر ابزار به صورت وضعیت. آنها باید وضعیت تحت کنترل است. ما از نزدیک کار با شهردار خانم پلانت و محلی مدیر بهداشت عمومی خانم Drouin و ما همیشه همکاری به دلیل تغییرات همه چیز چنان سریع است که ما باید بسیار واکنشی است. و ما اما وضعیت تحت کنترل است. البته ما از مردم به قوانین احترام بگذارند. ما در پیروی از همه. این مهم است که هر کس رعایت و پیروی از قوانین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مایک لو Couteur: اما در آن برتر ایتالیایی, توالت استفاده کرده است برخی بسیار دشوار زبان در صحبت کردن در مورد افرادی که همچنان به جمع آوری در گروه های کرد و گفت که آنها در واقع سزاوار جریمه نقدی از $6 هزار دلار از مردم هنوز هم نادیده گرفتن بهداشت عمومی جهت. خواهد خود را در استان حرکت یا افزایش جریمه و یا در نظر گرفتن دستگیری افرادی که ماندن در خانه ؟

معاون نخست وزیر و وزیر امنیت عمومی Geneviève Guilbault: اولین چیزی که من می خواهم بگویم این است که اکثریت قریب به اتفاق Quebecers احترام به قوانین است که من می خواهم برای تشکر از آنها به دلیل آن است که واقعا مهم است. اما هنوز هم وجود دارد برخی از افرادی که نمی, و ما در حال حاضر شده است با توجه به برخی از جریمه های بین $1 هزار و 6 دلار هزار. و هر کسی که نیست به پیروی از قوانین در حال حاضر در معرض خودش به چنین خوب است. ما باید بیشتر شدید با کسانی که هنوز هم فکر نمی کنم که وضعیت بحرانی است و این چیزی است که ما انجام شده است از ابتدا. اما بله افسران پلیس خواهد بود شدید تر از همیشه است. اگر شما به دنبال قوانین شما را تحریم خواهد کرد.

مایک لو Couteur: خیلی شدید تر پس از آن چه می تواند اتفاق می افتد ؟ می تواند آنها را با تهدید برخی از زندان ؟

معاون نخست وزیر و وزیر امنیت عمومی Geneviève Guilbault: آنها را دریافت جریمه بین $1 هزار و 6 دلار هزار دلار به من گفت. این است چگونه قانون است. قانون دیکته نوع خوب است که ما می دهد و کسانی که مقدار زیادی از پول است که در قانون است. اما اصلی ترین چیزی که ما می خواهم بگویم این است که مردم را به پیروی از قوانین به دنبال دستورالعمل. اگر شما نمی خواهید تحریم شما فقط قوانین را دنبال کنید. شما در محافظت از خودتان را از شما محافظت افراد دیگر است. و ویروس نیست و فقط برای افراد دیگر. شما می توانید یک بردار انتقال بنابراین شما مجبور به ماندن در خانه مگر در مواردی که شما باید به بیرون رفتن برای مواد غذایی و یا دلیل ضروری مانند به عنوان مثال در حال آزمایش برای ویروس. اما اگر شما لازم نیست برای رفتن به, شما در خانه بمانند. شما دستهای خود را و شما به دنبال قوانین هستند که دیکته شده توسط ملی بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مایک لو Couteur: من فقط 30 ثانیه به سمت چپ پس فقط به سرعت در اینجا. آیا شما نگران این هستید که مردم هنوز هم نیست گوش دادن به این پیام با وجود تهدیدات جریمه ؟ آیا شما فکر می کنم شما باید به اقدامات بیشتری علیه مردم ؟

معاون نخست وزیر و وزیر امنیت عمومی Geneviève Guilbault: در حال حاضر ما تعداد ما افسران پلیس به مانند من گفته بود شدید تر و اصلا تحمل هر گونه تخلف به ملی سلامت احكام است. اما من از مردم خواهش, آخرین افرادی که هنوز هم فکر می کنم آن است که یک وضعیت بحرانی که ما رو از خواب بیدار و قوانین را دنبال کنید.

مایک لو Couteur: ما باید برای ترک آن وجود دارد. با تشکر بسیار برای پیوستن به ما, مادام Guilbault. ما واقعا آن را درک.

خوب در آینده با یک نگاه به مدل سازی داده ها برای این ویروس در جنوب مرز. چه این اعداد نشان می دهد در مورد وضعیت وخیم در ایالات متحده?

[شکستن]

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: “همان مدل سازی نیز نشان می دهد که بسیار با شور و نشاط پیروی از این دستورالعمل های ما می تواند صرفه جویی بیش از 1 میلیون آمریکایی زندگی می کند. فکر می کنم که: 1 میلیون آمریکایی زندگی می کند. آینده ما در دست خود ما.”

مایک لو Couteur: خوش آمدید. بود که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن آمریکایی ها اگر اجتماعی فاصله دستورالعمل باقی می ماند برای کل ماه مارس تعداد زیادی از مردم تحت تاثیر COVID-19 خواهد رفت پایین.

میزبان این نشان می دهد که در ایالات متحده در ماه گذشته است و هنوز هم در انزوا. و مرسدس بنز شما بوده ام به دنبال مدل سازی اعداد وجود دارد در ایالات متحده آمریکا

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مرسدس Stephenson, Ottawa, رییس دفتر و میزبان از غرب بلوک: آره مایک. و همانطور که می دانید ایالات متحده بیشتر تایید COVID-19 مورد از هر کشور دیگری در جهان است. در حال حاضر برگ برنده دولت شده است به شرح زیر مدل سازی که توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن در سیاتل و دکتر علی Moktad—pardon me—دکتر علی Mokdad یک استاد وجود دارد. او در حال حاضر ما می پیوندد. او همچنین قبلا با مراکز کنترل بیماری. به نمایش خوش آمدید دکتر Mokdad. با تشکر از شما برای ساخت زمان برای ما.

دکتر علی Mokdad واشنگتن دانشگاه: لذت من. صبح به خیر.

مرسدس Stephenson, Ottawa, رییس دفتر و میزبان از غرب بلوک: صبح به خیر. من فکر می کنم این سوال در بسیاری از بینندگان ما ذهن این است که آیا ما انتظار داریم که این بیماری همه گیر به اوج? و چقدر بد است که آن را به احتمال زیاد برای به دست آوردن ؟

دکتر علی Mokdad واشنگتن دانشگاه: آن را به بد البته قبل از آن بهتر می شود. اما ما توصیه شده است بیایید صبر کنید و ببینید چه داده است به ما گفتن و اجازه دهید تصمیم گیری مبتنی بر علم در دست و نه یک تصمیم سیاسی. در حال حاضر آنچه ما دیدن فرم مدل های ما وجود دارد یک قله در اطراف اواسط ماه مارس و آن را متفاوت از یک کشور به کشور دیگر. و ما می بینیم که در پایان ماه مه تا اواسط ماه ژوئن این موارد را به سطح نرمال که ما می توانیم در اینجا در ایالات متحده و می توان گفت که این بیماری همه گیر را تصویب کرده است در اینجا. اما تا آن زمان ما باید استراحت نیست و ما باید پایبند به این اقدامات برای صرفه جویی در زندگی می کند و برای کاهش فشار بر موسسات پزشکی ما و اجازه می دهد تا پزشکان ما به ارائه بهترین مراقبت برای کسانی که به آن نیاز دارید هنگامی که آنها به آن نیاز دارید.

مرسدس Stephenson, Ottawa, رییس دفتر و میزبان بلوک غرب: رئیس جمهور تهمت صحبت در مورد از بین بردن اجتماعی فاصله اقدامات قبل از زمان شما توصیه. چه خواهد بود در نتیجه از که ؟

دکتر علی Mokdad واشنگتن دانشگاه: اگر ما آنها را حذف قبل از آن را بی خطر است به آنها را حذف این ویروس ممکن است افزایش دوباره و بسیاری از ما مستعد ابتلا به آن می آید و دوباره آن باقی مانده است در گردش به پایان خواهد رسید تا به تأخیر انداختن آن دوره حتی طولانی تر است. بنابراین آنچه ما گفت: در حال حاضر ما گفت: کارکنان ما در اینجا در موسسه به ماندن در خانه تا مارس به عنوان به خوبی. اما ما گفت: هر کسی که ما دوباره این تصمیمات در اواسط ماه مارس و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. اگر ما در حال پیوستن به این پیام ها و همه ما در حال انجام بخشی از ما را از ماندن در خانه, بله, ما می توانیم استراحت ما اقدامات شاید در پایان ماه آوریل است. اما همه این بستگی دارد که چگونه بسیاری از مردم واقعا پیوستن به این پیام زیرا همانطور که شما به خوبی می دانید, آن را به اندازه کافی می گویند ما با قرار دادن پیام ها در محل و یا توصیه هایی در محل. آن را نیز به تصویب رسید و توسط مردم و آنها را به باقی می ماند در صفحه اصلی به منظور کمک به همه ما برای مقابله با این بیماری همه گیر.

مرسدس Stephenson, Ottawa, رییس دفتر و میزبان از غرب بلوک: در حال حاضر برخی از افراد گفت: چرا که نه فقط باید همه ماسک می پوشند و پس از آن ما نمی خواهد که برای تمرین به اندازه اجتماعی فاصله. چه چیزی شما فکر می کنم که استدلال?

دکتر علی Mokdad واشنگتن دانشگاه: در حال حاضر وجود دارد دو چیز در برابر این استدلال. یکی از اولین این است که شما می دانید که ما نمی باید به اندازه کافی ماسک در حال حاضر برای آن دسته از افرادی که به آنها نیاز دارید. بنابراین اگر ما بروید و به مردم بگویید بروید و خرید یک ماسک ما مصرف آن را دور از افرادی که واقعا به آن نیاز دارند و ما نباید فراموش که. این یک اشتباه بزرگ در این زمان. همچنین در بخش دوم ما نگران هستند اگر ما مردم را به پوشیدن ماسک وجود دارد از امنیت کاذب. و آمریکایی شروع, شما می دانید, به دلیل این است که فرهنگ ما, ما می خواهم به بیرون بروید. ما نمی خواهیم به در خانه. ما می ترسند که وجود دارد می تواند احساس امنیت—احساس امنیت وجود دارد و مردم شروع خواهد شد گرفتن و این چیزی است که ما می خواهیم در این مرحله که در آن ما می دانیم که این بیماری همه گیر است که هنوز هم در حال بالا رفتن و ما نمی رسید ما اوج. ما واقعا می خواهید مردم را به ماندن در خانه در حال حاضر.

مرسدس Stephenson, Ottawa, رییس دفتر و میزبان از غرب بلوک: من می دانم که شما بیشتر انجام می شود در این شماره از طریق ایالات متحده اما شما یک متخصص جهانی. آیا شما انتظار داریم که ما را ببینید مشابه عفونت بستری و مرگ و مير در اینجا در کانادا به آنچه شما در حال طرح ریزی در ایالات متحده?

دکتر علی Mokdad واشنگتن دانشگاه: بنابراین اگر کانادایی ها ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در نیویورک و شروع به تمرین امن فاصله و در خانه بماند و نمی توانید از خانه های خود را مگر اینکه آنها را به, و زمانی که آنها خارج از خانه خود را برای یک دلیل و یا یکی دیگر از تمرین فاصله امن و دور ماندن از یکدیگر ما را کاهش می دهد تاثیر در کانادا از این بیماری و مرگ و میر ، و مهم ترین بخش کاهش تقاضا در ما سیستم های پزشکی است که می تواند تیره و تار توسط این بیماری به دلیل آن بیشتر نیاز به مراقبت های پزشکی از آنچه که ما را دیده اند در قبلی آنفولانزا یا بیماری است. به شما یک مثال بیماران در COVID-19 نیاز به زمان بیشتر در هواکش زمانی که آنها به آن نیاز دارید. بنابراین آن را مانند دو هفته تا سه هفته. و سپس مانند قبل از آن مردم مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در یک, دو, سه روز. بنابراین این یک بیماری کشنده. یکی ما لازم نیست که یک دارو برای آن است. ما لازم نیست که یک واکسن برای آن است. همه آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر واقعا به ماندن در خانه جلوگیری از گردش این ویروس اجازه می دهد که سیستم پزشکی را آماده و برای آن آماده شده و اجازه می دهد این اقدامات است که ما باید در محل قرار داده برای فاصله را که بر اثر بیماری و طرح خود را به صرفه جویی در زندگی می کند. و البته مهم ترین بخشی که می دانید ما در حال حاضر در یک مرحله است که ما در پاسخ به یک بیماری, اما ما نیز باید با نگاه به آینده در یک مرحله از بهبودی از این بیماری است. و ما می خواهم به کسب و کار ما. ما می خواهیم بیمارستان های ما اجازه می دهد تا اعمال جراحی الکتیو آمده است. ما می خواهیم چیزهای دیگر به تمرین می شود. مانند در حال حاضر ما در بیمارانی که نیاز به واکسن. آنها نیاز به آمده را بچه های خود را. ما باید افرادی که نیاز به انجام آزمایشات دیابت و…. ما در حال گفت در خانه بماند. بنابراین ما می خواهید به بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

مرسدس Stephenson, Ottawa, رییس دفتر و میزبان از غرب بلوک: دکتر Mokdad ما فقط باید چند ثانیه به سمت چپ و من می خواهم به درخواست شما بسیار به سرعت. دولت کانادا مورد انتقاد قرار گرفته برای انتشار آن ملی مدلسازی برای COVID-19. شما انجام این نوع از مدل سازی, آیا شما فکر می کنم که آن را مفید به انتشار تعداد کسانی که علنا به مردم و دولت باید آن را انجام دهیم ؟

دکتر علی Mokdad واشنگتن دانشگاه: بله کاملا موافقم. ما نیاز به آنها را آزاد از آنجا که ما نیاز به اطلاع رسانی عمومی است. ما مردم شما می دانید به اندازه کافی هوشمند است و شواهد هنگامی که آنها می دانند که آنچه در آینده آنها به ما کمک بیشتری به رعایت و در خانه بماند. ما در مورد انتشار این اعداد برای اروپا بیش از آخر هفته و سپس شما باید قادر به دیدن آنها را در هفته آینده.

مرسدس Stephenson, Ottawa, رییس دفتر و میزبان از غرب بلوک: ما باید به بسته بندی آن وجود دارد اما از شما بسیار سپاسگزارم برای وقت خود آقا.

دکتر علی Mokdad واشنگتن دانشگاه: با تشکر از شما.

مرسدس Stephenson, Ottawa, رییس دفتر و میزبان از غرب بلوک: خوب وجود دارد شما آن را دارند, مایک, یک توصیه که دولت کانادا باید انتشار آن اعداد.

مایک لو Couteur: و با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم که برای مرسدس بنز واقعا آن را درک.

و این که تمام وقت ما برای امروز. با تشکر بسیار برای پیوستن به ما و همه. برای غرب بلوک من مایک لو Couteur. ما شما را با چند پیام های مثبت از سراسر کشور برای کمک به همه ما از طریق این زمان دشوار است. ایمن ماندن همه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de