غرب بلوک — قسمت 47 فصل 9

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

غرب بلوک

قسمت 47 فصل 9

چهار شنبه, جولای 26, 2020

میزبان: فرح ناصر

مهمان: آلفرد Burgesson مارک بلومبرگ پروفسور ریچارد فلوریدا

موقعیت: Toronto, Ontario

فرح ناصر: این هفته در غرب بلوک: بردن فشار بر وزیر دارایی.

 

Pierre Poilievre MP—Carleton: “او اعتراف کرد که او نمی پرداخت $41 هزار نفر در هزینه.”

 

Dawna فریزن جهانی, اخبار لنگر: “کانادا وزیر دارایی بود و اعتراف کرد او ساخته شده یک اشتباه مالی.”

 

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وزیر مالیه لایحه Morneau: “من می خواهم برای معذرت خواهی برای این خطا است.”

 

فرح ناصر: سپس به دنبال نزدیک به مقابله با ما.

 

مارک بلومبرگ—موسسه خیریه, وکیل: “مردم کانادا به حق است و می دانم که شما می دانید که دولت به به.”

 

نخست وزیر جاستین ترودو: “تنها ما سازمان تا به حال از این ظرفیت برای ارائه برنامه بلند پروازانه.”

 

فرح ناصر: و تجدید نظر در برنامه ریزی شهری.

 

آنتونی Robart جهانی, اخبار خبرنگار: “و تورنتو سرعت بخشیدن به طرح خود را برای اضافه کردن مسیرهای دوچرخه سواری در میان این همه گیر.”

 

ناشناس نر: “زمان عمل است قبل از مردم حل و فصل بازگشت به وضعیت موجود است.”

 

فرح ناصر: صبح بخیر و با تشکر از شما برای پیوستن به ما. برای هفته ها در حال حاضر جاستین ترودو دولت لیبرال شده است در دفاعی بیش از تضاد منافع اتهامات مربوط به ما صدقه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جزئیات بیشتر و بیشتر به نور آمده در طول زمان از جمله وحی مهم هفته گذشته توسط وزیر دارایی لایحه Morneau که او تا به حال نادیده گرفته شده پرداخت $41 هزار سفر لایحه به صورت دو سفر او با خانواده اش به دیدن این موسسه خیریه بشردوستانه کار می کنند.

امروز ما به دنبال تاثیر بر کسانی که مسلما بیشتر تحت تاثیر قرار: جوان کانادایی. چشم انداز خود را برای اشتغال در هم شکسته شد در این تابستان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

آلفرد Burgesson است 23 ساله عضو نخست وزیر شورای جوانان که به سوالات در مورد همکاری با ما. او می پیوندد ما در حال حاضر از هالیفاکس.

با تشکر از شما برای بودن ما مهمان آلفرد. قبل از ما آغاز شده است که به ما بگویید بیشتر در مورد نقش خود در نخست وزیر شورای جوانان. چه شد که بود ؟

 

آلفرد Burgesson نخست وزیر جوانان عضو شورای: اطمینان حاصل کنید. بنابراین من پیوست نخست وزیر شورای جوانان در سال گذشته آن را یک هیئت مشورتی جوانان سنین 16 تا 24 ایجاد و رهبری ما بعد از جاستین ترودو. ما کانادا اولین شورای جوانان. و بنابراین به عنوان یک شورای ما با ارائه غیر حزبی توصیه به نخست وزیر و دولت ما. من می توانم به شما بگویم که از آن شده است یک فرصت یادگیری برای من تا کنون و آن را به یک چیز خاص ما را در اینجا در کانادا. بسیاری از کشورهای در حال ایجاد فضاهای شبیه به این برای افراد جوان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همگروهی قبل از من به نام برای تنوع و جوانان درگیر تصمیم گیری و آن را منجر به تعهد دولت به 75 درصد از تاج سپاه شامل افراد جوان خود را در هیئت مدیره.

و به تازگی برخی از جوانان اعضای شورای و من مشترک ضد نژاد پرستی دعوت به عمل نامه و برخی از توصیه های به PM و تیم خود را و ما معتقدیم که این تماس به عمل خواهد ما اجازه می دهد برای از بین بردن سیستمیک نژادپرستی در کانادا امروز.

 

فرح ناصر: من قصد دارم به آن آلفرد چون من واقعا می خواهم به بحث در مورد آن با شما. اما اجازه دهید اول در مورد بحث ما چون با توجه نقش خود را, شما فرصت داده شد به کانادا, خدمات دانشجویی اعطای هیئت مشورتی که با ما قرارداد اما شما کاهش یافته است. چرا ؟

آلفرد Burgesson نخست وزیر جوانان عضو شورای: من کاهش است. و به عنوان من قبل گفت: من شنیده ام بسیاری از چیزهای مثبت در مورد تجارب همسالان من که آنها تا به حال با این سازمان است. و به تازگی شنیده ایم اتهامات در مورد شما می دانید نژادپرستی در درون سازمان و مشکل ساز بین المللی عملیات. اما من فکر می کنم من آن را ترک وجود دارد. من علاقه مند به تعمق بیش از حد عمیق به ما, من می خواهم به ماندن متمرکز در چگونه ما می توانیم در مجموع وضعیت را بهتر برای افراد جوان است.

 

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فرح ناصر: من فقط مجبور به انتخاب کنید تا در آن, هر چند زمانی که شما صحبت کردن در مورد پتانسیل و یا اتهامات نژادپرستی در سازمان است. شما می توانید به ما کمی بیشتر است.

آلفرد Burgesson نخست وزیر جوانان عضو شورای: من هیچ تجربه شخصی به این موضوع. این چیزی است که من دیده ام و آنلاین از طریق دیگران است. من معتقدم که وجود دارد یک تماس به عمل ایجاد شده توسط کارمندان سابق از ما خود را به هیئت مدیره و بنابراین من می توانید به آن مراجعه کنید اما من فقط آن را ترک وجود دارد چون من شخصا هیچ تجربه برخورد با ما.

فرح ناصر: چه توصیه ای دارید برای نخست وزیر در حال حاضر آلفرد?

آلفرد Burgesson نخست وزیر جوانان عضو شورای: در شرایط مشاوره برای نخست وزیر دوباره ما نزدیک به 1 میلیارد دلار است که باید در دسترس برای حمایت از دانش آموزان است. و تابستان است و تقریبا بیش از بنابراین ما نیاز به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان ارزش و که آنها دریافت این سرمایه گذاری بی سابقه ای در طول این زمان. در کنار جمعی از سازمان های جوانان و جوانان برنامه های برنامه های مدیران در کانادا شد, راه اندازی یک کمپین به نام 1B4Y پس از 1 میلیارد دلار برای جوانان است. و در اصل ما می خواهیم برای ایجاد یک مجموعه ای از اصول راهنما است که دولت می تواند به دنبال و چگونه ما می تواند اداره این 1 میلیارد دلار در حال حرکت رو به جلو است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فرح ناصر: من می خواهم به تغییر تمرکز در حال حاضر شما می دانید شما ذکر شده در ابتدای این گفتگو که نامه ای که شما قرار داده است. شروع میکنم هر چند با نخست وزیر است. او به نام شما در مدت کوتاهی پس از آن blackface عکس های بیرون آمد. آنچه او به شما می گویم ؟ و چگونه می توانم شما احساس می کنید در حال حاضر در مورد برخی از شاید وعده های که ساخته شده است ؟

آلفرد Burgesson نخست وزیر جوانان عضو شورای: ما هنوز در انتظار تغییرات معنی دار در مورد ضد نژاد پرستی و تماس های به عمل از دولت ما. من تا به حال گفتگو با نخست وزیر در سال گذشته در مورد آنچه که او می تواند انجام دهد برای به عنوان مثال منجر شود و گفت: ما به عنوان اعضای شورای جوانان نوشته اند نامه ای دیگر. اما این چیزی است که او می تواند انجام دهد به تنهایی درست است ؟ مانند این باید انجام شود با همکاری استان های مناطق و شهرداری ها. ما آوازی است. من فقط مطمئن شوید که این یک اولویت برای دولت فعلی اما من حدس می زنم زمان خواهد شد بگویید. و بنابراین ما, شما می دانید, ما امیدواریم که پیشرفت خواهد بود ساخته شده است.

فرح ناصر: جالب است که شما گفت که شما فکر می کنم این یک اولویت است. منظورم این است که یک دولت که زد بر برابری جنسیتی در یک تمرکز, تنوع, آشتی. آیا شما گفت که دولت این است که تمام بحث بدون عمل ؟

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آلفرد Burgesson نخست وزیر جوانان عضو شورای: آره. منظورم این است که من فکر می کنم ما به عنوان شهروندان نیاز به تقاضای تغییرات درست است ؟ ما می توانیم مارس و ما می توانید تماس بگیرید برای تغییر, اما هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد اگر ما لازم نیست که تماس های خاص به عمل است. و بنابراین شما می دانید من می خواهم گفت, شورای جوانان و اعضای شورای جوانان مطرح مجموعه ای از توصیه های, اما ما واقعا نیاز عمومی و دیگران در سراسر کانادا برای تحت فشار قرار دادن دولت ما. و اگر مردم علاقه مند به اضافه کردن صدای خود را به دادخواست و درگیر و داشتن یک خط مستقیم به سیاستمداران ما در کانادا, آنها می توانند درگیر با مراجعه به www.collectionaction.ca.

فرح ناصر: آلفرد من می خواهم به پایان کردن با این. چه شما بیشتر خوش بینانه در مورد حق در حال حاضر ؟

آلفرد Burgesson نخست وزیر جوانان عضو شورای: آنچه که من بیشتر خوش بینانه در مورد حق در حال حاضر این است که ما نزدیک به 1 میلیارد دلار برای خرج کردن در جوانی و ما نیاز به اطمینان حاصل شود که ما این پول را صرف. و اگر من می تواند هر نوع از بازخورد به دولت در مورد چگونه ما می توانیم انجام این کار وجود دارد پنج اصول هدایت من می خواهم به ترک. و این است که افراد جوان در سراسر کانادا باید بخشی از شکل گیری چگونه ما صرف این پول است. این نباید چیزی است که ایجاد شده توسط دولت به تنهایی. ما نیاز به مرکز حقوق صاحبان سهام در این سرمایه گذاری است. ما نیاز به اولویت بندی سازمان های رهبری و مردم بومی به کار با دیگر جوانان در جامعه. ما نیاز به گسترش این بودجه به غیر از دانش آموزان به صرف عادلانه تر و شاید توسعه مسیر برای آموزش و پرورش برای افراد جوان که ممکن است در متوسطه آموزش و پرورش در حال حاضر. ما نیاز به گسترش برنامه های گذشته جدول زمانی تابستان و شاید در نگاه دسامبر 2020 یا مارس سال 2021 جوانان نیاز به زمان بیشتری است. و در نهایت ما واقعا نیاز به شامل جوانان در ساختمان که بهتر است و ما نیاز به راه اندازی, شما می دانید, ملی چالش های است که اجازه می دهد جوانان-رهبری سازمان برای همکاری ایجاد راه حل های امروز است. ما نیاز به اقدام و اگر این برای تلفن های موبایل مانند چیزی است که شما می خواهید به پشتیبانی شما می توانید با مراجعه به www.collectiveaction.ca.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فرح ناصر: خوب است. من قصد دارم به ترک آن وجود دارد. آلفرد Burgesson عضو نخست وزیر شورای جوانان. با تشکر از شما.

آلفرد Burgesson نخست وزیر جوانان عضو شورای: با تشکر از شما, Farah.

فرح ناصر: تا بعد از حفر عمیق تر به ما موسسه خیریه جهانی, اخبار رسیدگی به این سازمان در مرکز جنجال.

[شکستن]

فرح ناصر: پیوستن به ما در حال حاضر به بحث بیشتر در مورد در حال رشد فشار بر نخست وزیر و لایحه Morneau و ما در موسسه خیریه خود را در حال جهانی, اخبار خبرنگار تحقیقی استوارت بل و جهانی ملی مایک لو Couteur.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دلالت تشکر برای پیوستن به ما. Stewart, من می خواهم برای شروع با شما. شما شروع به دنبال به این موسسه خیریه, خیریه ما و شما کشف شده است که بیش از یک نهاد. پس توضیح دهید که ما به تفاوت بین ما خیریه و ما در بنیاد خیریه.

استوارت بل, جهانی, خبر, خبرنگار تحقیقی: ما خیریه شده است یک موسسه خیریه ثبت شده در کانادا, پس از حدود سال 1997. آن را حدود 66 میلیون دلار درآمد در سال گذشته است. آن فرستاده شده حدود 27 میلیون در خارج از کشور به حمایت از آن های مختلف برنامه نویسی به عنوان بخشی از ماموریت خود را. از سوی دیگر ما بنیاد خیریه بود و تنها تاسیس به عنوان یک موسسه خیریه در سال گذشته است. این بودجه حدود 150 هزار نفر هیچ دارایی های واقعی به صحبت می کنند و هیچ سابقه ای از موفقیت های به صحبت می کنند به عنوان به خوبی. اما به نوعی آن را تبدیل به وسیله ای برای اداره این $912 میلیون فدرال برنامه دولت است.

فرح ناصر: شما نیز صحبت کرد به برجسته موسسه خیریه, وکیل. من می خواهم به بازی یک کلیپ از او.

مارک بلومبرگ موسسه خیریه, وکیل: “ما صدقه است دارایی های قابل توجهی در حالی که ما در بنیاد خیریه هیچ دارایی. این ساختمان که ما آگاه هستیم. آن است و هیچ یک از کارکنان و بنابراین آنها فقط بسیار متفاوت اشخاص و آن خواهد بود و گفت من به پول به یک موسسه خیریه خاص اما در واقع شما آن را به یک متفاوت است. یا من به پول به شهر تورنتو, اما من آن را داد به شهر وینیپگ.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فرح ناصر: چه نگرانی های بزرگ در اینجا ؟

استوارت بل, اخبار جهان, تحقیقی خبرنگار: خوب آقای بلومبرگ وجود دو نگرانی ، یکی است که شما می دانید زمانی که نخست وزیر اعلام کرد این توافق برای CCSG او گفت: دولت به توافق رسیده اند با ما موسسه خیریه برای اداره آن است. در حال حاضر ما در حال حاضر می دانم که درست نیست. آن را در واقع ما در بنیاد خیریه که کاملا جدا خیریه و شما می دانید مختلف در بسیاری از راه های که ما فقط بحث قرار گرفته است. دیگر نگرانی آقای بلومبرگ مطرح است که باید دولت تا کنون نیاز به بازیابی هر گونه وجوه از طریق این برنامه از ما در بنیاد خیریه, واقعا وجود دارد هیچ دارایی های آن را به پس از رفتن.

فرح ناصر: خوب است. اجازه دهید بحث در مورد عواقب سیاسی به این مایک. اپوزیسیون بیرون آمد نوسانی در این هفته در برابر لایحه Morneau که عذرخواهی کرد چندین بار برای $41 هزار نفر پرداخت و او را برای دو سفر او با خانواده اش به دیدن برخی از ما را در پروژه های بشردوستانه است. آنچه در حال شنیدن از دیگر لیبرال ها در مورد این همه ؟

مایک لو Couteur جهانی, ملی خبرنگار: خوب تا کنون آنها ایستاده و ما آنها را خواسته ایم در حوزه های مختلف خود را به اطلاعیه هفته گذشته که آیا یا نه آنها هنوز ایستاده در پشت وزیر دارایی که آیا او باید در نقش خود است. و آنها می گویند او باید گفت که او عذرخواهی کرد و او را به نوعی جبران این موضوع با پرداخت پول را در حالی که هنوز هم وجود دارد برخی از سوالات باقی مانده است. من فکر می کنم مسئله دیگر که ما باید به دنبال backbenchers و چگونه آنها را احساس می کنم در این مورد. شما می دانید backbenchers اغلب به نوعی دفاع از دولت بی سر و صدا به عنوان آنها در مورد حرکت خود را سوار. رسیدیم به یک تازگی و این شخص گفت: آنها قصد ذخیره کنه دهید تا زمانی که آنها شنیدن از نخست وزیر در کمیته اخلاق آمدن این هفته است. و من فکر می کنم که نشانه ای نیز هست که از آن می شود که این backbenchers در حال گرفتن خسته از این اخلاق نقض. فراموش نکنید که این سومین اصلی که این دولت این نخست وزیر را مجبور به رفتن را از طریق. او در حال حاضر بررسی شده برای Aga Khan تعطیلات در حال حاضر در دخالت خود را در Jody Wilson-Omar و SNC-Lavalin امر است. این شماره سه. آنها به سوزاندن سرمایه سیاسی با رای دهندگان هست ؟ که باقی مانده است دیده شود چرا که آنها بوده ام در انتخابات به عنوان یک نتیجه از خود COVID-19 پاسخ, اما آنها گرفته اند یک بیت از یک ضربه در اینجا پس از آن می تواند جالب برای دیدن اینکه آیا یا نه در حزبی وجود خواهد داشت غرش و از آن خواهد شد خواستار وزیر دارایی است. فراموش نکنید که او سوم بالاترین رتبه بندی وزیر در کابینه پشت نخست وزیر و معاون نخست وزیر پس از آن می تواند عظیم باشد اگر او حوصلگی ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فرح ناصر: خوب یکی از سوالات بزرگ است که به خواسته های این هفته است که چرا دولت در برداشت ما. من می خواهم به بازی یک کلیپ از نخست وزیر, در ژوئن 29th.

نخست وزیر جاستین ترودو: “ما سازمان های خیریه در حال بررسی توسط ما خدمات عمومی به عنوان بهترین و تنها سازمان قادر به ارائه در مقیاس است که ما نیاز به مطمئن شوید که افراد جوان باید فرصت های خدمات در این تابستان.”

 

فرح ناصر: “بهترین و تنها” را به عنوان شما فقط شنیده نخست وزیر می گویند اما ما خطاب به رئیس این اتحادیه به نمایندگی از بندگان عمومی که می گوید این باید به کار گرفته شده توسط خدمات عمومی که وجود دارد بدون نیاز به این برنامه است. مایک چه سیاسی مفهوم از همه که ؟

مایک لو Couteur جهانی, ملی خبرنگار: بله من فکر می کنم این نقش به چه جدول زمانی در واقع از طریق اینجا ؟ چون ما می دانیم که وجود داشته است بحث های داخلی و بحث بین اعضای مختلف کابینه وزرای دفاتر و ما خیریه. آنها مخفیگاه آنان را به عنوان به آنچه که این موسسه خیریه و یا آنچه که این برنامه ممکن است نگاه مانند? ما می دانیم که تصمیم گیری ساخته شده بود توسط دولت on May 22ndاما ما شنیده ایم که تعدادی از جلسات مختلف مقامات از دولت و ما خیریه و اینکه آیا یا نه ما موسسه خیریه گفته شد این است که این برنامه احتمالا شبیه به آنچه که ما دنبال آن هستید. بنابراین اگر شما پیشنهاد بازدید از این چک همه از این جعبه و سپس شما به احتمال زیاد برداشت. که من فکر می کنم کلید است و احتمال دارد که در آن احزاب مخالف سعی خواهد کرد و واقعا در سر ما خیریه و نخست وزیر در زمانی که او قبل از کمیته اخلاق و همچنین به دلیل آنها می خواهند بدانند که آیا یا نه ارتباطات شخصی بین نخست وزیر خود را و ما خیریه و وزیر دارایی و ما موسسه خیریه شد و در نهایت آنچه که نوک تعادل در این مورد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فرح ناصر: خوب است. استوارت چه پرسش های شما هنوز هم ؟

استوارت بل, اخبار جهان, تحقیقی خبرنگار: خوب, شما می دانید زمانی که شما نگاه در آنچه که ما با موسسه خیریه را در این مورد با ساخت این توافق نه با خود اما با نوع یک spinoff پایه و اساس است. آن را کاملا قانونی و کاملا قابل درک است که چرا آنها را انجام دهد. به عنوان بخشی از توافق با دولت به آنها گفته شد که آنها را به در یک مسئولیت حقوقی برای دانش آموزان که قرار می گیرد در مواضع داوطلب. و این در حال وقوع است در طول یک بیماری همه گیر. من فکر می کنم آنها به درستی نگران هر گونه بالقوه شما می دانید های حقوقی خرید اینترنتی پایین جاده اگر چیزی اتفاق می افتد به یک دانش آموز ، به طوری که آنها آن را — آنها ساختار این در راه است که محافظت از دارایی های خود را. اما آنچه که ما شنیده نمی, پاسخ به, شما می دانید, چرا دولت موافق به انجام آن این راه است. چگونه آن را در خدمت دولت ؟ چگونه آن را در خدمت منافع کانادایی?

فرح ناصر: خوب است. مایک و استوارت, با تشکر بسیار برای بینش خود را.

تا بعد coronavirus و آینده شهرها: غول فرصت همه گیر ارائه به تجدید نظر در راه ما طراحی شهرستانها ما.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

[شکستن]

گوینده: شما در حال تماشای غرب بلوک جهانی.

فرح ناصر: خوش آمدید. Coronavirus همه گیر است که ما را وادار به تجدید نظر تقریبا همه چیز را ما انجام می دهیم. همه گیر قطع با لحظه ای دیگر در زمان: بیشتر یک جنبش که در آن نابرابری و نژادپرستی نظاممند شده اند به نام. هر دو در حال حاضر ما را مجبور به مقابله با فرضیات ما راه ما و راه ما طراحی شهرستانها ما.

یک نفر که زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد آنچه باعث می شود شهرستانها تیک توسط ریچارد فلوریدا یک پروفسور در منچستر مدرسه کسب و کار مدیریت در دانشگاه تورنتو است. خوش آمدید به فرهنگ غرب بلوک ریچارد.

 

پروفسور ریچارد فلوریدا برادفورد دانشکده مدیریت دانشگاه تورنتو: آن بزرگ بودن با تو فرح. با تشکر برای داشتن من.

 

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فرح ناصر: من می خواهم به حفاری های عمیق به هر دو این مسائل اما بیایید شروع با COVID-19 و چه در شهرهای ما در حال رفتن به مانند نگاه در آینده و بیایید شروع با کار. چه اثر از مردم در حال کار از خانه و چه رفتن به اتفاق می افتد به تمام کسانی که در برج های اداری در مرکز شهر هسته?

پروفسور ریچارد فلوریدا برادفورد دانشکده مدیریت دانشگاه تورنتو: خوب اولین چیزی است که شهرستانها در حال رفتن به خوب است. تورنتو و ونکوور و مونترال و وینیپگ و ادمونتون همه آنها در حال رفتن به خوب. شهرهای بزرگ جان سالم به مراتب بدتر از بیماری های همه گیر و بحران در گذشته است. نیروی شهرنشینی فقط بیشتر از بیماری های عفونی. وقتی که می آید به کار خیلی بیشتر از ما که در کار دانش مشاغل در حال رفتن به کار از راه دور. حدود 40 درصد از نیروی کار کانادا در حال کار از راه دور امروز و در حدود نیمی از کسانی که مردمی که در ادامه به کار از راه دور. بنابراین ما در حال رفتن به نیاز کمتر دفاتر و این یک چیز خوب است. شما می دانید اگر بیشتر مردم به ماندن کار از راه دور, این بدان معناست که مردم کمتر در جاده ها کمتر, تراکم ترافیک و کمتر تولید گازهای گلخانه ای و پاک شهرستانها.

 

فرح ناصر: هنگامی که ما بحث در مورد گرفتن در اطراف هر چند مانند حمل و نقل وجود دارد که مردم می ترسند در حال حاضر ریچارد به حمل و نقل در هواپیما که برای ماده. چگونه می خواهیم به اطراف ؟ چگونه است که رفتن به تغییر دهید ؟

 

پروفسور ریچارد فلوریدا برادفورد دانشکده مدیریت دانشگاه تورنتو: به خوبی داده است و مشخص نیست که آیا این ویروس واقعا در حمل و نقل به خصوص اگر ما به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و با پوشیدن ماسک. که گفت: فقط گاهی اوقات چیزهایی که داده ها مطابقت ندارد. علم مهم نیست. مردم از ترس از حمل و نقل. نه فقط در کانادا نه تنها در شمال امریکا اما زمانی که چین آمد, آنلاین, جامعه ای است که بسیار مورد استفاده قرار گرفتن در مترو و قطار ridership رفت و به طور چشمگیری پایین است. بنابراین نگاه ما باید مراقب باشید چرا که ما نمی خواهیم همه آن مردمی وارد شدن به خودروهای شخصی و رانندگی به کار می کنند. احتقان ما تجربه ما در شهرستانها و مناطق خواهد بود فصل.

 

فرح ناصر: خوب است. در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد رانندگی که یک چیز است. اما شهرهای خود مانند هنگامی که ما بحث در مورد فرهنگ درست است ؟ مردم در حال رفتن به رستوران و آنها در حال رفتن به کنسرت, راه همان آنها گالری های هنری. چه اتفاقی می افتد به ارتعاش وجود دارد که در شهرستانها در حال حاضر ؟

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پروفسور ریچارد فلوریدا برادفورد دانشکده مدیریت دانشگاه تورنتو: فرهنگی و هنری و خلاق اقتصاد است و فقط نابود شده است این بحران است. شما می دانید هنرمندان و نوازندگان و هنرمندان نمی توانند کار کنند. وجود دارد به سادگی هیچ کار برای آنها. و در برخی تخمین ها برای ایالات متحده به عنوان مثال نشان می دهد که به عنوان بسیاری از نیمی از تمام هنرمندان انجام شده است قرار داده و از کار. اگر ما منابع محلی سیستم عامل برای فرهنگ های محلی در تورنتو در ونکوور در ادمونتون در وینیپگ در مونترال بنابراین محله گروه های, گروه های اجتماعی و آنها می توانند به استخدام هنرمندان محلی و سرآشپزها محلی برای ایجاد یک جامعه فاصله بلوک. شاید قرار دادن نوازندگان و هنرمندان در هر گوشه خیابان به ایجاد نشاط در جوامع ما در این تابستان. اما از آن زمان به فعال کردن فرهنگ محلی و وجود دارد یک فرصت وجود دارد تا ما را به دور از تولید انبوه فرهنگ و بازگشت به کسب و کار و حمایت از هنرهای محلی و فرهنگ محلی است.

فرح ناصر: خوب است. من می خواهم به حرکت بحث ما در حال حاضر به چیزی دیگری است. منظورم این است که خود را آخرین کتاب وی در مورد قطبش و ما در حال حاضر باید این حساب با ضد سیاه نژادپرستی که واقعا برداشته درب در نابرابری در کشور ما است. آن را چگونه نشان از کنترل خارج است تا چه در نظر شما می تواند ما را از این لحظه در حال حاضر ؟

پروفسور ریچارد فلوریدا برادفورد دانشکده مدیریت دانشگاه تورنتو: من فکر می کنم این مهم ترین لحظه زندگی من برای شهرستانها. این COVID بحران توجه متمرکز بر بی عدالتی با توجه به چگونه بسیاری از اقلیت های موجود را به معرض این ویروس در جوامع خود. و در حال حاضر موجی از تظاهرات و گفت: شما می دانید ما در حال رفتن به پایه نژادی و اجتماعی و اقتصادی بی عدالتی خشونت پلیس. ما می خواهید یک راه بهتر از زندگی است که جنبش یک جنبش نه فقط از اقلیت های موجود و کارگران خط مقدم آن است که یک جنبش دانش کارگران, کارگران حرفه ای, سفید کانادایی و چند فرهنگی کانادایی. آن است که چند فرهنگی و چند طبقه. مردم ایستاده و گفت: ما می خواهیم بهتر شهرستانها. بنابراین این فرصت را ما در حال حاضر است ما را به شهرستانها بهتر برای ساخت آنها را بهتر در راه است که بیشتر فراگیر است که ایجاد فرصت های بیشتر و بیشتر عدالت برای همه کانادایی ها اما همچنین راه هایی هستند که سالم تر و امن تر و بیشتر انعطاف پذیر رفتن به جلو. شما می دانید این بازدید در من. به همین دلیل من شد urbanist شد و در سال 1967 من متولد نیوآرک, نیوجرسی. شهر من منفجر شد به ناآرامی های مدنی: سیاه مردم در اعتراض به خشونت پلیس نژادی و بی عدالتی. و به عنوان یک پسر کوچک من درخواست پدر و مادر من چرا وجود دارد تانک در خیابان های ما? چرا گارد ملی ارتش اشغالگر? چرا با وجود چنین تبعیض علیه اقلیت نژادی? و برای دیدن این اتفاق می افتد واقعا ضربات سخت است. من فکر می کنم—اما تفاوت امروز این است که چند فرهنگی و چند کلاس جنبش است. آن است که سفید, سیاه, لاتین, اسیایی, مهاجرتی جدید کانادا. آن را غنی و فقیر. این دانش کارگر و کارگران خدمات تمام گفت: به اندازه کافی به اندازه کافی است. بنابراین من در واقع فکر می کنم این یک لحظه بزرگ. شاید COVID کمک برای آماده سازی این لحظه اما او غلیان احساسات مدنی آگاهی در مورد نژادی و طبقاتی و بی عدالتی را فراهم می کند امیدوارم که یک پوشش نقره ای که ما می توانیم بازسازی شهرهای ما در راه—و حومه و جوامع و کشورها—در راه است که به مراتب بیشتر از لحاظ نژادی و اقتصادی را شامل است. شمول و انعطاف پذیری این دو واژه: شمول و انعطاف پذیری داشته باشد و تأکید کرد که راه رو به جلو برای ما شهرها و حومه شهر و مناطق شهری در آینده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فرح ناصر: پس اجازه دهید من از شما درخواست پس از آن چه مدت است که از این پنجره برای تغییر ؟

پروفسور ریچارد فلوریدا برادفورد دانشکده مدیریت دانشگاه تورنتو: من فکر می کنم ما باید یک زن و شوهر از سال را به انجام کارهای درست. و آنچه ما نیاز داریم در کانادا است که واقعا به یک گام بزرگ رو به جلو است. ما در اینجا فرصتی برای جذب افراد با استعداد از سراسر جهان برای ساخت شهرها و حومه عقب بهتر واقعا منظور توسعه یک قرارداد جدید بین دولت فدرال ما ما در استانها و شهرستانها ما. یکی از چیزهایی که اتفاق افتاده این است که ما شهرداران ما premiers و ما نخست وزیر و دولت فدرال ما با هم کار کرده اند. وقت آن است که برای یک قرارداد جدید برای شهرستانها. ما صحبت کردیم در این مورد برای یک مدت زمان طولانی در این کشور است. استانها و دولت فدرال همکاری با یکدیگر برای ساخت بیشتر شامل شهرها و حومه که در آن همه کانادایی ها صرف نظر از نژاد و رنگ و عقیده و یا وضعیت اجتماعی و اقتصادی می تواند درست رویای کانادا و فرصت واقعی. که رو به ما رفتن به حرکت به جلو رفتن.

فرح ناصر: خوب است. من آن را ترک وجود دارد. آن را لذت بخش بوده است. ریچارد فلوریدا, با تشکر از شما.

پروفسور ریچارد فلوریدا برادفورد دانشکده مدیریت دانشگاه تورنتو: همیشه یک لذت با تو فرح. با تشکر از شما برای داشتن من.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فرح ناصر: که تمام وقت ما برای امروز. با تشکر از شما برای پیوستن به ما در غرب بلوک. من فرح ناصر و من شما را در هفته آینده.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>