‘زن در میشیگان’ می رود ملی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

و لانسینگ, میشیگان.—تلفن زنگ میزند و یک بار.

“سلام?”

این صدای یک مرد: ناهنجار و بی تاب.

“سلام” زن تماس گیرنده می گوید. “ممکن است من لطفا صحبت با جان؟”

“چه کسی این کار؟”

“گرچن Whitmer.”

سه ثانیه مکث.

فرماندار Whitmer?”

“بله قربان.”

“اوه خانوم” جان می گوید: او تن شرمندگی. “سلام. حال شما چطور است؟”

این سوال لود شده. این تماس خاص, یکی از ده ها Whitmer را در روز دوشنبه 6 آوریل می آید در یک لحظه آرامش نسبی برای فرماندار است که تبدیل به یکی از قابل رویت ترین رهبران سیاسی میان Covid-19 بیماری همه گیر. اما چند هفته گذشته بوده است جنون. پس میشیگان اولین موارد شناسایی شده در مارس 11, Whitmer داشتن در حال حاضر اعلام وضعیت اضطراری تعطیل مدارس و کسب و کار ممنوع همایش بزرگ گسترش مزایای بیکاری و دستور داد شهروندان را به پناهگاه در محل.

این کافی نیست. با میشیگان مرگ و میر افزایش و دولت در حال اجرا پایین در منابع Whitmer شروع شفاعت با واشنگتن برای کمک در حالی که علنا در انتقاد از فقدان ملی Covid-19 استراتژی است. قابل پیش بینی این باعث ad hominem قصاص از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او به نام او “گرچن ‘نیم’ Whitmer.” او را رد فرماندار در کاخ سفید نشست خبری به عنوان “زن در میشیگان.” او اعلام کرد که دولت او کمک خواهد کرد تنها فرمانداران بودند که “سپاسگزار” از تلاش های خود را.

در ضمن با Whitmer را از دست داده و شیوع garnering ستایش او به دست آورده ارتفاع به عنوان مد روز انتخاب برای تبدیل شدن به جو بایدن همسر در حال اجرا—یک واقعیت از دست داده است در مغلوب ساختن پیشی جستن است که در ادامه به تک او را برای حمله به. همه از این بیشتر پیچیده Whitmer را کابوس شرایط تزریق شکننده خودپسندی و انتخابات سال سیاست به بهداشت عمومی فاجعه است که رشد bleaker روز به روز.

“من انجام همه حق” Whitmer پاسخ. “شما می دانید من یک پیام است که شما تا به حال به نام با دفتر ما در روز سه شنبه و صحبت با ناتان. و من می دانم که شما به اشتراک گذاشته خود را از تجربه در حوزه هنری فورد [بیمارستان] و فقط می خواستم به لمس پایه و دیدن اگر هر گونه به روز رسانی. ما در حال کار بسیار سخت به او حفاظت شخصی تجهیزات, اما من دوست دارم به شنیدن به طور مستقیم از شما.”

“خوب,” جان می گوید پاکسازی گلو خود را “من کمی فشرد تا راست در حال حاضر. چون ام به معنای واقعی کلمه برادر در قانون پدر مرده در 2:30 در بیمارستان از Covid.”

Whitmer gasps. آن 3:07 بعد از ظهر

“اوه خدای من” فرماندار مومبلس, چشمان خود را بسته است. “من متاسفم.”

Whitmer به حال روز را صرف جذب حدیثی بدن ، وجود دارد پزشکی حرفه ای است که پس از ظهور از 19 روز در قرنطینه قرار داده شد در مرخصی نامحدود به دلیل شرایط بهداشتی اساسی. وجود مدرسه سرپرست که نگران دانش آموزان گرسنه و بی بضاعت رانندگان اتوبوس در منطقه خود. وجود دارد دکتر گفت که از دیدن متعدد بیماران از طریق به آخرین لحظات و سپس تلفنی اعضای خانواده منتظر در پارکینگ و شکستن افتضاح اخبار.

فرماندار نگه داشته بود و حتی دلسرد شدن, به دنبال اضطراب تنها زمانی که بعد از شنیدن در مورد قریب به اتفاق مرگ و میر در یک بیمارستان او گذاشت و گفت: بی سر و صدا به هیچ کس به ویژه در “چه ما در حال انجام با تمام بدن؟”

اما در حال حاضر Whitmer برای تلفن های موبایل کمی ناپایدار. جان داستان را ناگهانی از دست دادن—فرود آمده است مانند یک haymaker.

شاید یک فرماندار قرار نیست برای نشان دادن آسیب پذیری در زمان بحران. اما جان یک کهنه سرباز ارتش که در خدمت سه مبارزه با تور به نظر نمی رسد به ذهن است. دو پیوند می خورند در حال حاضر صحبت کردن در مورد خود و خانواده خود را در شرایط ترس خود را. جان نامزد—نه همسر او—که یک کار و تحویل پرستار که با پوشیدن همان ماسک برای هفت روز. برخی از پرسنل پزشکی در بیمارستان او را آزمایش مثبت اضافه کردن به وحشت بیش از کافی PPE. برای 10 دقیقه Whitmer آزمونها جان در بیمارستان ایمنی پروتکل پنجه نرم می کند با او به خواب بیدار شدن نامزد خود را برای پاسخ (او یک شبه تغییر) و به او اطمینان داد که کمک در راه است.

“خب من از تماس با فرماندار” جان می گوید. “من سعی کردم به تماس با کاخ سفید است. من صادقانه باشد من محافظه کار است. همیشه بوده اند. من رای برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اما من فقط آرزو می کنم او را متوقف خواهد کرد و با بد اخلاقی. شما می دانید این است که زمان و در همه. و من می خواهم به او بگویید که به چهره اش.”

جان ادامه می دهد: “من نمی توانند درک کنند رئیس جمهور گفت … ‘ایالات متحده باید یک طرح داشته باشد.’ آن می تواند نه تنها در ایالات متحده. منظورم این است که ما در ایالات متحده آمریکا است. ما قرار است به ایران.”

تا کنون fleetingly یک پوزخند کشش در Whitmer عارض. این پوزخند شناخته شده به هر کسی که در تلاش است تا steamroll او کسی است که در پایان دریافت از لنسینگ-معروف شوخ طبعی است. در این لحظه آن را به یک پوزخند رضایت. بعد از این همه سوء استفاده او تا به حال گرفته شده از رئیس جمهور در اینجا بود یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار کسی صدمه زدن و مضطرب و بیمار از کوچکی گفتن Whitmer او تا به حال او را به عقب. او به نظر می رسد آماده به رها کردن یک خط.

اما فرماندار به سرعت دوباره او چهره پوکر. این زمان در واقع.

به چشم ندیده گرچن استر Whitmer ممکن است به نظر می رسد مانند یک pushover. با حومه-مامان مدل موهای بالا سخت تن به تن, خنده, nasally لهجه مستقیم از “فارگو” مرکزی, ریخته گری, او به نظر می رسد مانند نوع فرد—OK نوع زن—که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد جویدن و تف کردن.

اما به نظر می رسد می توان فریب به ویژه هنگامی که آنها در حال استراتژیک مستقر به فریب.

پرورش در مهد میشیگان پشت سیلی استقرار Whitmer ناب خودی یک بخش سیاست هواخواه و یک بخشی از بازی است. او یک سبک قدیمی پل, شناخته شده به عنوان مقدار برای مهیجی حزبی های صلیبی به عنوان برای او آشتی جویانه سه آبجو نشست. در لنسینگ شما می توانید پیدا کردن هر کسی حزب جمهوری خواه یا دموکرات در ضبط و یا خاموش کند که تحسین مهارت های دولت 49 فرماندار. علاوه بر این فقط در مورد هر کس دوست دارد او را. او واقعی است, امن, سریع به در آغوش گرفتن و یا به اشتراک گذاشتن یک شوخی است. او یک مادر و یک مهره ورزشی, یک وکیل و یک سیاستمدار با یک رکورد کامل از برنده شدن در مسابقه و سابقه ای طولانی در flustering مخالفان.

داشتن toiled برای 14 سال در قوه مقننه—در هر دقیقه از هر روز را صرف در اقلیت Whitmer تا به حال طرح بزرگ در حکومت. او در ژانویه 2019 با جاه طلبی های بزرگ, هیچ کدام بزرگتر نسبت به “رفع لعنت به جاده ها” را شعار انتخاباتی است که ثابت کرده به طوری موثر در حفره زده دریاچه های بزرگ دولت است. و سپس همه چیز رفت و وری. جمهوریخواهان کنترل خانه ملت به حال علاقه کمی در Whitmer کرد. خم خود اجرایی عضله او اشتباه محاسبه با یک پیشنهاد گاز مالیاتی است که هر دو طرف را رد کرد. دولت بودجه کاهش یافت و به درهم و برهمی است. این rookie فرماندار در زمان فشار از انتقاد. برای اولین بار در زندگی خود Whitmer شد دست و پا زدن.

هیچ یک از این احساس مربوط دیگر. جورج دبلیو بوش می خواست به آموزش و پرورش رئیس جمهور; 9/11 حملات دیکته سرنوشت متفاوت. هر دو از نظر سیاست و سیاست Whitmer میراث به عنوان فرماندار خواهد بود با تعریف یک چیز است: دست زدن به Covid-19 بیماری همه گیر. هر انتخاب رسمی تحت فشار است راست, در حال حاضر, اما وجود دارد چند که احساس می کنم آن را بیش از Whitmer.

این یک چیز به 15 ماه را در دوره اول و به طور ناگهانی blindsided توسط یک مهاجم بیماری دوست دارد که هیچ زندگی سیاستمدار مواجه کرده است; به محوری به شهرت در سراسر جهان به موجب یک گاو با رئیس جمهور و افزایش تعداد بدن در حیاط خلوت خود را به می دانم که شما هر شانه خالی کردن و هجا در حال قضاوت با شهروندان امروز و تاریخ فردا.

آن را چیز دیگری می دانم در حالی که شما در حال تستها برای این کار از معاون رئیس جمهور.

وجود دارد یک بخشی از Whitmer که می خواهد به کف زدن در مغلوب ساختن پیشی جستن به او آموزش برخی از رفتار در مقابل ملت است. اما این امر می تواند غم انگیز معکوس. او ظرفیت برای کمک به Whitmer صرفه جویی در زندگی به طور بالقوه بسیاری از زندگی با قدرت و منابع از دولت فدرال است. در همان زمان در حالی که برشته POTUS ممکن است برنده Whitmer امتیاز با بیدار-or-die جمعیت آنلاین این امر آسیب او چشم انداز به عنوان بایدن شماره 2. این presumptive دموکراتیک نامزد به نفع تشدید پایین سیاسی متوسط; آخرین چیزی که او می خواهد یک همسر در حال اجرا است که مبارزه با یک شعله افکن در حالی که این کشور به آتش کشیده است.

Whitmer اصرار دارد او را پرداخت هیچ ذهن به صحبت از ارتقاء. اما آن را در حال تبدیل شدن سخت تر به موتور را تنظیم کردن. فقط در هفته گذشته به عنوان بایدن اعلام رسمی آغاز جستجوی خود را برای یک معاون ریاست جمهوری نامزد او علنا تایید کرد که Whitmer بود در لیست کوتاه. و در روز دوشنبه ساعت قبل از Whitmer تماس با جان کهنه سرباز بایدن انتخاباتی ساخته نیوز با انتشار دومین قسمت از پادکست جدید, “در اینجا معامله است.” مهمان: Whitmer. تم ها: حفظ آرامش حاکم در زمان سختی و رسیدن به سراسر راهرو.

به ندرت در مدرن رفت و برگشت از ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی شده است وجود دارد یک مطلب عمومی ازمایش برای این کار از معاون رئیس جمهور. ساختگی و کاملا سیاسی هر چند این ممکن است به نظر می رسید این ورزش لازم بود. بایدن دارای روابط شخصی با ctq و کامالا هریس دو تن از دیگر یاران. با وجود تماس او را “یک دوست خوب” حقیقت این است که بایدن به سختی می داند که Whitmer. امریکا به سختی می داند که Whitmer. هک میشیگان است که فقط شروع به می دانم که Whitmer.

در مصاحبه با بیش از دو دوجین دوستان و اعضای خانواده و سیاسی معاصران من به دنبال پاسخ به سوالات مشابه بایدن و vetters می پرسید. چه آماده سازی است او نقشه کشی در طول این بحران ؟ چگونه است که او را نگه داشته و تحت وزن از لحظه ؟ چه فضایی می کند او اشغال در تکه تکه دموکراتیک حزب ؟ و اگر و هنگامی که زمان می آید او می تواند زنده ماندن, مرگ, مارس از یک کمپین علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?

از طریق دو درب از Whitmer را در سمت چپ زمانی که شما وارد می ایستد درشت چوب ماهون قفسه کتاب است که می گوید زندگی او داستان: خانواده, عکس دو اسپارتان فوتبال کلاه امضا بسکتبال یک پشته از کتاب ها در مورد, میشیگان, مقدس, کتاب مقدس, قاب, گواهی, مینیاتور مجسمه بانوی عدالت چند لیوان آبجو و چهار کاتولیک نماز شمع های مقدس تصاویر Whitmer را “عاقلانه زنان”: دادگاه عالی عدالت اموزش Bader Ginsburg سابق تگزاس رژیم صهیونیستی. ان ریچاردز بلندگو نانسی پلوسی و دیترویت روح افسانه Aretha Franklin.

چند پا دور بعدی به Whitmer میز است یک هلو-رنگی ساختگی قطع زیر تنه این نوع مورد استفاده توسط مبارزان هنرهای رزمی برای تمرین تکنیک های حمله خود را.

“به من گفت: من از جزئیات امنیتی: خدا, من آرزو می کنم من تا به حال یک کیسه مشت زدن یا چیزی'” فرماندار می گوید: nodding به سمت ساختگی است. “و سپس او نشان داد.”

آن را یک نام ؟ او grins اما نگه می دارد به عقب. “این می تواند به لحاظ نظری تغییر روزانه.”

Whitmer سفر به این دفتر آغاز می شود با پدر او ریچارد یک لنسینگ افسانه که کار را برای فرمانداران جورج رامنی و ویلیام Milliken. مدتها قبل از او یکی از دولت به بخش خصوصی heavyweights—رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Blue Cross Blue Shield of Michigan—کیر Whitmer آموزش داده شد وکیل که تا گل رز دولتی صفوف به در نهایت منجر به وزارت بازرگانی است.

همسرش شری Whitmer, یک نیروگاه در حق خود او یک دستیار دادستان کل تحت فرانک کلی میشیگان طولانی ترین خدمت دادستان کل و یک پدرخوانده رقم به جوان گرچن و او دو خواهر و برادر. هر چند کیر و شری Whitmer طلاق گرفته که گرچن 10 بود آنها القا فرزندان خود یک عشق مشترک از خدمات عمومی و مشترک مجموعه ای از ارزش ها است.

“نه یکی از آنها پردازان. مادر من احتمالا می شده است مانند ریگان از حزب دموکرات و پدرم یک Milliken جمهوری خواه” Whitmer می گوید: خم شدن به جلو در آبی-تشک بادی مجهزند صندلی. “در میشیگان که به لحاظ نظری یک دموکرات و جمهوری خواه, اما آن را بسیار نزدیک در مقیاس.”

فرزند ارشد Whitmer کودکی تا پناه دادن به هیچ سیاسی اعتقادات بسیار کمتر آرمان های سیاسی. او رویای یک گوینده برنامه ورزشی برای ESPN. این بدهکار به ویژه به دلاوری های ورزشی; او نوجوان مستعار بود “گرچن جاذبه” با سر اشاره کردن به او مکرر می افتد و به طور کلی عدم هماهنگی. (این روزها او می رود به شدت توسط “گرچن”—و یا گاهی اوقات در یک اغراق آمیز غرب میانه twang “Gee Dubya.”)

این برنامه حرفه ای بود دست نخورده از طریق سال سوم در دانشگاه ایالتی میشیگان در شرق و لانسینگ, جایی که او زندانی برای مدرسه, فوتبال, مربی, جورج دانه های تزئینی. نگران است که دختر خود را بیش از حد یک بعدی, کیر Whitmer خواست او را به صرف یک ترم پایین جاده در کنگره. “بنابراین تعداد کمی از مردم درک کنند که چگونه دولت کار می کند” او به او گفت. “آیا دولت این است که در آینده خود را یا نه, با داشتن یک چشم انداز آن را برای شما مفید خواهد بود.”

زمانی که گرچن موافقت پدرش به سرعت مرتب کارآموزی با یک دوست کورتیس Hertel قدرتمند نماینده از دیترویت که بعدها تبدیل به مجلس. او به طور اتفاقی از یک دموکرات است. “آنها دوستان خوب” می پرسم تأمل در چگونگی جفت شدن تغییر مسیر زندگی او است. “از آنجا متوجه شدم که من یک دموکرات است.”

Whitmer گیر “سیاسی اشکال” و نمی تواند آن را تکان. ورزشی به زودی کم رنگ به پس زمینه. ایده دانشکده حقوق شروع به اشغال خود. او شگفت زده دوستان در حال اجرا برای رئيس جمهور از او خواهری کاپا آلفا و تتا و برنده. “این صدا ممکن است احمقانه است که رئیس جمهور یک خانه خواهری به نحوی ترجمه, اما زمانی که من می دانستم که چیزی بود تا می گوید:” انجی سالیوان Whitmer کالج هم اتاقی.

قبل از اینکه طولانی, Whitmer بود صرف تمام وقت خود را به مطالعه قانون و داوطلبانه از طرف محلی دموکراتیک مبارزات.

“مطرح شدن راه ما در برخی از نقطه شما شروع به خودتان سوال: آیا این همه چیست ؟ چگونه من کمک می گوید:” Whitmer خواهر لیز Gereghty. “و ناگهان او متوجه شد چیزی که پاسخ این سوالات برای او.”

آن 2000 و Whitmer بود 28 ساله وکیل در لنسینگ هنگامی که یک خانه محلی صندلی باز کرد. این وعده داده می شود متراکم اولیه. این rookie اولین حرکت بود به تحکیم دموکراتیک نخبگان پشت سر او نامزدی که به معنای ترساندن یک پتانسیل حریف از مسابقه—پسر Whitmer مربی.

“من می توانم بگویم که در پنج دقیقه اول مکالمه ما که من برای آن آماده مسابقه—و گرچن بود:” به یاد می آورد Curtis Hertel جونیور در حال حاضر یک سناتور ایالت. “حتی اگر ما هر دو جوان او فقط راه جلوتر از من است.”

با تکیه بر خانواده اش وسیع شبکه اثرگذارندهها Whitmer ظهور به عنوان یک مدعی برای صندلی. که او می تواند جذابیت ثروتمند اهدا کنندگان بوده است. چه آیا تعجب مردم به Whitmer بود که چگونه سخت او در طراحی مبارزات انتخاباتی خود را. “من بسیار مرعوب او” به یاد می آورد Leslee فریتز که مشغول به کار برای شرکت مشاوره Whitmer قرارداد در طول مسابقه. “حتی به عنوان یک جوان با نام تجاری جدید نامزد او تا به حال یک حس مشتاق از همه چیز. او می دانست که این منطقه. او می دانست که چه مسائل خواهد بازی کند.”

در این مسابقه شد بدون جنجال. Whitmer مطرح شده پول زیادی—بیش از سه برابر مسافت های احتمالی حزب سوسیالیست—که مخالفان او گریه ناپاک و گفت: تازه وارد در تلاش بود برای خرید یک صندلی با ماشین به سبک سیاست است. آنها همچنین متهم او را از underhanded تاکتیک. یکی از به یاد ماندنی جنگ آمد که Whitmer underwrote سهم عمده ای را به محلی عمومی ایستگاه های رادیویی اطمینان حاصل کرد که نام او—گرچن Whitmer محلی وکیل نمی گرچن Whitmer نامزد—خواهد بود خواندن در هوا بارها و بارها. آن را کاملا قانونی است اما این مانور ابرو مطرح شده در اطراف خانه ملت.

Whitmer برنده 281 رای. بیش از حد رقابتی اولیه ساخته شده از این کمپین 70 منطقه “به راحتی” گران ترین خانه ملت نژاد در میشیگان تاریخ لنسینگ ایالت مجله گزارش شده است.

او cruised از طریق سقوط مسابقه در حال حاضر ماهیگیری برای بالا کمیته تکالیف و فکر کردن در مورد استخدام کارکنان. او به سختی متوجه مادر شری ناپدید شده بود از مبارزات انتخاباتی.

“او نگه داشته و گفت که او تا به حال یک عفونت گوش داخلی” Whitmer به یاد می آورد: “اما من آنقدر شلوغ است که من در راه است که من معمولا می شده اند.” شش روز قبل از انتخابات نوامبر شارون Whitmer دریافت خبر: glioblastoma های کشنده سرطان مغز.

Whitmer خود را صرف دو سال در قوه مقننه شروع یک خانواده در حال حرکت به یک خانه جدید در خدمت به عنوان سرپرست برای او بیمار و در ماه ژوئن سال 2002 دفن او.

“آنها می گویند که پنج پر تنش ترین وقایع زندگی ازدواج, داشتن یک کودک از مرگ یکی از عزیزان خود را در حال حرکت و شروع یک کار جدید است. و من همه آن چیزهایی که در همان دو سال دوره” Whitmer می گوید. می پرسم. “من خوش شانس است که من می توانید تمرکز بر روی کارهای کوچک و من فکر می کنم که چگونه من را از طریق آن.”

ریچارد Whitmer جونیور, فرزند, خانواده, قرار می دهد و آن این است: “گرچن داستان واقعا از زمانی آغاز شد که مادرم بیمار است. لیز بود که در نیویورک زندگی می کنند و من هنوز در خانه, اما من می تواند آن را اداره کند. بنابراین گرچن در زمان مراقبت از همه چیز. او مبارزه با شرکت های بیمه, او برای مراقبت نوزاد او وظایف خود در قوه مقننه است.”

با اشاره به خواهر خود را مدیریت Covid-19 بحران او می افزاید: “گاهی اوقات من تعجب می کنم چگونه است که او دستکاری این همه ؟ اما پس از آن من به یاد داشته باشید او آن را انجام داده قبل از.”

زندگی در قوه مقننه بود و خسته کننده. Whitmer بود پشت bencher در مجلس اقلیت. او همچنین یکی از معدود زنان در یک موسسه طولانی تحت سلطه خوب-ole-پسر ذهنیت است. جوان قانونگذار احساس نا امید و نادیده گرفته نمی تحقق برداشت او ساخت.

“اوه ما می تواند بگوید حق دور او و کوبنده می گوید:” شیدا Richardville سابق ایران قانونگذار که خدمت در کنار Whitmer برای بیش از یک دهه. “او فقط به حضور در مورد او. او بسیار هوشمند است. او در تلاش برای ایستادگی کردن در آن روزها اما او برخی از طبیعی مهارت ها و توانایی های که آسان به اطلاع.”

به سختی به 30 سال, با, روشن, رژ لب های قرمز و موهای بلند قهوه ای در حال سقوط بیش از شیک شلوار مناسب Whitmer شد بر خلاف هر زنی در میشیگان خانه ملت. دو نفر از قانونگذاران جمهوریخواه—هر دو اصرار بر گمنامی—به یاد می آورد به من در جدا کردن مکالمات موارد زمانی که عمل متوقف بر کف اتاق به این دلیل که مردان صف تا صحبت شد و خیره در gentlelady از شرق و لانسینگ.

این بود از دست داد در Whitmer. مشتاق به نوبه خودش را به یک, بازیکن, او یک ثابت در کنگره آبیاری سوراخ پرتاب پشت آبجو با جانبازان در هر دو طرف. او آموخته است که انگیزه های خود و آسیب پذیری خود. او آموخته است که چگونه به بازی dumb و آرامش آنها را به خوشنودی است. او آموخته است که خلع سلاح حریف مطمئن ترین راه برای شکست دادن او.

“من تا به حال بسیاری از نر و مربیان” Whitmer با لبخند می گوید. “یکی از آنها را به من بگویید, ‘سعی کنید به را سرگرم کننده از مخالفان خود را در مناسبت. دیوانه نمی شود در آنچه آنها می گویند; فقط می گویند ” من می آیند. من می دانم که شما نمی بر این باورند که. از آنجا که او گفت: “همواره آنها را دیوانه.'”

در طبقه Whitmer مستقر طنز یا صالح خشم یا مبالغه—گاهی سه و به سرعت معروف شد به عنوان بهترین نقل قول در لنسینگ. هر کس دوست و دشمن تبدیل زمانی که او ایستاده بود به صحبت می کنند. “من تا به حال به یاد من بچه ها در طبقه ‘جلوگیری از به دنبال بیش از در او! جلوگیری از گوش دادن به او!’ چرا که او بود که فقط خوب” Richardville می خندد.

Whitmer به دست آورده ارتقاء از خانه به سنا در سال 2006 به امید ضربه بزرگتری در اتاق بالایی. اما آن را بیشتر از همان: تعداد مردان بیشتر توسط جمهوری خواهان outranked در شرایط ارشد. او در حال رشد بود بی قرار هر دو در زندگی شخصی و حرفه ای. Whitmer طلاق همسر اول او در سال 2008 و در سال 2009 بانک مرکزی با قوه مقننه را سکون و او شروع به کاوش در یک اجرا برای دادستان کل.

به عنوان او سفر دولت به ملاقات با قدرت کارگزاران و گروه های ذینفع چه Whitmer کشف شده بود و نه عدم علاقه او نامزدی, اما یک ساختمان موج خشم بسیاری از آن با هدف جدید رئیس جمهور, باراک اوباما و حزب دموکرات است. Whitmer حمایت از این کمپین با استناد به نیاز به در خانه با دو دخترش. اما دوستان می دانستم که وجود دارد یکی دیگر از محاسبه: Whitmer می خواستم به فرماندار یک روز و آن رویا را نقش برآب می شود و با از دست دادن او برای اولین بار در سطح ایالت مسابقه. این تصمیم صحبت مرکزی اصل Whitmer سیاست: او دوست دارد یک مبارزه خوب اما او بسیار گزینشی وقتی که می آید به چیدن یک.

Whitmer به جای انداخت انرژی خود را به مبارزه برای موقعیت رهبر اقلیت سنا. او برنده به راحتی. پاداش? پیشرو در مخالفت در برابر ریک اسنایدر های دریافتی جمهوری خواه فرماندار و او دوست قدیمی Richardville سنا جدید رهبر اکثریت. آنها انتظار می رود آسان کار ارتباط با کیر Whitmer دختر. اما در واقعیت جدید رهبر اقلیت بوده و در یک دهه چپ رانش; در سال 2010 میشیگان اتاق بازرگانی اعلام کرد که “او در تاریخ و زمان آخرین در آن لیست رای گیری پرونده هستهای بر روی کلید مسائل کسب و کار” با توجه به Crain را دیترویت کسب و کار.

این یک, وحشیانه, هیجان انگیز چهار سال است. Whitmer بود که منجر کتک اقلیت—12 دموکرات ها در مقایسه با 26 خواهان—اما او مصمم بود به پانچ بالاتر از وزن خود را. در حالی که به ندرت برنده شدن در یک مبارزه Whitmer استفاده او تسلط پارلمانی روش و oratorical مهارت های لازم برای خنثی اکثریت را در دستور کار دارد. اگر او نمی تواند متوقف جمهوری خواهان از تصویب قوانین Whitmer که او حداقل می تواند آنها را آهسته در حالی که بسیج عمومی مخالف است. او آتش و گوگرد سخنرانی به نمایندگی از اتحادیه های کارگری در طول سال 2013 در مبارزه با بیش از یک “حق کار” لایحه باقی می ماند مسائل فرهنگ عامه در میشیگان محافل دموکراتیک است.

تنها یک لحظه در Whitmer حرفه ای توجه بیشتری به دست آورد. آن آمد و در دسامبر 2013 در یکی دیگر از scorched-earth بحث این یکی بیش از اینکه به زنان نیاز به خرید جداگانه بیمه نامه برای پوشش سقط جنین—حتی در موارد تجاوز به عنف و زنای با محارم. Whitmer امید به متقاعد کردن همکار برای به اشتراک گذاشتن یک داستان شخصی از این لایحه تاثیر بالقوه. پس از آن متوجه است که او در تلاش بود برای مخفی کردن در پشت شخص دیگری تراژدی او تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاری خود را.

“من در مورد چیزی به شما بگویم من با بسیاری از مردم در زندگی من” Whitmer گفت: صدای او به ندرت بالاتر از دین شنیده. “بیش از 20 سال پیش من یک قربانی از تجاوز به عنف. خدا را شکر آن نیست در نتیجه در دوران بارداری, چرا من نمی توانم تصور کنید رفتن را از طریق آنچه که من از طریق رفت و پس از آن باید در نظر بگیرید که چه باید بکنید در مورد بارداری های ناخواسته از یک مهاجم است. و به عنوان یک مادر با دو فکر است که آنها همیشه رفتن را از طریق چیزی شبیه من من را نگه می دارد تا در شب.”

با اتاق ناگهان سکوت او ادامه داد: “اگر این قانون شد و من تا به حال باردار شدن من شده اند قادر به پوشش به دلیل این. … من نه لذت بردن از صحبت کردن در مورد آن است. این چیزی است که من مخفی برای مدت زمان طولانی. اما من فکر می کنم شما نیاز به دیدن چهره زنان شما در حال تأثیر این رای امروز.”

این لایحه به تصویب رسید توسط یک حزب و خط, حکم, صرفه جویی برای Whitmer از دست دادن یکی از دموکرات ها. “آیا این تغییر یک چیز لعنتی” Whitmer می گوید. “صبح روز بعد من در مورد به عنوان افسرده که من تا کنون بوده است چرا که من فقط گذاشته روح من لخت. من تا به حال به تماس پدر من در راه خانه از قوه مقننه و به او بگویید—چرا که او این را نمی دانند و من می دانستم که رفتن به در فشار دهید. و من به یاد داشته باشید [تفکر], ‘نقطه چیست؟”

در طول رفت و آمد به پایتخت این Whitmer تلفن زنگ زد. از آن او بود ، Whitmer کارکنان کشف سیل پیام های تلفن و ایمیل از سراسر کشور ضمن تشکر از او برای سخنرانی. “و آن را مانند, ‘OK چیزی خوب از این آمد.”

قسمت هایلایت شده فقط چگونه به طور چشمگیری Whitmer تصویر در لنسینگ تغییر کرده بود—از استقرار پسند جامعه به سخت حزبی جنگجو. او را در آغوش مترقی نام تجاری گاهی اوقات به خود او ضرر. زمانی که فرماندار جمهوری خواه اعلام کرد قصد خود را در سال 2013 به گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه—بیگانه بسیاری را در خود—Whitmer حس یک لحظه نادر از اهرم. به جای خط تا کمیته های پارلمانی Whitmer در ابتدا برگزار شد خواستار امتیازات از اسنایدر. او خشم. متحدان فرماندار از او خواست تا برداشت خود را برای حمایت از گسترش مدیکید به طور کامل. در نهایت کولر سران غالب: اسنایدر انداخت او استخوان (هیچ کس نمی تواند به یاد داشته باشید آنچه در آن بود) و Whitmer کمک کررل آرا برای تصویب. اما آن را مسموم رابطه او با اسنایدر دولت و افزود: به زمزمه از او ایدئولوژیک تکامل است.

با توجه به این واقعیت هر کس در لنسینگ انتظار Whitmer به اجرا در برابر اسنایدر در سال 2014 فرمانداری مسابقه. هر کس از دیترویت حزبی به اهدا کنندگان اتحادیه سران ایستاده بود آماده به تایید او. در حال اجرا را کامل حس: او مدت محدود در خارج از مجلس سنا پس از 2014 به هر حال. و در عین حال فقط به عنوان او تا به حال در سال 2010 Whitmer حس زمان بود که دموکرات ها می headwinds. یک بار دیگر او را شگفت زده دموکرات با اعلام او نمی خواهد اجرا با استناد به مصالح خانواده ،

حقیقت گفته شود, اسنایدر تیم تبدیل به سنگ شد در حال اجرا در برابر Whitmer—و فراتر از آن رها در تصمیم او. برای همه مزایای جمهوری خواهان لذت می برد در سال 2014 میشیگان ثابت می شود یک پرت. در یک چرخه که دیدم دموکراتیک امتیازهای از بین برود, این حزب در سنای آمریکا نامزد در میشیگان گری پیترز برنده با 13 امتیاز; در ضمن اسنایدر در حال اجرا در برابر یک دوم نرخ دموکراتیک حریف برگزار شد و تنها 4 امتیاز است. تا به حال Whitmer رهبری بلیط اسنایدر گفت: متحدان خود را, او می شده اند توست.

به جای گرفتن سوگند در ژانویه 2015, Whitmer خودش را بیکاری ناگهان مبهم زور از سیاسی کانون توجه است. سیاست است که مورد جلسه حاضر است. هر کس فکر Whitmer تا به حال از دست رفته اوست.

“من برای اجرا به دنیا آمد,” او می گوید. “من ترک مقننه و فکر کردم: “من دارم انجام می شود.'”

بازنشسته ازدواج مجدد (به یک دندانپزشک محلی و شناخته شده جمهوری خواه), و بازگشت به تمرین قانون Whitmer تلاش برای متقاعد کردن دوستان و اعضای خانواده است که او را حلق آویز کردن. اما هیچ کس آن را خرید. “من همیشه می دانستم که او را گشت می گوید:” او خواهر لیز.

قطعا وجود دارد رویدادهای زیر سال که الهام بخش او برای بازگشت به عرصه—یعنی چخماق بحران آب و انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما زمینه این تحولات بود خیلی واقعیت: Whitmer بیش از حد بی قرار و بیش از حد با استعداد بیش از حد بلند پروازانه به ماندن در حاشیه. در ژانویه سال 2017 کامل 20 ماه قبل از دموکراتیک اولیه Whitmer اعلام نامزدی او را به امید روشن شدن زمینه با اولیه ورودی.

اما همه چیز تغییر کرده بود. هیچ کس cowed توسط Whitmer. دیترویت شهردار مایک دوگان جدید, شات-تماس گیرنده در دولت حزب دموکراتیک نبود علاقه مند در Whitmer. دن گیلبرت, میلیاردر کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم که صاحب خیلی از مرکز شهر دیترویت به حال خود لیست ترجیحی نامزدها. توهین اگر آن را به Whitmer هیچ یک از این استخدام در نهایت تصمیم به اجرای. دموکراتیک زمینه تنظیم شد در سه: Whitmer شناخته شده کالا و یک جفت از جناح چپ شورشیان. Whitmer به سختی می تواند باور شانس خود را. میشیگان همواره میانه رو دولت—به یاد کسانی که Milliken جمهوری خواهان و ریگان دموکرات—و Whitmer تا به حال که کل swatch از همه رای دهندگان به خودش.

“که اولیه برای فرماندار چیزی بود که من تا به حال هرگز پیش بینی” Whitmer می گوید. “نه فقط یکی بلکه دو نفر در اولیه تلاش برای به دست آوردن در اطراف من در سمت چپ بود و نوع تکان دهنده است. اما در انتخابات عمومی این در واقع مجموعه ای با من هست.”

او به هدر رفته هیچ زمان و سرمایه گذاری در این پویا. اولین تماس Whitmer ساخته شده پس از پیروزی اولیه در یک لغزش بود به برایان Skindeepbeauty ، معاون فرماندار. او فقط از دست خواه اولیه به لایحه Schuette های پلاریزه دادستان کل. با توجه به چند نفر آشنا با گفتگو Whitmer شروع به فروش Skindeepbeauty نیاز به شکست Schuette در همه هزینه ها و از او خواست او را در ارتباط با ناراضی جمهوری اهدا می کنند. (Skindeepbeauty کاهش یافته است به نظر.)

این بود فهرست Whitmer تهاجمی و حیله گری اجازه می دهد نه دشمنی به راه فرصت های جدید است.

اما آن را نیز مطرح شده تازه سوال در مورد سیاسی هویت. در زمانی که حزب ایدئولوژیک گسترش طیف گسترده تر از همیشه قبل از, چه نوع از حزب دموکرات است Whitmer?

“من فکر می کنم از خودم به عنوان کسی که مترقی است اما همچنین می توانید چیزهای انجام می شود,” او می گوید: اندازه گیری پاسخ او. “و من بد نام کردن مردم که نمی بینم جهان دقیقا همان راه من. من متکبر نیست به اندازه کافی به فکر می کنم که من همیشه درست است.”

با توجه به درون حزب زمزمههای سیاسی دگرپیکری, Whitmer نمی جرات دموکراتیک پایه برای اعطا. این بود که بعد از تمام شدن دو سال از حذف هیلاری کلینتون devastatingly باریک 10,704-از دست دادن رای در دولت است که می تواند اجتناب شده است تا با افزایش مشارکت مردم در میان حزب اصلی جمعیت. تنظیم اولیه برای ساخت اتحاد Whitmer به دست آورد footholds در کلید جوامع بهره مند است که او در هر دو اولیه و کلی انتخابات است.

“من یکی از تنها مردم محلی که او را حمایت. او بهترین نامزد در موضوع آموزش عمومی و بنابراین من زخم رفتن در سراسر کشور با او صحبت به عنوان جانشین او در آفریقایی-آمریکایی شهرستانها می گوید:” دولت تشکر. شری گی-Dagnogo که صندلی قدرتمند دیترویت حزبی. “و او فقط آن را کردم. نگاه من مستقیم تیرانداز و ما را به برخی از کلیساها و من می خواهم می گویند, “نگاه, شما نیاز به دانستن این” و او بلافاصله آن را کردم. وجود دارد هیچ چیز جعلی در مورد آن—او راحت او را واقعی او می شود و claps و می خندد و گفتگو با مردم است.”

“همه ما تا به حال به PTSD آینده هیلاری کلینتون را از دست دادن و به من گفت: گرچن که این بزرگترین اشتباه است که مبارزات انتخاباتی بود و نه گوش دادن به مردم بر روی زمین” یاد می آورد سناتور ایالت جرمی خزه یکی دیگر از اوایل Whitmer حامی که منطقه را پوشش می دهد Southfield, یکی از دولت متمرکز و دموکراتیک احزاب ، “او نمی اجرای یک کمپین ملی برای فرماندار. او زد ‘رفع لعنت به جاده ها است.'”

در حالی که برخی از صداها در حزب دموکرات صرف 2018 مهیج برای انقلاب—impeaching رئیس جمهور حذف بیمه خصوصی لغو مهاجرت و گمرک—بسیاری از موفق midterm نامزدهای موعظه بیشتر وحدت تم. در Whitmer مورد ترین موضوع وحدت نیز بیشتر محلی است. وجود دارد هیچ کس در میشیگان سیاه یا سفید, گی یا راست محافظه کار یا لیبرال که نمی لعنت دولت متخلخل زیرساخت ها است.

Whitmer شکست Schuette نزدیک به 10 امتیاز در روز انتخابات 2018. او زد تا نمره در مراکز شهری بلکه بدبختانه شهرستان در غرب و اواسط میشیگان که رفته بود قاطعانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دو سال پیش از آن. او از انجام کلینتون در میان رای دهندگان سیاه در میان افراد جوان و به ویژه در میان زنان است. کلینتون را شکست داد, مغلوب ساختن پیشی جستن با 13 امتیاز در میان رای دهندگان زن در میشیگان اما Whitmer تحت فشار قرار دادند که حاشیه به 22 امتیاز—در حالی که به طور همزمان به مراتب بسیار بهتر در میان مردان است.

این دقیقا فرمول برنده جمعیتی صحبت که دموکرات ها به دنبال شده بود پس از نوامبر 2016. Whitmer نشده بود صرفا برنده حکومت میشیگان. او داده بود و حزب او یک طرح برای چگونه به عقب صنعتی میانه—و با آن کاخ سفید است.

شما فکر می کنم پس از برنده شدن در راه او را نشان دادن چنین گسترده پشتیبانی و ورود به دفتر با چنین خاص دستور Whitmer را به حال اهرم به دنبال دستور کار است.

شما اشتباه خواهد بود.

زمانی که Whitmer گرفت به عنوان فرماندار در ژانویه 2019, جمهوری خواهان کنترل هر دو مجلس قوه مقننه و تا به حال بهره صفر در رفع لعنت به جاده ها. آنها می دانستند—آیا به عنوان Whitmer—که ایده خود را در مورد نیاز جدید مقدار از درآمد است. به جای فرماندار جدید چراغ سبز به جمع آوری و یا قرض تاریخی مبالغ از پول جمهوری خواهان در مورد دستیابی به خود را اولویت: تعمیرات اساسی میشیگان خودکار-بیمه قوانین.

Whitmer رشد ناراحت است. نه تنها خواهان نادیده گرفتن او علامت تجاری موضوع آنها در حال حرکت بودند لایحه ای به سمت میز او که متلاشی ائتلاف دموکراتیک در دو. این حزب کسب و کار گرا گرا به رهبری تیتان مانند گیلبرت و دوگان استدلال کرد که دولت این فصل نرخ بودند مانع سرمایه گذاری; حزب پوپولیستی لیبرال بال مندرج توسط دیترویت کمیته های پارلمانی می ترسید این قانون می مردم فقیر نیاز به پوشش و تغییر بیمه خود را بار به در حال حاضر-overworked برنامه هایی مانند پزشکی.

آن از دست دادن-از دست دادن گزاره برای Whitmer. اما او قول داده بود به همه چیز انجام می شود و اگر هیچ چیز دیگری, این چیزی است که به انجام. او امضا لایحه به هیاهو در Mackinac Island در مارس 2019 بیش از وحشی مخالفت برخی از دموکرات ها در مجلس.

“و سپس او را به میزبانی پذیرش برای نمایندگان مجلس در فرمانداری عمارت و کسانی از ما که رای آن در برابر تعجب که آیا ما می شود خوش آمدید وجود دارد” خزه به یاد می آورد. “اما آن را خوب است. بدون ترس از اینکه با قرار دادن در یک لیست دشمنان. مگر اینکه شما واقعا در حال عبور از یک خط با فرماندار بسیاری از چیزهایی که شما می تواند با بیش از یک آبجو.”

برخی از تفاوت ها نیست که به راحتی حل شود. در وسط Whitmer سال اول فقط زمانی که او می خواهم قرار دادن خودکار-بیمه کابوس برای استراحت او پا در دیگر سراغم. به عنوان یک نامزد Whitmer تا به حال متعهد به از بین بردن میشیگان مدیر اضطراری که از پیشینیان خود استفاده کرده بودند به بیش از تلاش شهرداری. اما در اکثریت سیاه, شهرستان Benton Harbor, که در آن مدارس در آستانه عجز از پرداخت دیون Whitmer ترس او ممکن است هیچ چاره ای. در یک نقطه او را تهدید به انحلال مدرسه منطقه به طور کامل. این یک تاکتیک مذاکره و در عین حال آن را smacked از خیانت.

“من قرار داده و شهرت من در خط. من رفتم سخت برای او نه تنها در شهر دیترویت اما با مربیان در سراسر کشور می گوید:” گی-Dagnogo خودش سابق دیترویت عمومی, معلم مدرسه. “و سپس به من رسید که بسیاری از آنها احساس آنها در حال حاضر –” او متوقف شد برای حدود 10 ثانیه است. “آنها احساس فرماندار بود ایستاده با آموزش و پرورش است. بنابراین من تا به حال به صحبت کردن. و به اعتبار او گوش دهید. اما کسانی که سخت مکالمات.”

Whitmer در نهایت حمایت خود را انتخاب کنید. این Benton Harbor منطقه باز می ماند. اما این حادثه بیشتر فرسایش فرماندار جدید سیاسی سرمایه است. او تا به حال تحت فشار قرار دادند در اطراف خودرو-بیمه اصلاحات. او تا به حال به جرم برخی از متحدان سرسخت با صحبت کردن دشوار در مدارس. و در حالی که همه او را امضا کمپین موضوع جمع آوری mothballs.

از جان گذشته برای تصحیح روایت Whitmer تصمیم به رفتن در جاده ها. طرح او ساده بود: 45 درصد گاز مالیاتی. او تا به حال شناور این تعداد در طول سال بود اما فانتزی خالص. هیچ سیاستمداری در هر دو حزب بود که به خود چنین قابل مشاهده پسرونده هزینه در ترکیبات آنها. جمهوری خواهان به سادگی خار این ایده را کنار گذاشته است. دموکرات ها مایل نیست به تضعیف ولایت منتظر یک نشانه از حزب خود رهبری است. هنگامی که خانه رهبر اقلیت کریستین Greig به خبرنگاران گفت: در اواخر ماه اوت که Whitmer طرح شد “افراطی” حزب دموکرات بود که پوشش آنها مورد نیاز است. پیشنهاد مرده بود.

خنثی و یک بار دیگر Whitmer اعلام جنگ جمهوری خواهان در خانه ملت. سلف او اسنایدر بود بودجه متعادل در هر یک از هشت سال در کار است. اما فرماندار جدید بود خیلی peeved در مورد جاده بودجه خجالت برای صرفنظر کردن از هر زمین بیشتر به ایران; خواهان در ضمن تا به حال Whitmer در طناب و دیدم هیچ دلیلی برای شروع به خطر انداختن. آنچه در گرفت بود طولانی مدت بودجه بست. زمان آن را حل و فصل Whitmer در بدترین شکل از زندگی سیاسی. یک فرماندار دموکرات با توافق اکثریت او متوجه شد در واقع سخت تر از به عنوان یک قانونگذار دموکرات با توافق اکثریت.

در برابر این پس زمینه—”یک سال اول” به عبارت استفاده شده توسط Greig, خزه, میشیگان, AFL-CIO جمهور ران بیبر و فقط در مورد هر حزب دموکرات با من صحبت کرد—آن را تعجب آور نیست زمانی که Whitmer انتخاب شد در ماه ژانویه به ارائه دموکراتها پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 دولت از آدرس اتحادیه. این نقش به طور معمول این سایت متعلق به جوان سیاسی phenoms. بر روی کاغذ Whitmer شد مناسب است. و در عین حال با توجه به pummeling او می خواهم تحمل بیش از سال گذشته دوستان او نگران است. این واقعا زمان مناسب به نمایش گذاشتن گرچن Whitmer به امریکا ؟

داخل کافه تریا از شرق و لانسینگ دبیرستان در شب از Feb. 4 صدها نفر از شرکت کنندگان buzzed با پیش بینی. وجود فعالان حزب و مقامات منتخب معلمان و دانش آموزان (از جمله فرماندار و دختران هر دو از آنها ثبت نام در E. L. بالا.) به تعجب خود را, برخی از 90 دقیقه قبل از سخنرانی Whitmer محدود در پوشیدن, سیاه, tracksuit. “ما در حال رفتن به یک زمان خوب امشب!” او فریاد زد: به یک میکروفون ارسال این جمعیت به tizzy. هنگامی که او بازگشت و مدتی بعد تغییر به لباس او را گرفت محل پشت تریبون. انتظار در سکوت اتاق را برای او نشانه برای رفتن زندگی می کنند Whitmer به طور ناگهانی کشف یک دوست در میان جمعیت. “هی جیم!” او گریه. “شما فکر می کنید من رفتن به پوشیدن آن tracksuit نمی تو؟” اتاق به هم ریخت در خنده.

Whitmer در ادامه به ace سخنرانی استماع که افتاد تا بسیاری مشتاق رهبر جهان آزاد است. اما قبل از عملکرد نشان می دهد که به او اطمینان دوستان و حامیان. “گرچن رفتن به نگه دارید نمایش می گوید:” لیز خواهر او “مهم نیست که چقدر بد همه چیز.”

Whitmer نشان داد تا برای سال دوم reinvigorated. سخت درس های آموخته شده در سال 2019 به اطلاع یک رویکرد جدید برای سال 2020 است. او دیگر نمی خواهد صبر کنید در اطراف برای فروش—و یا هر کسی که برای ماده به تصویب او دستور کار است. رفته بود 45 درصد گاز مالیاتی. در جای خود Whitmer اعلام کرد طرح جدید: صدور $3.5 میلیارد دلار در اوراق قرضه ساخت و ساز در نهایت در رفع لعنت به جاده ها. که ایده ملاقات با بررسی مخلوط به سختی اهمیت: Michigan قانون به فرمانداران جانبه اقتدار به قرض گرفتن برای پروژه های حمل و نقل. وجود دارد بدون توقف Whitmer.

او برنامه ریزی شده به طور مشابه عضلانی رویکرد با دیگر اولویت های این سال بودجه مدارس گسترش مدیکید گسترش دولت بار در زمینه مراقبت از کودکان و آموزش و پرورش در اوایل. آن آزاد شد. پس از تمام لرزشی از 2019, Whitmer امیدوار به 2020 از یک سال از عمل.

کمی می دانم که او به عمل آمد به او.

Whitmer فوریه آغاز شده توسط ارائه خارجه اتحادیه پاسخ. او به پایان رسید فوریه با ساخت اولین نظرات در مورد یک بیماری همه گیر است که تا به حال هنوز به آلوده یک واحد شناخته شده Michigander. در عرض دو هفته او را به حال تعطیل در هر مدرسه و تقریبا همه غیر ضروری کسب و کار در دولت است.

در حال حاضر هر روز مثل این است که یک فصل جدید از یک رمان ترسناک. Whitmer افزایش زود چک روی تلفن همراه خود را امیدوار به دیدن فاجعه بار اخبار باعث می شود قهوه, سپس وارد یک ماراتن جلسه از تماس تلفنی با کارکنان و پزشکان قانونگذاران ترکیبات و رسانه ها همه در حالی که نظارت بر یک کل در حال اجرا از موارد و مرگ و میر در دولت است. این هفته مرگ و میر در صدر 100 به مدت سه روز مستقیم و تحت الشعاع 1,000 کلی. تنها متحده با بیشتر شد نیویورک و نیوجرسی.

“آن را مانند چیزی که ما تا کنون تصور” Whitmer می گوید: صدای او ماده از این واقعیت است. “هیچ تجربه شما می توانید در قرعه کشی برای دریافت از طریق این. آن را گرفته است بیش از همه چیز. این است همه چیز. منظورم این است که من در مورد به مدت سه سال شد رفع لعنت به جاده ها است.’ و در حال حاضر تمام من در مورد بحث PPE و من حتی نمی دانند که آنچه در آن بود یک ماه و نیم پیش است.”

بسیار تغییر کرده است که در ماه و نیم. دیگر Whitmer در حاشیه, سیاسی, گفتگو, a low-profile فرماندار در خارجی ترین لبه جو بایدن رادار. او با توجه به ارشد دموکرات ها که صحبت کردم با زنده امکان به معاونت ریاست جمهوری انتخاب کنید. اگر اتفاق می افتد که آنها می گویند آن را در درجه اول مدیون به او دست زدن به Covid-19 یک عملکرد است که گرفتار بایدن چشم و اسیر تخیل خود را.

برخی از جمهوری خواهان هیچ شکی نیست که این تفسیر به عنوان خام بدبینانه به سیاست است. اما به یاد داشته باشید: هیچ کس انجام داده بیشتر به بالا بردن Whitmer از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را. تا به حال رئیس جمهور نه تنها او را شاید بایدن متوجه نمی توانست جذابیت او انسانیت او دست ثابت و حس شوخ طبعی است. شاید بایدن متوجه نمی توانست که Whitmer بیش از هر کس دیگری او را با توجه به کار زیادی مانند او.

“او شبیه یک سبک از سیاست است. او می خواهد به انجام کارها بدون پاره شدن افراد از هم جدا می گوید:” مجلس لی Chatfield حزب جمهوریخواه است که مبارزه با Whitmer گذشته 15 ماه. “او تنها دموکرات من دیده ام جلب رضایت لابی کسب و کار و محیط زیست. جدی—هیچ کس دیگری می تواند آن را انجام دهد. من او را دیده ام نشستن با مدیران اجرائی در لباس و پس از آن آبجو با مردم از upper peninsula.”

این گفتن که Chatfield—یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک ترین متحدان در میشیگان رفته از راه خود را به عموم پشت فرماندار گیری در هفته های اخیر. زمانی که من بپرسید در مورد سیاست از وضعیت او دریغ نکنید.

“علامت گذاری کلمات من, این امر می تواند یک فرصت از دست رفته برای حزب دموکرات را در نظر گرچن Whitmer برای بلیط” Chatfield می گوید. “او فرماندار باید برنده دولتی و او در نظرسنجی بسیار خوبی در اینجا در حال حاضر است.”

این پوچ به فکر می کنم که Whitmer است بی اعتنا به این گفتگو. اما آن را به همان اندازه پوچ به فکر می کنم او به دلیل رفتار متفاوت از آنها. بله او یک “که از میشیگان” پیراهن در تلویزیون یک منبع مروارید-محکم برای محافظه کار دیترویت اخبار سرمقاله صفحه. اما این گرچن Whitmer. او انجام شده است همان چیزی که برای 20 سال طعمه آنتاگونیست به حملات احمقانه و ساخت آنها را نگاه همه sillier در بازگشت. کلمات از مربی اکو: “سعی کنید را به تمسخر مخالفان خود را در مناسبت. دیوانه نمی شود در آنها چه می گویند.”

Whitmer دیوانه است, همه حق است, اما نه در مورد به نام “آن زن” (یک خط است که مطمئنا لرزش حومه مادران در سراسر آمریکا) یا “نیمه روید” (“آن را حتی خلاق” برادر او می گوید. “من نام او را بسیار بدتر است.”) او دیوانه در مورد پرستاران با پوشیدن ماسک به مدت هفت روز در یک ردیف. او دیوانه در مورد بچه های فقیر گرفتن وعده های غذایی. او دیوانه در مورد Michiganders مرگ او را تماشا کنید.

مغلوب ساختن پیشی جستن? نام مستعار? توییتر ؟ او رول چشمان او.

“که بخشی از سرخوردگی” Whitmer می گوید جان کهنه سرباز ارتش در انتهای دیگر از تلفن, خط, در پاسخ به شکایت خود در مورد رئیس جمهور. “ما یکدیگر را دشمن. دشمن یک ویروس است و ما باید همه توان در این تیم است در اینجا.”

“بله خانوم” او تأکید می کند.

“با استفاده از آن دفاع تولید عمل واقعا شروع به استارت کردن این PPE خواهد بود چنین کمک” او همچنان ادامه دارد. “و شما می دانید من نمی فهمم برخی از تصمیم گیری است که در حال ساخته شده [با تهمت] اما من پیمانکاری در سراسر جهان را امتحان کنید را در ماسک و لباس و سعی کنید به عنوان بسیاری از اینجا در امریکا به عنوان ما می توانیم.”

که محافظه کار تهمت رای دهندگان برای تلفن های موبایل با غلبه بر قدردانی است. او با تشکر از Whitmer برای تلاش های خود را. او با تشکر از او را برای تماس. او می گوید او می خواهد دعا برای امشب.

“من نمی توانم تصور کنید که” جان می گوید که والی موقعیت شما هستیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>