زنان مین در مقابل سوزان کالینز

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آلفرد مین—در اوایل بهار امسال هایدی Sampson یک ایالت مین نماینده خانه و من هر دو با عجله بین شهر جلسات که یاد قالب جدید دولت انگلستان که در آن جوامع به جمع آوری رای در صدها مسائل اعم از استقلال بعد آتش بازی به هزینه پروژه های زیربنایی.

Sampson, ثبت نام حزب جمهوری خواه که فکر می کند خودش را به عنوان یک محافظه کار آزادیخواه به من گفت که من می تواند انتظار می رود به شنیدن ترکیبات بسیاری از آنها افراد مسن فشار خود را بر VA و مزایای مدیکر پوشش و دسترسی به کتابخانه ها و مواد غذایی pantries—به طور فزاینده نگرانی های مشترک در یک کشور با فقر نرخ 12 درصد است. اما در طول پرش برای باقلا suppers و چت در گرنگ سالن پارکینگ آنچه که من شنوایی نگه داشته بودند غیر رسمی همه پرسی در عملکرد شغلی از سوزان کالینز مین ارشد سناتور.

Sampson, که از حامیان دیرین کالینز گفت: او تعجب نیست. “من دریافت تماس های تلفنی از مردم ناراحت. من دریافت ایمیل از مردم است. ترکیبات خواهد آمد و شکایت در مورد سوزان به چهره من” او به من گفت. “مردم واقعا احساسی.”

برای بسیاری از او نزدیک به 24 سال در مجلس سنا حرفه ای Collins شده است آرام و سر به پایین هرگز-دست-یک-رای مجلس شناخته شده برای یک unwaveringly وزش رویکرد است که توازن سرسخت مالی با محافظه کاری لیبرال-خشنود اعتبار برای حمایت از زنان نسبت به حقوق باروری. پس از آن آمد پلاریزه مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و ناگهان Collins خودش را در متعاقب مرکز تلخ جنگ سیاسی—در مسائل اعم از پیشنهاد لغو Obamacare که او مقاومت برای کاهش مالیات و دادگاه عالی نامزدی برت Kavanaugh که او را پشتیبانی می کند. او به دور از تنها نماینده مجلس به بازیگران تصمیم گیری رای; اما کالینز’ شهرت گرفته است آشکارا خشن رسید. در سال 2015 پس از برنده شدن در گروههای حدود 70 درصد از رای او در نظر گرفته شد یکی از محبوب ترین سناتورهای. او بیشترین ناسزا, تمسخر, برای او به طور فزاینده ای قفل-مرحله خط حزب رای و برای اغلب belabored شیوه ای که در آن او را توجیه خودش. او شده است lampooned شنبه شب زنده; جدید Yorker به تازگی هجو او برای گرفتن ساعت از انعکاس قبل از تصمیم گیری به منظور هر چه میچ مک کانل داشتن برای ناهار.

اما از آن است که در ایالت مین که در آن “Bye-Bye سوزان” سپر تابلوچسبها تبدیل شده که مخالفان نشان دهنده یک تهدید وجودی که او به دنبال یک پنجم مدت است. سال گذشته در طول ریاست جمهوری استیضاح روند کالینز’ امتناع از شرکت در چند تاون هال مرجع تخصصی شامگاه دیگر سپر دشنه پرسید: “از کجا سوزان?” قبل از دولت پناه-در-محل سفارش فعالان تقریبا هفتگی خارج و شش دولت دفاتر, گرفتن شماره با همه چیز از او تصمیم به کنار با مغلوب ساختن پیشی جستن در خانواده جدایی به آغوش کاهش مالیات شرکت ها. ساکنان را ساخته اند یک تفریح و سرگرمی از به اشتراک گذاری ویدئوها از مارپیچ-گفتگو با کالینز در جمع آوری اعانه و در فرودگاه. در ماه فوریه Colby College صادر شده یک نظرسنجی نشان کالینز با 42 درصد تصویب رتبه در دولت است. در میان زنان زیر سن 50 تصویب او تنها 25 درصد است. او دموکراتیک چلنجر مین مجلس سارا گیدئون یک کمی لبه در نظر سنجی های اخیر و طبخ سیاسی گزارش در حال حاضر لیست این مسابقه به عنوان یک بازی شیر یا خط به بالا.

هایدی Sampson مانند کالینز است که در 60s. او می گوید: او در می یابد این همه توجه در این سناتور مبهم—کمتر بازتابی در او از رای دهندگان خود را. “آن را مانند ما تمام شده است کاهش می یابد به کمین احزاب و ginned تا هیستری” او به من گفت بین شهر نشست. “و نکته جالب برای من چون که تصویر دقیق از زنان عصر ما همواره به مبارزه علیه.”

اما در یک دولت با ملت بالاترین درصد از هر دو زن ثبت نام رای دهندگان و زنانی که به نوبه خود رای (حدود 77 درصد و 65 درصد به ترتیب با توجه به این مرکز برای زنان آمریکایی و سیاست) کالینز’ کاهش حمایت در میان زنان نشان دهنده به خصوص داعش خطری برای او انتخاب مجدد چشم انداز. این Kavanaugh رای انرژی خارج از گروه هایی مانند برنامه ریزی شده والدین اقدام صندوق که به تازگی نورد شش رقم مبارزات انتخاباتی آگهی محکوم کالینز برای تبدیل پشت خود را بر روی Mainers. اما بسیاری از زنان رای دهندگان صحبت کردم که در شهرها در سراسر کشور می گویند که در حالی که Kavanaugh رای خشم آنها درک یک روند بزرگتر—که کالینز را رها کرده است او بومی مین به نفع ایستاده با ایران همسالان و کمک های مالی از شرکت های بزرگ اهدا کنندگان.

در یک تبادل ایمیل با سناتور و کارکنان کالینز به من اطمینان داد که او هنوز هم بسیار “یک میانه رو معتقد است که در انجام کارها از طریق سازش collegiality و bipartisanship.” او همچنین تاکید کرد که هنوز هم وجود دارد و نقش مهمی برای میانه رو مانند او حتی در این بسیار قطبی سیاسی محیط زیست است.

این احساسات است که پژواک آنچه او گفت: لس آنجلس تایمز گزارش ماه گذشته. خبرنگار دنبال کردن کالینز در یک dogsled رقابت در بومی کربو مین. کالینز به او گفت که او گیج واکنش ترکیبات او; او اصرار داشت او تغییر نکرده:من انجام دقیقا همان چیزی که من همیشه انجام می شود,” او گفت: پس از آن. “من همیشه رای با یک چشم به چگونه آنها را تحت تاثیر قرار دولت از مین و کشور ما است.”

درک ریشه های Collins سقوط آزاد است کلیدی برای درک نه تنها مخمصه اما خلق و خوی از رای دهندگان در ایالت مین و ملت به عنوان یک کل به عنوان نوامبر. این یک سوال ساده با پیچیده پاسخ: آن است کالینز که تغییر کرده است و یا آن را به رای دهندگان ؟

برای سال مین بود تاج یانکی قرار دارد. دولت تولید اجتماعی مترقی عملی سکولار و میانه رو مانند سناتور مارگارت چیس اسمیت و لایحه کوهن که در خدمت به عنوان وزیر دفاع تحت دموکرات بیل کلینتون. سوزان کالینز شروع زندگی حرفه ای اش به عنوان یک کوهن کارمند. زمانی که او برای اولین بار زد به در سال 1996 او به اجرا درآمد که گوشته. او انتخاب شد بر روی یک پلت فرم که شامل مخالفت با مجازات اعدام و پشتیبانی از حقوق باروری و کنگره محدودیت مدت (او قول داد که او می خواهم در خدمت بیش از دو و سپس بازگشت به مین و اجازه دهید شخص دیگری را به جای او).

زمانی که من نقل مکان کرد به مین در سال 2001 Collins شد تا برای اولین بار انتخاب مجدد پیشنهاد. پس از رای گیری به تبرئه بیل کلینتون در استیضاح محاکمه و مخالفت با ممنوعیت به اصطلاح جزئی تولد, سقط جنین او برنده به آسانی و ادامه داد: به عنوان junior سناتور به Olympia Snowe نیز یک جمهوری خواه جشن برای او bipartisanship (زمان مجله به نام Snowe یکی از بهترین سناتورها برای او میانه انداز و دشمنی از سیاست حزب). در سال 2012, Angus King مستقل دو دوره فرماندار با یک اعتبار برای سال مالی اعتدال و بازسازی مین اجتماعی سیستم برنده صندلی خالی توسط Snowe. از آن پس پادشاه و کالینز را در تراز وسط قرار دارد رای خود را در بیش از دو سوم از زمان نادر در هر کشور با سناتورها که نمی به اشتراک گذاری یک حزب و وابستگی.

اما در مین این نوع از ضبط مردمی انتظار است. دولت یکی از بالاترین درصد از رای دهندگان مستقل—حدود 38 درصد به وزیر امور خارجه ، و حتی رای دهندگان وابسته به یک حزب به طور منظم تقسیم بلیط در انتخابات غرفه. در سال 2008 Collins برنده تمام 16 شهرستان در دولت است. همان سال باراک اوباما در زمان همه به جز یکی. هر دو موفق شد با فاصله گرفتن از سیاست های جورج دبلیو بوش است. در سال 2014 Collins انتخاب خواهد شد با نزدیک به 70 درصد از آرا; دو سال بعد از, هیلاری کلینتون برداشت سه چهارم آرا در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری شده فقط یکی. (مین نیز یکی از دو ایالت که انشعابات آرا توسط کنگره منطقه.)

در طول دوره تصدی خود را در کاپیتول هیل سوزان کالینز ساخته شده است یک نام برای خود به عنوان یک سر سخت اوقات فراغت. او هرگز از دست یک رای گیری مجلس سنا (چیزی که تنها 11 دیگر سناتورها می تواند ادعا می کنند). او خدمت در چندین عالی رتبه کمیته از جمله هوش تخصیص بودجه و پیری که او نیز صندلی. اگر چه در حال حاضر بسیاری ارشد جمهوری خواه سناتور زن او نیز می بالد خودش در رای گیری علیه حزب او بیش از هر دیگر سناتور در هر دو حزب.

اما برخی از ناظران از زندگی حرفه ای او می گویند تعداد کسانی که واقعا نمی اضافه کردن—و یا حداقل آنها را در بیش از یک دهه. آنها می گویند او به ندرت اگر هرگز مخالفت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پس از سال 2009 محرک بحث (Collins معروف پا در سراسر خطوط حزب در این انتخابات منجر به بهبود عمل می کنند اما تنها پس از برش آن چند کلید مقررات از جمله بودجه برای مدارس و آنفولانزای همه گیر آماده سازی).

دیگران می گویند او تبدیل شده است بیشتر و تدریجی. آنها نقطه به نقطه اولیه (و آوازی) مخالفت با نامزدی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اثبات این که اگر شده است وجود دارد تغییر و تحول در آن رخ داده است به تازگی. در ماه اوت سال 2016 کالینز به قلم سوزان op-ed در واشنگتن پست افشاگری او را به عنوان نامناسب و بیان کرد که او نمی خواهد به او رای. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد او در ادامه به مخالفت با او. او با همکاری بهداشت ، لیزا Murkowski (R-آلاسکا) در تلاش برای جلوگیری از بتسی DeVos نامزدی را به عنوان وزیر آموزش و پرورش شرم آور چالش به رئیس جمهور جدید در یکی از مهم ترین کابینه را انتخاب کند. و سپس در ماه سپتامبر 2017 او در برابر تهمت بالاترین قانونی اولویت—واژگون Obamacare—با اعلام او نمی خواهد حمایت از لغو طرح است. صاحب نظران در سمت راست او را متهم بودن گنجه دموکرات. اما بسیاری از در خانه او دولت را تشویق می کردند که مستقل فکر سناتور آنها می خواهم مدت طولانی شناخته شده و دوست داشتنی.

که شور و شوق شروع به ساییده شدن در ماه دسامبر آن سال هنگامی که Collins رای به نفع اصلاحات مالیاتی لایحه که نه تنها شامل بزرگترین کاهش به نرخ مالیات شرکت های بزرگ اما همچنین شامل یک قابل توجهی کاهش ثروتمند آمریکایی است. سپس در سال 2018 آمد دادگاه عالی نامزدی برت Kavanaugh به طور گسترده ای به عنوان یک طرفدار زندگی متحد با سابقه نوشتن در حمایت از سختگیرانه مقررات دولتی از سقط جنین (از جمله 2017 دادگاه تجدید نظر مخالفان که او در آن استدلال کرد که دولت باید به نفع جنين زندگی و خودداری از تسهیل سقط جنین). کالینز که یک سال پیش دریافت کرده بود برنامه ریزی والدین را Barry Goldwater جایزه سالانه به افتخار داده به یک جمهوری خواه برای خود و یا کار خود را بر بهداشت باروری و حقوق, آیا نشان نمی دهد که راه او با تکیه بر نامزدی. اما فشار از هر دو حزب محافظه کار و لیبرال ها نصب شده و به سرعت.

زمانی که اتهام تجاوز جنسی و آزار و اذیت علیه Kavanaugh ساخته شد توسط کریستین Blasey فورد فشار بر کالینز به رد نامزدی اش شد. تجاوز جنسی بازماندگان پرواز به واشنگتن برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را و مخالفت با نامزدی خود را. کالینز دفاتر هولناک بود با تماس های تلفنی و نامه ها و جمعیت کثیری از معترضان که شلوغ راهروها و سالن. او سخنران گفت که تماس ها و تظاهرات بودند به همان اندازه مخلوط با Kavanaugh حامیان و مخالفان. من تحت پوشش چند پورتلند تظاهرات و تحصن در ماه های سپتامبر و اکتبر آن سال و دیدم تنها مخالفت برای نامزد.

آنا Zmistowski یک علوم سیاسی عمده در دانشگاه مین در اورنو و رئیس جمهور از دانشگاه کالج جمهوری خواهان بود و یک کارآموز برای کالینز در آن زمان است. او می گوید آن را “مطلق جنون” به مدت دو ماه. “آن را وحشیانه بود. من به نام همه نوع از نامها و گفت: به انجام تمام انواع چیزهای” Zmistowski به من گفت که در ماه گذشته.

آن را نیز به ارمغان آورد غیر منتظره چالش های مالی. در هفته منتهی به Kavanaugh تایید چندین سازمان های غیر انتفاعی در دولت متحد با هم برای راه اندازی یک جمعیت-بودجه مبارزات انتخاباتی به سوخت هر بالقوه Collins چلنجر. این کمپین تصریح شده است که هر پول مطرح خواهد تنها اختصاص داده شود اگر نشسته سناتور رای به نفع Kavanaugh. آنها به سرعت افزایش تقریبا 4 میلیون دلار حتی اگر دموکرات ها بود و در عین حال برای انتخاب یک نامزد به مخالفت با او.

جمهوری خواهان مانند هایدی Sampson و بلند مدت دولت و مجلس عضو مریم کوچک نیز طرفدار Collins, دیدم به عنوان چیزی کمتر از یک تلاش ناموفق برای رشوه کالینز. کالینز مخالفان مانند ماری Follayttar مدیر Mainers برای پاسخگو رهبری که کمک به هر چیز نوک تیز در وردپرس می گویند که آنها تا به حال هیچ انتخاب است.

“ما سعی کردیم هر ممکن است بدون خشونت تاکتیک برای دریافت کالینز به گوش دادن اما هیچ چیز کار می کرد می گوید:” Follayttar. “بنابراین ما ایجاد یک بحران انتخاباتی برای ارسال پیام است که Mainers نمی بازگشت او اگر او می شود او را به عقب بر ما.”

در 5 اکتبر 2018 کالینز را به سنا طبقه با یک سخنرانی 45 دقیقه ای اعلام حمایت از او برای Kavanaugh و ارائه سخت ملامت از آنچه او به نام “تایید روند تبدیل شده است که ناکارآمد به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک کاریکاتور از قطره قطره شدن-سطح مبارزات سیاسی از یک موقعیت جدی.” این پایه در تراز وسط قرار دارد با برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن ترین reflexive مدافعان در سنا مانند جونی ارنست و شلی مور Capito در حالی که Murkowski با آنها او تا به حال یک بار شده است متفقین در مخالفت با DeVos باقی مانده آشکارا سکوت در مورد دیدگاه Kavanaugh انتخاب به رای “در حال حاضر” و نه به نفع نامزد.

سوال کمی وجود دارد کالینز’ رای گیری اعداد هرگز بهبود پس از او Kavanaugh رای دادن. در اواخر ماه ژانویه 2018 او تایید رتبه 61 درصد است. یک سال بعد آن را به حال کاهش یافته و به 53 درصد است. و آن را نگه داشته در حال سقوط است.

اما کالینز تبدیل پشت خود را بر روی طرفداران او? او در واقع از تبدیل قابل بررسی در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به نظر می رسید در همان روزهای اولیه خود دولت به یک متحد قابل اعتماد است که ارائه می دهد نشانه انتقاد اما رای با او در همه مسائل کلیدی? یا باید رای دهندگان آنقدر سفت و سخت مخالفت خود را مغلوب ساختن پیشی جستن است که آنها دیگر نمی تواند پایبند به حمایت از او برای هر چیزی که ممکن است در نظر گرفته شود مفید به رهبر ،

دن درخت روغن قلم نویسنده های اخیر Colby College, نظرسنجی می گوید کالینز مورد برای استقلال نبود با کمک او رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح دادگاه در ماه فوریه است. و نه او ادعا که رئیس جمهور “آموخته بود او درس” از مصیبت (یک روز پس از او ساخته شده است که بیانیه مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: نه برای اولین بار انجام شد “کامل”). و نه او امتناع از پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا یا نه او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در این ماه جمهوریخواه اولیه.

“هر تصمیم او باعث می شود به نظر می رسد به چین او را بیشتر از نزدیک با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و میچ مک کانل جنبش می گوید:” شیا. “در اینجا در ایالت مین که تبدیل به سندان در اطراف گردن او.”

شیا همچنین با اشاره به آمار و ارقام مانند کنگره رای گیری سوابق نگهداری شده توسط ProPublica. در سال 2009 Collins رای دادند در برابر حزب 31 درصد از زمان. در سال 2019, این رقم کاهش یافته و به حدود 11 درصد است. و در حالی که برخی از این آرا شامل مخالفت با دو فدرال قضات در غیر این صورت پشتیبانی توسط حزب بسیاری دیگر که در مسائل غیر واقعی در نظر گرفته توسط کنگره مراقب—مانند حرکت به نادیده گرفتن حق وتو از یک مشترک قطعنامه ای برای ارائه در کنگره و مخالفت با پیشنهاد صادرات از دفاع مقالات به بریتانیا.

کالینز اصرار دارد او نه budged فلسفی اما رای دهندگان و برجسته لابی سازمان ها آن را متفاوت ببینند و آنها اقدام بر روی آن برداشت.

اکثریت 1,008 پاسخ دهندگان به فوریه Colby College نظرسنجی احساس کردند که Collins شد بیشتر علاقه مند در رای گیری با وابستگی های سیاسی به جای اصول است. این هم یک دلیل بزرگ چرا زمان دولت دموکراتیک مجلس سارا Gideon—نسبی سیاسی تازه وارد که منتقل شده به دولت در سال 2004—جلوتر از کالینز در هر دو نظر سنجی های اخیر و تلاش های جمع آوری اعانه برای سه ماهه اول این سال حتی اگر حزب او هنوز به نگه اولیه آن.

گیدئون نیز دریافت تایید از لیگ رای دهندگان بازسازی و حفاظت محیط زیست و حمایت از سازمان های غیر انتفاعی که تایید کالینز در هر دو سال 2008 و 2014 مبارزات. Tiernan Sittenfeld است LCV معاون ارشد رئیس جمهور از امور حکومتی. او امتیاز به این سازمان سالانه محیط زیست کارت امتیازی برای مقامات منتخب به عنوان یک دلیل بزرگ چرا آنها حمایت Gideon این سال است. در سال 2007 و 2008 Collins گل کامل 100 درصد. یک دهه بعد از آن بود 21 درصد به لطف به او رای به تایید دیوید برنارد به عنوان وزیر امور داخلی و حمایت از ضد محیط زیست صورتحساب مثل یکی که به دنبال باز کردن قطب شمال پناهگاه حیات وحش ملی به حفاری نفت.

“یک عضو کنگره است که انتظار می رود به را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد آنچه که در بهترین مورد علاقه او به شمار می رود. دوباره و دوباره در طول مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری Collins نشان داده است او مایل به انجام است که می گوید:” Sittenfeld. “ما افراطی و رادیکال رئیس جمهور که کمی علاقه به آنچه که خوب است برای مکان هایی مانند مین است. ما نیاز به یک قهرمان خواهد شد که ایستادن را به او.”

برنامه ریزی والدین اقدام صندوق که آخرین حمایت کالینز در سال 2002 دوباره انتخابات همچنین طرفه با گیدئون در این سال گفت که کالینز است که دیگر یک قهرمان حقوق باروری. امی Cookson است مدیر ارتباطات خود را برای انگلستان ، او می گوید که فرسایش evinced با تایید قضات مانند Federalist عضو جامعه Kyle دانکن برای ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای پنجمین مدار و حمایت از لایحه مالیات که Cookson می گوید: می گویند خواهد upend قانون مراقبت مقرون به صرفه. آنها همچنین اشاره به Collins تلاش برای محدود کردن مدیکید کاربران را از دسترسی به والدین در پیش نویس اولیه مراقبت عمل می کنند.

طولانی نیست پس از Planned Parenthood صندوق اقدام خود را اعلام کرد حمایت از گیدئون کالینز سخنگوی شات بازگشت گفتن WMTW-تلویزیون مین وابسته به ABC که والدین طراحی شده بود بدل به یک گروه “اجرا شده توسط far-فعالان چپ که به جای تمرکز بر سیاست های حزبی.”

که هنوز هم نمی نشینند و با Cookson. “مین و مین رای دهندگان باقی مانده اند سازگار” او به من گفت هفته گذشته است. “سوزان کالینز است که نه تنها رهبر او یک بار بود به خصوص وقتی که می آید به حقوق و بهداشت باروری. در گذشته ما در شمارش سناتور کالینز برای قرار دادن زنان در سلامت و تندرستی پیش از تعصب و بازی های سیاسی اما ما دیگر نمی تواند انجام این کار است.”

در ماه گذشته چند زنان با حضور در “گوزن شمالی رها در” محبوب هدیه فروشگاه در Millinocket مین خود را به طور منظم شبانه “رنگ و جرعه.” شرکت کنندگان به ارمغان آورد شراب; صاحب فروشگاه Tricia Cyr ارائه شده شور تفسیر و رسانه هنری که برای آن شب جلسه gnomes باغ. این رویداد به طور منظم خوش آمدید برای کمک به یک شهر در تلاش برای بازسازی خود است. واقع در حدود 150 مایلی شمال پایتخت ایالت Millinocket (که دارای یک جمعیت فعلی حدود 4,200) بود و هنگامی که خانه را به این کشور بزرگترین کارخانه کاغذ سازی. این بسته در سال 2008 باعث خروج دسته جمعی از بالاترین کارکنان پرداخت می شود. کسانی که باقی مانده تماشا به عنوان خانه بودند وام و کسب و کار توقیف. در 2018, Millinocket کاهش نرخ بیکاری در حدود 9.6 درصد—دو برابر میانگین ملی است. که تعداد کاهش یافته و به حدود 6 درصد قبل از coronavirus همه گیر اما هنوز دو دولت را به طور کلی نرخ 3 درصد است.

وقتی که من تعداد بازدید اعلام کرد: آنها امیدوار بودند که به تازگی تشکیل شده Katahdin جنگل و آب یادبود ملی ممکن است جلب بازدید کننده است. (Collins اعتراض به اوباما با تعیین زمین به عنوان یک بنای یادبود ملی, رقیب بود که هیچ اجماع و توافقی در میان Mainers در مورد تعیین و که او تا به حال تجاوز اقتدار خود را با دور زدن کنگره است.) زنان خوش بودند که اخیر فدرال اعطای تحسین توسط Collins اجازه می دهد تبدیل متروک آسیاب به یک کسب و کار پارک. اما هر دو ایده های آنها می گویند تقاضا زیرساخت ها و سرمایه گذاری اولیه.

Once upon a time می گویند Cyr و مشتریان سوزان کالینز شد اختصاص داده شده به صرفه جویی در مکان هایی مانند Millinocket. دیگر نه.

“او با استفاده از به عنوان یک شخصیت قابل مشاهده بود که بازدید از منطقه ما و واقعا به نظر می رسد علاقه مند در آنچه که مردم فکر می کردند می گوید:” Cyr. “صداقت من را دیده اند او را در اینجا در سال است.”

Cyr که به تازگی تبدیل 50 تماس خود را یک “لیبرال ضد سقط جنین خواه.” او می گوید: او شده است یک حامی کالینز. او نمی داند که اگر او می تواند رای برای سناتور دیگر هیچ.

او می گوید: این باعث می شود عصبی خود را زمانی که او می شنود که کالینز است که تامین مالی توسط میلیاردرهای مانند استفان Schwarzman, مدیر عامل شرکت, شرکت سرمایه گذاری استون و همچنین عمده تهمت دهنده. و او نمی مانند دانستن است که با توجه به مرکز سیاست پاسخگو بوده است وجود دارد یک افزایش قابل توجه در این سناتور تکیه بر کمک های مالی شرکت ها—از حدود 47 درصد از خزانه در سال 2002 به بیش از 61 درصد امروز.

“من فکر می کنم سوزان فراموش کرده است که در آن او از” می گوید Cyr. “و من معتقدم که او در تلاش برای انجام همه چیز را درست برای مردم از مین است. اما او ” حق ” و ” حق ” نیست همان چیزی دیگر.”

دیگر Millinocket زنان صحبت کردم می گویند آنها احترام Collins هویت به عنوان یک زن قدرتمند در سیاست و تاریخ رای گیری اصولی و منطقی استدلال اما که آنها را دیده اند قابل اثبات تغییر در سال های اخیر—که او بیشتر علاقه مند به رای گیری با منافع نسبت به او در ایجاد حق انتخاب.

امیدوارم که چشم 27 ساله از Cyr دختر بزرگ شده در خارج از بنگور. او خودش را یک چپ سوسیالیستی است. او رای دادند کالینز در سال 2016 چرا که او فکر می کرد که یک سناتور با نوع تجربه و قدرت است که Collins تا به حال قادر خواهد بود به مبارزه برای مردم از مین است. سپس در سال 2018 او و یک دوست جمع آوری نامه های مخالف Kavanaugh را نامزدی و تحویل آنها به Collins’ ، او می گوید او احساس “shooed دور” توسط کارکنان.

“من احساس می کنم کاملا نادیده گرفته شده توسط این مقام برگزیده است که قرار بود در دسترس من به عنوان یک جزء” او می گوید.

چشم به دست آورده و یک مدرک کارشناسی ارشد در سیاست جهانی در دانشگاه مین است. او به اتمام چندین بالا مشخصات کارآموزی در زمینه کار کرده است به عنوان یک زمینه سازمان به صورت عمده مبارزات سیاسی و تدریس دوره های کمکی در مادر آلما در اورنو. او می گوید: تنها کار او می تواند پیدا کردن است که به عنوان یک زمانبند در پزشکی ، آن را می پردازد, حداقل دستمزد, به طوری که او زندگی می کند با مادر او است و به خوبی آگاه است که او زندگی می کند در خط فقر.

او به طور فزاینده ای مشترک موقعیت با توجه به مین مرکز سیاست های اقتصادی. گزارش اخیر سازمان یافت که کمبود شغل تمام وقت با رقابتی حقوق همچنان به ارسال دور جوان Mainers و کم دیگران را از حرکت در اینجا. که همان گزارش که 36 درصد از مین کارگران بین 16 و 64 سال انجام کار به صورت تمام وقت و در طول سال برنامه با وجود این واقعیت است که بسیاری از آنها را می خواهم.

سوزان کالینز دریافت نمی کند که می گوید: چشم. “من صادقانه نمی یاد تنها زمانی که او شده است یک مدافع برای فقرا کار می گوید:” چشم. “او دوست دارد به ادعای او فروتن ریشه اما او همواره فاقد همدلی برای افرادی مثل من.”

چشم گفت: او همچنین disapproves از Collins تصمیم به قبول پول از شرکت ها مانند دارویی غول الی لیلی متهم مصنوعی, پیاده روی, قیمت انسولین و این واقعیت است که Collins حضور خواهد ثروتمند, جمع آوری اعانه توسط سازمان هایی مانند the Federalist جامعه اما سناتور حاضر تشکیل دهنده درخواست برای میزبان یا به نظر می رسد در تاون هال نشست.

من شنیده شکایت مشابه در سراسر کشور. در ساحل اقیانوس اطلس شهر Lubec در مرز کانادا McGinley جونز و همسرش نسیم تا حدی ملایم سفید هستند که صاحبان و گردانندگان Lubec دم شرکت کسب و کار کوچک با یک حقوق و دستمزد و نه کارکنان. هر دو از آنها دموکرات جونز و سفید نیز دیرین Collins, حامیان رای گیری برای او در هر انتخابات تا 2014. اما شور و شوق خود مشکلاتی روبرو طول کالینز ترم آخر. آنها می گویند که آنها استفاده می شود قادر به دفعات مشاهده شده در Collins برای حفظ دولت در حال اجرا و آن را به عقب در هنگام خاموش شدن است. آنها می گویند او کمی به جلوگیری و یا پایان دادن به رکورد 35-یک روز میرسد که از دسامبر سال 2018 تا ژانویه 2019. در آن زمان جونز و سفید قادر به بطری آبجو خود (خاموش شدن نیز مانع از الکل و تنباکو مالیات و تجارت اداره از تصویب لازم labels).

“آبجو خراب شده در حالی که ما منتظر. من به معنای واقعی کلمه ریخت $10,000—من سه ماهه سود– پایین تخلیه می گوید:” سفید. “من تماس گرفته سوزان کالینز را برای درخواست کمک. آنها هرگز پاسخ داد.”

زن و شوهر نیز از دست داد بیمه خود را زیرا آنها دیگر نمی توانیم افزایش حق بیمه. و آنها باقی می ماند خشم که Collins رای به نفع یک سال 2017 اوباما لایحه مالیات که آنها می گویند سود کسب و کار و صدمه دیده کرافت موسسات مانند ایشان.

آن irked جونز هنگامی که Collins اعتراض به پوشش او مالیات رای به عنوان “جنسیتی.” او می گوید او فکر سناتور حمایت از Kavanaugh بود که آخرین میخ بر تابوت. در حال حاضر او می گوید: “supernail” است کالینز’ دست زدن به coronavirus و تاثیر آن در کسب و کار مانند او.

“دوباره و دوباره او را به حال شانس به انجام کاری برای زنان و کارفرمایان اما او از میان رفت” او می گوید. “کالینز است که تنها علاقه مند بودن یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن پسران در حال حاضر.”

در اواخر سال گذشته جونز و سفید توافق به نظر می رسد در یک تجاری تولید شده توسط مین حرکت یک سازمان غیر انتفاعی با بیان ماموریت کاری به گسترش فرصت های اقتصادی در سراسر ایالت مین است. در آگهی های آبجوسازی صاحبان ضجه و زاری شرکت کمک به Collins مبارزات انتخاباتی و عدم معافیت های مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک مانند ایشان.

جونز گفت که او انتظار می رود ده ها تن از اینترنت دیوهایی که در محاصره آبجوسازی حساب های رسانه های اجتماعی. او انتظار ندارد که Collins مبارزات انتخاباتی خواهد شلیک به عقب با یک آگهی محکوم جونز و سفید بودن “واقعی Mainers” و تاریک پول است. جونز که در سال 1969, اولین ایالت مین نماینده را به هنگام تولد در حالی که در اتاق گفت: او قطعا احساس هدف مبارزه است.

او می گوید: فرصت دیگری داده شود برای ضبط یک پیام برای کالینز او دقیقا می داند که آنچه او می گویند: “این اثبات شده است شما دیگر نشان دهنده منافع من. آن زمان برای شما برای رفتن است.”

کالینز و کارکنان خود را برای شناخته شده سازش مدیریت تصویر خود را. در سال 2015 با من تماس گرفت و آنها را به صورت یک داستان من نوشتن در مورد چگونه دولت کهنه بود underserving زنان (یک موضوع که در آن Collins بوده است به خصوص قوی). او ارتباطات تیم مرتب مصاحبه; من شامل تمدید نقل قول در داستان است. و در عین حال پس از آن منتشر شد که یک کارمند ارشد اندرز من نوشتن “من شگفت زده شد بر ما ارتباط و همکاری در این کار را در سراسر خط پایان با نقل قول که شما با استفاده از این سناتور در این قطعه است. در حالی که او گفت: آن را و آن را دقیق آن را احساس دیگ بخار ورق و مانند چیزی است که هر کسی می تواند گفت.” این کارمند پس از آن پرسید: اگر من می تواند به جای نقل قول در سوال با یکی از جدید. من نمی.

در اوایل گزارش در این داستان من تماس کالینز ارتباطات تیم به درخواست برای مصاحبه. او مدیر ارشد ارتباطات و من در نزدیکی تماس روزانه برای 10 روز. در ابتدا او در پاسخ به نمایش داده شد نشان می دهد تماس با من یک لیست از Collins حامیان از جمله هایدی Sampson و مریم کوچک هر دو از آنها به نظر می رسد در این داستان است. زمانی که من فرستاده در کارکنان درخواست یک لیست از سوالات مصاحبه کالینز در پاسخ به فقط دو تا: یکی گفت: او فکر coronavirus او بود تشکیل دهنده شماره یک نگرانی دیگر در مورد اینکه چرا او تصمیم به اجرای دوباره برای انتخاب مجدد. سوال در مورد غیبت او در تشکیل انجمن های رای گیری اعداد و عدم محبوبیت در میان زنان بدون جواب رفت.

من هم در مورد خواسته های اخیر مجازی توسط مین کسب و کار کوچک ائتلاف (MSBC). وجود دارد چند صاحبان کسب و کار کوچک—از جمله برخی از 300 بود که امضا نامه ای سرگشاده به مین مقامات منتخب ابراز سرخوردگی در مورد نقص در چک حفاظت برنامه—شکایت در مورد آنچه که آنها را دیدم به عنوان کالینز عدم پاسخگویی به نگرانی های خود را. هر دو کالینز و کارکنان خود را کاهش یافته است به این سوالات پاسخ دهد. (یک سخنگو گفت: در یک ایمیل که بخاطر آن بود که آنها بازدید MSBC به عنوان یک بازوی مین مردم داد جامعه اقدام سازمان مخالف به او گشتند.)

که خشم ارین Kiley, یکی از شرکت کنندگان در این فروم. Kiley و او خود را و عمل عتیقه و قدیمی, فروشگاه مبلمان در پورتلند. آنها می گویند که آنها واجد شرایط نیست برای چک حفاظت از برنامه به طوری که آنها تا به حال به دنبال بیمه بیکاری. آنها نگران 50 فروشندگان با آنها کار می کنند, بسیاری از آنها نمی در حال حاضر واجد شرایط برای کمک های بیکاری.

“به جای داشتن به کاستی از زمان بسته امداد سوزان کالینز است که دو برابر پایین و کف خودش را برای یک برنامه است که برگ های عظیم عصری مین اقتصاد” Kiley به من گفت از طریق تلفن.

Kiley که 37 و نقل مکان کرد به مین 10 سال پیش می گوید او فکر می کند Collins نشده به نظر می رسید مثل خیلی از متوسط زمانی که او در اینجا زندگی می کردند.

که ادراک می گوید شیا این Colby College, استاد, چالش واقعی کالینز در حال حاضر مواجه است.

مین رای دهندگان غرور خود را در مشغول بودن و مطلع می گوید: درخت روغن قلم. آنها عملی نتیجه گرا و همیشه به نوبه خود در اعداد بزرگ. ماه گذشته بنگور اخبار روزانه نظرسنجی نشان داد که از تمام ایالت مقامات منتخب تنها Collins منفی تصویب امتیاز. و اگر چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز محبوب در اینجا (کلینتون برنده دولت در سال 2016), محبوبیت خود را نیز کاهش یافته است. در تازه ترین Colby College, نظرسنجی تنها 34 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که رای به تجدید انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر Collins رفتن به بهبود می یابند در اینجا شیا می گوید او را به به فاصله خودش از مردان مانند تهمت و مک کانل.

“نبرد او در حال رفتن به به مجسمه نیم تنه دور از آن گناه توسط انجمن می گوید:” شیا.

و این که می گویند رای دهندگان مانند امید چشم به معنی اتصال با مین رای دهندگان.

“من می خواهم کالینز برای تحقق بخشیدن به او در حال دست و پا زدن با ما. او واقعا نیاز به پیشرفت در آینده قادر به شنیدن مشکلات ما می گوید:” چشم. “اگر او می توانید انجام دهید که شاید من فکر می کنم در مورد رای دادن به او را دوباره. شاید”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>