خطرناک ترین در جهان است مردم ؟ آنها در دفتر.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

به عنوان بزرگترین ذهن در امنیت جهانی سیاست جمع آوری برای کنفرانس امنیتی مونیخ در این هفته سران اتحادیه اروپا نمی خواهد کاملا متناسب با بسیاری از دیگر رهبران حاضر — برای بهتر یا بدتر بروکسل هنوز هم ندارد قدرت سخت به کشتن هر کسی است.

در آن حس اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell و کمیسیون اتحادیه اروپا در هیئت بخشی از آنچه برخی از کارشناسان می گویند که خواست اکثر فوری تهدید امنیتی: در حال حاضر تا آنجا که تا کنون خطرناک ترین افراد در جهان هستند کسانی واگذار با آن در حال اجرا.

“بزرگترین چیزهایی که موجب بی ثباتی در جهان — بازار-حرکت بی ثباتی است که طول می کشد زمان طولانی — شما در حال صحبت کردن در مورد سران کشور گفت: Ian Bremmer رئیس گروه اوراسیا نیویورک شرکت مشاوره متمرکز بر خطرات سیاسی است. “شما در حال صحبت کردن در مورد تروریست ها است.”

بسیاری از این رهبران و یا خود را بالا مشاوران را در مونیخ برای روز جمعه تا یکشنبه در کنفرانس, اما در زمان طولانی شرکت کنندگان وجود دارد که می گویند بعید به نظر می رسد بسیار درون گرایی.

در حالی که موضوع امسال “Westlessness” — جمعی از فرسایش در مورد کاهش غرب — تحلیلگران می گویند گسترده تر خطرناک سقوط در جریان است که شامل رشد بی اعتنایی طولانی حقوقی بین المللی کنوانسیون در مورد نحوه درگیری مسلحانه مبارزه به عنوان خطرناک راه جدید برای صحبت کردن در مورد حتی جشن مرگبار حملات نظامی.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه شده است یکی از مهمترین و بی باک در میان رهبران جهان وقتی که می آید به قتل های فراقضایی در خاک های خارجی.

با هم این تغییرات علامت فرسایش “فقط جنگ” سنت نظامی اخلاق — jus bellum justum — که امتداد هزاران سال و ارائه یک چارچوب اخلاقی برای رهبران به استفاده از زور.

و آنها جمع آوری برخی از سوالات ناراحت کننده — بعید به خطاب در مونیخ و یا بروکسل در هر زمان به زودی — در مورد اینکه آیا اتحادیه اروپا است و در همه آماده برای مقابله با به طور فزاینده ای مرگبار ژئوپولیتیک همکاران و در دراز مدت اگر خود اتحادیه اروپا فشار بیشتر نظامی و دفاعی شاید از جمله توسعه اتحادیه اروپا, ارتش, است, واقعا در همراهی با بلوک هسته ای با اهداف صلح و رفاه.

در حالی که اتحادیه اروپا آرسنال باقی می ماند تا حد زیادی محدود به تحریم های اقتصادی دیگر رهبران به طور فزاینده ای ادعا مرگبار قدرت با تیره اهداف و با استفاده از نامتقارن به معنی قتل های هدفمند حملات سایبری و دیگر ترکیبی اقدامات در زمان استفاده از پروکسی نیروهای که عبارتند از مزدوران و خصوصی اند.

در این سال آغاز شده و با “جنگ جهانی 3” روند در رسانه های اجتماعی پس از آمریکا موشک حمله به دستور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشته ايراني ژنرال قاسم سلیمانی — اعتصاب منتقدان را به نام غیر قانونی ترور.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود گزاف در پی قاسم سلیمانی ترور | جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

جایی که در گذشته دولت ها ممکن است از نظر بلافاصله در چنین قتل تهمت بود سریع به رخ کشیدن و glib در انجام این کار, به tweeting, یک emoji یک پرچم آمریکا لحظاتی قبل اعلام کرد مقامات سلیمانی مرگ است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور بود و حتی بیشتر فجیع متظاهر پس از ایالات متحده در این ماه کشته قاسم al-Rimi یک القاعده رهبر در یمن. پسر رئيس جمهور ستایش و تشکر پدرش برای کشتن در توییتر در حالی که به طور همزمان درست یک حمله سیاسی در آمریکا دموکرات ها بیش از آیووا قفقاز (و حفظ یک سنت خانوادگی با غلط املایی “القاعده”).

رئیس جمهور تهمت همچنین نشان داده کمی نگرانی در مورد دیگر کنوانسیون های جنگ در حقوق بین الملل به عنوان زمانی که او را تهدید به بمب های فرهنگی در ایران و پس از آن دو برابر شده که گفت: این امر می تواند نقض کنوانسیون لاهه.

“آنها مجاز به کشتن مردم ما” مغلوب ساختن پیشی جستن griped به خبرنگاران گفت. “آنها مجاز به شکنجه و ضرب و جرح مردم ما است. آنها مجاز به استفاده از بمب های کنار جاده ای و مردم ما است. و ما مجاز به لمس فرهنگی خود سایت ؟ آن کار نمی کند که راه.”

به جز آن کار که توجه به کارشناسان حقوقی و یا قرار است به هر حال. اما مغلوب ساختن پیشی جستن نگرش جسارت رهبران دیگر که شاید حتی کمتر توجه برای به اصطلاح غربی هنجارهای.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه شده است یکی از مهمترین و بی باک در میان رهبران جهان وقتی که می آید به قتل های فراقضایی در خاک های خارجی.

به گفته کارشناسان اغلب به نظر می رسد که پاپ فرانسیس تنها رهبر با یک پلت فرم بین المللی دفاع قاطعانه صلح این روز است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه دسامبر در Élysée کاخ پس از مذاکرات در پاریس در پایان دادن به جنگ در شرق اوکراین, پوتین همه اما اعتراف کرد که روسیه تا به حال ترور یک چچنی تجزیه طلب Zelimkhan Khangoshvili در برلین در ماه اوت گذشته.

“من می دانم که یک مرد مرده در برلین” پوتین گفت: پاسخ به یک سوال در مورد کشتن خود مرسوم خشک, برش تن.

“این مرد که در زمان حضور فعال در جنگ در کنار جدایی طلبان در قفقاز … این مرد می خواست با ما بسیار سخت و خونین است.”

سرگئی لاوروف روسیه دیرین وزیر امور خارجه انتظار می رود در مونیخ به عنوان شاهزاده فیصل بن فرحان آل سعود وزیر امور خارجه عربستان سعودی که دولت پس از رد پذیرش مسئولیت قتل جمال Khashoggi واشنگتن پست مقاله نویس در کنسولگری عربستان در استانبول.

به گفته کارشناسان اغلب به نظر می رسد که پاپ فرانسیس تنها رهبر با یک پلت فرم بین المللی دفاع قاطعانه صلح این روز است.

جوزپ Borrell اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد است اذعان کرد اتحادیه اروپا سیاست خارجی محدودیت | Atta Kenare/AFP via Getty Images

رهبران اتحادیه اروپا که اغلب برای انتقاد از عدم قدرت سخت خود را به دفاع از قدرت نرم, ارزش حداقل می تواند قلب را در دانستن است که در طول تاریخ حداقل آنها نبوده است همکاران اصلی به جهانی مسابقه تسلیحاتی.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار شوخی که سابق رئیس کمیسیون اروپا ژان کلود یونکر بود “وحشیانه قاتل” اتحادیه اروپا هنوز نه هواپیماهای بدون سرنشین و نه سربازان را بر.

Borrell اذعان کرده است اتحادیه اروپا محدودیت. “ما مانع خودمان را در اعتقاد به این راه حل نظامی وجود ندارد” او گفت: پارلمان اروپا در ماه گذشته. “در سوریه شده است یک راه حل نظامی آورده توسط ترک ها و روس ها.” و اتحادیه اروپا است به احتمال زیاد در صورت ادامه فشار به تشدید.

تحلیلگران امنیتی اشاره به دو باعث افزایش حس بی قانونی: افزایش از چین که نمی اشتراک گذاشتن دیدگاه غرب از حقوق بشر و آزادی های دموکراتیک (به عنوان آن مشهود درمان اویغوری مسلمانان و دموکراسی معترضان در هنگ کنگ); و واشنگتن ثابت عقب نشینی از نقش جهانی پلیس که در آن بازی کرده بود با این حال با اکراه از زمان پایان جنگ سرد ،

در بسیاری از 9/11 حملات تروریستی آن گاهی اوقات به نظر می رسید به عنوان اگر پلیس جهان را گرفته بازنشستگی پیش از موعد تا آنجا که روشن طرف گفت: Andrew J. Bacevich یک مورخ و بازنشسته ارتش ایالات متحده سرهنگ که در حال حاضر رئيس جمهور از کوئینسی, موسسه مسئول Statecraft در واشنگتن است.

به گفته یک مورخ ایالات متحده اتحادش را تغییر نظامی خود را در فلسفه پس از 9/11 حملات تروریستی | خوزه Jimenez/Primera Hora/گتی ایماژ

“فوق العاده renditions به اصطلاح خار دکترین جنگ پیشگیرانه که در آن ما اعلام کرد که ما تا به حال حق از آغاز یک جنگ علیه برخی نهاد که ما گمان روزی در آینده ممکن است تهدیدی بنابراین ما در حال رفتن به از بین بردن تهدید قبل از آن را تبدیل به یک تهدید — که در حال رفتن سرکش” Bacevich گفت. “که کاملا سرنگونی محدودیت است که سازمان ملل تا به حال تا کنون استادانی به احترام است.”

اندرو Fiala یک استاد فلسفه و مدیر اخلاق مرکز در فرزنو امور خارجه در دانشگاه کالیفرنیا گفت: بخشی از مشکل این است که طرفداران عدم خشونت اغلب دعوت به حوادث مانند مونیخ, کنفرانس, که در آن آنها ممکن است خود را تشویق کنند-انعکاس.

“وجود دارد این نوع از امنیت ایجاد که واقعا قوانین گفتگو,” او گفت:. “این بخشی از مشکل است. وجود دارد یک نوع فرض نظامیگری تمام راه را از طریق جهانی, نخبگان وجود دارد یک نگرانی مشترک که همه چیز نیاز به یک راه حل نظامی.”

“اگر همه شما باید یک چکش” Fiala گفت: “همه چیز به نظر می رسد مانند یک ناخن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>