ثروتمندترین مرد جهان فقط خرید در لس آنجلس’ گران قیمت ترین خانه همیشه

Category: دیلی بیست Comments: No comments

جف بزوس گزارش املاک و مستغلات رکورد چهارشنبه با خرید یک تاریخی $165 میلیون لس آنجلس و مستغلات. اما عظیم الجثه خرید ساخته شده تا فقط کسری از آمازون مدیر عامل اخیر فروش سهام و صرف ولگردی و قانونی شکنی: او را تخلیه $4.1 میلیارد دلار سهام در گذشته و 11 ماه به تنهایی با توجه به براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار و صرف $170 میلیون علاوه بر خانه در ماه گذشته است.

ثروتمندترین مرد جهان با ارزش خالص $131 میلیارد و رفته در یک املاک و مستغلات پارگی در سال گذشته خرید سه آپارتمان های نیویورک به ارزش 80 میلیون دلار همراه در ژوئن 2019 در $165 میلیون وارنر و مستغلات و 90 میلیون دلار قطعه از زمین های توسعه نیافته در لس آنجلس از املاک و مایکروسافت از بنیانگذاران پل آلن در این ماه با توجه به وال استریت ژورنال. او در حال حاضر صاحب بزرگترین خانه در واشنگتن دی سی به ارزش 23 میلیون دلار است که او بازسازی شده است برای چندین سال و دو دیگر چند میلیون دلار خانه در بورلی هیلز.

با مشخصات بالا بزوس’ آخرین خرید می آید که او با آن مواجه انتقاد به تازگی برای گردآوری ثروت بیش از یک صد میلیارد دلار در حالی که نابرابری اقتصادی بدتر در سراسر کشور و آمازون می پردازد کمی در مالیات فدرال. روز قبل از اخبار بزوس’ خرید شکست آمازون بالا و سخنگوی سابق اوباما وزیر مطبوعات جی کارنی bickered با خبرنگاران بر این شرکت تاثیر و عواقب ناشی از آن عظیم گسترش است.

آمازون نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در بزوس از طرف.

برای خرید املاک و مستغلات خاموش یک ماه مشغول در چشم های عمومی برای بزوس که او نیز صاحب واشنگتن پست. او با حضور در سوپر باول (که در آن او smirked با Lizzo) میزبانی یک ستاره نکردم حزب در سی عمارت (و subtweeted یک شریک کسب و کار که با حضور) و حضور در جوایز اسکار (که در آن کریس راک بو بزوس بیش اخیر خود طلاق). علاوه بر این اخبار را شکست که با تکنولوژی مغول صرف بیش از 70 میلیون دلار در دو نقاشی در ناشناس مزایده در پاییز.

قیمت بزوس,’ جدید لس آنجلس عمارت تنظیم یک رکورد برای این شهر گران ترین ملک همیشه. 9 هکتار املاک و قبلا متعلق به صنعت ضبط مغول دیوید گفن که آن را خریداری برای $47.5 میلیون در سال 1990 یک رکورد قیمت در زمان. قبل از گفن خانه قابل توجه ترین صاحب شده بود برادران وارنر بنیانگذار و رئیس جمهور Jack L. Warner که تا به حال ساخته شده است در دهه 1930 ، یک سال 1992 معماری خلاصه داستان در املاک و نشان می دهد که اسراف اتاق ناهار خوری با صندلی برای ده ها نوار زیرزمین به اندازه یک رستوران و یک استخر و یک ورسای الهام گرفته از اتاق نشیمن. این مجله گزارش داد که هیچ عامل املاک و مستغلات درگیر در معامله.

خرید تاپ یکی دیگر از رسانه های مغول اخیر خرید. ترجمه مرداک وارث اخبار Corp. امپراتوری از فاکس نیوز و مجله خریداری 150 میلیون دلار و مستغلات به نام Chartwell در Bel-Air در ماه دسامبر که حاکم بود به لس آنجلس priciest ملک برای صرف ماه.

بزوس’ خانه جدید نیست و تنها بازی در شهر ، دوم وارنر و مستغلات است که متعلق به برادران وارنر از بنیانگذاران هری وارنر برای فروش برای $40 میلیون, با توجه به یک کارگزار لیست. در صورتی که بیش از حد تند هشداردهنده و مستغلات مهمان خانه به نظر می رسد در دسترس در Airbnb برای $525 یک شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>