بدترین قسمت در مورد صدای شیپور جنگ در مطبوعات? این کار حتی در یک بیماری همه گیر نگاری دیده بان گزارش

Category: دیلی بیست Comments: No comments

آن را به اندازه کافی نگران کننده است که ده ها هزار نفر از خبرنگاران و سردبیران و محققان و عکاسان در میان دیگران در حال از دست دادن شغل خود را به عنوان بیشتر و بیشتر اخبار این رسانه ها هستند که مجبور به تعطیل در میان قتل عام اقتصادی از coronavirus همه گیر است که آلوده و حتی کشته شدن تعدادی از روزنامه نگاران.

همه از آن است که به سختی علت رسانه های خبری گفته است “glee” و “لذت” در سراسر کشور گسترش COVID-19—تهاجمی ادعای شکست خورده جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری تبدیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جانباز مارکو روبیو.

اما فقط-گزارش منتشر شده توسط کمیته حمایت از روزنامه نگاران با عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و رسانه ها”—فراهم می کند و حتی بیشتر خبر بد برای یک حرفه ای زیر آتش.

“من بسیار نگران آینده از آمریکا برای حمایت از این واقعیت مبتنی بر روزنامهنگاری” نویسنده این گزارش سابق واشنگتن پست اجرایی ویرایشگر لئونارد Downie جونیور گفت: روزانه وحش. “من واقعا نگران این هستید که چه خبر است که واقعا یک تهدید وجودی برای آزادی مطبوعات در ایالات متحده است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بی امان بد از روزنامه نگاران خواستار آنها را “تفاله” “lowlifes,” “فاسد” “متقلب” “خبر جعلی” و دیگر انتخاب القاب—شده است تا حد زیادی موثر Downie گفت.

“او است که انجام این کار به او گفته [برای CBS 60 Minutes خبرنگار Lesley Stahl] به منظور متقاعد کردن مردم است که آنها باید باور نکنید هر چیزی که در مورد او نوشته شده که او دوست ندارد” گفت: Downie که گزارش اخیر مرکز تحقیقات پیو مطالعه نشان می دهد که “مغلوب ساختن پیشی جستن حملات تا به حال بیشترین موفقیت در فرسایش اعتبار مطبوعات آمریکا در میان بسیاری از میلیون ها نفر از طرفداران.”

“او قانع کننده بخش بزرگی از جمعیت آمریکا به این باور مطبوعات در زمانی که رسانه های خبری بسیار مهم است به عنوان یک نوار نقاله از اطلاعات در مورد آنچه در جریان است در این بیماری همه گیر و پاسخ به همه گیر” Downie گفت. “این بسیار خطرناک است به دموکراسی آمریکایی اگر بخش بزرگی از جمعیت هرگز معتقد است که مطبوعات در حال انجام است و به ویژه باور ندارد که فشار زمانی که آنها در حال تلاش برای نگه داشتن دولت پاسخگو باشد.”

Downie, یک استاد در دانشگاه ایالتی آریزونا است Walter Cronkite مدرسه روزنامه نگاری (و این نویسنده سابق رئیس در این پست) افزود: “نتیجه فرعی است که بسیاری از کسانی که باور ندارند این واقعیت به دنبال فشار بر این باور سیاسی و رسانه ای است که در حال گفتن حقیقت است.”

او گفت: رئیس جمهور امادگی برای ساخت “جایگزین حقایق”(خود را به عنوان مشاور ارشد کلیان کانوی infamously دفاع پس از آن-کاخ سفید وزیر مطبوعات شان اسپایسر) و یا به سادگی گفتن دروغ آشکار—بیش از 18000 علامت این هفته با توجه به پست‘s در حال اجرا تعداد—تبدیل به یک مشخصه از یک دولت است که توجه کمی به حقایق و حقیقت است.

“شما می توانید پیدا کردن دروغ در هر دولت, اما آن است که خیلی بیشتر پرکار در این دولت گفت:” Downie که به عنوان یک روزنامه نگار جوان در شرکت های پست‘s واترگیت پوشش در طول ریچارد نیکسون در انتخابات ریاست جمهوری. “و آن را فقط به رئیس جمهور. آن را با هر کسی که صحبت می کند برای رئیس جمهور در کاخ سفید است. جدید دبیر مطبوعاتی [Kaleigh McEnany] شده است دروغ گفتن در زندگی حرفه ای خود را تا کنون. و بسیاری نهفته است بیرون آمدن از بقیه دولت نیز هست. آن را بسیار فراگیر تر از ما تا کنون دیده ام قبل از.”

این CPJ گزارش—که Downie تحقیقات دریافت کمک از استفانی قند یک خبرنگار برای آمریکا آزادی مطبوعات ردیاب—اسناد یک میزبان از تحولات نگران کننده است که سرچشمه در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و شتاب پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ادای سوگند در دفتر Jan. 20, 2017.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به شدت پیگرد قانونی از منابع خبری دخالت در کسب و کار رسانه ای صاحبان مورد آزار و اذیت روزنامه نگاران عبور از مرزهای ایالات متحده و قدرت رهبران خارجی برای محدود کردن رسانه های خود” Downie می نویسد. “اما مغلوب ساختن پیشی جستن موثر ترین شگرد شده است برای از بین بردن اعتبار مطبوعات خطرناکی تضعیف حقیقت و اجماع حتی به عنوان COVID-19 همه گیر را تهدید به کشتن ده ها هزار نفر از آمریکایی ها است.”

این CPJ گزارش ادامه می دهد: “در پاسخ به تهمت را ثابت جریان کلامی حملات اعضای مطبوعات به طور منظم هو در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و خبرنگاران نام در توییت خود بارها و بارها مورد آزار و اذیت آنلاین. نیز وجود دارد شده اند معتبر تهدید به, اخبار سازمان های, با ایسنا اغلب هدف قرار دادند.

“رئيس جمهور در مطبوعات دبیران دیگر کاخ سفید مشاوران و مقامات دولت همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان خود در کنگره آمریکا نیز بارها و بارها مورد حمله مطبوعات اغلب تکرار طوطی وار این رییس جمهور زبان. همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن هزاران مستند اظهارات نادرست و ترویج بی اعتبار تئوری های توطئه دولت حملات در اعتبار اخبار رسانه های خطرناکی تضعیف حقیقت و اجماع عمیقا تقسیم کشور است.”

علاوه بر این “گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) آژانس مورد سوال خبرنگاران در مرز پست های جستجو خود را به دستگاه های الکترونیکی و نظارت جنبش های خود را در یک پایگاه داده.”

این گزارش می افزاید: “مغلوب ساختن پیشی جستن خود به نام برای تحریم, اخبار سازمان های و تغییرات افترا در قانون مجازات را فشار دهید. ناظران سیاسی شکایت کرد , نیویورک تایمز, واشنگتن پستو سی ان ان برای افترا برای نظرات بیان شده توسط خود روزنامه و همکاران. او تلاش ناموفق را به دور مطبوعاتی کاخ سفید اعتبار از روزنامه نگاران و سازمان های خبری که پرسش ها و داستان های او نداشت. او را تشویق دولت فدرال دخالت در کسب و کار از صاحبان CNN, سنتی, شبکه های پخش و واشنگتن پست.”

در ضمن تهمت و دولت را تشدید کرده هشدار دهنده روند رسیدگی به پرونده های محرمانه منابع تحت 103 ساله جاسوسی عمل می کنند یک روند آغاز شد که تحت جورج دبلیو بوش و شتاب زیر باراک اوباما.

“مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را وکیل عمومی”—جف جلسات و ویلیام Barr—”حاضر به رد کردن تعقیب خبرنگاران خود” در این گزارش آمده.

با وجود ادعای شفافیت اوباما رئيس جمهور بود هیچ دوست مطبوعات به عنوان Downie مستند در اکتبر 2013 گزارش CPJ. تلاش برای پلاگین نشت دولت اوباما scoured سوابق تلفن, فاکس نیوز, امنیت ملی و خبرنگار جیمز روزن و ذکر او را به عنوان یک امکان “جنایی co-conspirator”; اوباما دادستان کل اریک هولدر نزدیک به اسامی نیویورک تایمز خبرنگار تحقیقی جیمز افزایش یافته است در تلاش برای او را مجبور به فاش کردن اطلاعات محرمانه از منابع.

در عین حال بر خلاف تهمت و دولت—که اساسا stonewalled Downie, نادیده گرفتن خود را درخواست مصاحبه (به استثنای آمریکا و سخنگوی سابق کاخ سفید ارتباطات مدیر مایک Dubke)—مقامات بالا از اوباما در کاخ سفید به وضوح محترم نقش رسانه های خبری صرف ساعت های بسیاری از درگیر شدن با Downie در تلاش برای نفوذ خود را در سال 2013 نتیجه گیری.

“همه تعاونی پس از آن در واقع. آن معنی نیست که آنها خوب بودند” Downie به یاد می آورد. “جی کارنی [کاخ سفید وزیر مطبوعات] صرف مقدار زیادی از زمان با من. او با استدلال به من زیادی و صدای خود را بلند و….” Downie اضافه شده با یک خنده. “اما آن را بزرگ بود مکالمه و من قادر به قرار دادن مشاهدات خود را در گزارش.”

در حالی که بسیار تیره و تار تصویر ظاهر از زمان CPJ گزارش Downie پیدا نکرد چند لکه های روشن:

•کیفیت خبرنگاری آمریکا همچنان به بهبود بخشد. “ما در حال حاضر برخی از بهترین سازمان های خبری است که جهان شناخته شده است” Downie به نقل از Marketplace موسس و سابق وال استریت ژورنال ویرایشگر پل سبک سگی.

•به دلیل بی سابقه ای گسترش نشت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خودی—که بسیاری از آنها ناراضی و مشتاق به رها کردن یک سکه خود به همکاران و کارفرمایان—خبرنگاران شده اند قادر به سر و گوش آب قانع کننده اطلاعات داخلی (یا به احتمال بیشتر این اختلال) از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

•Ajit Pai, مغلوب ساختن پیشی جستن را منصوب به عنوان رئیس کمیسیون ارتباطات فدرال نمایش داده شده طراوت رگه هایی از استقلال در چهره رئیس جمهور صابر-تند به چالش مجوز پخش رسانه که دلگیر او. “من اعتقاد دارم که در متمم اول قانون اساسی” این گزارش به نقل از Pai. “FCC تحت رهبری من ایستاده برای متمم اول قانون اساسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>