سرقت سانسور و امپراطوران آنلاین اقتصاد’: Tech اجرائی رفتن در دفاع

Category: پلیتیکو Comments: No comments

چهار نفر از ملت قدرتمند ترین مدیران مخابره به کاپیتول هیل جلسه یکشنبه مطرح شده و دست خود را به قسم به حقیقت که آنها در مواجهه با یک مجموعه از سوالات در یک موضوع مهم: آیا شرکت های خود را بیش از حد بزرگ و قدرتمند برای امریکا خوب است ؟

اعضای کمیته قضایی مجلس ضد تراست فرعی آمد در آنها با تعداد زیادی از اسناد به تازگی منتشر شده است که می تواند مشکلات مطرح برای این غول تکنولوژی به عنوان آنها مقابله با تحقیقات در سراسر جهان است.

قانونگذاران چکش گوگل Sundar Pichai در مورد شرکت خود را در روابط با چین و اینکه آیا آن را دزد ایده ها از کسب و کارهای دیگر Facebook اجرایی مارک زوکربرگ در مورد بلیزارد از دروغ و هنوز خود را در شبکه های اجتماعی و مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در مورد اینکه آیا آی فون خود را-ساز اسلحه قوی توسعه دهندگان خود در فروشگاه App.

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس — ثروتمندترین مرد جهان, ساخت طولانی-انتظار-همیشه ظاهر قبل از کنگره شنوایی رو بدون سوال در همه برای نزدیک به دو ساعت قبل از ارائه مجمل پاسخ به اینکه آیا این شرکت با استفاده از داده ها برای تضعیف آن شخص ثالث بازرگانان. آمازون است که هنوز هم در مواجهه با این اتهام که یکی از مدیران اجرایی آن گمراه کنگره که در مورد همان موضوع سال گذشته است.

مجازی شهادت می آید در یک زمان از افزایش حقوقی به خطر عمده شرکت های فن آوری که موضوع ضد تراست و مصرف کننده با حفاظت پروب در واشنگتن متعدد ایالات متحده و اروپا است.

رئیس کمیته فرعی دیوید Cicilline (D-R. I.) مجموعه ای از تن در اوایل با یک بیانیه افتتاحیه تعهد برای بررسی قدرت “امپراطوران آنلاین اقتصاد است.” اما آیا اوهایو در کنگره جیم اردن بالا جمهوریخواه کامل قضائیه پنل که گذاشته یک سری طولانی از اتهام slights در برابر محافظه کاران برتر شرکت رسانه های اجتماعی — و بعد رو به یک مسابقه فریاد پس از یک دموکرات او را متهم کرد از ترویج “حاشیه تئوری های توطئه است.”

دیدن زنده برجسته از شنیدن شرح زیر است.

6:30 P. M.

آمازون فروشنده هزینه افزایش به دلیل استفاده بیشتر از خدمات بزوس می گوید:

آمازون در حال ساخت پول بیشتر از فروشندگان به دلیل هزینه های بیشتر فروشندگان شخص ثالث با استفاده از خدمات خود را مدیر عامل شرکت جف بزوس قانونگذاران گفت که برای مقابله با این ایده که شرکت خود را ناعادلانه بهره مندی از بازرگانان.

اما آمازون مدیر عامل شرکت اذعان کرد که بازار الگوریتم ممکن است “غیر مستقیم” به نفع کسانی که از پرداخت این شرکت به انجام سفارشات.

تشکر. مریم گی اسکانلون (D-Pa.) به استناد یک گزارش جدید توسط موسسه محلی اعتماد به نفس است که آمازون آورده در حدود 60 میلیارد دلار از فروشنده هزینه ها در سال گذشته — 21 درصد از آمازون مجموع درآمد و تجارت الکترونیکی غول نگه می دارد حدود 30 درصد از هر فروش. این مقدار تا از 19 درصد از هر فروش پنج سال پیش.

بزوس گفت: مبلغ افزایش یافته است چرا که فروشندگان در حال صرف پول بیشتر با آمازون با استفاده از خدمات اضافی مانند تحقق توسط آمازون که در آن شرکت فروشگاه ها و کشتی های محصولات از طرف فروشندگان شخص ثالث.

“هنگامی که شما ببینید این هزینه رفتن تا فروشندگان در حال انتخاب به استفاده بیشتر از خدمات ما در دسترس را,” او گفت:. “قبلا آنها حمل و نقل محصولات خود از خود به خود تحقق مراکز به طوری که آنها را به حال هزینه های انجام آن است. … در حال حاضر آنها در حال انجام است که از طریق اجرای توسط آمازون است.”

بزوس نیز اذعان کرد که خرید جعبه — که preselects فروشنده برای زمانی که کلیک کاربر بر روی یک محصول — “غیر مستقیم” به نفع فروشندگان است که با استفاده از انجام خدمات آمازون.

“به طور غیر مستقیم من فکر می کنم خرید جعبه می کند به نفع محصولات است که می تواند با حمل نخست” او گفت:. “خرید جعبه است که تلاش برای انتخاب این پیشنهاد را که ما پیش بینی مشتری بیشتر می خواهم. که شامل قیمت که شامل سرعت تحویل و اگر شما یک عضو نخست آن شامل آیا مورد واجد شرایط به صورت نخست است.”

در پاسخ به پرسش از تشکر. لوسی می کنند (D-بیمار است.) در مورد به سرقت رفته و اقلام تقلبی بزوس گفت: او معتقد است که آمازون نیاز به فروشندگان به ارائه یک نام و آدرس اما مطمئن نیستم که آیا یک شماره تلفن مورد نیاز است. او همچنین گفت که او نمی دانم که چگونه بسیاری از منابع آمازون اختصاص به فروشنده تایید.

6:04 P. M.

جف بزوس: رسانه های اجتماعی یک “نکات دقیق وظریف تخریب ماشین’

مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در زمان نادر ضربه تند وشدید زدن در برابر یک هسته از ویژگی های خود را در Silicon Valley رقبای اواخر امروز در جلسه singling از رسانه های اجتماعی به عنوان مخرب برای آزادی بیان.

“آنچه که من پیدا کردن یک کمی مایوس کننده است که آن را به من نظر می رسد که رسانه های اجتماعی است ‘نکات دقیق وظریف تخریب دستگاه,'” بزوس گفت. “و من فکر نمی کنم که مفید برای دموکراسی است.”

بزوس ارائه نقد او در حالی که شهادت توسط ویدئو کنفرانس در کنار سر از رسانه های اجتماعی غول Facebook.

او در پاسخ به قضایی مجلس عضو جیم اردن (R-اوهایو) بود که با استناد به این ایده از “انصراف ” فرهنگ” و مفهوم آنلاین اوباش که فریاد کردن هشدار نظرات. این نماینده مجلس ارزیابی شد که آیا قانونگذاران در مورد پلاریزه ایده که برخی از سوال که پر از شکوفه.

“من نگران هستم به طور کلی در مورد آن” بزوس گفت: اردن.

دیگر تکنولوژی اجرائی نیز ظاهر دلسوز به اردن را لغو فرهنگ نگرانی.

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک اشاره کرد او نبود “تمام راه را تا به سرعت” بر اساس این ایده اما ابراز نگرانی کرد: “اگر شما در مورد که در آن کسی با یک دیدگاه متفاوت از مذاکرات و آنها ‘لغو’ من فکر نمی کنم که خوب است. من فکر می کنم آن را به خوبی برای مردم به شنیدن از نقاط مختلف و برای خود تصمیم بگیرند.”

“من بسیار نگران در مورد برخی از نیروهای illiberalism که من می بینم در این کشور که در حال هل دادن در برابر آزادی بیان” Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ گفت: اردن بدون شناسایی جزئیات.

مدیر عامل گوگل Sundar Pichai به سادگی با اشاره به علاقه به ساخت سیستم عامل اجازه می دهد تا آزادی بیان است.
— جان Hendel

5:41 P. M.

تکنولوژی اجرائی demur در چین جز Facebook را زوکربرگ

دولت چین دزد ایالات متحده technologies, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: — او تنها یکی از چهار تکنولوژی اجرائی مایل به می گویند که به سادگی در پاسخ به سوال یکی از Rep. گرگ Steube (R-Fla.).

“من فکر می کنم آن را به خوبی مستند شده است که دولت چین دزد تکنولوژی از شرکت های آمریکایی است،”

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک گفت که او تا به حال هیچ دانش شخصی در مورد فن آوری های چینی سرقت.

مدیر عامل گوگل Sundar Pichai در ابتدا به دنبال طبخ خط اما بعد از تصحیح رکورد برای تایید است که در سال 2009 در چین به سرقت اطلاعات گوگل در یک “خوبی به اطلاع عموم” حمله سایبری.

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس که جواب داد: گذشته اذعان کرد که او تا به حال به عنوان خوانده شده “بسیاری از گزارش ها” در مورد تکنولوژی سرقت توسط پکن اما تا به حال هیچ تجربه دست اول فراتر از بد گویی کردن محصولات فروخته شده در آمازون است.

تمام چهار اجرائی در گذشته این فرصت را به نشان می دهد که چگونه کنگره بهتر می تواند کمک به دفاع از شرکت های ایالات متحده در خارج از کشور در برابر هر دو تکنولوژی سرقت و یا بیش از حد قوانین و مقررات.
— لی Nylen و رایان هیت

5:22 بعد از ظهر

Cicilline به زوکربرگ: ‘شما نمی تواند شامل مرگبار محتوا’

تشکر. دیوید Cicilline (D-R. I.) که ریاست مجلس را در اعتراض به تکنولوژی غول متهم Facebook از تحمل یک چشمه از اطلاعات غلط است که منافع شرکت های نامزدی-رانده مدل کسب و کار — حتی در مورد موضوعات به عنوان کشنده به عنوان coronavirus.

“وجود دارد هیچ رقابت شما را مجبور به پلیس خود را پلت فرم” خانه آنتی تراست کمیته فرعی رئیس گفته مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ. “در بزرگترین بحران بهداشت عمومی از عمر ما شما را قبول ندارند که این مقالات مشاهده شده توسط میلیون ها نفر در پلت فرم خود را هزینه می کند؟”

این نماینده مجلس از مطالب ذکر شده به خود جلب کرد که میلیون ها نفر از نمایش ها در سایت هایی مانند Facebook در حالی که ادعا می کند در مورد Covid-19 از جمله کسانی که در توصیف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارشات در مورد قرار دادن مواد ضد عفونی کننده در داخل بدن و یا اتهامات که کروناویروس “اعتیاد به مواد مخدره” سیاسی است جعل.

Cicilline گفت: Facebook اجازه می دهد تا محتوای چنین به درو دلار تبلیغات. اما زوکربرگ مقابله است که این نوع از مواد مضر است “مفید برای کسب و کار ما.”

“این چیزی است که مردم می خواهید برای دیدن و رتبه ما در آنچه که ما نشان می دهد در خوراک بر اساس آنچه در جریان است به معنی دار به مردم و چه در حال رفتن به ایجاد طولانی مدت رضایت است،”

زوکربرگ در دفاع از Facebook سیاست از مصرف کردن اطلاعات ساختگی است که می تواند قریب الوقوع آسیب و تلاش خود را برای برجسته معتبر راهنمایی. اما Cicilline آورده تا یک شنبه تصویری از محافظه کار سایت Breitbart که رد ضرورت از ماسک و به نام هیدروکسی کلروکین یک Covid-19 درمان — و که با تجربه افزایش Facebook ترافیک بیش از چند ساعت قبل از Facebook حذف آن.

“بسیاری از مردم به اشتراک گذاشته شده است که” زوکربرگ گفت. “و ما آن را به دلیل آن را نقض سیاست های ما.”

“پس از 20 میلیون نفر را دیدم آن را پس از یک دوره پنج ساعت؟” Cicilline مقابله. “نمی کند که نشان می دهد آقای زوکربرگ که پلت فرم خود را آنقدر بزرگ است که حتی با سیاست های راست در محل شما نمی تواند شامل مرگبار محتوا؟”
— جان Hendel

4:57 P. M.

کوک: اپل نبود در تلاش برای محافظت از خود را در برنامه زمانی که آن را حذف رقبا

اپل در نظر نمی تاثیر خود را در آن کنترل والدین نرم افزار که آن را حذف برخی از محبوب ترین برنامه های است که محدود کردن pop-ups ads از خود App Store, تیم کوک مدیر عامل شرکت قانونگذاران گفت.

اپل معرفی خود زمان روی صفحه نمایش برنامه است که اجازه می دهد تا پدر و مادر برای محدود کردن چقدر وقت کودکان صرف در تلفن های خود را در ماه سپتامبر سال 2018 است. پس از آن این شرکت حذف یک شماره از رقابت apps. Qustodio و Kidslox دو از پیشرو برنامه های کنترل والدین باید شکایت کمیسیون اروپا در مورد حذف آنها.

کوک گفت که اپل حذف برنامه ها به دلیل نگرانی های حریم خصوصی.

“ما نگران ایمنی کودکان و نوجوانان” کوک گفت: در پاسخ به سوالات تشکر. Val Demings (D-Fla.).

Demings خواسته طبخ چرا این شرکت حذف بسیاری از محبوب ترین pup. coupon drop in نرم افزار, اما نه Absher یک برنامه ایجاد شده توسط عربستان سعودی دولت است که با استفاده از همان فن آوری است.

“این برای تلفن های موبایل مانند شما اعمال قوانین مختلف به همان برنامه” Demings گفت.

کوک گفت: او آشنا نبود با Absher اما گفت: App Store حدود 30 برنامه های کنترل والدین پس از این تغییر سیاست خود در سال گذشته است. تشکر. لوسی می کنند (D-Ga.), که بازگشت به این موضوع بعدا در این جلسه اشاره کرد که اپل سرانجام اجازه داده که برنامه های بازگشت به فروشگاه App پس از شش ماه بدون نیاز به تغییرات عمده.

“ما اعمال قوانین برای همه توسعه دهندگان به همان اندازه” کوک گفت. “من زمان روی صفحه نمایش فقط به عنوان یک جایگزین. وجود پر جنب و جوش رقابت برای کنترل والدین خارج وجود دارد.”
— لی Nylen

3:55 P. M.

زوکربرگ را انکار می کند و تهدید رقبا

Facebook است “قطعا اقتباس امکانات” از رقابت خدمات مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ اذعان شنبه اما او آن را تکذیب کرد, تهدید کرده است که برای کپی کردن شروع یو پی اس اگر آنها نمی خواهد فروش به شرکت خود را.

اما تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.) ابراز شک و تردید خود را در مورد پاسخ از خواندن پیام های متنی بین زوکربرگ و Instagram بنیانگذاران Kevin Systrom و پیام های بین Systrom و یک سرمایه گذار. او پرسید که آیا زوکربرگ او “تهدید” Systrom و ضربه محکم و ناگهانی مدیر عامل شرکت اوان اشپیگل گفت: او خواهد کلون محصولات خود را اگر آنها فروش نیست برای Facebook. این شرکت خریداری Instagram در سال 2012 اما ضربه محکم و ناگهانی رد ارائه می دهد برای فروش به شبکه های اجتماعی است.

خانه فرعی نیز ارسال شده کسانی که اسناد و مدارک را به وب سایت خود را از روز شنبه.

“من مطمئن هستم که آنچه شما به آن معنا توسط ‘تهدید'” زوکربرگ گفت: با اشاره به تلاش این شرکت برای ساخت یک برنامه به نام Facebook دوربین. “این مکان در حال ساخت یک برنامه دوربین در زمان. بود که یک مستند چیزی.

“واضح بود این بود که یک فضای ما بودند رفتن به رقابت در یک راه یا دیگری,” او گفت:. “من فکر نمی کنم کسانی که یک تهدید در هر راه است.”

Jayapal یادآوری زوکربرگ او تحت سوگند در حالی که شهادت.

در پایان او بازجویی Jayapal گفت که او باور نمی تهدیدات باید طبیعی عمل کسب و کار.

“Facebook یک مطالعه موردی در انحصار قدرت به نظر من به دلیل شرکت خود را برداشت و monetizes ما داده و سپس شرکت خود را با استفاده از آن اطلاعات برای جاسوسی بر رقبای خود و کپی به دست آوردن و کشتن رقبای” او گفت:. “شما با استفاده از Facebook قدرت به تهدید رقبای کوچکتر و اطمینان حاصل شود شما همیشه راه خود را دریافت کنید. این تاکتیک تقویت Facebook تسلط.”
— لی Nylen

3:44 P. M.

Sensenbrenner: بدون نیاز به کنگره برای تغییر قانون ضد تراست

قضایی مجلس دموکرات ها از دست یک پتانسیل بزرگ ایران متحد اگر آنها تا به حال هر گونه امید دو حزبی توصیه برای به روز رسانی آنتی تراست قانون به عنوان بخشی از خود را از حمله به غول تکنولوژی.

“من باید نتیجه رسیدیم که ما لازم نیست برای تغییر قوانین ضد تراست,” Rep. جیم Sensenbrenner (R-Wis.) بالا خواه در آنتی تراست کمیته فرعی گفت: ساعت به شنیدن در اتهام بد رفتاری با, گوگل, اپل, آمازون و Facebook. “آنها مشغول به کار فقط خوب است. سوال اینجا است که این سوال را از اجرای آن قوانین ضد تراست.”

کمیته فرعی را پروب شده به رهبری رئیس David Cicilline (D-R. I.) است که تهیه یک گزارش به این نتیجه تحقیقات طولانی. ایران خرید به شدت تقویت آن نتیجه گیری از جمله پتانسیل توصیه برای به روز رسانی به قانون ضد تراست.

قابل توجه Sensenbrenner به نظر می رسید برای حمایت از کاوشگر خود را و گفت که او “در حال همکاری با رئیس برای بیش از یک سال در این دو حزبی بررسی است.” حمایت خود را از غربيها به برخی از جمهوری خواهان که تحقیر دموکراتیک دست زدن به پروب.

اما کنگره نباید بازی شیر یا خط از یک قرن از سابقه اضافه بازنشستگی خانه خواه. او گفت: نمایندگان مجلس باید به جای فشار ضد تراست رگولاتور مانند کمیسیون تجارت فدرال, یک سازمان است که با آن مواجه اتهامات از رفتن به آرامی در شرکت هایی مانند Facebook و Google.
— جان Hendel

3:20 بعد از ظهر

‘Mr. Jordan شما وقت ندارد!’

طبع هایش بیش از دو ساعت به این جلسه پس از تشکر. مریم اسکانلون (D-Pa.) او شروع به سوال با اخراج از آنچه او به نام “حاشیه تئوری های توطئه” از قضایی مجلس عضو جیم اردن (R-اوهایو).

که باعث فوران از اردن که به تازگی تحت فشار گوگل بر آن است که آیا گرایش به سمت دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن گفته است که شواهد داخلی از غول جستجو علاقه تشویق رای دهندگان لاتین در سال 2016.

تنها مشکل: آن دیگر به اردن را هم به صحبت می کنند به عنوان دموکرات بلافاصله به یاد او به عنوان آنها فریاد زد او را.

“آقای Jordan, شما لازم نیست که زمان!” آنتی تراست کمیته فرعی رئیس David Cicilline (D-R. I.) اعلام کرد در میان gavel کوبیدن.

وقتی کسی گفت: او را به پوشیدن ماسک, اردن به دنبال مطرح کردن “دریدن” — در نظارت حس سابق مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

“هنگامی که کسی می آید پس انگیزه من برای پرسیدن سوال من یک شانس برای پاسخ” اردن گفت: قبل از اجازه دادن به شنیدن ادامه دهید.

برای ثبت, مدیر عامل گوگل Sundar Pichai نگهداری می شود که شرکت خود را غیر سیاسی.
— جان Hendel

2:56 P. M.

بزوس نیست کاملا حل مسائل در گمراه کننده آمازون شهادت

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس گفت: این شرکت هنوز در حال بررسی این که آیا کارکنان ممکن است با استفاده از داده ها را بدست می آورد از آن فروشندگان شخص ثالث برای راه اندازی رقابت محصولات — مسئله ای است که باعث شده است تا این اتهام که شرکت گمراه قانونگذاران مجلس از یک سال پیش.

“ما یک سیاست در برابر استفاده از فروشنده-داده های خاص برای کمک به ما برچسب های خصوصی کسب و کار. من نمی توانم به شما تضمین می کنند که این سیاست هرگز تجاوز” بزوس گفت: در پاسخ به پرسش از Rep. Pramila Jayapal (D-شستشو.), که منطقه شامل آمازون ستاد. “اگر ما در بر داشت کسی که نقض این سیاست ما را به عمل در مقابل آنها.”

وال استریت ژورنال گزارش داد در این سال است که آمازون کارکنان اغلب در نگاه فروشنده داده ها برای کمک به تعیین آنچه محصولات این شرکت را بر خلاف آنچه آمازون اجرایی گفت: مجلس از یک سال پیش. Jayapal همچنین به نقل از یک سابق آمازون به عنوان کارمند گفتن پنل که فروشنده داده است که “یک فروشگاه آب نبات. هر کس می تواند دسترسی به هر چیزی که آنها می خواهند.”

بزوس نیز اذعان کرد که در حالی که سیاست شرکت ممکن است جلوگیری از کارمندان از نگاه خاص فروشنده اطلاعات آنها می تواند در مجموع داده است. Jayapal و وال استریت ژورنال داستان اشاره کرد که آمازون کارگران در زمان استفاده از آن توسط جفت شدن یک فروشنده موفق با کسی که تا به حال کسب و کار کوچک برای به دست آوردن بینش به محصولات خاص.

“شما دسترسی به داده ها است که فروشندگان دیگر لازم نیست” Jayapal گفت. “کل هدف از این کار کمیته است به مطمئن شوید که وجود دارد بیشتر در آمازون که وجود دارد بیشتر در سیب وجود دارد که بیشتر شرکت هایی که به نوآوری کسب و کارهای کوچک و رسیدن به رشد است. …است که چرا ما نیاز به تنظیم این بازار به طوری که هیچ شرکت دارای یک پلت فرم به طوری که غالب آن است که اساسا یک انحصار است.”
— لی Nylen

2:42 P. M.

اعضای کمیته آمد نوسانی اغلب ابتلا به مدیران پا به حالت صاف

اولین دسته از سوالات را دیدم اجرائی در مجموع در تلاش برای به طور مستقیم پاسخ به نمایندگان مجلس که آمد مسلح به خوبی تحقیق سوالات و نظرات قوی — تغییر در دنده از قبلی کنگره tech جلسات.

این یک استثنا بود, جف بزوس, که فرار تمام سوالات برای اولین بار در ساعت.

به عنوان Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ در دفاع از شرکت خود را مدیریت Instagram با استناد به کمیسیون تجارت فدرال تصمیم گیری اصلی را به چالش این شرکت در سال 2012 ادغام با Instagram, شنیدن رئیس David Cicilline (D-R. I.) اخراج زوکربرگ گفت: “شکست” از FTC در سال 2012 “نه کاهش” Facebook فعلی ضد تراست چالش است.

مدیر عامل گوگل Sundar Pichai تلاش برای دفع کردن سوالات با استناد به نمونه هایی از فردی فروشندگان با استفاده از گوگل به رشد کسب و کار خود را قبل از Cicilline قطع او برای پاسخ دادن به این سوال.

Rep. کن باک (R-Colo.) reeled کردن یک لیست از امکان لینک و هم ترازی بین گوگل و حزب کمونیست چین ترک پیچای به فقط می گویند که گوگل تا به حال تنها یک “بسیار محدود حضور” در چین. او تکرار کرد که پاسخ به Rep. مت Gaetz (R-Fla.), که تکرار اتهامات tech سرمایه گذار Peter Thiel که گوگل در چین لینک ها “خیانت” و نگرانی از ژنرال جوزف Dunford رئیس ستاد مشترک ارتش که گفت: در سال 2018 که گوگل هوش مصنوعی در چین کار می کنند قرار می دهد ارتش آمریکا در یک نقطه ضعف رقابتی.
— رایان هیت

2:19 P. M.

فروشگاه برنامه اپل رفتار توسعه دهندگان نسبتا کوک می گوید:

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک را رد کرد و این اتهام که شرکت فروشگاه App قوانین برای توسعه دهندگان در حال اجرا خودسرانه و استدلال کرد که این شرکت باید در رقابت با رقبا به علاقه توسعه دهندگان در ساخت برنامه های خود را برای آی فون و آی پد.

“ما درمان هر توسعه دهنده همان. ما باز و شفاف قوانین” کوک گفت: در بازجویی از Rep. هنک جانسون (D-Ga.). “این قوانین اعمال می شود به طور مساوی برای همه است.”

کوک گفت: اکثر برنامه های فروخته شده از طریق فروشگاه App 84 درصد پرداخت هیچ هزینه. باقی مانده یا پرداخت 30 درصد یا 15 درصد کمیسیون, او گفت:.

جانسون اشاره کرد که آمازون تا به یک توافق با اپل به کاربران اجازه می دهد برای دور زدن آی فون در نرم افزار پرداخت سرویس و آن 30 درصد هزینه و به جای استفاده از کارت اعتباری در فایل در حساب آمازون خود را برای آمازون نخست تصویری برنامه. کوک گفت که می خواهد “در دسترس به هر کسی که ملاقات با شرایط” اگر او نبود طرح چه کسانی هستند.

این مدیر عامل شرکت اپل نیز استدلال کرد که این شرکت باید در رقابت برای جذب توسعه دهندگان که می تواند در ارائه برنامه برای آندروید گوگل مایکروسافت ویندوز و یا ایکس باکس یا نینتندو پلی استیشن.

“وجود دارد یک رقابت برای توسعه دهندگان فقط می خواهم وجود دارد رقابت برای مشتریان” کوک گفت. “این بسیار رقابتی و من آن را توصیف به عنوان یک مبارزه خیابانی برای سهم بازار در گوشی های هوشمند کسب و کار است.”
— لی Nylen

2:15 P. M.

زوکربرگ: خرید Instagram شد ‘خرید’

ما در حال شروع به دیدن برخی از میوه ها از فرعی را در سال به علاوه تحقیقات و آن را در زوکربرگ در موضع دفاعی است.

از Facebook مدیر عامل و نیویورک از حزب دموکرات جری Nadler رفت عقب و جلو بیش از شرکت داخلی ایمیل است که در آن Nadler گفت: زوکربرگ گفت: همکاران در سال 2012 بود که آن را خرید عکس-های Instagram دلیل آن می تواند “معنی صدمه دیده ما بدون تبدیل شدن به یک کسب و کار بزرگ.”

زوکربرگ تفکر در این زمان می تواند تبدیل به یک قطعه مهم از شواهد و اگر آن را با تقویت این ایده که Facebook شد سوء استفاده از تسلط خود را — و خزانه — برای از بین بردن جوانه زدن رقبا. Facebook خرید از Instagram تبدیل به یک تمرکز اصلی برای منتقدان این شرکت با سن. الیزابت وارن (D-جرم.) و دیگران گفت: این قرارداد باید unwound است. که یک تهدید برای Facebook: Instagram تبدیل به wildly محبوب در حق خود و مرکزی به زوکربرگ طرح به نگه داشتن یک پا نگه دارد با نسل جوان که در غیر این صورت هجوم آوردند به سایت های مانند Infinite.

“آیا شما معنی است که مصرف کنندگان ممکن است از Facebook به Instagram?” Nadler پرسید.

“کنگره…,” آغاز شده زوکربرگ تلاش است به صورتی که هیچ کس در آن زمان دیدم Instagram عمومی برنامه شبکه اجتماعی به جای یک واقعا خوب عکس-به اشتراک گذاری برنامه. Nadler فشرده: “Yes یا no: آیا منظور شما این است؟”

سپس Nadler رفت و برای کشتن پرسیدن چه زوکربرگ به معنای زمانی که او نوشت که “آنچه ما واقعا در حال خرید زمان” و اضافه کرد “آقای زوکربرگ: ادغام و خرید که خرید کردن پتانسیل تهدیدات رقابتی نقض قوانین ضد تراست.”

زوکربرگ سعی کردم دوباره اصرار دارد که کمیسیون تجارت فدرال می دانست که چگونه Facebook فکر Instagram هنگامی که آن را امضا کردن در مورد ادغام تقریبا از یک دهه پیش. که زمانی که آنتی تراست کمیته فرعی دیوید Cicilline (D-R. I.) پرید: “من می یاد که شاهد شکست FTC در سال 2012 البته نه کاهش آنتی تراست چالش هایی که رئیس شرح داده شده است.”

ترجمه: فکر نمی کنم این است که بیش از فقط به این دلیل که آژانس در پایین جاده گفت: در آن بود.
—نانسی اسکولا

2:04 بعد از ظهر

Sensenbrenner پرس زوکربرگ بیش از توییتر همین جونیور تماس بگیرید

بالا خانه جمهوریخواه خود سوال به مطبوعات Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل بیش از یک های اخیر محتوا اعتدال داد و بیداد مربوط Donald Trump Jr., رئیس جمهور, پسر با توییتر.

“این بود گزارش داد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور رو گرفته پایین برای یک دوره از زمان است زیرا او چیزی را در اثر هیدروکسی کلروکین,” Rep. جیم Sensenbrenner (R-Wis.) بالا خواه در قوه قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی. اگر چه Sensenbrenner گفت که او نمی خواهد این دارو این نماینده مجلس گفت: “من فکر می کنم این یک قانونی موضوع بحث است.”

“به همین دلیل است که اتفاق افتاده است؟” Sensenbrenner خواسته زوکربرگ.

“کنگره اول, روشن, من فکر می کنم آنچه که شما ممکن است اشاره به اتفاق افتاده در توییتر پس از آن سخت است برای من به صحبت می کنند به این که” Facebook مدیر عامل گفت. “اما من می توانم صحبت به سیاست های ما در این مورد است.”

زوکربرگ گفت: Facebook را پایین هر گونه ادعا و اثبات شده برای درمان Covid-19 وجود دارد که هیچ کدام وجود دارد با توجه به پتانسیل خطر قریب الوقوع برای آسیب برساند اگر چه او گفت که پلت فرم اجتماعی که اجازه می دهد بحث آزاد در مورد مواد مخدر محاکمه و آنچه که مردم ممکن است فکر می کنم به طور کلی در مورد درمان چشم انداز.

“هدف ما این است که به ارائه یک پلت فرم برای همه, ایده” زوکربرگ گفت Sensebrenner. “صادقانه بگویم من فکر می کنم ما برجسته خودمان را به عنوان یکی از شرکت هایی است که در دفاع از آزادی بیان است.”
— جان Hendel

1:58 P. M.

گوگل: ما نمی سرقت

مدیر عامل گوگل Sundar Pichai انکار کرد که این غول جستجو سرقت محتوا از وب سایت های دیگر را رد کرد و گزارش وی از سوی مامورین که این شرکت هدایت کاربران به محصولات و سایت ها به جای منابع در جای دیگر در وب است.

“ما همیشه با تمرکز بر ارائه به کاربران مربوطه اطلاعات” پیچای گفت: در پاسخ به اشاره سوالات از خانه قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی صندلی دیوید Cicilline (D-R. I.) که گفت این پنل دیده بود شواهد در مورد گوگل در نظر گرفتن محتوا از وب سایت های دیگر و قرار دادن تبلیغات در نتایج جستجوی خود را. “اکثریت قریب به اتفاق از پرس و جو در گوگل به ما نشان نمی دهد تبلیغات در همه.”

Cicilline ذکر یک بررسی توسط نشانه گذاری است که نشان میدهد گوگل اختصاص داده شده فضای بیشتری در صفحه اول نتایج جستجو برای محصولات خاص خود-که درآمد این شرکت درآمد بیشتر است که اگر کاربران به صفحات وب دیگر است. پیچای گفت که گوگل تنها تبلیغات را نشان می دهد که مصرف کنندگان به دنبال خرید محصولات و استدلال کرد که آنها در رقابت با دیگر سیستم عامل های تجارت الکترونیک مانند آمازون که در آن مصرف کنندگان اغلب به طور مستقیم به سعی کنید برای پیدا کردن محصولات.

“زمانی که من در این شرکت اجرا شود, من واقعا با تمرکز بر دادن کاربران آنها چه می خواهند” پیچای گفت. “ما به رقابت شدید که آیا آن سفر و یا املاک و مستغلات و ما سخت در حال کار برای نوآوری است.”

کمیسیون تجارت فدرال تحقیق گوگل در اوایل 2010s پیدا گوگل “خراشیده” محتوا از وب سایت های دیگر از جمله Yelp از و مشاورین. این شرکت توافق کردند که اجازه می دهد تا شرکت های دیگر به انتخاب کردن از داشتن محتوای خود را خراشیده از طریق 2017.
— لی Nylen

1:51 P. M.

Facebook: ما یک توسری خور — فقط نگاه کنید بقیه این فهرست شاهد

یکی از تعجب تا کنون در این جلسه: Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ که به طور کلی لایک به چوب نسبتا مذهبی به یک اسکریپت در ظاهر دور رفت در صحرا از شهادت نوشته شده — از جمله به شدت با این استدلال که او 2-میلیارد-عضو شبکه های اجتماعی است underdog هنگامی که شما نگاه کنید عظیم او را شهادت در کنار.

زوکربرگ با اشاره به این که Facebook در رقابت با دیگر شرکت ها که بیش از حد باید صدها میلیون یا حتی میلیارد ها دلار از کاربران است.

“برخی از آنها upstarts گفت:” زوکربرگ “اما دیگران gatekeepers با قدرت به تصمیم می گیرید اگر ما می توانیم حتی انتشار برنامه های ما در برنامه فروشگاه به رقابت با آنها” — ظاهری شات در اپل با آنها Facebook بدون عشق از دست داد. (مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک کردن صفحه نمایش در زمان.)

و این نه فقط اپل استدلال زوکربرگ که اضافه شده است که Facebook به جنگ با یوتیوب وقتی که می آید به ویدئو و آمازون است که آن را می آید به تبلیغات آنلاین بازار است.

“در بسیاری از مناطق ما پشت سر رقبای ما” گفت: زوکربرگ. این چیزی است که شما می خواهم انتظار از یک مدیر عامل به چند میلیارد دلاری titan می گویند اما آن را مستقیم ملامت به فرض از این جلسه — که Facebook است تا غول چنان قدرتمند است که واشنگتن نیاز به گام.
— نانسی اسکولا

1:49 P. M.

تیم کوک ارائه بیانیه افتتاحیه

خواندن خود را آماده شهادت در اینجا.
— سیاسی کارکنان

1:43 P. M.

سوندار پیچای ارائه بیانیه افتتاحیه

خواندن خود را آماده شهادت در اینجا.
— سیاسی کارکنان

1:40 P. M.

جف بزوس ارائه بیانیه افتتاحیه

“درست مانند دنیای نیاز شرکت های کوچک آن نیز نیاز زیادی آنهایی که” مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس گفت: آنتی تراست کمیته فرعی شنبه — در حالی که این استدلال که او تجارت آنلاین غول نیست که بزرگ زمانی که در نظر گرفته شده به عنوان یک درصد از بازار جهانی بازار خرده فروشی.

بزوس, ثروتمندترین فرد همچنین با اشاره به ریشه فروتن اشاره کرد که “من مادر جکی بود من زمانی که او 17 ساله دانش آموز دبیرستانی در آلبوکرک.”

دفعات بازدید: بقیه خود را آماده شهادت در اینجا.
— باب پادشاه

1:35 P. M.

اردن: آنها به ما

“من فقط به تعقیب قطع: فناوری بزرگ است که به محافظه کاران” Rep. جیم اردن گفت: در این جلسه را ابتدا — نه-فوران غیر منتظره از بالا جمهوریخواه در کمیته قضایی کامل که تبدیل به یک چهره عمومی از شکایت از برخی از در سمت راست آن دره سیلیکون است ذاتی مغرضانه در برابر آنها.

اردن نیز به ارمغان آورد این واقعیت است که او می خواهم امیدوار بود که جک دورسی مدیر عامل شرکت توییتر — مکرر هدف از اردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جمهوری خواهان — شهادت در دادرسی یک درخواست به ضرب گلوله توسط دموکرات ها ،

اردن نیز در آخرین دقیقه به درخواست طناب به شنوایی و دیگری جمهوریخواه عضو که در کمیته فرعی برای حفاری به اتهام قانون اساسی سوالات مطرح شده توسط شرکت های شهادت. رئیس کمیته فرعی دیوید Cicilline (D-R. I.) نبود داشتن آن یک سیگنال است که او در نظر دارد برای حفظ شنوایی در موضوع.
— نانسی اسکولا

1:20 P. M.

Sensenbrenner: ‘محافظه کاران در حال مصرف کنندگان بیش از حد’

خواه رهبر قضایی مجلس آنتی تراست پنل اول شد به افزایش نگرانی ها در مورد “محافظه کار تعصب” توسط آمریکا بزرگترین شرکت های فن آوری.

در بیانیه افتتاحیه پارچه مبلی. جیم Sensenbrenner (R-Wis.) تاکید کرد که یک شرکت بزرگ اندازه به این معنا که آنها در نقض آمریکا قوانین ضد تراست. بلکه چگونه مشکل این است که چگونه آنها با استفاده از آن قدرت است.

“شرکت هایی مانند Facebook, گوگل, یوتیوب و توییتر را تبدیل به مربع های عمومی از امروز که در آن مباحث سیاسی بازی در زمان واقعی” Sensenbrenner گفت: در را باز کرد. “محافظه کاران در حال مصرف کنندگان بیش از حد و آنها نیاز به حفاظت از قوانین ضد تراست. قدرت برای نفوذ در بحث حمل با آن قابل توجه مسئولیت است.”

اما مانند همتای خود پنل صندلی دیوید Cicilline (D-R. I.), Sensenbrenner گفت که او امیدوار است برای بررسی اندازه و قدرت ایالات متحده چهار تا از بزرگترین شرکت های فن آوری.

“خود را از شرکت های بزرگ هستند. که یک مشکل نیست. خود را از شرکت های موفق هستند. که یک مشکل نیست, یا,” او گفت:. “من می خواهم به ترک امروز در اینجا با یک تصویر کامل تر از چگونه فردی خود را با استفاده از شرکت های خود را اندازه موفقیت و قدرت و آنچه در آن به معنی مصرف کنندگان آمریکایی.”
— لی Nylen

1:04 P. M.

گروه های ذینفع سر و صدا به افزایش تکنولوژی شکایات

شرکت های با تکنولوژی تبدیل شده اند از جمله سیاسی flashpoint — و اعمال این تاثیر را بر اقتصاد و جامعه — که ده ها تن از گروه های ذینفع در حال ماهیگیری به مسائل خود را به رکورد امروز در جلسه اعلام کرد که موضوع ضد تراست.

حفظ حریم خصوصی داده ها و اطلاعات غلط دو تم که بسیاری از گروه ها می خواهند برای دیدن مطرح شده است.

NAACP است یک گروه به خصوص قانع کننده — اگر خارج از موضوع پیام. NAACP توییتی که آن را به امید شنیدن “آدرس [این] ویرانگر نتیجه از حقوق مدنی ممیزی @Facebook — که به شرکت اجازه می دهد تا نفرت سخنرانی و دروغ به رشد است.” Facebook رد آن اتهامات.
— رایان هیت

1 P. M.

Cicilline پاکستان برای بررسی ‘امپراطوران آنلاین اقتصاد’

نماینده دموکرات پیشرو قضایی مجلس آنتی تراست پنل را بررسی رقابت در بازار دیجیتال گفت: این کشور بزرگترین شرکت های فن آوری را “بیش از حد قدرت.”

“به عنوان دروازه بان به اقتصاد دیجیتال این سیستم عامل لذت بردن از قدرت به انتخاب برندگان و بازندگان لرزش کسب و کارهای کوچک و غنی سازی خود را در حالی که خفگی کردن رقبای” Rep. دیوید Cicilline (D-R. I.) گفت: در را باز کرد. “بنیانگذاران ما نمی خواهد تعظیم قبل از پادشاه. نه باید به ما تعظیم قبل از امپراطوران آنلاین اقتصاد است.”

این آنتی تراست کمیته فرعی بررسی باز در تابستان گذشته و با تمرکز بر رفتار Amazon, Apple, Facebook و گوگل تا کنون وارد شده میلیون ها نفر از اسناد و صدها ساعت مصاحبه از بیش از 100 شرکت Cicilline گفت. در حالی که او اذعان کرد که چهار شرکت در بازارهای مختلف Cicilline گفت: کوارتت عمل در روش های مشابه. آنها “شریان حیاتی تجارت و ارتباطات” که با استفاده از خود کنترل دسترسی و یا بازار به نظارت رقبا و خوب بکار بردن قدرت خود را به منظور گسترش به بازارهای دیگر.

“به عبارت ساده: آنها بیش از حد قدرت” Cicilline گفت. “این قدرت staves کردن اشکال جدید رقابت خلاقیت و نوآوری است. و در حالی که غالب این شرکت هنوز هم ممکن است تولید برخی از محصولات نوآورانه خود تسلط کشتن کسب و کارهای کوچک تولید و به طور کلی پویایی است که موتور اقتصاد آمریکا.”

دفعات بازدید: بقیه سخنان افتتاحیه خود در اینجا.
— لی Nylen

12:30 P. M.

مغلوب ساختن پیشی جستن شنیدن counterprogramming شامل تهدید بیشتر دستور اجرایی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که قبلا در این روز به خبرنگاران گفت که او باید چهار جلسه است گفت: در حال حاضر او آماده است برای اقدام اجرایی برای مهار این غول تکنولوژی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ممکن است با صدور شدت مورد بحث و مجادله فرمان اجرایی با هدف آنچه که او به نام رسانه های اجتماعی به سانسور که او امضا در وسط مبارزه با توییتر بیش تلاش خود را به واقعیت-بررسی خود را به tweeting.

تحت دستورات از آن سفارش وزارت بازرگانی درخواست کمیسیون فدرال ارتباطات این هفته با درخواست سازمان مستقل برای محدود کردن مسئولیت حمایت محافظ شرکت های اینترنتی از پرونده های حقوقی بیش از محتوا به کاربران خود ارسال. دولت طومار همچنین می پرسد FCC که نیست تنظیم رسانه های اجتماعی به قیمومیت که شرکت های اینترنتی ارائه شفاف تر افشای خود را در مورد اعتدال سیاست.
— جان Hendel

12:12 بعد از ظهر

جهان در حال تماشای امروز جلسات

به عنوان چهار جلسات امریکا بزرگ با تکنولوژی شرکت های مشابه بود پیام با تاکید بر این که “ما برای امریکا است.” در حالی که ممکن است یا نه ممکن است درست باشد آنچه مسلم است این است که این جلسه به مخاطبان جهانی.

به عنوان مدیران عامل شرکت های جهانی امروز شاهد به خطر برافروختن تنظیم کننده و ضد تراست مجریان در کشورهای دیگر توسط آمریکا میهن پرستی کارت. اپل و گوگل باید عمده باز موارد در بروکسل برای مثال زمانی که مارک زوکربرگ به نظر می رسد قبل از کنگره در ماه آوریل سال 2018 آن بلافاصله موجب مطالبات از پارلمان اروپا و جاهای دیگر است که او به نظر می رسد. قانونگذاران بریتانیا هنوز هم peeved که او را اجتناب از حضور در لندن است.

ما قبل از دیده می شود — در ضد تراست موارد — شرکت هایی مانند گوگل و مایکروسافت تغییر بحث در مورد ویژگی های ضد تراست امور را گسترده تر بحث: اصل و گفت که از آنجا که مصرف کنندگان مانند محصولات خود رقابت مشکلات و هزینه های پنهان و یا وجود ندارد یا نیازی به خطاب تنظیم کننده و دادگاه.

کسانی که استدلال موثر بودند در مراحل اولیه از بحث های عمومی در اروپا اما سقوط تخت در طول زمان است. بر اساس باز کردن اظهارات مدیران عامل خطر ساخت مشابه پیش بینی غلط امروز.
— رایان هیت

12:04 P. M.

جلسه با تاخیر 1 ساعت

خانه قضائیه آنتی تراست کمیته فرعی شنوایی با تکنولوژی شرکت مدیران اجرائی شروع خواهد شد بعد از برنامه ریزی شده به اجازه می دهد زمان برای تمیز کردن اتاق شنوایی یک سخنگوی این پنل گفت.

زودتر از 9:30 صبح جلسه قبل از قوه قضائیه کمیته مهاجرت پنل به پایان رسید تا بعد از انتظار است. ریچارد Luchette یک سخنگوی آنتی تراست کمیته فرعی صندلی دیوید Cicilline (D-R. I.) گفت: استاندارد کمیته روش نیاز به تمیز کردن اتاق بین جلسات.

جلسه با مدیران بالا Amazon, Apple, Facebook و گوگل خواهد شد در حال حاضر شروع در 1 بعد از ظهر قضائیه کمیته سخنگوی Shadawn Reddick-اسمیت گفت: در یک e-mail.
— لی Nylen

11:44 A. M.

مغلوب ساختن پیشی جستن: “چه بزرگ شرکت های فن آوری در حال انجام است بسیار بد’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای تماشای شنبه شنوایی, او به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید پیش از آن در روز.

“ما در حال رفتن به تماشای جلسه امروز بسیار نزدیک است” گفت. “از آنجا که وجود دارد هیچ سوال که چه بزرگ شرکت های فن آوری در حال انجام است بسیار بد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی با انتقاد از ایالات متحده tech غول بیش از چگونه آنها متوسط محتوا از جمله متهم آنها را از ساخت آن را سخت را برای هواداران خود را برای پیدا کردن خود را پست. آنها را محروم انجام هر چیزی از جمله اگر چه برخی از شرکت ها به خصوص توییتر — شروع با قرار دادن هشدار یا واقعیت-بررسی اعلامیه در برخی از اظهارات خود را.
— جان Hendel

10:13 A. M.

Infinite مدیر عامل انتقاد زوکربرگ چین نظرات فقط قبل از شنیدن

Infinite مدیر عامل شرکت کوین مایر ناودان مارک زوکربرگ روز چهارشنبه پیش از چهارشنبه high-stakes کنگره شنوایی که در آن تکنولوژی مغول است که انتظار می رود به تصویر چینی شرکت های فن آوری به عنوان یک تهدید.

“اجازه بدهید تمرکز انرژی ما در نمایشگاه و رقابت باز در خدمت مصرف کنندگان ما به جای بدنام حملات رقیب ما — یعنی Facebook — مبدل به عنوان میهن پرستی و طراحی شده برای پایان دادن به ما از حضور در آمریکا” مایر در بیانیه ای گفت.

زوکربرگ به تصویر کشیده Facebook در بیانیه آماده برای شنیدن به عنوان یک “با افتخار شرکت آمریکایی.”

مقامات ایالات متحده به تازگی شناور ممنوعیت Infinite متعلق به شرکت چینی ByteDance. اگر این شرکت بودند به ترک بازار ایالات متحده آمریکا تبلیغ می شود با کمتر انتخاب مایر استدلال کرد.

به تازگی منصوب شد مدیر عامل که می آید از دیزنی نیز گفت: شرکت های فن آوری باید خود را فاش الگوریتم اعتدال سیاست ها و جریان داده ها به رگولاتور. “ما نمی خواهد منتظر مقررات آمده است, اما به جای Infinite گرفته است اولین گام راه اندازی یک شفافیت و پاسخگویی مرکز اعتدال و داده های” او توضیح داد.

“Infinite تبدیل شده است و آخرین هدف نیست بلکه دشمن” مایر گفت.
— لورا Kayali

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>