وجود خواهد داشت مرگ’: مغلوب ساختن پیشی جستن اروپا و آمریکا سخت ترین هفته’ جلوتر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه هشدار داد که آمریکا “سخت ترین هفته” در حال آمدن است تا پیش بینی “وجود خواهد داشت و مرگ” به عنوان تعدادی از Covid-19 مورد موج در روزهای آینده.

رئیس جمهور گفت که او متعهد به تامین و نقاط مهم در سراسر کشور با تجهیزات پزشکی آنها نیاز به مبارزه با شیوع و اشاره کرد که دولت فدرال موافقت کرده است برای رسیدگی به بیماران آلوده در بیمارستان در دالاس نیواورلئان و نیویورک.

“ما حرکت آسمان و زمین برای حفاظت از ما بزرگ آمریکایی شهروندان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. و او اعلام کرد که نیویورک خواهد بود “حدود یک هزار نظامی مردم — پرستاران و پزشکان و بسیاری از افراد دیگر به دلیل این چیزی است که آنها نیاز دارند.”

اما رئیس جمهور همچنین نشانه های رو به رشد خود را با بی حوصلگی سختگیرانه اجتماعی فاصله اقدامات متحده قرار داده بود در محل در سراسر کشور که فرستاده اند اقتصاد فزاینده به سرعت رو به پایین.

“ما باید برای باز کردن در کشور ما دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما باید برای باز کردن در کشور ما دوباره. ما نمی خواهید به انجام این کار برای ماه ها و سال و ماه”.

رئیس جمهور نظرات پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ستایش دولت چین و اورگان مقامات برای حمل و نقل بیش از 1000 هواکش به نیویورک در پاسخ به این منطقه بالونی تعداد coronavirus بیماران.

در یک کنفرانس خبری در شنبه کومو گفت: 1,000 فن از چین انتظار می رود برای رسیدن John F. Kennedy International Airport در شنبه; اورگان loaning نیویورک اضافی 140 هواکش, او گفت:.

این منابع تازه می تواند تاخیر فوری تجهیزات کمبود که کومو هشدار داد در روز پنج شنبه می رسند می تواند در عرض یک هفته به نیویورک مقامات بریس برای این بیماری همه گیر به تاج در دولت خود را.

در سراسر کشور تعداد تجمعی موارد تایید شده است رسید گذشته 300,000 همراه با بیش از 8000 مرگ و میر ناشی از عوارض مربوط به virus. در حالی که چندین ایالت شاهد بدتر شدن محلی شیوع نیویورک دچار اکثر موارد تایید شده و مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا تا کنون: بیش از 600 نفر کشته شده اند از جمعه آوردن دولت شمارش به 3,565 مرگ و میر. بیش از 113,000 باید آزمایش مثبت برای ویروس.

“ما همه در همان نبرد و نبرد متوقف کردن گسترش ویروس” کومو به خبرنگاران گفت: در آلبانی. “جلوگیری از این ویروس در اینجا. بهتر است برای ایالت اورگان, بهتر است برای ملت.”

یک گروه از بیماران که آزمایش مثبت برای Covid-19 شد در ضمن جدا شده و تحت درمان روی عرشه کشتی USNS راحتی در بیمارستان کشتی لنگر انداخت در منهتن یک سخنگوی نیروی دریایی تایید شنبه به عنوان بخشی از یک تغییر از کشتی نظامی را برنامه ریزی شده و نقش این شهر در مبارزه با رمان coronavirus.

مقامات در ابتدا گفت: کشتی نمی خواهد درمان coronavirus بیماران هنگامی که آن را وارد در نیویورک اما به جای آن در بیماران دیگر برای آزاد کردن تخت در بیمارستان های محلی متمرکز در مبارزه با این بیماری همه گیر.

اما یک تعداد انگشت شماری از بیماران که منتقل شده به راحتی برای درمان در روز جمعه آزمایش مثبت برای Covid-19 نیروی دریایی سرهنگ Cmdr. اشلی Hockycko گفت سیاسی. بيماران جدا شد و برای مراقبت در طول زمان خود را روی راحتی و انتقال به یک FEMA سرریز بیمارستان در شهرستان Javits Center.

“ما کارشناسان پزشکی در هیئت مدیره به خوبی آماده برای موارد شبیه به این را گرفته اند و مناسب اقدامات احتیاطی” Hockycko در بیانیه ای گفت. “راحتی قادر به ادامه ماموریت خود را.”

آسایش کارکنان است توسط 1200 پرسنل پزشکی و مجهز به اتاق عمل پزشکی آزمایشگاه های داروسازی و رادیولوژی دیجیتال, a CAT اسکن دو اکسیژن-تولید گیاهان و یک هلیکوپتر عرشه.

بیماران در ابتدا نیاز به یک تست منفی برای این بیماری قبل از ورود به راحتی برای درمان Hockycko گفت. در حال حاضر کشتی پذیرش بدون علامت بیمارانی که جدا خواهد شد و آزمایش بلافاصله پس از ورود خود را.

اگر آزمایش مثبت برای Covid-19 سخنگوی نیروی دریایی گفت: مقامات را انتقال بیماران به Javits Center “را به عنوان به زودی به عنوان عملی است.”

کومو دولت برآورد کرده است که 37,000 هواکش مورد نیاز خواهد بود زمانی که شیوع است “apex” می رسد در نیویورک چشم انداز او گفت: می رسند می تواند در روز و تهدید به پایمال کردن دولت سیستم بیمارستان. نیویورک مقامات به خصوص در مورد رشد موارد جدید در لانگ آیلند.

زودتر سفارش از چین برای 17,000 هواکش در نهایت تنها منجر حدود 2500 ماشین آلات فرماندار گفت. دولت فدرال فرستاده است حدود 4000 هواکش.

کومو به ذکر است که کل فدرال ذخایر هواکش تنها حدود 10 ، 000 و تایید مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در جمعه جلسه توجیهی که دولت فدرال فرستاده بود اضافی هواکش به نیویورک که روز — هر چند او عرضه تعداد دقیق.

در کشور همسایه نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی اعلام کرد که یکی دیگر از 200 امور خارجه ساکنان فوت کرده اند از Covid-19-عوارض مربوط جمعه پس از آوردن کل ایالت به 846. به عنوان با نیویورک نیوجرسی ساکنان کشته شده اند و از عوارض مربوط به این ویروس از دست داده و جان خود را در حملات تروریستی 9/11 مورفی اشاره کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مبارزه با دموکراتیک بیش از فرمانداران خواسته های خود را برای دولت فدرال بیشتر کمک کند و در روز جمعه رئیس جمهور گفت که او شک نیویورک واقعا نیاز بیشتر هواکش که بحرانی برای درمان شدید علائم تنفسی ناشی از ویروس است.

“ما اتفاق می افتد به فکر می کنم که او به خوبی با طرفداران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما را پیدا خواهد کرد. اما ما در کشورهای دیگر به مراقبت از است.”

سام Sutton کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>