کوبه برایانت یاد شده با تصویری ادای احترام و 24 ثانیه سکوت قبل از تورنتو رپتورز نوک برابر آتلانتا هاوکز در روز سه شنبه.

بازنشسته لس آنجلس لیکرز افسانه و 13-year-old daughter Gianna کشته در سقوط یک هلیکوپتر است که همچنین به کشته شدن هفت نفر دیگر در روز یکشنبه. او 41.

این ویدئو نشان برجسته از پنج بار قهرمان NBA و 18-زمان-ستاره از جمله 81-نقطه انفجار در برابر رپتورز در سال 2006 — دومین نقطه توسط یک بازیکن در تاریخ NBA.

“وجود خواهد داشت هرگز دیگر کوبه برایانت گفت:” تصویری صدای خارج از قاب.

Scotiabank عرصه جمعیت بود که نقطه چین با چند ده بنفش و طلا برایانت کشباف شعار “Ko-بود! Ko-بود!”

تورنتو برج CN روشن شد تا در لیکرز بنفش و طلا در روز یکشنبه.

قبلا الکس McKechnie از رپتورز’ معاون رئیس جمهور از بازیکن سلامت و عملکرد به یاد می آورد به طور منظم مکالمات او را با برایانت در مورد فوتبال در حالی که McKechnie بود در لیکرز کارکنان مربیگری و راه برایانت الهام گرفته شده بود تطبیق پذیری از کسانی که ورزشکاران دیگر.

“او همیشه شگفت زده است که بازیکنان فوتبال را ضربه زدن به توپ در سمت چپ و سمت راست” McKechnie گفت: سه شنبه شب قبل از تورنتو خانه بازی مقابل آتلانتا هاکس. “او می خواهم خارج وجود دارد و کار دست چپ خود را به دلیل آن را به عنوان خوب به عنوان او حق است.

“بود که دستیابی به تعالی. … آن را بسیار جالب را ببینید و این به خودی خود واقعا مجسم کوبه. این فقط یک درایو برای تعالی هر روز و آن زیبا ویژه به اطراف که به صورت روزانه.”

McKechnie صرف 11 فصل در لیکرز’ کارکنان مربیگری از سال 2000 تا 2011, تماشای برایانت تبدیل به یک کامل سوپراستار — و پنج بار قهرمان NBA — بیش از آن زمان است.

رپتورز در سن آنتونیو حدود یک ساعت بعد از خبر شکست از سقوط آن روز. بازی روز سه شنبه بود تورنتو برای اولین بار در خانه برایانت پس از مرگ است.

McKechnie خود را آغاز کرد رسانه scrum شنبه با ابراز تسلیت خود را برای برایانت ،

“این واقعا با قلبی سنگین که من اینجا نشسته امروز” McKechnie گفت. “و هنگامی که ما صحبت در مورد در NBA از دست دادن یکی از خانواده آن واقعا است. به عنوان یک گروه ما با هم سفر … ما شام را در همان زمان ما, وعده های غذایی, و آن را واقعا یک خانواده و زمانی که سوت ضربات در ماه سپتامبر شما زندگی می کنند و نفس کشیدن هر یک از دیگر.”

McKechnie صرف 11 فصل در لیکرز’ کارکنان مربیگری از سال 2000 تا 2011, تماشای برایانت تبدیل به یک کامل سوپراستار — و پنج بار قهرمان NBA — بیش از آن زمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net