‘هیچ آمادگی برای فاجعه’: Halifax آتش صحبت می کند در مورد تاثیر Barho خانه آتش

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک کاپیتان با سازمان آتش نشانی و خدمه اش می تواند شعله های آتش از فاصله دور به عنوان آنها تبدیل شده از شاه ماهی یارو جاده و رهبری نسبت Spryfield در فوریه. 19 سال گذشته است.

“ما می دانستیم که اگر مردم به دام افتاده بودند در آن وجود دارد که ما تا به حال به سرعت اگر ما به آنها فرصت” گفت: آتش کاپیتان برندان Meagher که رئیس جمهور هالیفاکس آتش نشانان حرفه ای.

هنگامی که آنها وارد Meagher گفت: آتش نشانان می دانستم که وجود دارد مردم به دام افتاده اما نمی دانم که چگونه بسیاری از آنها در خانه در کوارتز درایو.

ادامه مطلب: پناهندگان سوری که از دست رفته 7 کودکان در هالیفاکس خانه آتش انتشار بیانیه

“وجود دارد مقدار سنگین آتش در داخل خانه است. در طبقه اول ما قادر به دست کشیدن پایین بسیاری از آتش بود که در اطراف ما, اما ما نمی قادر به رسیدن به طبقه دوم به جستجو تا جایی که اتاق خواب بودند” Meagher گفت. “پله ها سوخته بود دور.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آتش تا به حال از طریق Barho خانواده Spryfield خانه درست پس از نیمه شب به قتل هفت فرزند احمد و 14; رولا, 12; Mohamad, 9; Ola, 8; Hala, 3; Rana, 2 و چهار-ماه-پیر عبدالله — که در طبقه دوم.

The Barho children all perished in a house fire in Halifax Feb. 19, 2019. They are (L-R) Rola, 12; Ahmad, 14; Ola, 8; Mohamad, 9; Hala, 3; Rana, 2; Abdullah, four months.
این Barho کودکان همه در جریان یک آتش سوزی خانه در هلیفکس Feb. 19, 2019. آنها (L-R) رولا, 12; احمد, 14; Ola, 8; Mohamad, 9; Hala, 3; Rana, 2; عبدالله چهار ماه. قلب جامعه/Facebook

تنها پدر و مادر Ebraheim و کوثر Barho موفق به فرار اما پدر جدی دریافت می سوزد و از آن پس تحت چندین عمل جراحی.

Meagher اولین آتش نشان به صحبت علنی در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

“آموزش های خود و تجربه شما می توانید آماده برای آنچه که شما نیاز به انجام به مبارزه با آتش سوزی و انجام جستجو. هیچ چیز شما می توانید آماده برای تاثیر فاجعه ای که اتفاق افتاده است وجود دارد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هنگامی که آتش بود Meagher گفت که او با از بین بردن کودکان است.

“ما در حال پیشرفت از نظر آموزش تابآوری برای سلامت روان, اما هیچ آمادگی برای فاجعه و راه است که از دست دادن و مانند آن به خصوص با کودکان است.”

او گفت: وجود حدود 40 آتش نشان در صحنه آتش سوزی که شب. این بخش به طور کامل وجود دارد و هیچ کس در هیچ دوره های آموزشی و یا تعطیلات.

“زمانی که من به عقب نگاه…مردم که آنجا بودند که شب تاکتیک و پیشرفته چگونه آتش بود و هنگامی که ما وجود دارد به طوری که دو خط کشیده شده را به آن خانه برای تهاجمی آتش و در آتش سنگین بیماری تاکتیک ها و مهارت که خدمه بود که شب بود واقعا قابل توجه” Meagher گفت.

ادامه مطلب: هالیفاکس آتش تحقیقات می تواند بی درنگ تغییر در چگونه خانه های جدید ساخته شده

“و من فکر نمی کنم که هر بیشتر انجام شده می تواند از یک پاسخ دیدگاه,” او اضافه شده است.

Meagher گفت که تراژدی چیزی است اولین پاسخ دهندگان در معرض به صورت مکرر.

“میزان آموزشی که ما آن را بخشی از فرهنگ ما است. ما غرور خودمان را در بودن در آنچه که ما انجام دهد و تهاجمی.”

او گفت: خدمه “در زمان خطر بزرگ” در رفتن در داخل خانه زیر آتش سنگین شرایط به عنوان سقف بود به طور فعال در حال سوختن است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

FILE – A makeshift memorial for the Barho family is seen outside their Halifax home following a devastating fire that killed seven children.
فایل موقت یادبود برای Barho خانواده دیده می شود و در بیرون هالیفاکس خانه پس از یک آتش سوزی ویرانگر که به کشته شدن هفت فرزند. فایل/اخبار جهانی

“ما تا به حال خدمه در آن وجود دارد انجام همه چیز مثل انسان ممکن است.”

به عنوان یک نتیجه از فاجعه Meagher گفت: در طول چند سال گذشته او را دیده است درمانگر و آن را بسیار مفید و اضافه کرد که مردم در جامعه و اعضای شورای شهر نیز بسیار حمایت شده است.

“بیش از هر چیز دیگر آتش نشانان واقعا هم کشیده به مراقبت از یکدیگر. و آن را الهام بخش برای دیدن شفقت که جریان از بسیاری از جهات نسبت به اولین پاسخ دهندگان پس از این فاجعه است.”

او گفت که او نبوده است مبتلا به PTSD اما او کار می کند با افرادی که آنها همچنان به کار خود به عنوان آتش نشان.

ادامه مطلب: هالیفاکس آتش طبقه بندی علت مرگ Spryfield فروغ به عنوان نامشخص

“کار را می توان تقریبا درمانی در زمان. و چیزهایی که ما تجربه واقعا نمی تواند درک شود و یا به اشتراک گذاشته شده با افرادی که نمی شده است وجود دارد بنابراین برای من یک جنبه درمانی از بودن در کنار افرادی که با آنها کار کنم و در ادامه به انجام این کار گفت:” Meagher شده است که در برخورد با استرس شغلی شده است که در ساختمان خود را در طول 23 سال فعالیت حرفه ای.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چند هفته پیش Meagher گفت: او و همسرش در زمان پیاده روی با سگ خود را که به ارمغان آورد خاطرات.

“آن شب روشن. شب آتش در سال گذشته [روشن بود بیش از حد] و فقط به دنبال یک بیت از یک ماشه برای خاطرات آن شب.”

اما او می گوید وجود یک غم نیست که فقط احساس اولین پاسخ دهندگان اما هر کس در جامعه و در سراسر کانادا است.

Members of the Barho family are shown upon arrival in Canada on Sept. 29 2017, at the Halifax airport in a handout photo.
اعضای Barho خانواده نشان داده شده است به محض ورود به کانادا در سپتامبر. 29 سال 2017 در فرودگاه هالیفاکس در یک جزوه عکس. کانادا پرس/Enfield هفتگی پرس-پت هیلی

در روز سه شنبه Ebraheim و کوثر Barho انتشار بیانیه ای از طریق East Hants کمک به پناهندگان تیم (قلب) که کمک به خانواده در زمانی که آنها وارد شده اند در سال 2017 از جنگ زده سوریه, به مناسبت سالگرد غم انگیز آتش.

“ما می خواهیم برای ارائه به ما عمیق ترین قدردانی به هزاران نوا Scotians که به ما نشان داده اند خود را به عشق و حمایت بیش از سال گذشته” Ebraheim و کوثر گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

“از دست دادن بسیار زیاد است و ما از دست فرزندان ما در هر روز است.

پرینت این

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هنوز هم ما در بر داشت آسایش در محبت غریبه ها در شجاعت از اولین پاسخ دهندگان در تعهد حرفه ای بهداشت و درمان و در احساس تعلق به ما ارائه شده توسط این جامعه است. ما را حفظ خواهد کرد و هر یک از شما در قلب ما برای همیشه.”

علت کشنده آتش است که هنوز طبقه بندی شده توسط هالیفاکس آتش به عنوان نامشخص.

-با فایل های از راس خداوند

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>