‘هیچ ننگ متصل به پوشیدن ماسک’: مک کانل باعث می شود درخواست به نفع ماسک صورت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز چهارشنبه در یک گسترده زمین برای آمریکایی ها به همین صورت ماسک به عنوان وسیله ای برای شروع بازگشت کشور به حالت عادی در حالی که coronavirus همچنان یک تهدید.

“وجود دارد هیچ ننگ متصل به پوشیدن ماسک. هیچ ننگ متصل به ماندن شش فوت از هم جدا” کنتاکی جمهوری گفت: در یک رویداد پشت در خانه اش, دولت, مرجع اجتماعی فاصله دستورالعمل های توصیه می شود برای جلوگیری از انتقال coronavirus.

صحبت کردن ساعت قبل از ملی مرگ و میر پیشی گرفته 100,000, مک کانل و کارگردانی زمین خود را بیشتر در جوان آمریکایی توضیح داد که “شما باید یک تعهد به دیگران” در مورد آنها ممکن است بدون علامت حامل ویروس.

در انجام این کار دخالت waded به آنچه پدید آمده است به عنوان آخرین coronavirus فرهنگ جنگ و هماهنگی خود را با فدرال سازمان بهداشت و درمان که توصیه پارچه پوشش صورت در حالی که نقشه کشی در مقابل با رفتار بالای مقامات کاخ سفید از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

در ابتدا پس از کاهش به توصیه می کنند که آمریکایی ها پوشیدن ماسک یا پوشش در روز های اولیه از این بیماری همه گیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری معکوس البته در مارس تشویق به پوشیدن ماسک زمانی که خارج از خانه اشاره کرد که پوشش صورت به طور کامل موثر نیست و نباید فکر به عنوان جایگزین برای اجتماعی فاصله و دیگر دقیق شیوه های بهداشت.

اما رئیس جمهور اوباما و دستیاران باید در برابر پوشیدن پوشش صورت رد انتقاد که اجتناب ماسک مجموعه یک مثال بد برای آمریکایی ها که ممکن است به دنبال رئیس جمهور سرب و قرار دادن دیگران در معرض خطر در این فرآیند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت به پوشیدن ماسک پرتاب شده به استارک امداد به عنوان او شروع به سرمایه گذاری در خارج از کاخ سفید برای اولین بار در ماه, ساخت بازدیدکننده داشته است به گیاهان تولید تجهیزات حفاظت شخصی و یا دیگر لوازم پزشکی, ایستاده لخت رو در حالی که دیگران در اطراف او پوشیدن ماسک.

او استدلال کرد که از آنجا که هدف اصلی از پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران, نه راه دیگری در اطراف آن را لازم نیست برای او به پوشیدن یک دلیل اغلب او می شود تست شده برای این بیماری است.

اما او همچنین نشان داده است حساسیت بیشتری به اپتیک از پوشیدن ماسک.

روز دوشنبه تهمت به نظر می رسد به مسخره خود را به احتمال زیاد انتخابات پارلمانی حریف سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برای پوشیدن ماسک در روز یادبود و روز سه شنبه او را متهم به خبرنگار مهر از تلاش “به لحاظ سیاسی درست” برای از بین بردن و ماسک خود را به بهتر شنیده می شود در حالی که پرسیدن یک سوال در کاخ سفید است.

هفته گذشته رئیس جمهور عینک صورت پوشش در خصوصی در طی بازدید از یک کارخانه فورد در میشیگان گفتن خبرنگاران بعد از او آن را در مقابل دوربین به انکار آنها را به “لذت” از دیدن او آن را می پوشند.

مک کانل نظرات هدفمند در افراد جوان پس از, تصاویر, آمریکایی, مهمانی, بیش از آخر هفته روز یادبود آب گرفتگی رسانه های اجتماعی و جلب سوئیس از بهداشت محلی مقامات.

“این است که نه بیش از حد به درخواست یک فرد جوان” گفت: از پوشیدن چهره پوشانده اند. “بنابراین برای دریافت از طریق این مرحله بعدی به عنوان ما به سهولت به حالت عادی حتی اگر شما در یک پایین رده خطر انجام آنچه که ما درخواست شما را به انجام خوبی از دیگران به عنوان ما شروع به حرکت به حالت عادی بازگشت.”

آنچه قانونگذاران و مقامات فدرال می توانید به بیان مزایای پوشیدن ماسک بر روی شهروندان آمریکایی به رهبر اکثریت گفت که او تلاش می کند به مجموعه “یک مثال خوب” اشاره کرد که عکس ها وجود دارد از او “همه جا” با پوشیدن ماسک خود و ارائه به قرار دادن خود و مطرح برای اطلاعات بیشتر در صورت لزوم.

“برای کسی که مراقبت از آنچه ما فکر می کنیم [توصیه من این است که] به آنچه من گفت که: فقط به خاطر تو 21 این معنا نیست که شما لازم نیست که مسئولیت را به افراد دیگر حتی اگر شانس خود را از داشتن یک مشکل بسیار باریک هستند.” مک کانل ادامه داد. “من فکر می کنم بیشتر ما می گویند که بهتر است.”

او احساسات شده اند تکرار در روزهای اخیر از همکار خدمتگزاران مردم در سراسر طیف ایدئولوژیک.

Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص توضیح داد که اوایل روز چهارشنبه که او می پوشد یک ماسک در مکان عمومی, تا حدودی به عنوان یک “نماد [از] آنچه شما باید انجام دهید” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بایدن که به نام مغلوب ساختن پیشی جستن “مطلق احمق” برای stoking جنجال بر سر ماسک پوشیدن التماس رئیس جمهور “به رهبری شرکت در حماقت و دروغ مردانه.”

حداقل دو فرمانداران جمهوریخواه — داکوتای شمالی داگ بورگوم و اوهایو مایک DeWine — به تازگی صادر شده و در بار عاطفی درخواست برای آمریکایی ها به چشم پوشی از درک سیاسی مفهوم پوشیدن ماسک و برای جلوگیری از شرمندگی دیگران برای پوشیدن ماسک.

حتی Sean Hannity, یک دوست نزدیک از مغلوب ساختن پیشی جستن را که شبانه فاکس نیوز نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مداوم باعث شکست با رئیس جمهور سه شنبه شب و از بینندگان خواست به پوشیدن ماسک, مصاحبه, آن را به عنوان یک حس مشترک حفاظتی و اندازه گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>