ترزا atos public sector سابق ملی بازیکن هاکی به نام آلپ کانادا جمهور, مدیر عامل شرکت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تزئین کانادا هاکی زنان بازیکن پا به راس آلپ کانادا.

ترزا atos public sector رئیس جمهور جدید و رئیس اجرایی کانادا در بدن حاکم از اسکی. او جایگزین Vania Grandi که استعفا داد و در ماه مه فقط از دو سال و نیم در این کار است.

Atos public sector برنده مدال طلای المپیک در سال 2002 در سالت لیک سیتی به عنوان به خوبی به عنوان یک نقره در سال 1998 زمانی که زنان هاکی ساخته شده آن اولین المپیک در ناگانو ژاپن است. کاپیتان تیم ملی از سال 1999 تا 2001 به دست آورده و شش قهرمانی جهان مدال طلا در طول زندگی حرفه ای خود را.

شکسته مچ پا و پس از آن عمل جراحی بر روی آن کمک به مدافع بازنشستگی قبل از بازی های المپیک زمستانی 2006.

“هنوز هم نمی المپیک مچ پا اما آنچه که مهم کمتر در اسکی بوت” atos public sector گفت: کانادا ،

53 ساله از Dollard-des-Ormeaux, Que., کار کرده به فروش و بازاریابی اجرایی برای مصرف کننده محصول شرکت پس از بازنشستگی از هاکی. او نیز یک مدیر با کانادا کمیته المپیک و صرف یک دهه خدمت خود را به عنوان تریبون شرکت دبیر و خزانه دار.

Atos public sector طول می کشد بیش از یکی از بزرگترین کانادا ورزشی سازمان Aug. 4 در طول یک بیماری همه گیر wreaking ویران در سراسر جهانی ورزش است.

ورزش و کسب و کار نفوذ

“چالش ایجاد نام تجاری و کسب و کار همه در خدمت کمک به ورزشکاران و مربیان در تریبون چیزی است که بسیار هیجان انگیز و جذاب برای من,” atos public sector گفت. “اگر آن را یک کسب و کار به عنوان معمول انتساب من فکر نمی کنم من می خواهم که به عنوان هیجان زده برای پیوستن به.”

او می داند آنچه در ورزش های رقابتی به نظر می رسد و او می داند … چه برنده به نظر می رسد. این یک دارایی در برنده شدن بیش از ورزشکاران اعتماد.—آلپ کانادا اریک Guay جدید رئیس جمهور/مدیر عامل شرکت ترز atos public sector

سابق جهان آلپ قهرمان اریک Guay عضو آلپ کانادا در هیئت مدیره.

بازنشسته و در سال 2018 ترین تزئین انسان در کانادا اسکی مسابقه می گوید: atos public sector به ارمغان می آورد هر دو ورزش و کسب و کار نفوذ به جدول.

“ما به دنبال کسی بود که از نظر مالی بسیار زرنگ و دانا است که برخی از بازاریابی خوب در کارنامه” Guay گفت. “من شخصا, من به دنبال کسی به ما منجر شود و من نمی دانم آنچه که نگاه دقیقا مانند. این شده است یک فرآیند جدید برای من به مصاحبه داوطلبان.

“من می توانم بگویم ما مصاحبه کاملا چند. من می توانم بگویم ترزا ایستاده کردن از جمعیت در اوایل. این واقعیت ترزا در حال آمدن است از یک رقابت اسکی آلپاین پس زمینه, او می داند آنچه در ورزش های رقابتی به نظر می رسد و او می داند از همه مهمتر چه برنده به نظر می رسد. این یک دارایی در برنده شدن بیش از ورزشکاران اعتماد است.”

آلپ کانادا اظهار داشت: هدف این است که به بالا-سه اسکی کشور توسط 2026. کانادا در حال حاضر وجود دارد در اسکی کراس و para-آلپ, اما هنوز در آلپ مسابقه.

“جدول زمانی ممکن است تهاجمی اما این چیزی است که من فکر می کنم ما باید قطعا خواهان” atos public sector گفت.

کانادا اسکی تیم تغییر از یک بیماری همه گیر وقفه با اسکی بازان آلپاین در آستانه بازگشت به برف. تیم زنان جانباز والری Grenier سفر به سوئیس این هفته و دیگران انتظار می رود برای پیوستن به او برای 2020-21 فصل است.

دریاچه لوئیز در سراشیبی قرار برای ماه نوامبر دسامبر

“ما گسترده سلامت پروتکل در محل که در میان چیزهای دیگر نیاز به گرفتن آزمایش قبل از ترک و پس از ورود در سوئیس” Guay گفت. “این نیست اجباری سفر. ما گفت: ورزشکاران اگر آنها در همه ناراحت کننده با سفر در این دوران به طور کامل قابل درک است.”

آیا آنها این شانس را به رقابت در مسابقات بین المللی در خانه است دیگر همه گیر سوال.

مردان و زنان سراشیبی در دریاچه لوئیز آلتا., در ماه های نوامبر و دسامبر است به یک جزء اصلی در جام جهانی تقویم.

جام جهانی اسکی کراس در Nakiska پیست اسکی غرب کلگری در اصل برنامه ریزی شده برای Jan. 16, 2021 دیگر به نظر می رسد در بدن حاکم جهان تقویم. FIS است و تاخیر در تصمیم گیری در فصل آینده برنامه تا اواسط ماه اوت است.

“در بسیاری از عدم قطعیت در حال حاضر بسیاری از حدس و گمان آنچه در این فصل خواهید به نگاه مانند آنچه قرار بود لغو شود و آنچه باقی می ماند در برنامه” Guay گفت. “ما واقعا هیچ ایده آنچه در فصل آینده در حال رفتن به مانند نگاه کنید.”

Atos public sector است بی توسط تلاطم.

“برای همه, ورزش نه فقط آلپ اما قطعا آلپ, آن را برای رفتن به یک فصل بر خلاف هر گونه دیگر ما تا به حال که برای اطمینان حاصل کنید,” او گفت:. “نه هر کس نشانه برای این, اما این مهم در کشور ما است.

“وجود خواهد داشت چالش های مالی مربوط به این بازگشت به ورزش و آموزش و چالش های پس از آن وجود خواهد داشت رویداد چالش نیز هست. آن را صادقانه به آنچه من به دنبال به چالش کشیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>